SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Загальний розділ!

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 04.08.2014, 15:48   #1
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово Коли і за яких умов Ви почали цікавитися sat tv?

В 2006 році замовив собі "горинича" з тюнером Стартрек 550д, заплатив на той час 700грн. Тоді на ему працював TPS France на 13Е на халяву працювала полуничка(тоді спайс платинум), полювання та рибалка, канали мультивіжен та багато іншого. Але спокою не давали настройки в самому ресивері... якось незнаючи поліз по "меню" зайшов в заводскі установки і видалив базу каналів
Від тоді ще цікавіше стало...
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2014, 16:07   #2
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

А мені батя приносив роздруківку з роботи з ключами на прим"єру, з сайту лауралс ком і я їх вручну вводив в глобо 5000 ,потім появився вдома нет,то бігав що кожних 6 годин вводив ключі на D+... Цікаві були часи... Зараз таке не можливо,взломувати уже нікому не вигідно всі занялися шурою...
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2014, 16:12   #3
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

А я в 2001 році купив за 1400грн --в Чернівцях, хлопці приїхали, поставили, налаштували 4 головки...
за пару тижнів пропало кілька каналів,потім я сам стер всі налаштування і в ручну почав вводити всі під ряд транспондери--відскановував... ох і посидів цілу осінь і пів зими...зато сам собі все зробив як хотів,від тогди почав цікавитися
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2014, 16:19   #4
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Zhora15, все вірно, я теж того провайдера дивився, спеціально на нього навіт тарілку налаштував. А ще тоді одночасно Полсат йшов, ключики тоді в награ2 вбивали.
Навіть через кілька днів міняли особливо коли транслювали футбольні матчі.
Пригадую що на той час на інтертексті в розділі "куплю-продам" ключами торгували в нагрі, статикою на порнушку, біссами... А вже поті стали торгувать веб сайтами, сайтики були маленькі тому заходячи з телефону мало копійок трафіку брало. Але ці хлопаки котрі мали ці сайти щомісяця міняли адресу і просили за ту адресу 5грн
А яка радість була коли вперше самостійно відкрив бісс ключем канал ТВ Київ..
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2014, 18:25   #5
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ностальгія за минулим, яке неможливо забути. Радісні хвилини, коли поставили мені аналогове, згодом- цифровий тюнер "Стронг" за 200 баксів і велике бажання чогось досягти самому.. Щоб навчитися ставити тарілки, почав шукати клієнтів і возити за 50 км в обласне місто до хлопців, з якими їздив на установку, після чого, перейшов на самостійну роботу. А там ще складніше -робота в меню різних тюнерів, ключі і найскладніше, прошивка (з тюнера на тюнер). Згодом, купив комп і знову треба було вчитися. Так пройшов рік, після якого я вже міг самостійно поставити тарілку, налаштувати тюнер в ручному режимі і закинути з компа скачану прошивку. То були цікаві і щасливі моменти мого життя: я добився, я зміг. Є що згадати!

P.S.Дякую arki за дуже цікаву тему, яка, багатьох, заставила згадати свої перші досягнення і розчарування в SAT-TV......
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2014, 18:29   #6
caxa
Новачок
 
Реєстрація: 20.05.2012
Дописи: 36

Типово

Стартував в 95му привезли на пробу антену і маленький тюнерок аналог настройка на частоту була за допомогою змінного резистора, ніякого пульта ніяких попередніх настройок. Трохи почитав журналів Радіоаматор визначив положення Hotbirda і давай ловить сигнал, син круте ручку тюнера, а я кручу антену і чудо сталося хвилин за 5 поймалось більше десятка каналів, але щастя продовжувалося недовго, уже вечором з тюнера пішов дим. А потім пішли полярні підвіски і дві головки С і КU діапазона, на кругову поляризацію у мене стояв моторчик який піддвигав оргстекло перед головкою. Тоді старі радянскі супутники дуже "гуляли " і була ідея поставить мотор і на вертикаль, мотор зробив але та і непоставив...
caxa зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2014, 19:15   #7
Korpahec
Moderator
 
Аватар для Korpahec
 
Реєстрація: 25.08.2010
Дописи: 2.710
Ukraine
Мій ресівер: U2C Denys H.265 PRO
Надіслати повідомлення для Korpahec на ICQ
Типово

Привіт всім! Памятаю я коли купив тарілку на одну головку з ресівером самсунг 9400 карточний за 200 долр приїхали хлопаки і встановили мені на хаті сам не подививсь де вліпили мені я розрахувавсь з ними вони поїхали за тиждень часу я прийшов до них на ринок і кажу хлопаки перенесіть сателітку вище на щит вони мене тягнули 3 місяці тоді ісам поліз і переніс крутив пів дня і налаштував побачили люди мене на драбині і кажуть ми купимо комплект встанови і так я почав ліпити антени потім вчився шити тюнера складно було вивчити всі моделі прошивок щоб не в грохати ресівера потім навчився реанімувати джітагом почав підключати віасат екстра тіві нтв+ де який ремонт ресів та складно було це вивчити зате я майстер для себе і для людей.
Korpahec зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2014, 20:36   #8
felix
Учасник
 
Аватар для felix
 
Реєстрація: 17.04.2010
Дописи: 170

Типово

Ще в 94 році в магазинах Львова появились сат тв я почав цікавитись, але до купівлі так діло не дойшло, в 98 купив б.у катхрейн так і не поставив його через мою відсутність, 02 ще один купив і також через брак часу .(до цього ще ні разу не ставив і не бачив сам процес ) а в 04 прийшов до сусіда коли йому ставили сат. і побачив як насроювати . І через рік я сам поставив відразу на три головки , спочатку разів з 4 в рік ходив прошивати, свій перший Бісс ключ ввів на Інтер тільки як зявився 08 р на супутнику, і від тих пір Всі які можна ключі ввожу сам. А сучасні тюнера напевно вже і школярі зможуть і прошити і ввести ключі , і напевно висавити антену власноруч.
і ще одне хто живе біля Польщі приймає їхню Т-2, чи можливий прийом на старі антени , і чи сучасні телевізори з Т-2 зможуть приймати сигнал ?
felix зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2014, 23:18   #9
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від felix Переглянути допис
і чи сучасні телевізори з Т-2 зможуть приймати сигнал ?
звісно але якщо він там у них не кодований...
у нас наприклад то скоро кодування мають відключити.
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
На яких супутниках є гей-канали? loran Не знаєш, де написати? Пишем тут. 22 04.07.2013 14:55


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:05.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум