SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV > Теніс

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 07.01.2015, 20:43   #511
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Доха. Стаховський поступається Джоковічу

Українець не зміг пройти у чвертьфінал турніру в Катарі


Українець Сергій Стаховський не зміг пройти у чвертьфінал турніру Qatar ExxonMobil Open . У другому колі змагань 57-я ракетка світу харків'янин поступився лідеру світового тенісу сербу Новаку Джоковічу з рахунком 6:2, 6:1.

Поєдинок, який тривав усього 1 годину та 1 хвилину, став 4-м для опонентів і, на жаль, не на користь Стаховського. Всі 4 матчі виграв Джокович.

У наступному колі турніру в Досі, де серб виступає вперше, він зіграє проти хорвата Іво Карловича.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2015, 13:52   #512
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Брісбен. Світоліна обігрує 9-ю ракетку світу!

Перемога над Кербер вивела українку в півфінал


Перша ракетка України Еліна Світоліна продовжує переможну ходу на турнірі в Брісбені. Минулої ночі харків'янка обіграла 9-у ракетку світу Анжелік Кербер та вийшла у півфінал!

Еліна програвала по ходу матчу 4:6, 0:3, але зуміла взяти себе в руки і переграти німецьку тенісистку. Загальний рахунок матчу 4:6, 7:5, 6:3!

У півфіналі турніру українка зустрінеться з першим номером змагань і другою ракеткою світу Марією Шараповою.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2015, 14:55   #513
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Цитата:
Белоруска Виктория Азаренко прокомментировала то, что пропустила середину и концовку прошлого сезона из-за травмы.

«Лично мне кажется, что я пропустила весь сезон. У меня постоянно были проблемы со здоровьем, я постоянно было не до конца готова. Я не могла тренироваться так, как мне хотелось. И психологически я тоже выкладывалась не полностью. Так что я не могу сказать, что я провела этот сезон. Но сейчас я готова.

Я ни разу не подумала о том, что больше не буду играть. Потому что корт для меня всегда был убежищем. Тут мне все знакомо, я чувствую себя в безопасности. И если мне хочется спрятаться, то только на корте, играя в теннис, потому что так я могу забыть обо всем. Так что я не думала, что закончу играть. Но было трудно получать удовольствие от игры, когда тебе постоянно больно»,
Igor1031 зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2015, 21:02   #514
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Іво Карлович вийшов в півфінал турніру в "ДОХЕ"
Цитата:
21 эйс помог Карловичу обыграть первую ракетку мира, серба Новака Джоковича. Уступив первый сет на тай брейке, Карловичу удалось собраться и добиться победы - 6:7 7:6 6:4. Таким образом счет личных встреч между теннисистами стал 3:1 в пользу Иво, с чем мы его и поздравляем! БРАВО!

В 1/2 турнира Карловичу будет противостоять испанец Давид Феррер
Igor1031 зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2015, 15:17   #515
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Цитата:
МАРИЯ ШАРАПОВА ВЫШЛА В ФИНАЛ ТУРНИРА #WTA В БРИСБЕНЕ ��

Россиянка Мария Шарапова в двух сетах, со счетом 6:1, 6:3 обыграла украинку Элину Свитолину.

�� Таким образом за титул в австралийском Брисбене Мария Шарапова сразится с Аной Иванович, которая ранее обыграла Варвару Лепченко.
Igor1031 зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2015, 20:28   #516
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Долгополов вийшов у фінал турніру в Брісбені

Український тенісист дістався до головного матчу австралійського турніру в парному розряді.


Українець Олександр Долгополов у парі з японцем Кейем Нішікорі пробився у фінал парного розряду на турнірі в Брісбені.

У півфінальному бою україно-японська пара в двох партіях розібралася з болгарином Григором Дімітровим і австралійцем Танасі Коккінакісом - 6:3, 6:3.

У фіналі турніру, призовий фонд якого становить $440 тис Долгополов і Нішікорі зіграють проти переможців протистояння Джеймі Маррей / Джон Пірс-Стів Джонсон / Сем Куеррі.

Нагадаємо, сьогодні 9 січня українка Еліна Світоліна програла Марії Шараповій у півфіналі жіночого одиночного розряду на турнірі в Брісбені.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2015, 20:36   #517
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Збірна України дізналася суперників по Кубку Федерації

Українські тенісистки зіграють у групі B c Великобританією, Туреччиною і Ліхтенштейном.


Сьогодні відбулося жеребкування Першої групи Євро-Африканської зони Кубку Федерації. Україна потрапила у групу «В», яку очолює збірна Великобританії, а також в ній виявилися Туреччина і Ліхтенштейн, повідомляється на офіційній сторінці Федерації тенісу України на Facebook.

Команда, що посіла перше місце у групі «В», зустрінеться в плей-офф зі збірною, яка виявилася найсильнішою в групі «С», де будуть битися: Білорусь, Португалія, Болгарія та Грузія.

Група В:

Великобританія - Хезер Уотсон, Джоанна Конта, Анна Сміт, Жоселін Рей, Джуді Маррей (капітан)

Україна - Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Катерина Козлова, Ольга Савчук, Наталія Медведєва (капітан)

Туреччина - Кагла Буйкакай, Пемра Озген, Іпек Сойлу, Басак Ерайдін, Аладдін Карагез (капітан)

Ліхтенштейн - Штефані Фогт, Катінка Фон Дайчманн, Лінн Цунд, Сандра Хінтербергер, Даніель Кібер (капітан).
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.01.2015, 14:02   #518
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Українки виграли турнір у Шеньчжені



Сестри Кіченок перемогли в парному розряді.

Українські тенісистки сестри Людмила і Надія Кіченок здобули перемогу в парному турніру в Шеньчжені, перегравши у фінальній баталії пару з Китаю Ван Яфань/Чень Лян.

Нашим тенісисткам для перемоги вистачило двох сетів - 6:4, 7:6. Відзначимо, що в минулому році українки також дісталися до фіналу у парному розряді турніру, однак поступилися Кларі Закопаловій і Моніці Ніколеску.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.01.2015, 14:05   #519
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Вінус Вільямс виграла 46-й титул WTA

Американка виграла турнір Нової Зеландії.


Американська тенісистка Вінус Вільямс стала переможницею турніру WTA в новозеландському Окленді з призовим фондом понад 200 тисяч доларів.

У фіналі Вільямс-старша переграла представницю Данії Каролін Возняцкі з рахунком 2:6, 6:3, 6:3.

Цей титул став для американки 46 в WTA. Серед діючих тенісисток більше тільки у молодшої з сестер Вільямс - Серени (64).
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.01.2015, 14:08   #520
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Феррер виграв тенісний турнір в Досі

Успіх на турнірі приніс іспанцеві 250 очок в залік світового рейтингу.


Іспанець Давід Феррер став переможцем тенісного турніру в Досі (Катар), призовий фонд якого перевищує 1,1 мільйона доларів.

У фіналі четвертий номер посіву в двох сетах переграв чеха Томаша Бердиха (3) - 6:4, 7:5. Матч тривав півтори години. Рахунок особистих зустрічей суперників став 8-6 на користь Феррера.

Для 32-річного іспанця цей титул став 22-м на турнірах АТР в одиночному розряді.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини футболу slavko1235 Спорт на SAT-TV 2948 25.02.2024 09:36
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Новини DTH провайдерів. SLAVASAM Транспондери 174 24.09.2015 17:34


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:31.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум