SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.01.2012, 15:49   #201
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Федецький: "Готовий вилетіти до Туреччини хоч зараз"

Футболіст "Карпат" Артем Федецький висловив готовність приєднатися до зборів основного складу команди в будь-яку хвилину:

- Я, незважаючи ні на що, готовий вилетіти до Туреччини хоч зараз, речі у мене зібрані. Я очікую, яке рішення знайдуть сторони.

- Артем, хвилює Вас зараз те, що перед Євро ви не маєте ігрової практики і тренуєтеся окремо від основного складу?
- Так, безумовно. Я, як і будь-який інший гравець мрію зіграти на чемпіонаті Європи. Я зараз чекаю розвитку подій.

- Чи був у Вас розмова з новим головним тренером "Карпат"?
- Повноцінного розмови не було, лише встигли перекинутися парою фраз перед відльотом команди до Туреччини. Я знаю, що тренер на мене розраховує, і це зараз головне.

- Якщо все ж доведеться підтримувати ігрову практику в дублі "Карпат", чи готові Ви до цього?
- Я професіонал, якщо скажуть грати, тоді буду.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2012, 21:25   #202
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Михайлу Кополовцю – 28!

Сьогодні, 29 січня, день народження святкує один з найбільших улюбленців львівської торсиди Михайло Кополовець. Сподобався фанам він не лише через свої самовіддані дії на футбольному полі, але й через закарпатську щирість, неймовірні жарти, кумедний акцент і просто симпатичну усмішку. А ще Михайло – чесна людина і каже все, що думає. Це також заслуговує на повагу.

Зараз в кар’єрі Кополовця розпочинається новий етап. Команду очолив тренер, який і зробив з Михайла футболіста. Під керівництвом Володимира Шарана швидкий вінгер працював у «Закарпатті», ще до переїзду у Львів. Як тренер, так і футболіст розповідали, що про жодні блати чи панібратські стосунки не може бути і мови, однак у Михайла є шанс стабільніше грати в основі.

Стимулюватиме його до ще кращої роботи на тренуваннях не лише новий тренер, але й новий контракт, який Кополовець підписав з «Карпатами» напередодні вильоту до Туреччини.

Тож ФК «Карпати» та фанати команди щиро вітають Мішу з днем народження і зичать йому богатирського здоров’я, яскравих футбольних моментів і побільше сонячних днів.

Нехай щастить і многая літа!
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2012, 11:43   #203
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Карпати продали гравця у Перу


20-річний футболіст "Карпат" Герман Пачеко перейшов в "Юніон Комерс". Про це повідомляє офіційний сайт перуанської команди.

- Я півзахисник - шульга, потужний і швидкий, - так розрекламував свої якості Пачеко прес-службі свого нового клубу.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2012, 16:20   #204
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

2-го лютого до Львова прилетить бразильський універсал Даніло Авелар, який останні місяці провів у себе на батьківщині, відновлюючись від важкої травми. Нагадаємо, пошкодження гравець отримав буквально на рівному місці, у матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти ірландського «Сент-Патрікса».

Невдовзі після повернення Авелара до Львова з турецьких зборів повернеться уся команда. Гравець приєднається до партнерів, а характер та обсяг його роботи визначать лікарі з тренерським штабом. У будь-якому випадку Даніло полетить з «Карпатами» на другі турецькі збори.

У нинішньому чемпіонаті Даніло провів лише один поєдинок. Але цього йому виявилося достатньо для того, аби вразити ворота донецького «Шахтаря». Ще один матч бразилець провів у Лізі Європи.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2012, 22:33   #205
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Кузьменок покинув розташування "Карпат"

Ігор Кузьменок,який був на перегляді в "Карпатах" приєднався до команди ФК "Гомель",що теж перебуває в Туреччині.

Дмитро Рекіш та Ігор Кузьменок приєдналися до ФК "Гомель" на зборі в Туреччині. Перспективи обох гравців проясняться в самий найближчий час. З першим вірогідний варіант підписання контракту, другий вже такої з клубом має. Переговори з "Карпатами" не ведуться, тому що велика ймовірність, що Ігор продовжить кар'єру в Гомелі.

Джерело: Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2012, 22:43   #206
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Крістобаль відправився в оренду в іспанську Сегунду
Півзахисник "Карпат" Крістобаль Маркес Креспо підписав контракт з іспанським клубом "Ельче", який зараз веде боротьбу за вихід до елітного дивізіону.
За "Карпати", протягом останніх місяців, Крістобаль провів 12 матчів (7 у чемпіонаті, 4 у Лізі Європи, 1 у Кубку України), забив один м'яч у ворота "Металіста" та віддав одну гольову передачу, пише прес-служба клубу.

Однак "Карпати" не прощаються з колишнім футболістом "Вільярреала". Після закінчення терміну піврічної оренди буде вирішуватися подальша доля Крістобаля.

"Ельче" зможе викупити контракт гравця; в іншому випадку він повернеться до Львова.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2012, 14:57   #207
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Як стало відомо, через погодні умови, трансляція матчу "Карпати"-"Динамо" Бухарест місцеві телекомпанії не покажуть.

Але адміністрація сайту спробує надати картинку з онлайн трансляції на нашому порталі...Слідкуйте за повідомленнями.

Також запланована трансляція по каналу "Футбол". Початок матчу о 15.15.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2012, 16:14   #208
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

На оглядини до ФК «Карпати» прибув молодий нападник (1989 року народження) словенського клубу «Цельє» Роман Безяк.

У своїй команді Роман є лідером і кращим бомбардиром. Причому кількість забитих ним голів збільшується з кожним роком. Скажімо, у сезоні 2009/10 він відзначився шість разів в 24-х матчах. Наступного року він забив 7 голів, скільки ж він провів за 19 матчів цього чемпіонату Словенії. У Романа сильний та точний удар, він також непогано грає головою. Переглянути його у дії можна буде вже сьогодні в матчі проти бухарестського «Динамо».
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2012, 18:40   #209
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Спаринг. "Карпати" - "Динамо"(Румунія) 2:0

Завдяки дублю Лукас "зелено-білі перемагають у другому товариському матчі в Туреччині.

"Карпати" - "Динамо"(Румунія) 2:0

Голи: Лукас, 67, 80.

"Карпати": Ільющенков (Тлумак, 46), Гірський (Петрівський, 60), Мілошевіч (Болохан, 46), Балажіц (Подоляк, 88), Ощипко, Мартинюк (Даушвілі, 46), Ткачук (Ерік, 46), Худоб’як (Озарків, 60), Кополовець (Лукас, 46), Батіста (Кас’ян, 46, Гудима, 80), Безяк (Черних, 60).

Попередження: Рус, 52, Моті, 73.

Вилучення: Моті, 77 (друге попередження).
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2012, 14:09   #210
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

«Зелено-білі» в Туреччині. День 9-й

Доки ще всі футболісти «Карпат» спали, о 6-ій годині ранку прибуло поповнення. Це молодий воротар «левів» Роман Мисак повернувся з розташування молодіжної збірної України, яка брала участь в Кубку Співдружності, що проходив в Санкт-Петербурзі.

До Сіде гравець добирався через Київ, Стамбул і Анталію. Одразу ж після приїзду футболіст пішов відсипатися, відтак не брав участі в ранковому тренуванні.

Для решти ж карпатівців заняття було не настільки насичене, як зазвичай. В цей день львів’яни мали провести другий спаринг на турецьких зборах. Суперник – лідер румунського чемпіонату «Динамо» (Бухарест).

На гру команда виїхала о 13:20. Дорога до Белека, де і повинна була пройти гра, зайняла 50 хвилин. Відтак до стартового свистка залишалася ще добра година часу. Цим і скористався бразильський легіонер «Карпат» Ерік де Олівейра, який перед тим, як перевдягнутися і вийти на розминку, пішов поспілкуватися з... телетрансляторами.

Матч «Карпати» – «Динамо» транслювала румунська бригада телевізійників. Ерік, як виявляється, з ними вже давно знайомий, ще з чемпіонату Румунії, де виступав за «Газ-Метан». За кілька хвилин карпатівець переключається на розмову з іншою групою румунів – суперником львів’ян у сьогоднішньому матчі. В Еріка і там виявилося чимало знайомих. Навіть таких, з якими він виступав в одній команді.

«Крихту батьківщини» в підтрибунних приміщеннях місцевого стадіону віднайшов для себе і македонський воротар «зелено-білих» Мартін Богатінов. Там, при вході в зал, висить велика дошка з вимпелами різних клубів, які тут грали чи тренувалися. З поміж них голкіпер побачив і рідний йому клуб «Работнічкі», який і проклав теперішньому карпатівцю шлях у великий футбол.

Сам матч з «Динамо» проходив, як і попередній спаринг «Карпат» з «Ягеллонією», за сильного вітру. Що цікаво, як і в матчі з поляками, м’ячі влітали лише у ті ворота, в які б, здавалося, важче забити – проти вітру.

Після гри румунські футболісти в роздягальню зайшли лише, щоб забрати речі. Ніхто з них не приймав душ і навіть не перевдягався. Як вийшли з поля – так і зайшли в автобус...
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Проблема з JTAG UP :: пише "The parallel port could not be opened" sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 11.04.2016 21:38
"Мультифід" або декілька голів на 1 антену. Porter Вибір супутникогово обладнання 14 17.07.2015 12:50
Вибір ресівера для роботи з офкартою "Триколор"? Porter Не знаєш, де написати? Пишем тут. 3 30.08.2010 01:24


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 12:42.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум