SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.12.2011, 20:23   #1
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово Футбольні трансфери

Перевірені найактуальніші переходи гравців футбольних клубів з Європи
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.12.2011, 20:36   #2
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

Президент Монпельє вимагає за свого бомбардира 50-60 млн євро
Олів'є Жиру зараз знаходитися на першій сходинці в списку бомбардирів чемпіонату Франції. У його активі 13 м'ячів в 19 іграх. Його контракт з Монпельє действут до червня 2014 року. Своїми успішними виступами нападник пріклек увагу Ньюкасла і Арсеналу, передає Франс футбол.

Луї Ніколлен, президент клубу, у вівторок увечері відповів на запитання з цього приводу :???. "Ньюкасл Це дуже слабо для нього Арсенал Треба подивитися, якщо Арсен Венгер зацікавлений у його послугах Продати Олів'є за 10 мільйонів євро Ні, так не піде , так як у нього залишається ще більше двох років контракту Потрібно заплатити куди більше. 50-60 мільйонів - не менше У такому клубі, як наш, завжди потрібні гроші », - завершив своє фантастичне вимога пан Луї ..
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.12.2011, 22:46   #3
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

"Ліверпуль" готовий віддати за Ярмоленка 10 мільйонів фунтівЧерговим претендентом на одного з лідерів київського "Динамо" Андрія Ярмоленка є англійський "Ліверпуль".

"Мерсисайдці" розглядають кандидатуру Ярмоленка як заміну уругвайському нападнику Луїсу Суаресу, на якого чекає восьмиматчева дискваліфікація, повідомляє footybunker.com.

Скаути "Ліверпуля" бачать форварда збірної України як на позиції лівого вінгера, так і в якості наконечника атаки.

Задля трансферу Ярмоленка "мерсисайдці" готові розщедритися на 10 мільйонів фунтів (15,67 мільйонів доларів).

За інформацією ЗМІ, крім Ярмоленка "Ліверпуль" цікавиться півзахисником "Динамо" Денисом Гармашем, пише football24.ua
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2011, 03:47   #4
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

Лавессі із "Наполі" перейде у "Інтер"
За даними footballpress.net, "Інтер" влітку спробує купити Екзікіеля Лавессі із "Наполі".
Лідер неаполітанців може переїхати до Мілану за 40 млн євро.
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2011, 03:50   #5
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

Нападник ЦСКА вже в Донецьку
Нападник софійського ЦСКА Грегорі Нельсон прибув до Донецька для проходження медогляду і підписання контракту з "Металургом", повідомляють болгарські джерела.

Очікується, що угода з гравцем буде розрахована на три з половиною роки, а покупка форварда, який приєднається до свого старого знайомого Велізара Дімітрова, обійдеться донецькому клубу в € 900 тис.
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2011, 03:52   #6
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

"Арсенал" купить трьох гравців
"Арсенал" купить трьох гравців взимку.

Мова йде про Лукаса Подольські, Хуана Мануеля Варгаса та Йоана Гюркуффа.

За усіх футболістів "каноніри" віддадуть 45 млн фунтів, пише footballpress.net.
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2011, 03:54   #7
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

"Ювентус" зацікавився Аршавіним та Дзагоєвим
Форвард "Арсеналу" Андрій Аршавін і атакуючий півзахисник московського ЦСКА Алан Дзагоєв потрапили в сферу інтересів туринського "​​Ювентуса", повідомляє італійська преса. Відзначається, що можливому переходу Дзагоєва в стан "старої синьйори" може посприяти той факт, що керівники "Ювентуса" і ЦСКА вже встановили добрі відносини, коли проводили операцію по сербському півзахиснику Мілошу Красічу.

Крім того, італійську сторону приваблює можливість придбати футболістів подешевше, адже і у Дзагоєва, і у Аршавіна незабаром завершуються діючі контракти.
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2011, 03:56   #8
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

Халк виявив бажання перебратись в "Челсі"

Форвард "Порту" Халк зацікавлений у переході в лондонський "Челсі", який, як відомо, очолює колишній наставник португальського гранда Андре Віллаш-Боаш.

Агент футболіста Теодоро Фонсека заявив, що трансфер може відбутися вже взимку, інформує A Bola. Зазначимо, що відповідно до контракту з "Порту" за викуп Халка має бути виплачено 100 мільйонів євро.
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2011, 03:58   #9
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

Агент: Павлюченко в "Анжи"


Російський нападник "Тоттенхема" Роман Павлюченко в січні повинен приєднатися до махачкалінської "Анжи". І хоча керівництво російського клубу поки відмовчується з цього приводу, агент футболіста в інтерв'ю Sky Sports заявив, що сторони от-от повинні домовитися.

"Спочатку Роман ігнорував "Анжи". Він був не проти повернутися в Росію, але насправді не до Махачкали. Зараз він вже втомився чекати і йому все набридло. У нього є конкретна пропозиція від "Анжі", яку в даний момент вивчає. Це хороша пропозиція, і було б йому корисною. Роман прийме її, якщо не з'явиться чогось кращого в найближчий час", - запевнив представник футболіста.
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2011, 04:00   #10
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

"Гуанчжоу" пропонує Дрогба найбільші гроші у світі футболу


У Китаї розгортається боротьба за івуарійського нападаючого "Челсі" Дідьє Дрогба. Клуб "Далянь Аербін" вже запропонував форварду трирічний контракт на суму £ 30 млн - близько £ 200 тис. на тиждень. Проте цей варіант не єдиний у футболіста в Китаї. Найближчим часом "Гуанчжоу" готовий запропонувати Дрогба суму, яка зробить його найбільш високооплачуваним гравцем світу, повідомляє англійська преса.

Нагадаємо, що на даний момент найбільш високооплачуваним футболістом світу є нападник "Анжи" Самуель Ето'О, який отримує близько £ 350 тис. на тиждень.
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:43.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум