SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.02.2010, 11:05   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Говоримо на різні теми!

Говоримо на різні теми!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Torrents.ru - Закрито!


"Доменне ім'я torrents.ru було закрито слідчими органами в рамках розслідування кримінальної справи відносно москвича, який поширював через цей домен контрафактну програму "Autodesk AutoCAD", повідомляє СКП.

"За даними слідства, 26 січня 2010 житель міста Москви за грошову винагороду в розмірі 1,5 тис. рублів записав на жорсткий диск ЕОМ контрафактну програму Autodesk AutoCAD російська версія, авторські права на яку належать компанії Autodesk, вартістю понад 106 тис. рублів", - говориться в повідомленні на сайті СКП РФ.

Слідчі з'ясували, що "за допомогою веб-сайту з доменним ім'ям torrents.ru неодноразово здійснювалося розповсюдження шкідливих програм і контрафактних примірників творів, що тягне за собою порушення авторських прав компаній Autodesk AutoCAD, ЗАТ "1С" та інших законних правовласників у великому і особливо великому розмірах".

"З метою вжиття заходів щодо усунення обставин, що сприяють вчиненню злочину, запобігання вчинення подібних злочинів, встановлення причетності до скоєння даних злочинів власників доменного імені, у порядку ч.2 ст.158 КПК РФ органами слідства внесено подання про призупинення делегування доменного імені torrents.ru на час проведення попереднього слідства, повідомили у відомстві.

Як повідомляла газета Взгляд, найбільший російський сервер торрентів Torrents.ru в четвер вимушено змінив ім'я: російський реєстратор доменних імен "Ру-Центр" припинив делегування домену власникам сайту. Це було зроблено за поданням Чертанівської міжрайонної прокуратури, що стало першим подібним випадком в російській історії. Робота трекера була відновлена на іншому домені за адресою rutracker.org. Проте, станом на 14.25 за київським часом 19 лютого, rutracker.org також не відповідає на запити.

Torrents.ru, як і багато подібних сервісів, раніше неодноразово стикався з претензіями щодо авторських прав на розміщені за допомогою трекера матеріали. У більшості випадків такі претензії вирішувалися без залучення правоохоронних органів шляхом видалення нелегального контенту. Зокрема, на ресурсі правовласникам видавався обліковий запис з правом закривати роздачі, де поширюються матеріали з їх контентом. Тому причина, з якої вжиті настільки радикальні заходи відносно ресурсу, незрозуміла."
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 14.10.2013 о 21:51.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2017, 18:10   #711
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Трагічна історія родини з Донбасу шокувала мережу.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Терористи розстріляли синів на очах у батьків.

В окупованій Мар’їнці під час штурму терористи жорстоко вбили синів на очах у матері й батька. Історію про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав пастор-волонтер зі Слов’янська Петро Дудник.

За його словами, до війни Тетяна Анатоліївна разом із чоловіком і двома синами проживали в дуже затишному будинку. Сини працювали, старший із них готувався до весілля. Але все обірвав черговий штурм Мар’їнки.

“Коли почався штурм міста, бігли всі, хто міг і як міг. Сім’я вирішила рятуватися – стрибнули в машину, забрали все найцінніше, чоловік, дружина і двоє синів рвонули в бік Курахового. Але не встигли далеко виїхати! Їх ополченці розстріляли в упор”, – написав пастор.

“Коли почався штурм міста, бігли всі, хто міг і як міг. Сім’я вирішила рятуватися – стрибнули в машину, забрали все найцінніше, чоловік, дружина і двоє синів рвонули в бік Курахового. Але не встигли далеко виїхати! Їх ополченці розстріляли в упор”, – написав пастор.

Цитата:
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.02.2017, 14:33   #712
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Нема ресурсів: У РФ назвали кількість військових, які необхідні Путіну для масштабного наступу на Україну

Екс-радник президента РФ Ілларіонов вважає, що Путін з самого початку не планував відкрите військове вторгнення на українську територію.
Для повноцінного військового вторгнення РФ на територію України, необхідно близько мільйона російських військових. Про це повідомив колишній радник Володимира Путіна, російський економіст Андрій Ілларіонов у своїй колонці для Апострофа, передають Патріоти України.

За його словами, Путіним з самого початку не планувалося відкрите військове вторгнення в Україну.

"Від Брянська на півночі до Таганрога на півдні на російській стороні були зосереджені регулярні збройні частини чисельністю не більше 50 000 чоловік. Цих військ було абсолютно недостатньо для того, щоб проводити якусь помітну операцію проти України", - повідомив експерт.

За його словами, для ведення навіть не дуже інтенсивних бойових дій, РФ знадобиться набагато більше військових.

"Для того, щоб вести масштабну операцію по захопленню Південної чи Східної України, тих восьми областей, про які говорив Путін, навіть у тому разі, якщо такого роду воєнні дії будуть носити не занадто жорсткий характер, необхідне угруповання чисельністю близько 1 мільйона осіб", - вважає Ілларіонов.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.02.2017, 09:55   #713
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Пропагандою ситий не будеш". Брат Нємцова пояснив, навіщо Кремль визнав "паспорти" "ЛДНР"

Мешканці Донбасу, які підтримали окупацію регіону РФ, геть розчаровані. Щоб дати їм хоча б ілюзію покращення життя, Москва визнала паспорти "ЛДНР".

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Ігор Ейдман.

В окупованому Донецьку місцеві жителі починають розуміти, що залишилися біля розбитого корита. Про це публіцист, соціолог, двоюрідний брат убитого російського опозиціонера Бориса Нємцова Ігор Ейдман написав у себе в Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Багато хто сподівався, що "Путін прийде" і зробить Донбас російським регіоном з високим рівнем життя. Але людей, які проковтнули цей гачок, поводили на повідку і кинули в війну і розвал. Вони вкрай розчаровані тим, що відбувається, тим, що замість кращого життя "під Росією" отримали війну, бідність і повний економічний колапс", - пише він.

"У цій ситуації російській владі треба продемонструвати, що вони не відмовилися від "тих, кого приручили". Для цього вони приймають рішення про визнання місцевих "паспортів" і влаштовують шоу з політруком-Прілєпіним", - вважає опозиціонер. "Однією пропагандою ситий не будеш. Рано чи пізно ситуація там повинна вийти з-під контролю путінських маріонеток, нездатних налагодити навіть подобу нормального життя", - додав Ейдман.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2017, 14:01   #714
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Росія хотіла зробити заяву в Радбезі ООН щодо смерті Чуркіна

Україна заблокувала її бажання

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Представники України в Раді безпеки ООН заблокували пропозицію Росії прийняти офіційну заяву голови Радбезу у зв'язку зі смертю постпреда РФ Віталія Чуркіна.

Про це з посиланням на заступника глави російського МЗС Геннадія Гатілова передає Інтерфакс, повідомляють Патріоти України.

"Шкода, звичайно, що деякі наші партнери, насамперед українські колеги, головуючі в цьому місяці в Раді Безпеки, не змогли переступити через свої політичні позиції і не дали згоди на прийняття офіційної заяви голови Ради Безпеки ООН у вигляді відповідного документа", - поскаржився він.

Зазначимо, що Україна зараз головує в Раді безпеки ООН з 1 лютого.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в понеділок, 20 лютого, в Нью-Йорку від серцевої недостатності помер постійний представник Росії в ООН Віталій Чуркін
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2017, 11:01   #715
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ми самі себе вбиваємо, живемо одним днем, радянськими пережитками

Шокуюча сповідь тернополянина в Польщі

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Слава про красу українок лунає по всьому світу. Врода наших дівчат і жінок засліплює мільйони чоловіків. На жаль, засліплює і їхня доступність, про що теж усі знають. Патріоти України пропонують вам повчальну розповідь людини, яка поділилася деякими своїми спостереженнями про наших за кордоном.

За роки проживання в Санкт-Петербурзі я зустрічав багатьох українок, котрі всіма силами намагалися залишитись у цьому місті. Шукали вигідні для себе партії серед місцевих чоловіків, щоб отримати прописку. Дуже багато дівчат і жінок стали повіями. Часто знайомі чоловіки розповідали, що користуються послугами українок, бо, мовляв, «они мастерици этого дела и берут дешевле, чем местные».

До сліз боляче було чути таке. Та велике місто, шалений ритм життя в ньому не дозволяли надовго зациклюватися на чомусь. Я старався не думати про неприємне. А ось у Польщі зовсім інша атмосфера.

Ще на під’їзді до кордону водій автобуса сказав: «Український шлюб закінчується на кордоні». Тоді я не надав цій фразі великого значення, та згодом пересвідчився: так воно і є.

Спершу я працював на збиранні полуниць. Ця невдячна робота відбирає в людей здоров’я. Вони тішаться, що за день можуть заробити в середньому 600 гривень, але не рахують, скільки грошей витрачають згодом на лікування.

Протягом мого перебування на полуничних плантаціях, у більшості моїх знайомих були проблеми з високим тиском, боліла спина, шлунок, з’являлися алергія та шкірні захворювання. А коли українці спілкуються між собою, то тільки й чуєш, що десь там «швидка» забрала жінку, котра знепритомніла на полі, там — дівчину з виразкою шлунка.

Та це — один бік медалі. Є й інший. Пані, в котрої я працював, продавала нелегально алкоголь і цигарки, тож до неї приходило багато українців. Те, що я побачив, мене вразило. Тут мушу зазначити, що я не вирізняюся високоморальною поведінкою. Якби за моральні провини судили, то мене можна було б ув’язнити довічно чи розстріляти кілька разів. Але поведінка декотрих представниць нашої прекрасної статі мене просто вбиває!

Часом дівчата ладні на все, лиш би сподобатися полякам і залишитися в їхній країні на правах дружини чи коханки. І все це заради грошей. Одна 27-річна дівчина залишила в Україні сина зі своєю матір’ю, щоб у Польщі порозважатися. «Українця не хочу навіть за сто злотих, — казала, — а з поляком пересплю за десять». А одна жінка, матір двох дітей, під час п’яного застілля випалила: «Знаю, що мій чоловік гуляє. І я буду гуляти. Якщо йому нічого не відвалилося, то мені тим паче не відвалиться».

Спершу я не розумів польської мови, та з часом вивчив, хоча полякам у цьому не зізнавався. Тому вони говорили при мені на різні теми. Від них і почув про «подвиги» українок. Одну вигнали з роботи, бо зваблювала господаря, а дружина його це побачила. Другу вигнали, бо зваблювала молодого сина господарів. Вони чомусь не повірили у великі й чисті почуття жінки до їхнього чада і вказали їй на двері.

Усі ці та схожі діяння унеможливили ставлення до нас поляків, як до рівних собі. Більшість із них вважає нас бидлом. І, знаєте, не помиляється. Тому що тільки українець може вийти, п’яний, із кімнати і справити нужду просто на подвір’ї. Не звертаючи уваги, що поруч, в альтанці, обідають поляки. Тільки п’яна українська парочка може кохатись серед білого дня на подвір’ї, не зважаючи на те, що з вікон за нею спостерігають поляки. Тільки українці, напившись горілки й обкурившись конопель, можуть показувати полякам посеред села голий зад. До речі, ці українці мешкають за п’ять кілометрів від Тернополя і вважають себе високоосвіченими, «просунутими», а інших — «темнотою з периферії».

Довго там не витримавши, я переїхав до містечка Груєць. Спершу працював сам. Думав, хоч там не дістане мене слава про земляків, але помилився. Приїхавши з панею в супермаркет, побачив неподалік, на автобусній зупинці, близьку знайому в компанії п’яних поляка й українця. Вона сиділи з ними напівгола, а вдома в неї — діти, чоловік. Побачивши мене, намагалася втекти, але була настільки п’яною, що не змогла. Попросила нічого не розказувати нашим спільним знайомим, друзям. Я мовчатиму, хоча вона колись ганила мене і обмовляла перед друзями.

Через тиждень до мене привезли ще одного українця. Ввечері ми з ним пішли в магазин за продуктами. А там — п’яна компанія: четверо дівчат і двоє хлопців. Одна з них справила нужду просто біля зупинки на очах в ошелешених поляків.

Потім моя пані розповіла мені ще одну історію. Пояснила, так би мовити, чому їхня родина не бере на роботу дівчат, а тільки хлопців. З’ясувалося, колись у них працювало п’ятеро чоловіків з України. До одного з них приїхала в гості дружина. Три дні все було добре. Та одного вечора її чоловік поїхав до брата в сусідній район і залишився там ночувати. Десь близько десятої вечора з помешкання українців до господарів долинули гучна музика і крики. Дочка пані була ще маленькою, не могла заснути, тож свекор пішов утихомирювати компанію. Те, що побачив, шокувало його: жінка злягалася з чоловіковим колегою, а всі інші при тому спокійно пили горілку. Присоромивши їх, свекор вийшов. На певний час товариство затихло, але незадовго знову почало галасувати. Свекор удруге пішов сваритися і побачив ту ж жінку уже з іншим чоловіком. Решту товаришів пиячили. Ніхто, мабуть, не задумувався, що за 15 кілометрів перебуває їхній товариш, а жінчин чоловік, батько її дітей.

Уранці свекор пішов будити працівників до роботи, а жінка спить у ліжку з третім. Після цього та ще кількох схожих випадків ні жінок, ні дівчат господарі на роботу не беруть.

Якщо чесно, то пані, котра розповіла мені це, любила українців, допомагала ліками, грішми, порадою. Але жінок наших, м’яко кажучи, не розуміла.

Звісно, не всі люди однакові. Є багато справедливих, порядних. Я знаю таких. Але в Польщі обговорюють не їх. Розповідають про українців, котрі б’ються просто серед поля, кидають одне в одного кошики з полуницями, отруюють їжу проносними засобами, крадуть цю їжу. Знаєте, деякі поляки краще ставляться до українців, ніж вони самі до своїх. А скільки таких випадків, коли водії, привізши людей на роботу, кидають їх, щойно заберуть гроші.

Шановні співвітчизники, милі співвітчизниці. Може, час замислитися над своєю поведінкою, адже через нашу дикість нас ніхто в Європі бачити не хоче. Ми самі себе вбиваємо, живемо одним днем, радянськими пережитками. Хочемо в Європу, хоча вбили її в собі, не давши навіть зародитись.

Уже повертаючись в Україну, я дізнався приголомшливу новину. Моя близька знайома тоді, в Польщі, також “згрішила” з іншим. Була п’яною. Дістало, мовляв, її все. Я довго не міг прийти до тями, адже нас багато чого поєднувало. Невже правда, що український шлюб закінчується на кордоні?

Опублікував: Світлана Іваненко

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.02.2017, 11:48   #716
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Великий піст: Благословити повинен не священик, а лікар

Дотримуватись посту повинні лише здорові люди, але не тільки тілом, а й духом.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Початок Великого посту.

З 27 лютого за православною традицією почнеться Великий піст. Як підготуватися до нього, кому варто це робити, і на що звернути увагу — журналісти сайту "24" запитали у фахівців, інформують Патріоти України з посиланням на radio24.

Як підготувати тіло

Лікар-дієтолог і блогер Борис Скачко у коментарі сайту "24" наголосив — повністю дотримуватися посту варто лише абсолютно здоровим людям. Разом з тим піст не рекомендований і навіть шкідливий: дітям, людям похилого віку, вагітним та годуючим матерям, тим, хто займається інтенсивною фізичною чи інтелектуальною працею.

Інтелектуальний — ще більш інтенсивний труд, ніж фізичний. Сезонні депресії показують, що живлення мозку порушене. Депресія — це якраз зниження активності мозку на той рівень, на який знижене його живлення. Людина працює на 15-20% не тому, що погана, а через те, що не "нагодувала" свій мозок,
— пояснив дієтолог.

Щоби дізнатися – чи здоровий ваш організм, необхідно, як мінімум, звернутися до сімейного лікаря. Але найкраще — повністю обстежити травну систему. Не священник має сказати, що можна поститись, бо є таке бажання, а лікар — що ваш організм зможе витримати таке обмеження у харчуванні, — наголосив Скачко.

За словами лікаря-дієтолога, особливо небезпечним піст може бути для тих, хто не знає про власний цукровий діабет — а таких серед українців за статистикою МОЗ — 15%. І піст, а це вуглеводна їжа, це спосіб для них поплатитися судинами. Бо підвищується рівень цукру в крові і з'являються проблеми.

Скачко також відзначив, що експертами ВОЗ сьогодні на планеті визнається дефіцит білка в раціоні сучасної людини. А в піст у вуглеводній їжі білка ще менше і він гірше засвоюється.

"Проблема тільки поглиблюється. А білок – це імунна система. А якщо подивитись , як у нас люди зараз хворіють, майже всі ходять з імунодефіцитом: живуть від нежиті до кашлю і навпаки", — уточнив лікар.

Найкраще — переконаний Скачко — налагодити травну систему. І допомагати їй працювати. А не випробовувати її різними дієтами. Бо обмежувальні дієти і піст – це приблизно те ж саме.

Як підготувати дух

Церква починає готувати прихожан до Великого посту ще за місяць, — пояснив у коментарі сайту "24" священник Роман Мельниченко. За три тижні до Масляної — психологічна підготовка, коли відбуваються читання Євангелія, які і готують людину. А за тиждень до Посту — починається фізіологічна підготовка. Адже одразу перейти на велике обмеження складно. І Церква, знаючи про слабкості людини, підготовлює її заздалегідь.

"Але смисл посту не в обмеженні їжі, це не головна мета. Цього тижня буде читатися послання Апостола Павла, яке чітко каже, що їжа не наближає і не віддаляє нас від Бога. А у нас сьогодні піст перетворили в голодування", — пояснив отець Роман.

Він наголосив: мета Посту — наблизитись до Бога. Відкинути все дріб'язкове, суєту життя, його зайвий гамір.

"Піст дає нам можливість піднятися над суєтою. Обмеження в їжі — тільки один з моментів. Ще це також — молитва, частіше причастя, читання духовної літератури. І за ці 40 днів — людина має відчути духовний вимір і відчути Бога. Це найголовніше", — підсумував священник.

Блаженнійший Митрополит Володимир казав: "Не їжте один одного навіть після посту". Адже щоб жити у гармонії з собою, світом і Богом, треба дотримуватися посту 365 днів на рік на рівні думок, вчинків, розмов. І Великий піст — гарна спроба до цього наблизитись.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.03.2017, 12:13   #717
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Глобальне потепління може стати причиною Третьої світової війни, - американські вчені

Зміни клімату призведуть до боротьби за виживання і за природні ресурси, причому ця боротьба почнеться в трьох країнах - Росії, Китаї і США.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Вчені пов'язали глобальне потепління з початком Третьої світової війни.

Фахівці зі Сполучених Штатів стверджують, що через глобальне потепління на Землі почнеться Третя світова війна, повідомляють Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! з посиланням на Нескучные новости.

Така заява пролунала від вчених під час форуму, присвяченого проблемам Землі. За словами американських дослідників, в Антарктиці продовжується стрімке танення льодовиків, і зовсім скоро рівень води в Світовому океані підніметься приблизно на метр, що призведе до повного затоплення прибережних територій, де проживають десятки мільйонів людей.

За словами Поля Керна, генерала ВПС США, такі глобальні зміни призведуть до боротьби за виживання і за природні ресурси, причому ця боротьба почнеться в трьох країнах - Росії, Китаї і США. Це, в свою чергу, призведе до нестабільності в усьому світі, оскільки мова йде про три найбільших і найвпливовіших держави.

Люди будуть змушені переселятися вглиб материків і «завойовувати» нові території, що спровокує початок війни і голод. Втім, група інших вчених нещодавно зробила висновок, що глобальне потепління закінчиться не війною, а новим льодовиковим періодом, який настане вже через десять років.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2017, 17:44   #718
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"ОМОН оттеснили. Он боится в сторонке": У Петербурзі протестують 10 тисяч людей
Люди скандують: "Нємцов не забутий", а також "ні війні".

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Антикорупційний мітинг у Петербурзі.

До антикорупційних мітингів у Москві долучились і в Петербурзі. Там на вулиці вийшли близько 10 тисяч людей

Люди скандують: "Нємцов не забутий", а також "ні війні". Як пише у соцмережі активіст Арсеній Веснін, людям вдалось відтіснити ОМОН, вони "стоять в стороні".

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2017, 05:32   #719
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Характеристики вражаючі: Україна та Росія змагаються в розробці пороху з технічної коноплі та льону

Це продукт селекціонерів та хіміків. Досі для твердої вибухової суміші, яка складається із різних компонентів, закуповували за кордоном бавовну, платили великі гроші. Тепер же імпортну рослину можна буде замінити технічними сортами вітчизняних конопель

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

За вмістом целюлози, необхідної для виробництва пороху, конопля не тільки не поступається бавовні, а й навіть перевершує її..

Глухівська науково-дослідна станція луб’яних культур НАН України. Тут уже 85 років селекціонери вирощують коноплю. Ні, не звичайну, а технічну. Тобто з низьким вмістом наркотичних речовин. Відтак цілком безпечну. Технічна конопля нікого не зацікавила, крім науковців і підприємців. Виявляється, це досить вигідна культура, незамінна у текстильній, целюлозно-паперовій, будівельній, лакофарбовій, харчовій та фармацевтичній галузях… А ще — в автомобіле- та машинобудуванні… А тепер ось — і для виробництва пороху.

У Шостці на заводі хімічних реактивів було проведено тестування вибухової суміші. Висновок обнадійливий. “Технічні сорти коноплі, виведені українськими селекціонерами, — каже Рубіль Гілязетдінов, доктор технічних наук, — цілком придатні для виготовлення пороху, який не має аналогів у світі. Річ у тім, що конопля стійкіша до вологи. Тож набої із таким порохом довше зберігаються і майже не сиріють. А це, самі розумієте, дуже важливо в бойових умовах. До речі, вміст целюлози у наших сортах сягає 80 відсотків”.

Військові експерти зазначають, що порох із коноплі покращує балістичні характеристики та зменшує вагу набоїв майже вдвічі, а ще — підвищує влучність стрільби: куля рухається швидше, а відтак точніше.

Аналогічну розробку було представлено публіці і росіянами в рамках Russia Arms Expo 2015 , які таким чином хотіли вирішити проблему імпортозаміщення, про це повідомляло російське видання “RG Русское оружие”

Було заявлено, що Російський Центральний науково-дослідний інститут хімії та механіки зайнявся отриманням пороху з льону і конопель. Як з’ясували російські вчені, порох з льону володіє більш високими термодинамічними властивостями, ніж бавовна.

Дослідження за замовленням Міноборони РФ йшли 7 років. Спочатку провели науково-дослідну роботу, потім дослідно-конструкторську роботу з можливості і доцільності отримання порохів з льону. Традиційно це завжди був хлопок, і тільки він. До розпаду СРСР ніяких проблем не відчувалось, але потім росіяни втратили Таджикистан й Узбекистан.

Роботи були завершені 2010 році. За цей проміжок часу фахівці встигли провести повний цикл випробувань – експлуатаційних, стрільбових, прискорених, кліматичних. Цикл показав, що пороху з льону не гірший, а по ряду параметрів краще імпортного конкурента. Порох з льону має енергетику більшу, ніж у бавовни. Все тому, що у нього морфологія інша, він добре вбирає нітрати гліцерину і за рахунок цього стає потужнішим. Через це під час випробувань доводилося прибирати 5-8 відсотків маси заряду, щоб наближатися до потрібної швидкості. А це відкрило дві можливості. Перша – це зниження маси для досягнення потрібної швидкості, це тягне за собою більш економні перевезення і зберігання сировини. Друга – при тій же масі можна збільшити дальність стрільби.

По суті, порох з конопель звучить як жарт, але використання цього матеріалу на ряду з льоном дають вражаючі результати. Якщо брати стандартну швидкість патрона 900 м/с, то при використанні традиційної сировини — бавовни для пороху розкид при стрільбі буде становити 3-5 м. Однак порох з льону дещо збільшує швидкість патрона до 905 м/с, а розкид при цьому значно скорочується – та 0,5 м. Використання стандартної начинки патрон дозволяє потрапити в ціль потрібно зробити 80 пострілів замість 100.

По розкиду початкових швидкостей порохи з льону і конопель також показали кращі результати.

Крім цього, з’ясувалося, що порохи з льону і конопель при стрільбі дають менше задимленості.

Зараз в інституті розроблено баліститні та піроксинові порохи з льону. Перші застосовуються для снарядів до ракетних двигунів, газогенераторів, метальних зарядів до артилерійських гармат і метальних зарядів до мінометів. Другі – для різної стрілецької зброї та артилерії.

Порох з конопель вчені тільки починають розробляти. Собівартість кілограма готової целюлози для пороху з льону значно дешевша, ніж сировини з бавовни, відзначали російські вчені в 2015 році.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2017, 12:34   #720
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Фінал вже близько: Ветеран АТО розповів, що розвалить режим Путіна

Міна сепаратизму, яку Кремль закладав у колишніх республіках СРСР, вже працює проти Росії.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Мамука Мамулашвілі.

Керівництво Російської Федерації не помічає, як закладає динаміт під фундамент власної держави, розпалюючи сепаратизм в інших країнах. Таку думку в інтерв'ю "Обозревателю" висловив ветеран АТО, командир "Грузинського легіону" Мамука Мамулашвілі

"Справа навіть не в агресії. Вся суть у тому, що Росія вже після розпаду СРСР почали створювати прецеденти сепаратизму в інших країнах і, самі того не підозрюючи, створювали сепаратизм у себе в країні. Цим вони дали народам, які проживають у РФ, віру у те, що ті можуть існувати окремо. Тому я думаю, що розпад Росії недалеко", - сказав Мамулашвілі.

Як повідомляли , раніше Мамука Мамулашвілі дав сміливий прогноз щодо Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Різні схеми для роадіолюбителів! sat-prof Технічне спілкування 18 19.02.2019 00:12
Обговорення(різні питання)Globo 7010А та т.п. sat-prof Globo 7010A,8300A 402 02.01.2017 15:08
КАРТА РОЗДІЛУ - найцікавіші та актуальні теми sat-prof Офтопік (теревеньки) 0 23.06.2011 15:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:12.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум