SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV > Теніс

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 01.01.2018, 11:21   #821
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Сергій Стаховський відкриває сезон на турнірі серії ATP Challenger.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Друга ракетка України розпочне наступний рік на змаганнях в Австралії, де Стаховському (АТР 122) дістався четвертий номер посіву. У стартовому колі суперником нашого тенісиста став 20-річний американець Томмі Пол (АТР 152).

У сезоні-2017 Сергій поповнив свою колекцію трьома титулами на "челленджерах" (в одиночному розряді в Порторожі, в парі - в Карші та Сеговії).

На турнірі в Австралії також зіграють Данило Медведєв, Бьорн Фратанджело, Хенрі Лааксонен, Норберт Гомбош та інші.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.01.2018, 16:18   #822
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Одеська тенісистка Еліна Світоліна пройшла до півфіналу турніру в Австралії

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Спортсменка з Одеси Еліна Світоліна здобула перемогу в черговому турі тенісного турніру WTA Premier Brisbane International в Австралії і пройшла в півфінал.

У чвертьфіналі турніру в Брісбені Світоліна змагалася з британської тенісисткою Йоханной Конто, їх поєдинок тривав понад 2 години.

Перед початком вирішального сету Конта взяла медичну паузу, а потім знялася зі змагань через травму.

Відзначимо, одеситка вже вдруге виходить у півфінал турніру в Брісбені.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.01.2018, 11:34   #823
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

– Олександра Саснович: "Це ще не кінець. Завтра фінал, і я буду до нього готуватися"

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У півфіналі австралійського "Прем'єра" білоруска обіграла сьому сіяну Анастасію Севастову.

"Якщо чесно, я не вірила, що дійду тут до фіналу. Зараз мене переповнюють емоції, і я вдячна всім за підтримку. Це був дуже складний матч, ми обидві були близькі до перемоги. Ми грали на одному рівні, але я зіграла трохи краще, і мені трохи більше пощастило. Я щаслива, як і вчора, але більше [посміхається].

Після першого сету я викликала фізіотерапевта і думала про свою ногу, яка боліла, але я рада, що пройшла через це. Я стала думати не про ногу, а про свою гру. Я намагалася сконцентруватися і просто грати, як казав мені тренер. Я задоволена своїм виступом, але це ще не кінець. Завтра фінал, і я буду до нього готуватися.

Сьогодні я збираюся повністю розслабитися і займатися своєю улюбленою справою - їсти. Кожен день я відвідую один і той же французький ресторан і замовляю різотто з грибами [посміхається]", - сказала Олександра в післяматчевому інтерв'ю на корті.
------------------
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.01.2018, 14:21   #824
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Українська тенісистка виграла престижний міжнародний турнір

Еліна Світоліна вже тричі виступала на цьому турнірі, двічі досягаючи півфіналу - в 2015-му і 2017 році.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла тенісний турнір Brisbane International в Австралії. Про це повідомляється на сайті змагань.

У фіналі турніру в Брісбені в жіночому одиночному розряді Світоліна обіграла представницю Білорусі Олександру Сасновіч з рахунком 6: 2, 6:

1. У півфіналі перша ракетка України з рахунком 7: 5, 7: 5 виграла у чеської тенісистки Кароліни Плішкової. У чвертьфіналі Brisbane International українка зустрічалася з британкою Джоан Конто і пройшла далі після відмови суперниці від подальшої боротьби через травму.
Призовий фонд Brisbane International в цьому році становить $ 894,7 тис. Світоліна тричі виступала на цьому турнірі, двічі досягаючи півфіналу - в 2015-му і 2017 році. Світоліна поки займає шосту позицію в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). У сезоні 2017 року спортсменка заробила майже $ 3,3 млн і увійшла в десятку найбільш високооплачуваних тенісисток світу.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2018, 16:55   #825
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Українська тенісистка Марта Костюк отримала wild card у кваліфікацію Australian Open

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

15-річна українка вперше виступить на дорослому турнірі Grand Slam

Організатори Відкритого чемпіонату Австралії 2018 року з тенісу традиційно надали запрошення у відбірний турнір чинній чемпіонці змагань серед тенісисток до 18-ти років.

Нею, як відомо, є українка Марта Костюк.

Раніше киянка прийняла рішення захищати торішній юніорський титул, і цей турнір стане для неї останнім на юніорському рівні.

Кваліфікація Australian Open відбудеться вже на цьому тижні із середи (10 січня) по суботу (13 січня), а юніорський турнір пройде 20-27 січня.

Зауважимо, що на старті нового сезону Костюк програла у першому колі турніру у Плейфорді.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2018, 12:43   #826
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Цуренко подолала перший раунд престижного тенісного турніру

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Друга ракетка України Леся Цуренко успішно стартувала на турнірі WTA Internationl в Хобарті із призовим фондом $ 250,000.

Захист очок за минулорічний півфінал Цуренко починала матчем проти 55-ї ракетки світу з Угорщини Тімеі Бабоша. За особистими зустрічами українка вела 2: 1, причому всі матчі між тенісистками були зіграні на харді і незмінно завершувалися в двох сетах.

Понад годину киянці потрібно, щоб виграти перший сет. По ходу партії Цуренко поступалася 0: 2, але швидко зробила зворотний брейк. За рахунку 4: 3 Леся на прийомі упустила два прихованих сет-боли. На тайбрейку Цуренко швидко повела 5: 0 і без проблем першої виграла необхідні сім очок.

У другому сеті Бабоша жодного разу не змогла захистити свою подачу - чотири брейка дозволили Цуренко комфортно піти до другого кола турніру в Хобарті.

У матчі з Бабоша Цуренко подала 1 ейс, зробила 3 ​​подвійні помилки, виграла 78% м'ячів на першій подачі і реалізувала 5 з 11 брейк-поінтів.

Наступною суперницею українки стане перша ракетка Казахстану Юлія Путинцева, яка стартувала в Хобарті впевненою перемогою над Наомі Осакою (6: 3, 6: 3).

1-й раунд

Бабош Тімеа (Угорщини) - Леся Цуренко (Україна, 5) - 6: 7 (2), 2: 6
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.01.2018, 03:46   #827
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Несподівано: Українського спортсмена відсторонили від змагань через допінг

У лабораторії встановили наявність у аналізах метилгексанаміну.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Юрій Джавакян.

Український тенісист Юрій Джавакян тимчасово відсторонений від змагань через порушення антидопінгових правил. Про це повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації тенісу (ITF).

У жовтні 2017 року український тенісист надав аналізи на допінг у зв’язку із участю у кваліфікаційному змаганні Men’s Pro Circuit PTT ITF у Таїланді. Зразок аналізу був відісланий до аналітичної лабораторії в канадському Монреалі, яка входить до складу Всесвітнього антидопінгового агентства. У лабораторії встановили наявність метилгексанаміну. Речовина метилгексанамін відноситься до стимуляторів і заборонена антидопінговою програмою.

У грудні Джавакяну було пред’явлено звинувачення в порушенні антидопінгових правил, з яким він погодився і прийняв тимчасове відсторонення, відлік якого почався з 6 січня. У разі виконання всіх умов відсторонення, цей період буде зарахований тенісистові в термін майбутньої дискваліфікації.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.01.2018, 10:30   #828
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Сідней. Долгополов залишає змагання після другого кола

Олександр Долгополова завершує боротьбу на "Sydney International".

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Друге коло...

Олександр Долгополов (Україна) - Фабіо Фоньїні (Італія, 4) 6-3, 3-6, 4-6

По одному брейку було достатньо зробити гравцям, щоб забезпечити собі перемогу в сеті. Поєдинок тривав дві години.

Уперше після успішної п'ятиматчевої серії Долгополов зазнав поразки від Фоньїні, який востаннє обігравував українця ще на "челленджері" 2007 року в Сан-Ремо. Для тенісистів це був перший очний поєдинок з сезону-2014.

В 1/4 італієць зіграє з п'ятим сіяним Адріаном Маннаріно (Франція).
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.01.2018, 14:02   #829
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Наші - найкращі! 15-річна українська тенісистка феєрично дебютувала на дорослому Australian Open

15-річна українка Марта Костюк у своєму першому матчі на дорослому "мейджорі" здобула вольову перемогу над дев'ятою сіяною австралійкою Ариною Родіоновою.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Програвши перший сет, Костюк зібралася з думками і декласувала більш досвідчену суперницю в двох наступних партіях. Напружений поєдинок на кортах в Мельбурні завершився блискучою перемогою юної українки з рахунком 4:6, 6:3, 6:3, .

У другому раунді кваліфікації Australian Open Костюк зіграє з переможницею пари Джеймі Леб (США) - Даніела Сегель (Чилі).

Відзначимо, що ще одна юна представниця України Даяна Ястремська також успішно стартувала в Мельбурні. Наша 17-річна співвітчизниця впевнено обіграла японку Мисак Дої 6:3, 6:1.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2018, 12:02   #830
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

--------------------
Хобарт. Мертенс стає першою фіналісткою турніру

Еліс Мертенс продовжує свою переможну серію на турнірі в Австралії

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

ПІВФІНАЛ

Еліс Мертенс (Бельгія, 2) - Гізер Вотсон (Велика Британія, Q) 6:4, 1:6, 6:2

Бельгійська тенісистка здобула другу перемогу над представницею Великої Британії і другий рік поспіль виходить у фінал турніру в Хобарті.

Зазначимо, що Мертенс не програла жодного з одинадцяти зіграних матчів в Австралії. У минулому сезоні бельгійка почала виступ у кваліфікації і в підсумку виграла титул.

Суперницею Еліс у вирішальному матчі стане Леся Цуренко або Міхаела Бузернеску з Румунії. Початок матчу заплановано не раніше 10:00 за Києвом.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини футболу slavko1235 Спорт на SAT-TV 2948 25.02.2024 09:36
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Новини DTH провайдерів. SLAVASAM Транспондери 174 24.09.2015 17:34


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:58.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум