SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.07.2011, 13:33   #31
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Вороніна здивувало "Динамо" у матчі з "Рубіном"

Форвард московського "Динамо", українець Андрій Воронин перед матчем третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між киянами і "Рубіном" прогнозував перемогу динамівців - 2:0, проте вже після матчу нападник визнав, що підсумковий рахунок в Києві його сильно здивував.

"Я не один був упевнений в позитивному результаті цього протистояння. Вважаю, що за комплектацією й ігровими кондиціями українці виглядають краще. Адже в офіційних матчах сезону кияни демонстрували яскраву гру, забиваючи багато голів в кожному матчі. Але я відразу попереджав, що для "Динамо" матч складеться непросто - в Росії "Рубін" славиться своєю дисципліною, адже не даремно задню лінію підопічних Бердиєва вважають найкращою у внутрішній першості.

І хоча зараз у "Рубіна" не найкраща статистика за пропущеними голами, створити хоч би один момент біля воріт Рижикова досить проблематично. Так що швидкий гол спантеличив "Динамо", і оскільки кияни грали в рідних стінах, то кинулися відіграватися і в результаті нарвалися на контратаку", - цитує футболіста championat.com.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2011, 15:33   #32
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Гамула: "Не хороніть "Динамо" - шанси завжди є"

У "Динамо" ще залишаються шанчи пробитися в наступний раунд Ліги чемпіонів.

Про це заявив тренер-селекціонер ФК "Ростов" Ігор Гамула.

"Я не став би хоронити "Динамо" - шанси завжди є. Просто потрібно боротися з першої до останньої секунди, битися за кожен м'яч. Думаю, матч буде навіть більш напруженим, ніж перший", - сказав він.

"Як можна розкрити оборону казанців у матчі-відповіді? Можуть бути різні варіанти - через короткий пас або за рахунок флангових навісів. Але все має бути в динаміці. "Динамо" втрачати вже нічого, тому, на мій погляд, потрібно зробити серйозний акцент на атакуючі дії. У киян є багато варіантів, щоб урізноманітнити гру, в тому числі і за рахунок футболістів, які не з'явилися в першому матчі в стартовому складі", - впевнений Гамула.

У першій грі з "Рубіном" тренеру-селекціонеру "Ростова" сподобалися новачки київської команди - Аруна та Ідейе.

"По зустрічі в Києві мені сподобався Лукман Аруна, який практично не втрачав м'яч. Те, що іноді він зловживає ударами по воротах, не вважаю негативним якістю. Видно, що екс-півзахисник "Монако" націлений на ворота, добре контролює м'яч і поле бачить чудово", - зазначив Гамула.

"Моментами непогано виглядав екс- нападник "Сошо" Браун Ідейе, але одна справа грати з "Олександрією" та "Оболонню" в чемпіонаті України, і зовсім інше - з "Рубіном" в кваліфікації Ліги чемпіонів", - цитує тренера sport-express.ua
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2011, 16:35   #33
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

"Повєрхность" не буде показувати Лігу чемпіонів

Телеканал "Поверхность" цього сезону не транслюватиме матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи.

Цю інформацію підтвердив журналіст телеканалу Денис Босянок. Контракт, який закінчувався через рік, анульований у зв'язку з постійними затримками з виплатами з боку української сторони.

Зацікавленість отриманні прав на трансляції європейських кубків проявляють ТРК "Україна" і медігруппа "1+1", причому переговори тепер ведуть безпосередньо з УЄФА, а на субліцензію також претендує ICTV, пише terrikon.com.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2011, 19:05   #34
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

"Рубін" виділив для фанів "Динамо" в Казані один сектор

Казанський "Рубін" виділив для вболівальників київського "Динамо" на матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів один сектор на стадіоні "Центральний" - десятий.

Як повідомляє офіційний сайт столичного клубу, придбати квитки на матч-відповідь з "Рубіном можна вже зараз, в касах стадіону "Центральний", пред'явивши український паспорт.

Нагадаємо, матч "Динамо" - "Рубін" відбудеться 3 серпня в Казані.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.07.2011, 00:01   #35
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Бердиєв: "Ми не цілком відновилися"

"Рубін" поступився "Анжі" (0:3) через те, що гравці не повністю відновилися після матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти "Динамо".

Про це заявив наставник казнців Курбан Бердиєв.

"Окремі помилки в обороні призвели до такого плачевного результату. Крім того, ми невдало зіграли в атаці. Приймали невірні рішення, часом допускали помилки в простих ситуаціях. Намагалися грати через довгий пас, навіси, хоча така тактика нічого не приносила. На жаль, у ряду гравців не вистачило сил - ми не цілком відновилися", - сказав він.

"Чи вистачить "Рубіну" сил на матч з київським "Динамо"? Графік важкий - п'ять ігор поспіль з короткими паузами. Ми в цей час в такому режимі не грали, але сподіваємося, що зможемо відновити команду до середи. Теоретично часу має вистачити", - цитує Бердиєва sport-express.ru.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.07.2011, 20:42   #36
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Уткін: Сьомін боїться визнати власну помилку

Київське "Динамо" під керівництвом Юрія Сьоміна просто не вміє грати проти команд з щільним захистом.

Таку думку висловив відомий російський коментатор Васілій Уткін, повідомляє "Террикон".

"Характерний дуже коментар дав тренер київського "Динамо" Юрій Сьомін поразки своєї команди від "Рубіна". Він сказав, що пощастило, забили безглуздий гол на початку, і так далі і тому подібне, потім у контратаці", - почав Уткін.

"Ви знаєте, називати таку гру "Рубіна" безглуздою може тільки людина, яка боїться визнати власну помилку в даному випадку, оскільки ну яке ж це безглуздя? "Рубін" так дуже часто грає, і в матчі з "Динамо" на його полі така гра просто-таки прописана", - переконаний він.

"Адже відомо, що в останньому розіграші Ліги Європи кияни зазнали підсумкове поразки від "Браги", а "Брага" такий самий прагматичний футбол зображувала, і нічого проти нього не могла вдіяти команда під керівництвом Юрія Сьоміна. Тоді не могла, зараз не змогла. Про щось це так говорить", - вважає Уткін.

"Ось залишився шанс в Казані показати, на що здатне київське "Динамо", - сказав Уткін в ефірі НТВ +, коментуючи матч "Рубін" - "Анжі".
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.08.2011, 14:26   #37
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Гру "Рубін" - "Динамо" будуть судити голландці

Матч 3-го відбіркового раунду Ліги Чемпіонів У/ФА "Рубін" - "Динамо" (Київ) обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Еріком Браамхааром.

Помічники - Аренд Брінк і Роб ван де Вен. Резервний суддя - Сердар Гезюбьюк (усі судді з Голландії). Делегат УЄФА - Тугомір Фрайман (Словенія).

Суддівський спостерігач УЕФА - Славомир Стемпнієвскі (Польща), інформує офіційний сайт УЄФА.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.08.2011, 14:28   #38
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

На грі "Рубін" - "Динамо" аншлагу не буде?

У Казані поки реалізовано лише трохи більше третини від загальної кількості місць на матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між місцевим "Рубіном" і київським "Динамо", який відбудеться в цю середу.

Станом на вечір суботи на цей поєдинок було продано 8900 квитків при тому, що на матчах Ліги чемпіонів казанський стадіон може прийняти 24 000 уболівальників (під час ігор чемпіонату Росії його місткість збільшується до 27 400: різниця пов'язана з вимогами безпеки з боку УЕФА), повідомляє "Спорт-Экспресс
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.08.2011, 14:35   #39
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Ранній виліт до Казані, пізнє повернення до Києва

1 серпня 2011


У понеділок гравці та тренери «Динамо» розпочали підготовку до гри з «Рубіном». Сьогодні ввечері у команди заплановане тренування на базі в Кончі-Заспі, а рано вранці у вівторок, о 8:00, з аеропорту «Бориспіль» виліт до Казані. У столиці Татарстану офіційна делегація оселиться в одному з найкращих готелів – п'ятизірковому «Кортярд Маріотт».

О 18:00 вівторка (час київський) на стадіоні «Центральний» відбудеться тренування динамівців, перед яким Юрій Сьомін проведе регламентну прес-конференцію. У день гри контакти команди із зовнішнім світом будуть обмежені. В одному із залів готелю буде проведено установку на гру, тренер оголосить стартовий склад.

Матч «Рубін» – «Динамо» відбудеться в середу, 3 серпня, в Казані на стадіоні «Центральний», початок о 19:00. Відразу після завершення поєдинку динамівці повертаються до Києва.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.08.2011, 21:57   #40
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Серхіо Рамос в ЛЧ ставить на Інтер і Барселону

Захисник мадридського Реала Серхіо Рамос назвав Барселону і Інтер головними претендентами на перемогу в наступному розіграші Ліги чемпіонів.
"Звичайно, неможливо передбачити, хто стане переможцем, але в Інтеру та Барселони шансів більше, ніж у інших", - говорить футболіст в інтерв'ю La Repubblica.

Однак, що до перспектив свого Реала в наступному сезоні іспанець був досить обережний: "У нас створюється нова команда і нам ще належить притертися один до одного".
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:02.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум