SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 02.03.2018, 20:12   #821
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Майки Гарсія дав прогноз на бій Ломаченко - Лінарес

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Чемпіон світу за версією WBC в легкій вазі Майки Гарсія висловився про можливий поєдинок Василь Ломаченко - Хорхе Лінарес і оцінив шанси обох боксерів.

Нагадаємо, сам Гарсія 10 березня зустрінеться з росіянином Сергієм Липинці.

"Якщо Лінарес не зустрінеться з Ломаченко з якихось причин, то зустрінеться зі мною. Ну а якщо їх бій відбудеться, то ми побачимо відмінний поєдинок.

Стиль українця з усіма цими кутами атаки, швидкістю і роботою ніг досить складний. Але у Лінареса є перевага в габаритах, і взагалі бій з ним - це не прогулянка в парку. Не варто очікувати, що він здасться або його кут викине рушник.

Думаю, Ломаченко переможе рішенням, але не здивуюся перемозі Хорхе. У нього швидкі руки, відмінні комбінації,великий досвід. Зараз він на підйомі і досить мотивований, так що має непогані шанси на перемогу "- цитує Гарсію BoxingScene.

Востаннє редагував Ltnar: 02.03.2018 о 20:30.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2018, 09:42   #822
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Дерев'янченко побив Джонсона

Українець хоче вже в наступному бою битися за чемпіонський титул

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Український середньоваговик Сергій Дерев'янченко (12-0, 10 КО) переміг американця Дашона Джонсона (22-23-7, 7 КО) в рамках вечора боксу, який відбувся в ніч з 3 на 4 березня в Брукліні, США.

По ходу всього поєдинку претендент на титул IBF бив свого опонента, змусивши тим самим рефері зупинити бій в перерві між 6 і 7 раундами.

Після перемоги Дерев'янченко кинув виклик кращим представникам свого дивізіону. Слова українця призводить BoxingSence:

«Я готовий до зустрічі з Головкіна, Альваресом або навіть (Жермалом) Чарлі. Готовий до всіх топовим виступає у середній вазі. Не важливо, хто саме. Головне, щоб на кону бою був чемпіонський титул. Віддам все заради завоювання чемпіонського титулу. Готовий до поєдинків проти кращих. Втомився чекати титульного бою ».

Відзначимо, що в головній події вечора чемпіон світу WBC в суперважкій вазі Деонтей Уайлдер (40-0, 39 КО) в захоплюючій сутичці здолав кубинця Луїса Ортіса (29-1, 24 КО).
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2018, 11:28   #823
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Кучер програв чемпіонський бій

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Український боксер Дмитро Кучер не зміг стати чемпіоном світу.

Український боксер Дмитро Кучер (24-3-1, 18 КО) не зміг завоювати титул чемпіона світу за версією IBO в першій важкій вазі, поступившись одноголосним рішенням суддів володаря цього титулу південноафриканцеві Кевіну Лерен (20-1, 9 КО).

Кучер, який вийшов на цей бій після 16-місячної перерви, виглядав на рингу досить пасивно, викидаючи явно недостатньо багато ударів, щоб забирати раунди.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.03.2018, 01:12   #824
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Хирн: бій Джошуа і Уайлдера неминучий

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Промоутер чемпіона IBF, IBO і WBA Ентоні Джошуа (20-0, 20 КО) Едді Хирн прокоментував потенційний бій з володарем WBC Деонтеєм Уайлдером (40-0, 39 КО).

Минулого тижня Уайлдер в Брукліні в важкому бою нокаутував Луїса Ортіса (28-1, 24 КО) і наблизився до гучного бою проти Ентоні Джошуа, який в разі перемоги над Джозефом Паркером (24-0, 18 КО) забере пояс WBO.

«В суботу був відмінний бій, і Деонтей показав своє серце. Він чи не виграв бій у п'ятому раунді і чи не програв його в сьомому. Відмінна кінцівка і велика ніч для нього.

Бій Вайлдера і Джошуа неминучий, але Ентоні 31 березня потрібно перемогти Паркера, і зараз ця наша єдина мета. Бій проти нього був такий же складний, як і поєдинок Уайлдера, тому нерозумно дивитися за спину Паркеру.

Ми чекаємо Уайлдера 31 березня в Кардіффі. Це буде особлива ніч », - наводить слова Хірна Sky Sports.

Останнім абсолютним чемпіоном світу в суперважкій вазі є Леннокс Льюїс, який тримав з 1999 по 2000 роки пояса WBC, WBA і IBF.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.03.2018, 01:20   #825
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ортіс розраховує на реванш з Уайлдером

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Кубинський супертяж Луїс Ортіс (28-1, 24 КО) попросив реванш у чемпіона WBC Деонтея Уайлдера (40-0, 39 КО).

Минулого тижня Ортіс в Брукліні зазнав першої поразки в кар'єрі - кубинець НЕ добив Уайлдера в середині бою, за що був покараний в десятому раунді, коли після третього нокдауну рефері в рингу зафіксував перемогу чемпіона технічним нокаутом.

«Природно я знав до початку бою, що Уайлдер володіє відмінним ударом. Він довів це на ринзі. Це бокс. Значить, так повинно було статися. Уайлдер один з кращих боксерів, з якими я коли-небудь зустрічався.

У поєдинку між двома панчерами статися може все, що завгодно. Я був готовий пройти 12 раундів або навіть більше, але все змінив один пропущений удар. З цим нічого не поробиш.

Реванш? Звичайно я хочу цього. Вважаю, я заслужив другий бій. Але правда в тому, що вирішувати не мені, а Уайлдеру. Це був крутий бій, якщо Уайлдер і вболівальники захочуть повторити, то я згоден », - наводить слова Ортіса BoxingNews24.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.03.2018, 01:27   #826
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Холіфілд: Джошуа не можна недооцінювати Паркера

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Легенда рингу Евандер Холіфілд дав пораду американському чемпіону IBF / IBO / WBA Ентоні Джошуа (20-0, 20 KO).

Холіфілд вважає, що Джошуа може виявитися в біді, якщо буде недооцінювати володаря поясу WBO Джозефа Паркера (24-0, 18 KO) і вже зараз обговорювати потенційний мегафайт з чемпіоном WBC Деонтеєм Уайлдером.

Бій Джошуа - Паркер пройде 31 березня в Кардіффі.

«Джошуа чекає бій з хлопцем на ім'я Джозеф Паркер, а це дуже класний боксер. У нього швидкі руки, він потрапляє так само сильно, як і сам Джошуа. Ентоні не варто дивитися далі свого наступного суперника. Так, стилі роблять бої, але важливий ще і настрій », - цитує Холіфілда The Express.

«Якщо Джошуа переможе, то вони з Уайлдером можуть заробити близько 250 мільйонів доларів за свій бій, так чому б не зробити це, поки є така потенційна прибуток? Хто знає, де опиниться Джошуа в якийсь момент? Повірте, Паркер - дуже сильний боксер. У нього чудові навички і мислення ».
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.03.2018, 01:32   #827
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ф'юрі: «Тепер не сумніваюся, що нокаутую Уайлдера»

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Британський екс-чемпіон світу Тайсон Ф'юрі (25-0, 18 КО) з ще більшим нетерпінням чекає можливості провести бій проти чемпіона WBC в суперважкій вазі Деонтея Уайлдера (40-0, 39 КО) після його перемоги у важкому поєдинку проти кубинця Луїса Ортіса ( 28-1, 24 КО).

Ортіс створив величезні проблеми американського чемпіону, який кілька разів опинявся в парі ударів від нокдауну, але в підсумку кубинець сам поступився достроково в десятому раунді.

«Хлопці провели великий бій, якщо говорити коротко. Варто було не лягати спати і подивитися це шоу. Тепер я вже точно не сумніваюся, що здатний нокаутувати Уайлдера », - цитує Ф'юрі BoxingScene.

«Одного разу я пообіцяв Уайлдеру, що нокаутую його в будь-який час і в будь-якому місці. Після цієї ночі розумію, що мав рацію на сто відсотків. Якщо наш поєдинок відбудеться одного разу, то він опиниться в нокауті ».

Американець здобув найбільшу перемогу в кар'єрі і наблизився до мегафайти з Джошуа, якого 31 травня чекає об'єднувальний бій проти Джозефа Паркера.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.03.2018, 20:14   #828
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Позбувся знаменитого чуба: Усик здивував фанів новою зачіскою

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Чемпион світу за версією WBO і WBC Олександр Усик постригся під нуль.

Свій новий образ спортсмен продемонстрував у мережі. "Обнулити", - коротко підписав фото Олександр на своїй сторінці в Instagram. Нова стрижка зібрала понад 20 тисяч лайків на сторінці боксера. "Небезпечний, але добрий", "Прям як Брюс Вілліс", "Чисто борцівська стрижка" - пишуть підписники.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.03.2018, 20:39   #829
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Хирн готовий запропонувати Ломаченко бій в Лондоні

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Впливовий британський промоутер Едді Хирн може зробити привабливу пропозицію для українського чемпіона WBO у другій напівлегкій вазі Василя Ломаченка (10-1, 8 КО).

В інтерв'ю каналу Behind The Gloves на YouTube Хирн, відомий по плідній роботі з новим лідером суперважкого дивізіону Ентоні Джошуа (20-0, 20 КО), поділився своїм планами з приводу британського легковеса Лека Кемпбелла (17-2, 14 КО).

Хирн готовий в Лондоні організувати бій Кемпбелла з Ломаченко, який 12 травня в Нью-Йорку планує дебютувати в легкій вазі. Представник Top Rank Карл Моретті в бесіді з Хирн висловив інтерес до проведення поєдинку між двома олімпійськими чемпіонами.

Кемпбелл у вересні минулого року в США розділеним рішенням суддів поступився чемпіону WBA Хорхе Лінарес (44-3, 27), який є найближчою метою Ломаченко.

Передбачається, що бій Василя Ломаченка з Люком Кемпбеллом, що входить в трійку кращих боксерів легкої ваги за версією BoxRec, відбудеться в другій половині 2018 року.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.03.2018, 20:14   #830
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Жіноча збірна України з боксу виборола сім медалей у Казахстані

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Днями в місті Щучинськ (Казахстан) жіноча національна збірна України взяла участь в міжнародному турнірі на призи Заслуженого майстра спорту Марини Вольнової, передає Федерація боксу України.

За підсумками змагань в активі команди України сім нагород, три з яких найвищого ґатунку.

Володарями "золота" стали: Ганна Охота (вагова категорія 48 кг), Ганна Лисенко (64 кг), Юлія Стойко (69 кг). "Срібло" дісталося Іванні Крупеня у категорії 54 кг. Бронзові медалі на рахунку Тетяни Коб (51 кг), Сніжани Холодкової (57 кг) і Тетяни Петрович (75 кг).

Варто відзначити, що лідер збірної України у вазі до 48 кг Ганна Охота, отримала також відзнаку від організаторів змагань "За найкращу техніку".
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 04:40.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум