SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 18.04.2015, 00:11   #921
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Фесенко розповів навіщо оприлюднив провокаційний лист “УПА” про вбивство людей Януковича

Російська пропаганда готова піти на різні інтриги, щоб заплямувати українських націоналістів, але робить ці спроби якось дивно невдало.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Володимир Фесенко.

Політолог Володимир Фесенко у своєму блозі на сайті “Новий час” розповів про отриманий ним на електронну пошту лист, – повідомляють Патріоти України. У листі “Українська повстанська армія” взяла на себе відповідальність за вбивства Михаїла Чечетова, Олександра Пеклушенка, Олега Калашникова та Олеся Бузини. Фесенко пояснив, чому він вирішив обнародувати цей факт.


Цитата:
Проясню, зачем я обнародовал письмо. Во-первых, счел необходимым проинформировать о возможности развертывания антиукраинской кампании посредством активизации террористических нападений и громких убийств. Осведомлен – значит вооружен. Во-вторых, свое сообщение я выложил в концептуальной рамке, то есть сразу дал свою версию происходящего. Таким образом, я не делал рекламу авторам письма, которые, очевидно, на нее рассчитывали. Отмечу также, что я не публиковал весь текст полученного письма. Но игнорировать это событие полностью, по моему мнению, было бы некорректным.

У меня есть веские основания полагать, что данное письмо направлено на разворачивание информационной кампании против Украины. Во-первых, сообщение имело еще нескольких адресатов. Таким образом, речь идет не о единичном вбросе, а о спланированной рассылке.

Во-вторых, компетентные органы, с которыми я уже встречался, сообщили, что рассылка сделана из иностранных серверов. При чем, делали ее не любители. По технике исполнения эта рассылка похожа на ту, которую используют люди, воюющие с Украиной в Донбассе.

Из этого я делаю вывод, что некие люди пытаются создать политическое и психологическое напряжение в Украине, напугать возможной волной террора. При этом, я не связываю убийства Калашникова и Бузины с предыдущими резонансными смертями Чечетова, Пеклушенка и др. Последние два убийства четко стоят отдельно от предыдущих. Они произошли аккурат перед ежегодным телемарафоном Владимира Путина, где он оперативно подтвердил трагическое происшествие. В то же время, в Украине все еще ждали официального заявления правоохранителей.

Почему это вызывает подозрения? Во-первых, Россия использует это, как доказательство того, что в Украине якобы существует политический террор и политические убийства. Кроме того, это явная кампания по дестабилизации ситуации в Украине и дискредитации нашей страны в глазах международных партнеров. Таким образом, они пытаются показать, что у нас в стране беспорядок и хаос.

Почему я не склонен верить, что ответственность за эти убийства несет некая группировка украинских националистов? Так, если бы это была новая организация неких радикалов, то они взяли бы себе новое название, а не использовали имя исторической организации, которая известна не только в Украине, но и за ее пределами. Кроме того, в последнее время в Украине никто не слышал о деятельности подобной организации. От этого и создается ощущение, что убийцы лишь маскируются под радикальных националистов. При этом, конечно, не стоит исключать и любые другие версии. Главное, чтобы оперативно и качественно сработало следствие.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 18.04.2015 о 10:23.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2015, 17:28   #922
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

До сліз: Маленька українка проводжає батька на війну:

Дівчинка тулиться до батька.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У мережі з’явилися пронизливі знімки, на яких маленька дівчинка проводжає свого тата на війну. Дитина плаче і чіпляється за батька своїми маленькими ручками, не бажаючи його відпускати. Фотографії опублікувала в мережі Facebook тітка малятки Тоня Левчук, супроводивши їх проникливим текстом, передають Патріоти України.

“Проклята війна! Коли це вже все закінчиться? Хочеться миру! Хочеться, щоб дітки не плакали. Хочеться жити … Бережи Господь наших Героїв, наших ангелів! Зі сльозами на очах …. з Богом! PS. Поки наші хлопці там стоять, поки вони не здаються, я ніколи не перестану їм допомагати і підтримувати! Я пройду будь-які гори, щоб у них був шанс вижити! Я благаю всіх допомагати нашим хлопцям, не кидайте їх, їм дуже потрібна допомога! “- написала Тоня.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 21.04.2015 о 17:44.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.04.2015, 01:21   #923
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Я рідної землиці пагінець
Готовий захищати аж до смерті,
Бо знаю: смерть - початок, не кінець,
Та лиш для тих, які є Духом вперті!


(Роман Лесюк)

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2015, 04:28   #924
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Україна поновлює зброю «відплати» – Турчинов

Українські оборонні НДІ та виробники отримали відповідне держзамовлення, запевняє Турчинов.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Україна довгий час залишалася лідером світового ракетобудування: космос лише верхівка айсбергу, міжконтинентальні «Сатана», що введоводили Захід до ступору не єдиний військовий зразок. Потрібні ракети середньої дальності та тактичні. Однак для відновлення потрібен час та гроші.

В Україні ведеться робота з відновлення ракетних технологій. Про це заявив секретар РНБО України Олександр Турчинов в інтерв’ю 5 каналу, передають Патріоти України. Наразі не йдеться про ядерні боєголовки. Однак і без того є чим начиняти.

“Ми працюємо, і у сфері сучасних ракетних технологій, ми працюємо в рамках підписаних Україною міжнародних угод. Жодних порушень тут немає. Саме в рамках цих угод ми створюємо можливості України захистити себе. Йдеться про зброю для захисту, а не для захоплення інших територій , для звільнення наших територій “, – сказав він.

Турчинов підкреслив, що свого часу Україна була ракетної державою, і ракетні технології якісно відрізняли державу.

“На жаль, з часом ці технології були або зупинені або втрачені. Зараз ми відновлюємо наш потенціал – і інтелектуальний та інженерний. Також це стосується і технологій та підприємств, у яких тривалий час не було замовлень”, – зазначив секретар РНБО.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.04.2015, 09:43   #925
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Там, під час роздачі гуманітарної допомоги дорослий чоловік просто розплакався.

“Роздаємо хліб. Чоловік на ім’я Борис отримав хліб, сльози на очах … Геннадій починає бесіду, далі йде молитва покаяння, і знову сльози … питання”

Зранена гріхом і понівечена обставинами останнього часу душа шукала розради і привела свого господаря за хлібом. І зустрілася з господом … шанс отриманий.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Після молитви я побачила в його очах одночасно радість, здивування і надію”
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.04.2015, 19:08   #926
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Лист солдату

Привіт солдате! Ти мене не знаєш,
Я просто дівчина, живу собі як всі,
В моєму місті тихо, не стріляють
Але війна торкнулася душі,

Чому пишу Тобі? Бо серце просить,
Бо я так звикла, у віршах думки,
В моїй країні сльози, біль і розпач
І так нестримно пишуться листи,

Ти зараз там, на Сході, захищаєш
Свою країну на передовій,
Там дуже страшно, постріли лунають,
Та ти ідеш вперед, вперед у бій,

Ти борешся за волю України,
За незалежність, за її життя
І за майбутнє кожної людини,
А серед тих людей також і я,

Ти тільки повернись, благаю, чуєш,
Ти не лети високо в небеса
Бо тут, на цій землі Тебе чекають
Батьки, дружина, діти… вся сім’я,

І вся країна молиться за Тебе,
Щоб швидше повернувся Ти живим
І я також щодня молюся небу,
Аби в моїй країні настав мир…

Я сподіваюсь, ці рядки почуєш,
А може, прочитаєш у листі,
Я дякую Тобі, що захищаєш
Мою країну, дякую Тобі…

Автор: Марія Скочиліс

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2015, 14:51   #927
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2015, 22:23   #928
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Змінили багато у своєму житті.
На автомат і маску...
Змінили будинок, друзів, рідних
На братів, тих що в касках.

Змінили життя в тилу, в теплі
На блокпости, окопи.
Змінили тихий ясний сон
Змінили на бомбардування.

Я чоловік простий солдат.
Для Вас я просто цифра.
Статистика, як кажуть.
Один я чи сотня.

Не знаю я, що буде там.
Не знаю дуже багато.
Я життя своє лише починав.
Але я вирішив боротися.

Я волів битва темряві.
Я не схильний, я воїн.
А воїн повинен перемагати.
І обіцяю. Я доб'юся того будь-якою ціною.


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.05.2015, 01:02   #929
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.05.2015, 02:48   #930
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Привіт, мій друг, пишу з окопу,
Чекаю штурм, сиджу, курю,
Я тут уже десь близько року,
І я ненавиджу війну.

Ти там в таксі десь їдеш з клубу,
Ми на УАЗі їдем в бій,
Я тут в окопі сплю вже тиждень.
А ти на ліжку і в теплі.

Тобі начхати що в країні,
Тут гинуть кращі із синів,
Тут гинуть ті, що не повинні,
Тут навіть страшно у ві сні.

І знову міни, знову вибух,
І знову черга в ті кущі,
І як приємно коли тихо,
Коли все чутно...дивна річ.

Тобі дзвонив я у четвер,
Сказав мені що їдеш в гори,
А в мене друг на днях помер,
Ти відповів 'так їдь додому'.

Сказав що чхав ти на війну,
Що маєш справи важливіші,
Тебе я в цьому не виню,
Забути це - і жить простіше.

А я залишусь, до кінця.
За своїх рідних і близьких,
За те що б в них було життя,
Не під кнутом орди русні.

За їхній сон, я тут не сплю,
За їхню посмішку і радість,
Я знов у розвідку піду,
За те, що б мали вони щастя.

А ти, мій друг, мене забудь,
Я видалив тоді твій номер,
У нас з тобою різна суть,
У нас з тобою різне горе.

Друг написав... Зараз під Донецьком...

Валентин Саботович

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:00.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум