Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 24.01.2018, 23:01   #2361
симчич
Moderator

Дописи: 6.409
Подяки і симпатії повідомлень
Дякую (Поставлено): 6973
Дякую (Получено): 4526
Флуда (Поставлено): 1
Флуда (Получено): 2
Ukraine
Типово

Став відомий календар збірної України в Лізі націй

Став відомий календар збірної України на Лігу націй, яка відбудеться в 2018 році.

6 вересня - Чехія - Україна
9 вересня - Україна - Словаччина
16 жовтня - Україна - Чехія
16 листопада - Словаччина - Україна
Старий 28.01.2018, 10:53   #2362
Ltnar
Banned

Дописи: 280
Дякую (Поставлено): 719
Дякую (Получено): 1836
Флуда (Поставлено): 0
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Легендарний футболіст всіх часів та народів у реанімації

Побажання одужання легендою світового футболу висловили в Асоціації футбольних журналістів, яка планувала вручити Пеле в найближчий вікенд одну зі своїх премій.

Легендарний бразильський футболіст Пеле втратив свідомість і був госпіталізований. Він пройшов кілька тестів, за результатами яких у 77-річного екс-нападника було виявлено виснаження.

Наразі за ним спостерігають лікарі. Побажання одужання легендою світового футболу висловили в Асоціації футбольних журналістів, яка планувала вручити Пеле в найближчий вікенд одну зі своїх премій. Церемонія вручення нагород відбудеться в Лондоні, а бразильцеві від поїздки тепер доведеться відмовитися. Зазначимо, Пеле є триразовим чемпіоном світу: 1958, 1962 і 1970 років, а також був визнаний найкращим спортсменом 20 століття за версією ФІФА і Міжнародного олімпійського комітету.

Востаннє редагував Ltnar: 28.01.2018 о 11:28.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2018, 21:55   #2363
симчич
Moderator

Ukraine
Типово

Михайличенко: Росія не заслуговує на проведення чемпіонату світу

Спортивний директор київського Динамо Олексій Михайличенко вважає, що Росія отримала право проведення ЧС-2018 незаслужено.

Про це він сказав в ефірі телеканалу 112.

"Якщо я скажу, що хочу, щоб у Росії відібрали право проведення ЧС, то це прозвучить злісно. Але я вважаю, що вони його отримали незаслужено. Мені так здається", - сказав колишній гравець Динамо.

"Звичайно, дуже шкода, що ми туди не їдемо. Не в Росію, а на чемпіонат світу. А як воно буде - мені важко сказати. Але, звичайно ж, я вважаю, що своєю поведінкою, і не тільки стосовно України, але і стосовно всієї Європи й світу, Росія не заслуговує проводити ЧС-2018", - переконаний Михайличенко.
Старий 19.02.2018, 22:14   #2364
симчич
Moderator

Ukraine
Типово

Динамо програло суд в Лозанні у справі Маріуполя

Київському клубу відмовлено в позові в повному обсязі

Спортивний арбітражний суд Лозанни прийняв рішення по апеляції київського «Динамо» до Федерації футболу України у справі про матч сьомого туру української Прем'єр-ліги між «Маріуполем» і київським «Динамо», який не відбувся.

«Динамо» відмовлено в позові в повному обсязі. Сторони спору в особі ФФУ і Динамо в рівній мірі зобов'язані сплатити судові витрати.

Після внесення змін до турнірної таблиці Прем'єр-ліги Динамо залишиться на 2-му місці з відставанням в три очки від лідируючого Шахтаря (42 очки проти 45).

Нагадаємо, раніше «Динамо» звернулося в CAS з проханням скасувати рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України про зняття з столичного клубу трьох очок за неявку на матч у Маріуполі.
Старий 28.02.2018, 19:14   #2365
Ltnar
Banned

Ukraine
Типово

Шевченко: Головне завдання збірної України - здобути путівку на Євро-2020

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Наставник збірної України зараз думає лише про розвиток національної команди

19-го березня збірна України вперше цього року збереться разом і розпочне підготовку до контрольних матчів.

В Харкові тренерський штаб запланував дводенний збір, який стане фундаментом підготовки.

Першим суперником стане добре знайома Саудівська Аравія.

У 2006 році «синьо-жовті» на Чемпіонаті Світу обігрували арабів 4:0.

Другим спаринг-партнером стане Японія, з якою Україна зіграє в бельгійському Льєжі.

Наразі наставник збірної озвучив завдання на найближчий єврофорум - здобути путівку на Євро-2020.

Таку заяву Андрій Шевченко зробив в Монте-Карло, де напередодні нагороджували найкращих спортсменів світу протягом 2017-го року.

«Зараз збірна України - це молода та амбітна команда, яка потребує ще певного досвіду для досягнення поставлених цілей. Головне завдання - здобути путівку на Чемпіонат Європи 2020 року. Тренерська кар'єра кардинально відрізняється від ігрової. Моє бачення футболу дуже змінилося, і зараз я думаю лише про розвиток національної команди», - зазначив він.
Старий 27.03.2018, 20:28   #2366
Ltnar
Banned

Ukraine
Типово

У товариському матчі українська футбольна збірна перемогла команду Японії

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Збірна України з футболу в товариському матчі здолала команду Японії. Матч, що проходив у бельгійському Льєжі, завершився перемогою команди Андрія Шевченка з рахунком 2:1. Про це пише Українська правда.

Синьо-жовті першими відкрили рахунок. На 21-й хвилині після удару Ракицького метрів з 27-ми м`яч зрикошетив від захисника японської команди і залетів у верхній кут воріт - 0:1. За десять хвилин українці мали подвоювати рахунок, але Малиновський не зумів влучити у ворота після ідеальної передачі від Марлоса.

Пропустила збірна України, як і в попередній зустрічі із Саудівською Аравією, зі стандарту. Після навісу у штрафну Макіно ударом головою пробив П`ятова - 1:1.

Варто зазначити, що Шевченко зробив шість замін у стартовому складі, у порівнянні з грою із Саудівською Аравією. Українці вийшли на цю зустріч в такому складі: П`ятов, Бутко, Соболь, Ордець, Ракицький, Степаненко, Малиновський, Коноплянка, Марлос, Зінченко, Беседін.

До середини другого тайму обидві команди грали без моментів. На 69-й хвилині перша небезпечна атака і відразу було забито гол. Після прострілу з лівого флангу від Коноплянки Караваєв підхопив м`яча та з метрів 16-ти пробив у кут воріт - 1:2.

До завершення поєдинку українська команда могла збільшити рахунок. Удар Буяльського відбив воротар японців, а Беседіну не вистачило кількох сантиметрів, щоб переправити м`яча у ворота.

Вже в доданий арбітром час помилився П`ятов при передачі і заробив небезпечний штрафний біля власних воріт. Але після удару Макіно сам П`ятов і відбив цей удар.

Як відомо, збірна Японії є учасником Чемпіонату світу з футболу 2018 року, який пройде в Росії.

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондерні новини 267 15.06.2018 21:34
Технічні новини телеканалів. sat-prof Новини телеканалів 3334 25.04.2018 19:48

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 06:53.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум