SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.12.2009, 18:02   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Вільне спілкування!!!(привітання, короткі розмови, побажання))

Всім привіт!!!




Востаннє редагував D-Misha: 03.12.2014 о 10:41.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.06.2016, 21:46   #1481
Korpahec
Moderator
 
Аватар для Korpahec
 
Реєстрація: 25.08.2010
Дописи: 2.710
Ukraine
Мій ресівер: U2C Denys H.265 PRO
Надіслати повідомлення для Korpahec на ICQ
Типово

Вознесіння Господнє



Після Воскресіння Господь наш Ісус Христос ще сорок днів перебував на землі. Він мав зійти на небеса відразу, але залишився, щоб переконати всіх в істинності Свого Воскресіння.
Святим апостолам Він «...являв Себе живим із багатьма вірними доказами, впродовж сорока днів являючись їм і говорячи про Царство Боже» (Діян. 1, 3).
Христос возноситься на небо з гори Єлеонської, де так часто проводив ночі в молитві, де зрадив Його Іуда, звідки починався Його голгофський шлях. Христос возноситься на небо, де належить Йому бути, і де Він повинен приготувати місце для нас: «...Я йду приготувати місце вам» (Ін. 14, 2).
Як у Старому Завіті первосвященик входив у святая святих, щоб просити за людей перед Богом, так і Христос возноситься на небо, «...щоб заступатися за них» (Євр. 7, 25). Уже самої Його присутності на небі достатньо для нас, тому що Той, Хто освятив і підніс у Його Особі людську природу, покриє милістю і тих, заради кого Христос прийняв людське єство. Отже, «Хто зійшов, Той же і піднявся вище всіх небес, щоб наповнити все» (Єф. 4, 10).
Христос був піднесений на небо Своєю божественною силою. Хмара, що приховала Його від очей апостольських, була не засобом перенесення, а почестю Божества, як і слава Бога Ізраїлева у вигляді хмари наповняла скинію. «І покрила хмара скинію зібрання, і слава Господня наповнила скинію» (Вих. 40, 34). Місце Його після Вознесіння - місце «вище за всі небеса».
Чому ж апостоли після Вознесіння, розлучившись із Христом, повертаються до Єрусалима без смутку, з радістю?
Вони запам'ятали насамперед обіцянку Христову: «Я з вами по всі дні до кінця віку. Амінь» (Мф. 28, 20). Він, Всюдисущий і Всенаповнюючий, завжди з нами Своїм Божественним і людським єством: у світі, в Церкві, в Євхаристії, у житті, в душі.
Вознесіння Христове зміцнює нашу віру, яка й полягає в тому, щоб вірити в невидиме. Великою заслугою апостолів було те, що вони через видиме людство Ісуса Христа увірували в Його Божество. Але ще більша заслуга тих, котрі вірують у Нього, не бачивши: «Блаженні ті, що не бачили й увірували» (Ін. 20, 29).
Вознесіння Христове зміцнює нашу надію. Той факт, що Христос людську природу возніс на небо, дарує нам надію, що й ми там будемо. Крім цього, Сам Христос говорив: «І коли піду й приготую вам місце, прийду знову й візьму вас до Себе, щоб і ви були там, де Я» (Ін. 14, 3).
Вознесіння Христове зігріває в нас любов до небесного. Апостол Павло говорить: «Шукайте горнього, де Христос сидить праворуч Бога; про горнє помишляйте, а не про земне» (Кол. 3, 1); тому що «де скарб ваш, там буде й серце ваше» (Мф. 6, 21).
А про те, що Дух Святий і є та сама любов, що спрямовує нас до всього небесного, говорить Божественний Учитель Своїм учням: «Краще для вас, щоб Я пішов; бо, як Я не піду, Утішитель не прийде до вас; а як піду, то пошлю Його до вас» (Ін. 16, 7).
«Що далеко від очей, далеко від серця», - це прислів'я справедливе тільки щодо стосунків між людьми, але не ставлення людини до Бога. Тут вірніше буде інше: «Далеко від очей - близько до серця». Адже й після Вознесіння Христос не раз являвся людям: Він з'явився на шляху в Дамаск, щоб із Савла, гонителя Церкви, зробити апостола народів. Можна з вірою прийняти, що являвся Він і Своїй Пресвятій Матері, поки Вона перебувала на землі. Являвся Він багатьом святим угодникам. Побачимо й ми Його під час кінця світу, коли Він прийде судити живих і мертвих.
Головною справою для нас має бути те, щоб у той останній день показати праведному Судії й засвідчити перед Ним, що Його Вознесіння дійсно стало для нас зміцненням віри, утвердженням надії й зігріванням любові. Якщо так буде, тоді ми почуємо з вуст Божественного Спасителя: «Прийдіть... наслідуйте Царство, уготоване вам від створення світу» (Мф. 25, 34). Амінь.


Вознісся Ти у славі, Христе Боже наш, радість сотворивши ученикам обітницею Святого Духа, утвердивши їх Своїм благословенням, що Ти єси Син Божий, Визволитель світу.
Мініатюри долучень
S0I1s1M1q3c8N9C0_preview.jpg  
Korpahec зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2016, 13:21   #1482
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Традиції та вірування українців: Батьківська субота перед Трійцею - що потрібно зробити в цей день

Одним із звичаїв Троїцької суботи є обов'язкова роздача милостині тим, хто потребує.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Напередодні великого свята - Трійці - вшановується Батьківська (Троїцька, вселенська, духівська) субота. Це день особливого поминання покійних, він несе в собі дуже глибокий духовний зміст.

Православна Церква вважає, що всім людям в цю батьківську суботу слід здійснити поминання наших померлих близьких і очистити наші душі благодаттю Святого Духа.

Троїцька батьківська субота відрізняється від інших батьківських днів тим, що в цей день потрібно молитися за всіх, навіть за тих, хто покінчив життя самогубством. Субота перед Трійцею називається батьківського просто тому, що ті, у кого померли батьки, як правило, спочатку поминають їх, а вже потім інших людей.

Щоб пом'янути своїх померлих родичів у церкві, варто відвідати храм і прийти на богослужіння в п'ятницю ввечері, напередодні Батьківської суботи. Основна ж частина поминання проходить вранці в суботу на Божественній літургії, а після неї служать спільну панахиду. Під час поминання покійних священик опускає шматочки просфори в чашу з Тілом і Кров'ю Христовою і при цьому читає молитву.

Також в цей день поминають родичів на кладовищі, приносять поминальний обід, березові гілки, вінки та квіти. Наші предки, щоб пом'янути померлих влаштовували ритуальну трапезу. Традиційними стравами якої були: кутя, яйця і млинці.

Одним із звичаїв Троїцької суботи є обов'язкова роздача милостині тим, хто потребує.

Якщо в батьківську ви не змогли потрапити в церкву, то не забороняється прочитати молитву про покійних і вдома. Така молитва має допомогти покійним родичам в потойбічному світі, вважається, що завдяки їй вони менше страждають.

Священики кажуть, що молитва у батьківську суботу перед Трійцею, повинна бути усвідомленою, інакше вона не буде дієвою. Молитва, як і сама поминальна субота, не повинна перетворюватися в формальність. Інакше в поминанні померлих пропаде будь-який сенс.

Батьківська субота – від слів "родовий зв'язок", "родові традиції", вона говорить про зв'язок поколінь, живих і мертвих, пам'ятні дати і події. До батьківської суботи необхідно дбайливо і шанобливо відноситься, адже ваші діти беруть приклад з вас, і якщо вони будуть бачити, що ви шануєте покійних родичів, це стане традицією для ваших дітей в майбутньому.

Молитва про покійних

Упокой, Господи, душі спочилих рабів твоїх: батьків моїх, родичів, благодійників (імена) і всіх православних християн, і прости їм вся провини вільна і невільна, і даруй їм Царство Небесне.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 18.06.2016 о 13:26.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.06.2016, 23:25   #1483
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.07.2016, 13:51   #1484
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.07.2016, 18:40   #1485
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Свято Івана Купала

Свято Ивана купала найбільш містичне та найзагадковіше свято в історії українського народу. Його походження окутане багатьма таємничими легендами, а чисельні обряди та традиції пронизані загадковістю та незвіданістю.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Вітаю всіх Іванів, з цим святом
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 06.07.2016 о 21:07.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.07.2016, 15:17   #1486
andr_bik
Новачок
 
Реєстрація: 31.07.2011
Дописи: 3

Типово

Вітаю всіх Іванів зі святом Івана Купала
andr_bik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.07.2016, 17:00   #1487
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ніколи не забувайте про Бога, особливо коли у вас все добре.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.07.2016, 00:57   #1488
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Постійно підтримувані благодаттю Святого Духа, Святі первоверховні апостоли Петро і Павло навертали до Христа тисячі людей, змушували мовчати уста мудреців тодішнього світу, хвилювали й підкоряли своєю проповіддю людські серця. Вшановуючи їхні труди і подвиги в поширенні Христового вчення, ми — послідовники їх у вірі молитовно і літургійно святкуємо їх пам’ять щороку 12 липня. Наполеглива праця породжена безумовною вірою і впевненістю в вченні, що вони проповідували — ось основна риса діяльності цих двох святих мужів.

Перед нами люди, які своїм життям вчать нас: якщо згрішив — то покайся, якщо потерпів падіння — то вставай, виявив слабкодухість — зміцнюйся надією на Бога, віруй в Нього, люби Його. І такий шлях праведного життя у Господі нашому Ісусі Христі і приведе нас до наслідування життя вічного.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 12.07.2016 о 12:05.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2016, 16:18   #1489
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.08.2016, 08:41   #1490
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Слово пастиря: Вітання патріотів з великим християнським святом Преображення

Відомий священик УПЦ МП Лука Радванський, який активно виступає за консолідацію патріотів України, вітає співвітчизників із сьогоднішнім святом

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Для українського сьогодення свято Преображення потребує особливої уваги. В цей день треба мати на меті не лише освячення яблук та інших фруктів, а й поринення у себе, подолання своїх гріхів, вдячність Богу та любов до оточуючих.

Нам зараз не вистачає часу ані на Бога, ані на себе. Чому? Тому, що віра зникла - і навіть не віра у Господа, а віра у себе. За радянських часів з нас робили зомбі без душі і без мізків: "Роби, що сказали, і не смій думати!". Нажаль, сьогодні держава і Церква роблять те ж саме. Хіба так казав Господь? Ні. Він казав, що допоможе тим, хто цього схоче, і лише у правому ділі.

Сьогодні, в цей величний день, я хочу побажати вам сил, духовної радості та віри у себе - в Україну. Бог ніколи не залишав тих, хто любить Його - тому я впевнений, що він не залишить і нас. З надією у серці можна подолати будь-які проблеми, пережити складнощі. Ми маємо підтримувати один одного, щоб разом активно боротися за нашу Батьківщину та за Правду.

Зі святом, співвітчизники!

Слава Україні!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
всього найкращого форуму., слава україні!!!

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Привітання з днем народження (ювілеєм) sat-prof Центр зв'язку та інформації 272 14.02.2022 12:38


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:04.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум