КПК

Показати повну версію : Радуга ТВ


hmura
02.04.2011, 00:28
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

RIZIK
05.04.2011, 12:40
Телеканал «Спорт 2 » на «Радуга ТВ »
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])
4 квітня пакет Промо поповнився новим спортивним каналом «Спорт 2 ».
На думку творців нового каналу, спорт - це не тільки футбол і хокей. Відмітна особливість даного телеканалу полягає в доступності та масовості трансльованих видів спорту. Ефір каналу наповнять змагання з волейболу, біатлону, плавання, легкої атлетики, сучасного п'ятиборства; першості зі спортивної та художньої гімнастики, синхронного плавання, легкої атлетики; чемпіонат з веслування та багато інших.
Відтепер ключові вітчизняні та світові спортивні події в повному обсязі представлені на телеканалі «Спорт 2 »! Цілодобовий ефір телеканалу стане прекрасним доповненням до вже популярному телеканалу «Спорт 1 ».
Для налаштування телеканалу знову проскануйте транспондери на супутнику ABS-1 або налаштуйте ресівер вручну, відповідно до таких параметрів:
Транспондер №: 7
Частота: 12 708
Поляризація: Вертикальна
Символьна швидкість (SR): 10660
Коефіцієнт виправлення помилок (FEC): 7 / 8

slavon
01.05.2011, 12:45
Нова акція від Радуги
Радуга ТВ устанавливает специальную цену продления подписки на Базовый пакет для всех новых абонентов, подключившихся во время акции «Радуга за 250».

Подключившись с 1 мая по 30 сентября 2011 года, новые абоненты Радуга ТВ получают уникальную возможность продлить подписку на Базовый пакет по специальной цене – 250 рублей в месяц. Предложение действует в течение 30 дней с момента подключения. Продлить подписку можно сразу на 6, 9 или 12 месяцев! Чем дольше срок подписки - тем больше выгода.

Наслаждайтесь просмотром 90 отборных телеканалов за 250 рублей в месяц. Радуга ТВ – всегда в хорошей компании!
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])
Нагадаю що пакет телеканалів Радуга ТВ це успішний російський аналог, нашого недолугого Віасат УА (Віжин ТВ)

savsav
30.05.2011, 21:16
«Рік без турбот»: ще весь червень!

Термін дії спеціальної пропозиції з продовження підписки на пакет Веселка ТБ на 12 місяців за пільговою ціною 2999 ​​рублів продовжено до кінця червня!
У рамках акції «Рік без турбот»абоненти Райдуги ТБ отримують можливість річного продовження передплати на Базовий пакет всього за 2 999 рублів.
Не пропустіть свій шанс! Вже десятки тисяч абонентів скористалися пропозицією і забезпечили собі рік, а то й кілька років безперервного перегляду Веселка ТБ за унікально низькою ціною. Їх економія склала понад 800 рублів за рік.
Взяти участь в акції «Рік без турбот» може будь-який абонент Райдуги ТБ. Для цього необхідно здійснити оплату продовження на суму 2 999 рублів і висловити своє бажання в особистому кабінеті на сайті [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] або за телефоном Центру підтримки клієнтів 8 (800) 333-91-00.
Цілий рік ви зможете безтурботно насолоджуватися пакетом добірного супутникового телебачення, придбаним за неймовірно вигідної пропозиції.
Детальні умови ви можете дізнатися на нашому сайті.

Радуга ТВ

savsav
08.06.2011, 13:32
КАНАЛ СПОРТ 1 УВІЙШОВ ДО БАЗОВИЙ ПАКЕТ.


З 08 червня телеканал Спорт 1 доступний всім передплатникам Базового пакету.

Для налаштування телеканалу знову проскануйте транспондери на супутнику ABS-1 або налаштуйте ресівер вручну, відповідно до таких параметрів:

Транспондер №: 4
Частота: 12 610
Поляризація: Вертикальна
Символьна швидкість (SR): 22 000
Коефіцієнт виправлення помилок (FEC): ¾

raduga-tv.

savsav
10.06.2011, 00:08
Кращі фільми мовою оригіналу!

Чудову можливість перегляду культових стрічок на мові оригіналу з 9 червня надає канал XXI.

C 9 червня 2011 абонентам Райдуги ТБ доступно відразу дві звукові доріжки для телеканалу XXI. Перемикаючись між доріжками ви можете вибрати якою мовою будете дивитися фільм - звичному російською або мовою оригіналу.

Для вибору бажаної звукової доріжки керуйтеся інструкцією до вашого ресивера.

Для налаштування телеканалу знову проскануйте транспондери на супутнику ABS-1 або налаштуйте ресівер вручну, згідно параметрів налаштування:

Транспондер №: 2
Частота: 12 548
Поляризація: Вертикальна
Символьна швидкість (SR): 22 000
Коефіцієнт виправлення помилок (FEC): 7 / 8

Kudytin
17.06.2011, 09:28
Де можна придбати РАДУГУ в Рівненській області?

genych
01.07.2011, 16:14
Новини від "Радуга ТВ"

Термін дії спеціальної пропозиції з продовження підписки на пакет Радуга ТВ на 12 місяців за пільговою ціною 2999 ​​рублів продовжено до кінця вересня.В рамках акції «Рік без турбот» абоненти Райдуги ТВ отримують можливість річного продовження передплати на Базовий пакет всього за 2 999 рублів.

funt3
11.07.2011, 22:39
Нове підключення МобіГроші

З липня 2011 р. оплата послуг Радуга ТВ можлива через систему прийому платежів MobiДеньгі.
Сплатити продовження передплати на пакет Радуга ТВ через систему MobiДеньгі можливо в будь-якій точці Росії, необхідно мати лише мобільний телефон, і достатню суму на балансі телефонного рахунку.

Для оплати продовження підписки потрібно відправити SMS -повідомлення з кодом послуги, операторами зв'язку ( МТС, Мегафон, Білайн, Смартс ) номером картки та бажаної сумою оплати ( див. інструкцію ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])) або заповнити спеціальну форму на сайті Mobil - Money. ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Увага: додатково, понад платежу стягується комісія в розмірі 3-5 % від суми платежу.
Радуга ТВ - ще простіше і доступніше для Вас!

funt3
02.08.2011, 22:42
Платіжна система RuRu

З серпня оплата послуг Радуга ТВ можлива через систему прийому платежів RuRu.

Сплатити продовження передплати на пакет Радуга ТВ через систему RuRu можливо в будь-якій точці Росії, необхідно мати лише мобільний телефон, підключений до стільникового оператора Білайн, і достатню суму на балансі телефонного рахунку.

Для оплати продовження підписки потрібно відправити SMS -повідомлення з кодом послуги, номером картки і бажаної сумою оплати або заповнити спеціальну форму на сайті RuRu. Володарі телефонів з ОС Android також можуть скористатися зручним додатком, розробленим сервісом RuRu.

Радуга ТВ - ще простіше і доступніше для Вас!

funt3
05.08.2011, 13:21
" Радуга- Інтернет" переорієнтувала супутниковий ресурс

Компанія повідомила, що збільшила ресурс на користь зворотних каналів VSAT -терміналів, змінивши параметри однієї з несучих для DVB -потоку на супутнику " Ямал -201 " (90 градусів східної довготи). Причина - збільшення темпу підключень пунктів колективного доступу до сервісу " Веселка -Городок " ( колективний доступ до супутникового Інтернету). Раніше у " Райдуги -Інтернет " на цьому супутнику були виділені 6 МГц для прямого потоку станцій симетричного супутникового Інтернету, для зворотного потоку використовувався ресурс, спільний з користувачами асиметричного супутникового Інтернету. " Використовувані раніше параметри виділеного ресурсу під VSAT -термінали стали не відповідати темпам підключень, значна частка яких припадає на пункти колективного доступу" Радуга -Городок ", - прокоментував проведені зміни комерційний директор" Веселка -Інтернет "Іван Чеглаков.

funt3
16.08.2011, 01:13
"Мультирум" - нова послуга для абонентів Радуга ТВ.


З 16 серпня 2011 року, абоненти Радуга ТВ можуть скористатися послугою Мультирум, яка дозволить переглядати Базовий пакет телеканалів на другому телевізорі в будинку всього за 199 рублів на місяць.

Оплата послуги Мультирум проводиться щомісяця.

Підключити нову послугу можуть як чинні, так і нові абоненти. Для доступу до послуги Мультирум необхідна наявність у абонента другого (додаткового) ресівера і другої карти доступу. Доступ до Базового пакету за тарифом Мультирум надається лише за наявності у абонента діючої (активною) підписки на Базовий пакет на основній карті доступу. В якості другої карти доступу (карти Мультирум) може бути використана будь-яка карта доступу Радуга ТВ з використаною або невикористаної підпискою на Базовий пакет.

Детальну інформацію про послугу Мультирум можна дізнатися у відповідному розділі на офіційному сайті.

genych
31.08.2011, 14:52
Телеканал "Cartoon Network Russia" в пакеті Радуга ТВ

Телеканал "Cartoon Network Russia" обіцяє розпочати мовлення в пакеті Радуга ТВ.

Мовлення розпочнеться імовірно в жовтні цього року.

funt3
31.08.2011, 16:10
Радуга -Інтернет - стане оператором супутникового зв'язку для абонентів сервісу Hi -Stream

C 1 вересня 2011 федеральний оператор супутникового зв'язку « Радуга -Інтернет » приймає на себе зобов'язання з обслуговування всіх клієнтів сервісу Hi - Stream, які перейдуть на платформу Intelsat - 904С, про що досягнута домовленість між компаніями. Оператор Hi -Stream припиняє надання сервісу на супутнику Astra 1G з 1 вересня 2011 року.

Для тих користувачів Hi -Stream, які погодяться перейти на обслуговування в « Радуга- Інтернет», зберігаються всі поточні настройки, включаючи залишок коштів на особових рахунках.

Переклад абонентів Hi -Stream здійснюється шляхом заповнення спеціальної форми на головній сторінці домашнього оператора абонентів Hi - Stream. Після перевірки всіх введених даних користувач отримає SMS - повідомлення з контрольним кодом, який необхідно ввести у відповідну графу для завершення реєстрації в новій системі. Відразу після цього Вам буде надано логін і пароль в Особистий кабінет « Радуга -Інтернет », до якого буде перенесено залишок невикористаних коштів із системи Histream.

genych
06.09.2011, 17:25
Новини від "Радуга ТВ"

У вересні простір безмежного веселощів і пригод відкриється абонентам Райдуги ТВ разом з каналом Cartoon NetworkCartoon Network є найбільшим мультиплікаційним каналом в США і володіє найбільшою колекцією мультфільмів в світі, він заслужено користується популярністю не тільки у дітей, а й їхніх батьків. Каналу належать права на трансляцію мультфільмів Warner Bros., Metro-Goldwyn-Mayer і Hanna-Barbera. На телеканалі транслюються новітні серії популярних мультфільмів, такі як «Чаудер», «Проказник Енджел», «Дивовижні пригоди Флепджека», «Фостер: Будинок для друзів зі світу фантазій», «Відчайдушні бійці Бакуган», «Бен 10: Інопланетна надсила», «Зоряні війни: Війна клонів». Тільки на Cartoon Network можна побачити пригоди всіма улюблених кіногероїв: "Смурфіки", "Люди в чорному - 3", "Приголомшливий Людина-павук", "Пригоди Тінтіна: Секрет єдинорога", "Різдво Артура" і "Пірати: банда невдах".Для налаштування телеканалу знову проскануйте транспондери на супутнику ABS-1 або налаштуйте ресівер вручну:Параметри налаштування:


Транспондер №: 6
Частота: 12670
Поляризація: Вертикальна
Символьна швидкість (SR): 22 000
Коефіцієнт виправлення помилок (FEC): 7 / 8

genych
07.09.2011, 20:48
Новини від "Радуга ТВ"

8 вересня 2011р. на web-серверах ТОВ «ДалГеоКом» з 01:00 до 06:00 за московським часом будуть проводитися профілактичні роботи.Під час проведення робіт можливі короткочасні перебої в роботі електронної пошти та сайту Радуга ТВ.

funt3
15.09.2011, 19:37
ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КАНАЛУ « Мультіманія »


[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

15 вересня дитячому телеканалу « Мультіманія » виповнюється 5 років!

Радуга ТВ пропонує відсвяткувати це свято всім разом і запрошує взяти участь у вікторині на інфоканале Радуга ТВ, присвяченій п'ятиріччю телеканалу « Мультіманія ».

У вікторині можуть взяти участь всі бажаючі. Кожні 20 хвилин на телеканалі будуть з'являтися нові питання вікторини. Дайте відповідь на максимальне число питань і надсилайте відповіді на e - mail: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]. Вікторина триває з 12 по 28 вересня. 30 вересня ми оголосимо переможців!

7 учасників, що правильно відповіли на максимальне число питань, отримають спеціальні призи від телеканалу « Мультіманія ».

funt3
19.09.2011, 18:04
Новини провайдера " Радуга- Інтернет"

У зв'язку з аварією на вузлі зв'язку М9, сьогодні, 19 вересня, сервіс " Райдуги -Інтернет " тимчасово недоступний.
Нам обіцяють, що протягом декількох годин зв'язок буде відновлена.
Приносимо вам щирі вибачення за незручності, сподіваємося, найближчим часом ви зможете продовжити користуватися інтернетом від " Радуга -Інтернет ".

funt3
20.09.2011, 15:14
Радуга ТВ знижує ціни.

Радуга ТВ стає доступнішим для своїх постійних абонентів.
З 1 жовтня 2011 супутникове телебачення Радуга ТВ стає доступнішим для тих, хто продовжує передплату відразу на тривалий період: від 6 до 12 місяців.
Пропонуємо ще більш вигідні умови довгострокового продовження передплати на Базовий пакет телеканалів:

• Продовження передплати на 6 місяців - 1 800 рублів
• Продовження передплати на 12 місяців - 2 999 рублів

Нагадуємо, що разом з поліпшеними умовами продовження продовжує діяти акція « Веселка Нон -стоп! ", Що дозволяє отримувати додаткову знижку у вигляді бонусів за безперервний перегляд, що робить пропозицію ще більш вигідним.

funt3
05.10.2011, 21:32
DTH -пакет « Радуга ТВ» починає активно рекламуватися на основних федеральних телеканалах


З 5 жовтня 2011 стартує довгострокова рекламна кампанія « Радуга ТВ » на центральному телебаченні, в регіональних блоках наступних каналів: "Перший канал", "Росія -1», « СТС», « ДТВ », «5 канал», « Домашній», « Рен -ТВ ». В ефір виходитиме 15 роликів у день. У рекламному ролику вказана ціна повного комплекту обладнання - 3 999 рублів, без установки.

funt3
10.10.2011, 20:47
Телеканал гарного настрою.

10 жовтня пакет Промо поповнився телеканалом хорошого настрою « Сарафан ».

Сарафан - це канал гарного настрою, здорового гумору і яскравих фарб. В ефірі телеканалу : кращий російський гумор від класиків жанру, краща музика в живому виконанні улюблених артистів, кращі російські ситкоми і унікальне яскраве оформлення та міжпрограмні формати.

Для налаштування телеканалів знову проскануйте транспондери на супутнику ABS -1 або налаштуйте ресівер вручну, згідно з такими параметрами:
* Транспондер № : 7
* Частота: 12708
* Поляризація: Вертикальна
* Символьна швидкість (SR): 10660
* Коефіцієнт виправлення помилок (FEC): 7 / 8

funt3
14.10.2011, 12:09
Новини від "Радуга ТВ"

19 жовтня 2011р. в період з 03:00 до 10:00 за московським часом будуть проводитися профілактичні роботи на супутнику ABS-1.

У ході робіт будуть змінені параметри налаштування транспондера № 7. Для відновлення прийому каналів з транспондера потрібно переналагодження ресивера.

Після закінчення робіт параметри транспондера № 7 будуть наступні:

Частота - 12 707,45 МГц
*Символьна швидкість - 12,4 Мсимв / с
*Поляризація - вертикальна
*Модуляція - QPSK
*FEC - 7 / 8

Для відновлення перегляду каналів з транспондера № 7 на ресіверах: World Vision S910IR, World Vision S517IR, Topfield TF5000CI, Arion AF-3030plus, Arion AF-3300E, Golden Interstar GI-S790 IR Xpeed, DiZiPiA DS2S-11IR необхідно вказати нову символьну швидкість в налаштуваннях транспондера.

Для відновлення перегляду каналів з транспондера № 7 на ресіверах: Topfield TF6400IR, Globo 5100IR (KSDS920), Lumax DV 2400 IRD необхідно видалити з налаштувань транаспондер № 7, додати транспондер згідно з новими параметрами і зробити пошук каналів.

Для ресиверів, що не входять в список рекомендованого обладнання, необхідно провести перенастроювання згідно прикладеним до них інструкціями з експлуатації.

У період проведення профілактики можливі короткочасні перерви в трансляції каналів.

genych
20.10.2011, 18:55
На одному транспондері платформи "Радуга ТВ" змінилося значення SR


Як було раніше оголошено, 19 жовтня поточного року на супутнику ABS-1 (75 ° E) змінилося значення SR для одного з мультиплексів, що належать російській супутниковій платформі "Радуга ТВ".

Зміна було вироблено на транспондер № 8 з частотою 12.707 ГГц, пол. V, SR: 12400, FEC: 7 / 8, DVB-S/QPSK. Значення SR була збільшена, а це означає, що трохи збільшилася ємність мультиплексу. До цих пір для мультиплексу використовувалося значення SR 10660 Кс / с.

На даному транспондері знаходяться 6 телеканалів: "5 канал", "VH1 Europe", "Спорт 2", "Наука 2.0", "RE Music" і "Країна".

Технічні параметри:
супутник: ABS-1 (75 ° E);
частота: 12.707 ГГц;
поляризація: V;
SR: 12400, FEC: 7 / 8;
стандарт: DVB-S/QPSK.

funt3
24.10.2011, 18:28
Абоненти Райдуги ТВ можуть дивитися телеканал «Європа Плюс ТВ»


З 24 жовтня 2011 телеглядачі Райдуги ТВ зможуть дивитися модний музичний канал Europa Plus TV.

Europa Plus TV - це світові та російські хіти, добре знайомі слухачам однойменної радіостанції. Відбір хітів на каналі проводиться виключно на основі їх високих рейтингів у світових чартах і хіт - парадах європейських країн. В ефір Europa Plus TV включені також найпопулярніші російські хіти. Перевага віддається новинкам, кліпи минулих років займають значно менший обсяг ефіру телеканалу.

Телеканал «Європа Плюс ТВ» почав своє мовлення на супутнику ABS -1, в транспондері № 7. Параметри налаштування приймальних станцій на транспондер № 7:
* Частота - 12 707,45 МГц
* Символьна швидкість - 12.4 Мсимв / с
* Поляризація - вертикальна
* FEC - 7 / 8.

funt3
14.11.2011, 20:13
Плани оператора Радуга ТВ
Оператор " Радуга ТВ" планує запустити декілька нових пакетів.

1. Телепакет « Вільного доступу»
Федеральні Телеканали. Надаються безкоштовно за умови доступу до послуг Радуга ТВ.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
2. Базовий пакет, 250 рублів на місяць або 2999рублей на рік.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
3. МІНІ - Базовий 99руб / в міс.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
4. VIP -Базовий 450руб на місяць.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
5. Телепакет « Муза » 129руб на місяць
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
6. Телепакет " КІНОТЕАТР " 7 телеканалів 295руб - місяць
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
7. Телепакет " Кіно" 100рублей місяць
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Нагадуємо вам, що це тільки плани оператора, телеканали і вартість їх можуть помінятися. Основний запуск телеканалів намічений на новому супутнику ABS -2.

genych
17.11.2011, 12:16
Новий пакет телеканалів "Доступний" Радуга ТВ.

З 16 грудня 2011 абоненти Радуга ТВ отримають можливість підписатися на новий пакет телеканалів "Доступний".

До складу нового пакету входять 39 каналів, для абонентів залишаються доступними відкриті телеканали. Вартість передплати на 3 місяці на пакет "Доступний" складе 600 руб., А на 6 місяців - 1140 руб. Детальніше ознайомитися із вартістю передплати та правилами застосування тарифів на пакет можна на сайті.

funt3
01.12.2011, 19:15
Тариф " НОВОРІЧНИЙ"

1 грудня 2011 Напередодні свят Радуга ТВ пропонує скористатися
спеціальною пропозицією -тарифом « Новорічний».
Якщо ваша підписка закінчилася, то ви можете продовжити її на 31 день по тарифу
« Новорічний» за 350 рублів і дивитися всі канали, доступниеабонентам пакета
Базовий. Підписатися
на тариф « Новорічний » можна зателефонувавши за телефоном Центру підтримки клієнтів (8 (800) 333-91-00, дзвінок безкоштовний). Оплати 350 руб. до 22 грудня 2011 і зустрічай Новий рік з Радуга ТВ!

genych
02.12.2011, 19:51
Телеканал "Бійцівський клуб" на Радуга ТВ.
2 грудня 2011 стартує новий «силовий» телеканал «Бійцівський клуб», який буде доступний для перегляду всім передплатникам Райдуги ТБ.

Телеканал присвячений силових видів спорту: боксу, змішаних єдиноборств, дзюдо, карате, боротьби, самбо ... В планах трансляцій «Бійцівського клубу» на найближчий рік - титульні поєдинки російських чемпіонів світу з боксу Дениса Лебедєва, Дмитра Пирога, Заура Байсангурова, Олександра Повєткіна, турніри з боксу, боротьби, дзюдо на Олімпіаді в Лондоні, турніри зі змішаних єдиноборств (ММА, К-1) з Росії, США та Європи. Творці каналу гарантують глядачам 200 годин прем'єрних подій у світі боксу і змішаних єдиноборств в рік. Канал планує здійснювати мінімум дві прямі трансляції світового рівня щотижня.

Канал стартує ексклюзивної прямою трансляцією турніру «Битва чемпіонів 6. Школа проти школи », в якому візьмуть участь 20 чемпіонів світу та Європи різних стилів єдиноборств, а 5 грудня покаже боксерський вечір у Єкатеринбурзі, де в бою за звання чемпіона Азії за версією WBC виступить один з кращих російських середньоваговиків Руслан Провідників.

Серед прем'єр грудня також пряма трансляція турніру GoldenGlory в Москві і всі поєдинки Всесвітньої серії боксу (World Series of Boxing), в якій Росію представляє команда «Динамо-Москва».

Для налаштування телеканалу знову проскануйте транспондери на супутнику ABS-1 або налаштуйте ресівер вручну, згідно наступним параметрам:
Транспондер №: 3
Частота: 12579
Поляризація: Вертикальна
Символьна швидкість (SR): 22 000
Коефіцієнт виправлення помилок (FEC): 7 / 8

симчич
21.12.2011, 13:35
Телеканал ТНТ +2 доступний на супутнику ABS-1

Унаслідок технічної нестабільності супутника Ямал-201 на супутнику ABS-1 доступний канал ТНТ +2.

Для налаштування телеканалу знову проскануйте транспондери на супутнику ABS-1 або налаштуйте ресівер вручну, згідно наступних параметрів:

Транспондер №: 8
Частота: 12731
Поляризація: Вертикальна
Символьна швидкість (SR): 22 000
Коефіцієнт виправлення помилок (FEC): 7/8

funt3
28.12.2011, 22:01
Новорічні свята - з телеканалами НКР Медіа!

Компанія НКР Медіа робить новорічний подарунок Глядачам! З 26 грудня по 23 січня включно на супутниковій платформі LMI-1 (ABS1) без будь-якої кодування будуть доступні: «Мати і дитя» - канал про стиль життя сучасних мам, «24 Техно» - пізнавальний канал про техніку і технології, кіносеріальние канали «Справжнє смішне телебачення» і «Справжнє страшне телебачення». У звичайному режимі канали закодовані і доступні тільки абонентам кабельних мереж-партнерів НКР Медіа, однак, будь-який кабельний оператор і глядач, що має власну «тарілку», протягом цілого місяця зможе дивитися канали НКР Медіа у відкритому режимі.

«Ми приготували масу новорічних сюрпризів для глядачів, сподіваємося, що завдяки відкритому режиму мовлення вони гідно оцінять програмне наповнення наших телеканалів, яке цього року сильно оновився. Для відкритого показу телеканал «Мати і дитя» приготував свої кращі оригінальні програми про стиль життя сучасних мам. Пізнавальні програми і фільми, що розповідають про техніку та технології, покаже телеканал «24 Техно». В ефірі каналів «Справжнє смішне телебачення» і «Справжнє страшне телебачення» можна буде побачити лише найкраще: комедії, серіали, фільми в жанрі хоррор. Ми сподіваємося, що на наших каналах кожен знайде для себе щось захоплююче, а повернення до закритого режиму в кінці січня стане для глядачів додатковим аргументом на користь того, щоб знайти можливість для прийому каналів НКР медіа », - говорить Андрій Скутін, генеральний директор компанії «НКР Медіа».

Глядачам: якщо у вас все ще немає можливості дивитися канали «Мати і дитя», «24 Техно», «Справжнє страшне телебачення», «Справжнє смішне телебачення», зверніться, будь ласка, до свого кабельному оператору.

Операторам: канали віщають з супутника LMI-1 (ABS1), 75 ˚ східної довготи, поляризація вертикальна, формат цифрового сигналу MPEG2, FEC цифрового сигналу 7 / 8. Частота несучої: «Мати і Дитя» - 12670,5, «24 Техно» - 12548,5; «Справжнє страшне телебачення» - 12548,5; «Справжнє смішне телебачення» - 12518,0.

karpinets2710
03.02.2012, 22:54
За неофіційною інформацією, точніше за документами оператора, в пакеті «Радуга ТВ» найближчим часом повинні з'явитися канали ТВЦ і АвтоМотоСпорт.

BMW
05.02.2012, 20:40
За неофіційною інформацією в пакеті «Радуга ТВ» найближчим часом має з'явитися канал «Paramount Comedy», який є російським аналогом каналу «Comedy Central».

karpinets2710
06.02.2012, 15:36
Телеканал ТНТ

Телеканал ТНТ в годинній версії +2 доступний передплатникам пакетів Базовий і Доступний.

Ефір телеканалу наповнений молодіжними шоу і комедійними серіалами російського і зарубіжного виробництва. «Інтерни», «Універ», «Щасливі разом» - серіали про які говорить вся країна.

Сучасному глядачеві неможливо уявити телеканал ТНТ без реаліті-шоу «Дом-2» і «Битва екстрасенсів», що викликали безліч суперечок про їх зміст, але незмінно привертають мільйони глядачів до телеекрану.

У вечірній час телеканал демонструє популярне світове кіно і найвеселіші комедії.

Гарний настрій - це головна риса ТНТ.

Для налаштування телеканалу знову проскануйте транспондери на супутнику ABS-1 або налаштуйте ресівер вручну, згідно наступним параметрам:

Транспондер №: 7

Частота: 12694

Поляризація: Вертикальна

Символьна швидкість (SR): 5650
Коефіцієнт виправлення помилок (FEC): 5/6

karpinets2710
06.02.2012, 20:36
Програма заходів Радуга ТВ на виставці CSTB-2012

Стенд Райдуги ТВ - майданчик для дискусій, ділових зустрічей, обміну досвідом і отримання нової інформації про плани компанії. Вас чекають:

7 лютого:
• 13:45 Висупленіе танцювального ансамблю Ріо-Ріо
• 14:00 Нагородження дистриб'юторів за підсумками роботи у 2011 році

8 лютого:
• 12:45 Виступ танцювального ансамблю Ріо-Ріо
• 13:00 Нагородження партнерів за підсумками роботи у 2011 році
• 14:00 Семінар "Ефективний маркетинг Як залучити більше абонентів спільними зусиллями мовника і оператора?" спільно з "Першим каналом-Всесвітня мережа". Місце проведення семінару - стенд Першого каналу - Всесвітня мережа (павільйон № 1, зал № 1, стенд № 102)

Всі три дні виставки на стенді можна буде зустрітися з представниками партнерської відділу, обговорити всі питання, що цікавлять, дізнатися плани щодо Веселки.

До швидкої зустрічі!

BMW
08.02.2012, 18:05
CSTB-2012 Абонентів «Радуга ТВ» очікує телеканал про авто-мотоспорт

Офіційний представник російського DTH-пакета «Радуга ТВ» підтвердив інформацію про швидкий початок мовлення каналу для любителів авто-мотоспорту на своїй платформі. Це буде зарубіжний канал з російською аудіодоріжкою. В даний час канал готується до запуску локалізованої версії на Росію. Разом з тим, чутки про початок мовлення найближчим часом каналів «ТВЦ» і «Paramount Channel» у складі «Радуга ТВ» поки що не підтвердилися.

BMW
21.02.2012, 14:19
Сонячна інтерференція

У період з 26 лютого по 03 березня 2012 року будуть спостерігатися сезонні прояви сонячної інтерференції.

У період проходження астрономічного явища можливе короткочасне погіршення якості зв'язку в супутниковому каналі (аж до повного зникнення сигналу).

Приносимо свої вибачення за можливі незручності.

BMW
24.02.2012, 16:08
5 березня 2012 будуть проведені роботи з розширення несучої на 7-му транспондері супутника ABS-1. Після проведення робіт параметри транспондера стануть наступними:

Частота: 12703,9
Символьна швидкість: 18.05 Мсимв / с.
Поляризація: Вертикальна
Модуляція: QPSK
FEC: 5/6

Звертаємо увагу, що після зміни парметр транспондера потрібно перенастроювання ресивера згідно нових параметрів.

Приносимо свої вибачення за можливі незручності

genych
08.03.2012, 12:54
Радуга ТВ

Як раніше було заявлено, що Радуга ТВ з інших доступних телеканалів починає включати деякі телеканали в свої пакети.
В даний момент вже потрапив телеканал RE: music в пакет Радуга ТВ.
Надалі будуть перевід телеканали: Перець ТВ, MTV (+2), 2 * 2, ONE, FashionTV, ТРО, Europa + TV, РБК, СТС (виникає появи +2 або +0 ще не заявлено, але не +7)
ці телеканали планувалося включити до складу "Загальноросійський"
Так само інші телеканали як TV SALE перейдуть на інший формат, щоб звільнити місце для нових телеканалів, як наприклад телеканалу ТВЦ, який так само увійде в пакет "Загальноросійський"

funt3
15.03.2012, 12:33
Радуга + в DVB - S2 і з новою символьної швидкістю

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Супутниковий оператор Радуга + змінив параметри мовлення на супутнику ABS 1 (75 ° E). Мультиплекс в даний час транслюється з збільшеною символьної швидкістю (SR) і в DVB - S2. Радуга +, - пакет каналів супутникового оператора Радуга ТВ для республіки Казахстан.

Радуга + і раніше транслюється на частоті 12,511 ГГц, пол. H. Швидкість передачі даних збільшена з 9765 до 12000, стандарт змінився з DVB -S на DVB - S2.

Мультиплекс Радуга + включає в себе канали спочатку транслюються для Казахстану: Хабар, Ел Арна, CaspioNet і ще три канали з тестовою картою. Тепер вони поширюються в компактному форматі стиснення MPEG-4/AVC.

Транспондер можна приймати і в Центральній Європі. Але так як він працює в південному промені потрібно більший розмір тарілки (близько 120 см і більше).

Технічні характеристики:
ABS 1 (75 ° E), частота. 12,511 ГГц, пол. H, SR 12000, FEC 1/2, DVB-S2/QPSK

karpinets2710
15.03.2012, 20:33
ВЕСНЯНІ ТАРИФИ

Шановні абоненти,Радуга ТВ пропонує вам стати учасником акції «Весна з Радуга ТБ». Якщо ваша підписка закінчилася, то ви
можете продовжити її на 1 місяць за тарифом «Весняний Базовий» за 350 рублів і дивитися всі канали платформи «Радуга ТВ», або по тарифу «Весняний Доступний »за 220 рублів і дивитися канали пакету «Доступний». Підписатися на весняні тарифи можна через Особистий кабінет абонента на сайті або зателефонувавши за телефону Центру підтримки клієнтів. Увага! автоматичне продовження за даними тарифами не передбачено.

karpinets2710
26.03.2012, 22:44
ТЕЛЕКАНАЛ ТНТ +3 ТИМЧАСОВО ДОСТУПНИЙ АБОНЕНТАМ РАДУГА ТБ

26 березня 2012 - 15:30 Телеканал ТНТ в часовий версії +3 тимчасово доступний абонентам Радуга ТВ на транспондері № 8. Для налаштування
телеканалу знову проскануйте транспондери на супутнику ABS-1 або налаштуйте ресивер вручну, згідно наступних параметрів:

Транспондер №: 8
Частота: 12731
Поляризація:
Вертикальна
Символьна швидкість
(SR): 22000
Коефіцієнт
виправлення помилок
(FEC): 7/8

funt3
28.03.2012, 09:20
Телеканал «Російський роман» мовитиме в пакеті « Радуга ТВ»

У квітні телеканал «Російський Роман» буде переведений з супутника « Ямал -201 » в позиції 90 гр.в.д. на супутник « ABS -1 » в позиції 75 гр.в.д. і в подальшому буде кодований в СУД Irdeto2. Канал буде вести мовлення на наступних параметрах : 12703 V 18050 5 /6 і буде доступний абонентам пакета « Радуга ТВ».

У той же час телеканал « Країна », який транслюється з того ж транспондера планується перевести в MPEG4, після чого він буде недоступний для більшої частини абонентів « Радуга ТВ», тому що за рідкісним винятком, приймальне обладнання даного оператора не дозволяє дивитися телеканали, що транслюються в форматі MPEG4.

Нагадаємо, що в даний момент з ABS -1 в Ku -діапазоні уже транслюється один канал в MPEG4 - « РЖД ТВ».

за матеріалами розсилки кабельним операторам

funt3
29.03.2012, 09:09
" Радуга ТВ" підготувалася до HD

ТОВ " Далгеоком " (бренд " Радуга ТВ") планує в наступному році сформувати пакет з 10 HD - телеканалів. Для цього компанія орендувала супутникову ємність на ABS 2, запуск якого відбудеться в II кварталі 2013

Про це розповів на III Міжнародній конференції " Цифрове мовлення і нові способи доставки відеоконтенту " генеральний директор " Радуга ТВ" Анатолій Сосновський.

Анатолій Сосновський також уточнив, що компанія збиралася розширити пакет каналів (зараз їх 90) ще в 2011 р., але через невдалого запуску супутника " Експрес - АМ4 " розвиток преміальних сервісів було призупинено. "Цілком можливо, що частина каналів на новому супутнику не увійде в пакет" Радуга ТВ ", - міркує голова компанії. - Зараз ведуться переговори і з преміальними HD -каналами, і з масовими. Зокрема, є багато російських каналів, які хотіли б розміститися на супутнику в силу його хорошого покриття ".

karpinets2710
03.04.2012, 18:33
13 і 14 серія Pan Am

Дорогі друзі!

З технічних причин заключні 13 і 14 серії PanAm не були показані в минулі вихідні. Телеканал Sony Entertainment Television приносить свої вибачення.

Заключні серії будуть показані в травні. Результати вікторини «Політ з PanAm і Радуга ТВ» будуть підведені в строк без урахування питань по 13 і 14 серій.

Чекаємо ваші відповіді!

funt3
04.04.2012, 09:23
ПОВТОРНА АКТИВАЦІЯ КАРТИ доступ через голосове меню ТЕЛЕФОНУ ЦЕНТРУ ПІДТРИМКИ КЛІЄНТІВ

У голосовому меню телефону Центру підтримки клієнтів Радуга ТВ з'явилася нова можливість - повторна активація карти доступу. Скористатися популярної послугою можна подзвонивши на безкоштовний номер 8 (800)
333-91-00. Слідуючи інструкціям меню, виберіть повторну активацію і вкажіть номер карти доступу. Послуга виконується негайно! Нагадуємо, що послуга так само доступна на сайті Радуга ТВ. Відправлення команди на повторну активацію Вашої картки доступу виконується у випадку, якщо на платному каналі відображається помилка Е-16, Е-19, «Сервіс зашифрований »,« Канал закодований »,« закодував »і
пр. Дана ситуація виникає, якщо ресивер тривалий час був відключений від мережі електроживлення або карта була раніше заблокована через відсутність коштів на особовому рахунку. Команда на повторну активацію буде прийнята і виконана за умови, що з Вашого боку були дотримані наступні
вимоги:
*- Карта доступу активна;
*- Ресивер включений в мережу електроживлення; - Карта доступу правильно
*встановлена в картоприймач;
*- Антена і ресивер налаштовані для
*прийому сигналу з супутника ABS-1;
*- Ресивер налаштований на роботу з кодуванням IRDETO; - На ресівері вибраний один з закодованих каналів пакету Радуга-ТВ.
*
Якщо протягом 20 хвилин після відправлення команди на повторну активацію Вашої картки доступу канали не відкриються, рекомендуємо Вам виконати перезавантаження ресивера. Для цього необхідно відключити ресівер від мережі електроживлення на 5-10 хвилин, вийнявши вилку з розетки. Далі дозволите ресивер на будь закодований канал, наприклад «Viasat Sport», і повторіть відправку
команди.
УВАГА! Відправлення і виконання команди на повторну активацію картки доступу можлива не частіше одного разу на годину.
*Радуга ТВ

funt3
12.04.2012, 11:20
Профілактика на супутнику ABS -1

18 квітня 2012р. в період з 3:00 до 10:00 за московським часом будуть проводитися профілактичні роботи на супутнику ABS -1.

В період проведення профілактики можливі короткочасні перерви в трансляції каналів. Приносимо свої вибачення за можливі незручності.

Tato
16.04.2012, 15:33
Телеканал "Російський роман"

З 16 квітня 2012 року на платформі "Радуга ТВ" стартує новий телеканал "Російський роман".

У програмі каналу - тільки сучасні вітчизняні мелодрами, зняті в останні роки кращими кінематографістами Росії. "Російський роман" зручно вписується в щоденний графік будь-якого телеглядача: фільми показують цілком (2-4 серії), одним блоком, без продовження на інший день. Один і той самий фільм стоїть у сітці мовлення протягом тижня в різний час, наприклад: в понеділок - 20:50, вівторок - 18:00, середа - 12:00, четвер - 08:55 і т.д. Тепер доступ в світ мелодрами відкритий ЩОДНЯ і ЦІЛОДОБОВО!

ВГТРК, "батько" і власник каналу, запевняє, що глядачі "Російського роману" будуть дивитися нові телефільми першими! Нові серії будуть доступні для глядачів каналу до їх появи у федеральному ефірі.

Телеканл віщає в тестовому режимі.

джерело ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

sa3500
18.05.2012, 18:19
18 травня 2012

Інтерференція сигналу з супутника ABS-1

У зв'язку із зверненнями партнерів та абонентів «Радуга ТВ» з ряду регіонів з приводу спостерігалися з 14 травня перешкод у прийомі нашого супутникового сигналу, повідомляємо, що, за попередніми даними, причиною збоїв є інтерференція з сигналом недавно запущеного супутника APSTAR-7.

«Радуга ТВ», спільно з супутниковим оператором, працює над усуненням причин цієї інтерференції в найкоротші терміни.

Приносимо свої вибачення за можливі недобства завдані нашим абонентам і партнерам.

джерело ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

funt3
01.10.2012, 09:53
Зустрічаємо новий телеканал : "Російський Бестселер " !

Дорогі Колеги ! Раді повідомити Вам, що ми розширюємо лінійку наших телеканалів і запускаємо у світ новий телеканал ! Кращі вітчизняні історичні, комедійні, романтичні, детективні картини ! Золота колекція бестселерів, таких як " Майстер і Маргарита ", " Ідіот ", " Бригада " " Ліквідація ", " Каменська ", " Свати ", і багато багато інших ! Тепер 24 години на добу, 7 днів на тиждень ! Одна з найбільших бібліотек телекіно в Росії тепер доступна Вам і вашим глядачам ! Все це - "Російський Бестселер " ! Телеканал, який полюбить кожен, телеканал основою контенту якого стануть серіали - хіти російського телебачення ! З 01 жовтня з 18.00 з супутника ABS-1 75 гр.
параметри :
Супутник « ABS -1 (LMI -1) » Орбітальна позиція 75 ° в.д. Транспондер 5N Частота на прийом : 12 640 МГц симв. швидкість : 22,0 Мсимв / с Поляризація на прийом : вертикальна FEC -3/4

savsav
02.10.2012, 11:11
Телеканал «Перець» покинув платформу супутника ABS-1. У пакет "Промо" доданий телеканал «Звезда».

Телеканал «Перець» покинув платформу супутника ABS-1. На платформу ABS-1 встав телеканал «Звезда». З сьогоднішнього дня всі передплатники «Радуга ТВ» можуть дивитися телеканал «Зірка» в пакеті "Промо". Обидві тимчасові версії телеканалу «Перець» (0, +2), які були доступні абонентам «Радуга ТВ» у відкритому доступі, покинули платформу супутника ABS-1. Звільнилася ємність зайняв телеканал «Звезда». Цей факт повинен порадувати багатьох наших абонентів, які давно просили включити «Зірку» до складу пакету «Радуга ТВ». В даний час телеканал поміщений в пакет «Промо».

«Зірка» - телеканал, що належить медіагрупі «Зірка», яку курирує Міністерство оборони Російської Федерації.

Основну частину телевізійного ефіру складають інформаційні та аналітичні передачі, присвячені історії та актуальних проблем російської армії, а також політичного і культурного життя країни та світу. У сітці мовлення присутні пізнавальні кінофільми та цикли про знаменні битвах минулого, великих полководців, історії військового костюма, стрілецької зброї та авіаційної техніки. Особливою популярністю у глядачів «Зірки» користуються фільми та серіали з «золотого фонду» вітчизняного і зарубіжного кіно.

Для налаштування телеканалу знов проскануйте транспондери на супутнику ABS-1 або налаштуйте ресівер вручну згідно наступним параметрам:
Транспондер №: 1
Частота: 12518
Поляризація: Вертикальна
Символьна швидкість (SR): 22 000
Коефіцієнт виправлення помилок (FEC): 7/8

savsav
22.01.2013, 12:13
Справжній містичний телеканал доступний абонентам Радуга ТВ.


[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Телеканал ТВ3 в годинної версії (+3) з'явився на супутнику ABS-1 у відкритому доступі.
Будинок, робота, кухня, магазини, посиденьки з друзями - наше життя рухається по одному, добре знайомому колі. Всі речі, всі явища вже вивчені, звичні і не можуть піднести сюрпризи? Це не так.

Світ таємничого і чудесного оточує кожного з нас. Ви здивуєтеся, зрозумівши, що світ таємничого і незвіданого, так звана паралельна реальність, знаходиться так близько, досить просто протягнути руку.

Унікальні проекти і захоплююче кіно чекають вас на містичному телеканалі.

Технічні параметри:
супутник ABS-1
Транспондер №: 2
Частота: 12549
Поляризація: Вертикальна
Символьна швидкість (SR): 22 000
Коефіцієнт виправлення помилок (FEC): 7/8
Кодування: Немає

RIZIK
16.04.2013, 08:48
Новости от "Радуга ТВ"
17 апреля 2013г. в период с 03:00 до 10:00 по Московскому времени будут проводиться профилактические работы на спутнике ABS-1.

В период проведения профилактики возможны кратковременные перерывы в трансляции каналов. Приносим свои извинения за возможные неудобства...

karpinets2710
05.06.2013, 15:31
«Радуга ТВ» відстояла свої права перед РАО.

Днями компанія «Далгеоком», що діє під брендом «Радуга ТВ» на російському ринку, повідомила, що в апеляційній інстанції виграла процес у РАО і тепер не повинна платити авторському суспільству фінансову винагороду в розмірі 6189700 рублів за ретрансляцію контенту певних каналів.

читати далі
Знакове і для оператора і для галузі рішення було прийнято Дев'ятим арбітражним апеляційним судом 3 червня. Даний суд залишив у силі рішення Арбітражного суду міста Москви від 05.03.2013, за яким РАО також було відмовлено у задоволенні позовних вимог до ТОВ «Далгеоком».

Нагадаємо суть конфлікту між РАО і «Веселкою ТВ». Перший звернувся до суду з приводу того, що супутниковий оператор не робить в Російське авторське товариство відрахувань за ретрансляцію телевізійного контенту. Свою позицію представник РАО обгрунтовував тим, що між ним і телеканалами укладені ліцензійні договори, за якими останні придбали невиключне право на використання музичних творів у складі своїх програм, а між РАО і оператором - ні.

За логікою РАО виходить, що оператор зв'язку, здійснюючи подальшу ретрансляцію сигналу до кінцевого обладнання абонента також використовує ці ж твори, тобто повинен укласти з РАО договір і надавати в якості «своєї» звітності точно такі ж звіти, отримані ним від телеканалів.

Однак за типовими договорами з РАО телеканали набувають ліцензію для повідомлення творів в ефір у тому числі шляхом їх ретрансляції на території, зазначеної в даному договорі. А під ретрансляцією в ньому розуміється будь-яке повідомлення в ефір або по кабелю, якщо таке повідомлення здійснюється іншою організацією, а не первісної, тобто самим телеканалом. Також важливо вказівку на територію, адже з моменту отримання універсальних ліцензій телеканали отримують право мовлення на всю територію РФ.

Таким чином, виходячи з умов ліцензійних договорів між РАО і телеканалами, винагорода, що виплачується телеканалами РАО, покриває будь-який спосіб доставки сигналу до кінцевого обладнання абонента на всій території РФ. І хто б не стояв в кінці між телеканалом і абонентом, він виконує функцію «останньої милі» і агента телеканалу по збору платежів за його перегляд. Тих самих платежів, з яких телеканал і виплачує РАО винагороду.

Істребуя винагороду за ретрансляцію телеканалів у незмінному вигляді з будь-якого оператора зв'язку за наявності у телеканалу договору з РАО та універсальної ліцензії на територію РФ, РАО намагається отримати повторну оплату за вже реалізоване право і, таким чином, здійснює свої цивільні права завідомо недобросовісно, ​​зловживаючи своїм правом , наданим їй законодавством, - поділилися з «кабельників» представники «Радуга ТВ».

D-Misha
07.10.2013, 16:40
" Радуга ТВ " в два рази знижує ціну річного перегляду повного пакета для заблокованих абонентів.

З 03.10.2013 по 31.10.2013г . включно « Радуга ТВ » проводить акцію для заблокованих абонентів «Все по 150» .

У період проведення акції вводяться спеціальні тарифи на продовження підписки на пакет Базовий . Скористатися даними тарифами зможуть абоненти , що знаходяться в блоці більше 60 днів .

Тарифи включають вартість передплати на пакет «Базовий » і вартість доступу до мережі « Радуга ТВ ».

Вартість щомісячного перегляду « Базового » пакету при придбанні підписки на період від 3 до 12 місяців складе 150 рублів.

Скористатися тарифами « Все по 150 » абонент може тільки один раз.

Для участі в акції абоненту необхідно:

в період з 03.10.2013 по 31.10.2013г . включно сплатити продовження підписки за тарифом «Все по 150» на 3,4 ... 12 місяців.

RIZIK
09.11.2013, 10:51
Радуга ТВ
Інформує вас про те, що з 12.11.2013г. на супутнику ABS-1 зміняться параметри
мовлення двох телеканалів: «Первого» і «Звезды». «Первый канал» буде
транслюватись з транспондера №1 (частота 12 518 МГц). Телеканал «Звезда» буд
транслюватись з транспондера №8 (частота 12 731 МГц).

настройте ресивер вручную.

arki
28.11.2013, 21:03
MTG веде переговори про продаж частки в «Радуга ТВ»

Шведский холдинг ModernTimes Group /MTG/, владеющий 50% спутникового оператора "Далгеоком" /бренд "Радуга ТВ"/, ведет переговоры о продаже своей доли в компании с "Триколор ТВ" и "Орион-Экспресс", сообщил ИТАР-ТАСС источник, близкий к "Орион Экспресс", и подтвердил источник, близкий к "Триколор ТВ".

Представитель MTG Пер Лорентс отказался от комментариев, сославшись на то, что "компания не комментирует слухи на рынке". Глава MTG в России Ирина Гофман не ответила на звонок корреспондента ИТАР-ТАСС, в пресс-службе "Далгеоком" отказались от комментариев. В пресс-службах "Триколор ТВ" и "Орион Экспресс" сообщили, что им не известно о переговорах с MTG.

Источник, знакомый с планами "Триколора", рассказал ИТАР-ТАСС, что MTG уже провели несколько встреч с представителями "Триколор ТВ" и "Орион-Экспресс" после того, как Роскомнадзор выявил нарушения в деятельности оператора летом 2013 года. По его словам, речь идет о продаже абонентской базы оператора.

26 ноября 2013 года Роскомнадзор сообщил, что регулятор обратился в главное управление МВД России по Москве с просьбой рассмотреть вопрос о привлечении компании "Далгеоком" к уголовной ответственности по ст.171 УК РФ /незаконное предпринимательство/. По данным ведомства, оператор осуществляет деятельность без лицензии и не выполняет требования об устранении нарушений. ""Радуга ТВ", по сути, использует схему кабельного оператора связи, то есть у оператора есть связная лицензия, но ее недостаточно для спутникового вещания, - заявил ИТАР-ТАСС представитель Роскомнадзора Вадим Ампелонский. - Вещательную лицензию с использованием ограниченного ресурса, спутникового канала, они не получали".

С учетом относительно небольшой абонентской базы и сложностей у компании "Радуга ТВ" может стоить 60-80 млн долларов, считает гендиректор TelecomDaily Денис Кусков. В 2010 году MTG купил 50 проц акций "Радуга ТВ", исходя из оценки всей компании в 45 млн долларов.

"Радуга ТВ" начал вещание в 2009 году, спутниковый сигнал охватывает более 90% территории России. По данным iKS-Consulting, оператор занимает четвертое место среди спутниковых операторов России и по итогам 2012 года обслуживал 220 тыс абонентов. 50 проц оператора владеет MTG, владельцы остальных 50 проц не раскрываются. По неофициальной информации, владельцами этого пакета выступает менеджмент оператора.

Источник:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

arki
19.12.2013, 18:36
ABS-1. 75E

В преддверии новогодних праздников «НКС Медиа» традиционно «открывает» свои каналы «24 Техно», «24 Док», «Настоящее страшное телевидение» и «Мать и дитя».


В период с 23.12 по 27.01 включительно каналы будут транслироваться на спутнике ABS-1 в открытом доступе со следующими параметрами:

Спутник LMI-1 (ABS1), 75˚ восточной долготы, поляризация вертикальная, формат цифрового сигнала MPEG2, FEC цифрового сигнала 7/8, частота несущей: “Мать и дитя” — 12670,5; “Настоящее Страшное Телевидение” — 12548,5; “24 Техно” — 12548,5; “24 Док” — 12518.

24_DOC — круглосуточный телеканал мировой актуальной документалистики. В эфире 24_DOC можно увидеть лучшие документальные фильмы последнего десятилетия о самых актуальных и резонансных событиях в России и мире, люди и истории, меняющие мир.

“24 Техно” — круглосуточный научно-развлекательный телеканал о технике, технологиях и невероятных экспериментах. В эфире можно увидеть программы и фильмы для тех, кто интересуется изобретениями нового времени, кому интересно узнать о том, как современные технологии изменяют мир вокруг нас.

“Мать и дитя” — круглосуточный телеканал для родителей, которым интересно с детьми. Канал формирует современную позитивную философию родительства, помогает лучше понимать своих детей и растить их счастливыми.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Сообщает: Пресс-служба "НКС Медиа"

arki
28.12.2013, 19:53
Суд задовольнив рішення Роскомнадзору про відмову «Радуга ТВ» в праві на мовлення


Арбитражный суд Москвы признал законным отказ Роскомнадзора принять заявление ОАО "ДалГеоКом" /бренд "Радуга ТВ"/ на получение права осуществления спутникового вещания. Соответствующее решение было вынесено судом сегодня.
20 августа 2013 года Роскомнадзор не принял заявление "ДалГеоКом” о получении лицензии на спутниковое вещание. В ноябре регулятор обратился в МВД с просьбой о возбуждении уголовного дела против ОАО "ДалГеоКом", сообщив, что спутниковый оператор осуществляет свою деятельность без соответствующей лицензии и не выполняет предписаний Роскомнадзора. Сразу после этого компания обратилась Московский арбитражный суд с требованием признать незаконными действия Роскомнадзора.

"При намерении получить лицензию на осуществление спутникового вещания лицо должно участвовать в процедуре конкурса с последующим внесением изменений в лицензию, если лицо будет объявлено победителем”, — заявила в суде официальный представитель Роскомнадзора Мария Смелянская. По ее словам, соответствующий конкурс будет проведен в начале 2014 года.

"Фактически нас лишают возможности ведения бизнеса", — заявил адвокат "ДалГеоКом" в суде. В пресс-службе "ДалГеоКом" уточнили ИТАР-ТАСС, что продолжат судебное разбирательство.

"Радуга ТВ" начал вещание в 2009 году, спутниковый сигнал охватывает более 90 проц территории России. По данным iKS-Consulting, оператор занимает четвертое место среди спутниковых операторов России и по итогам 2012 года обслуживал 220 тыс абонентов. 50 проц оператора владеет медиахолдинг MTG, владельцы остальных 50 проц не раскрываются.

arki
12.03.2014, 22:30
Радуга ТВ на ABS-2

Параметры настройки и график параллельного вещанияCообщаем Вам о начале перевода вещания телеканалов, входящих в состав пакетов «Радуга ТВ» со спутника ABS-1 на спутник ABS-2, который стартует 27 марта 2014 года.
Обращаем Ваше внимание, что для дальнейшего просмотра телеканалов «Радуга ТВ» необходимо обновление параметров приема абонентского оборудования.
Параметры спутника ABS-2, а также график перехода каналов Вы найдете в приложении к настоящему письму.
На сайте «Радуга ТВ» ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]) для Вашего удобства будут размещены подробные и наглядные инструкции для настройки сертифицированного абонентского оборудования.
Просим Вас оказать содействие абонентам компании в своевременном обновлении настроек приемного оборудования!

Благодарим Вас за оказанную помощь и проявленное понимание!
Ваше отборное телевидение «Радуга ТВ»

Параметры настройки и график параллельного вещания.
№ Транспондера 10, Частота 11545, Поляризация Вертикальная
Модуляция DVB-S QPSK, Символьная скорость 43,2, Планируемый FEC 7/8

Каналы в транспондере
Начало параллельного вещания - 27.03.2014
Окончание параллельного вещания
Первый канал - 26.04.2014
Бойцовский клуб - 10.04.2014
Спорт 1 - 10.04.2014
Россия 1 - 10.04.2014
Россия 24 - 10.04.2014
Россия 2 - 10.04.2014
Россия К - 10.04.2014
ОТР - 10.04.2014
Русский бестселлер - 18.04.2014
СТС+2 - 18.04.2014
РЕН ТВ - 18.04.2014
Моя Планета - 18.04.2014
ТНТ +2 - 18.04.2014
5 Канал - 02.04.2014
Канал Дисней - 10.04.2014
Спорт - 02.04.2014
Наука 2.0 - 02.04.2014
Россия 1+4 - 02.04.2014
Сарафан - 02.04.2014
Первый канал +4 - 02.04.2014
Русский Роман - 02.04.2014
Страна - 02.04.2014
ТВ Центр - 02.04.2014

№ Транспондера 11, Частота 11605, Поляризация Вертикальная
Модуляция DVB-S QPSK, Символьная скорость 43,2, Планируемый FEC 7/8

Каналы в транспондере
Начало параллельного вещания - 27.03.2014
Окончание параллельного вещания
Nickelodeon - 26.04.2014
Карусель - 26.04.2014
Оружие - 10.04.2014
Paramount Channel - 02.04.2014
Феникс+Кино - 10.04.2014
Музыка Первого - 10.04.2014
Европа + TV - 02.04.2014
Paramount Comedy - 02.04.2014
ТНВ Планета - 02.04.2014
Дом Кино - 02.04.2014
ТРО - 02.04.2014
Живи! - 02.04.2014
Звезда - 02.04.2014
Телекафе - 02.04.2014
InterAz - 02.04.2014
Время - 02.04.2014
МИР - 02.04.2014
МИР+3 - 02.04.2014
МИР-24 - 02.04.2014
РЖД - 02.04.2014
Радио МИР - 02.04.2014
Радио Беларусь - 02.04.2014


№ Транспондера 50, Частота 12715, Поляризация Вертикальная,
Модуляция DVB-S QPSK, символьная скорость 43,2, планируемый FEC 7/8

Каналы в транспондере
Начало параллельного вещания - 04.04.2014
Окончание параллельного вещания
Ретро ТВ - 10.04.2014
Драйв - 10.04.2014
Охота и Рыбалка - 10.04.2014
Здоровое ТВ - 10.04.2014
Усадьба - 10.04.2014
Психология 21 - 10.04.2014
Домашние животные - 10.04.2014
Вопросы и ответы - 10.04.2014
A-One Hip-Hop - 10.04.2014
TV Sale - 10.04.2014
Домашний Магазин - 10.04.2014
Fox Crime - 10.04.2014
Fox Life - 10.04.2014
Russia today - 10.04.2014
SET Russia - 10.04.2014
AXN Sci-Fi - 10.04.2014
Sony Turbo - 10.04.2014
2х2 Урал - 18.04.2014
National Geographic - 18.04.2014


№ Транспондера 48, Частота 12595, Поляризация Вертикальная
Модуляция DVB-S QPSK, символьная скорость 43,2, планируемый FEC 7/8

Каналы в транспондере
Начало параллельного вещания - 12.04.2014
Окончание параллельного вещания
24 ДОК - 26.04.2014
24 Техно - 26.04.2014
НСТВ - 26.04.2014
Fashion TV - 26.04.2014
ТВ3+3 - 26.04.2014
НТВ - 18.04.2014
Пятница +2 - 18.04.2014
РБК TV - 18.04.2014
Мультимания - 18.04.2014
Авто 24 - 18.04.2014
Comedy TV - 18.04.2014
2x2 - 18.04.2014
Мать и Дитя - 18.04.2014
Eurosport - 18.04.2014
Eurosport 2 - 18.04.2014
Cartoon network - 18.04.2014
Animal Planet - 18.04.2014
Discovery Channel - 18.04.2014


№ Транспондера 49, Частота 12655, Поляризация Вертикальная
Модуляция DVB-S QPSK, символьная скорость 43,2, планируемый FEC 7/8

Каналы в транспондере
Начало параллельного вещания - 20.04.2014
Окончание параллельного вещания
Viasat Action +21 - 26.04.2014
Viasat Action - 26.04.2014
Viasat Explorer - 26.04.2014
Viasat Nature - 26.04.2014
Viasat History - 26.04.2014
Viasat Sport - 26.04.2014
TV 1000 Russkoe Kino - 26.04.2014
TV 1000 East - 26.04.2014
Da Vinci Learning - 26.04.2014
Русский Иллюзион - 26.04.2014
Детский - 26.04.2014
Иллюзион+ - 26.04.2014
ZooПарк - 26.04.2014
Русский Экстрим - 26.04.2014
Еврокино - 26.04.2014
TV-21 - 26.04.2014

sat-prof
22.03.2014, 21:37
За попередніми неофіційними даними в 2014 році оператор планує
розгорнути пакет каналів VIASAT з HD якістю. Даний пакет буде платним.
Вартість його перегляду складе 400 рублів на місяць. От саме цей пакет каналів
буде можливий тільки на так званому рекомендувалося ресівері FORTIS
6610 , тому що даний ресивер буде жорстко прив'язаний до карти доступу . У разі якщо
абонент побажає дивитися канали платного пакету з HD якістю йому необхідно
буде придбати даний ресивер . На момент написання статті ресивери ще
надійшли у продаж. Їх продаж почнеться тільки в першому кварталі 2014 після
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

sat-prof
03.06.2014, 18:37
Оператор "Радуга ТВ" запустив новий тариф "Одномісячний"


Тариф діє з 03.06.2014 по 31.08.2014 г

1 Оплачується до початку надання послуги.
2 Оплата після закінчення розрахункового періоду. Оплата бонусними балами не допускається.
3 У вартість включена необхідна для прийому каналів послуга "Доступ до мережі Радуга ТВ" на весь термін продовження підписки.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Nalot
28.08.2014, 18:14
1 вересня 2014 на супутнику ABS2 будуть закриті (кодування IRDETO) телеканали «Зоопарк», «Дитячий», «Ілюзіон +», «Російський Ілюзіон».
Також буде вироблено закриття телеканалів Російський Ілюзіон, Ілюзіон +, на платформі НТВ-ПЛЮС.
"Радуга ТВ" міняє параметри
мовлення федеральних
телеканалів і каналів
«Viasat» З 28 серпня
телеканали ТВ Центр, Росія 1
(+4 Години, «Дубль 3»), Перший
канал (+4 години, «Орбіта 3»),
Перший канал, Росія 1,
Росія 2, Росія 24, Росія К,
REN-TV, Петербург-5 канал,
ТНТ (+2 години),СТС (+2 години),
ОТР, Канал Disney віщають
паралельно в транспондерах
№ 10 і 18.
З 01.09.2014г. мовлення
перерахованих вище
телеканалів буде
здійснюватися тільки з
транспондера № 18.
Параметри настройки
транспондера № 18: 11793 SR
43200 FEC 5/6
З 01.09 по 08.09 канали Viasat
будуть віщати паралельно на
транспондерах 47 і 10. С
09.09.14 рмовлення каналів
Viasat буде тільки з
транспондера № 10.
Параметри настройки
транспондера № 10: 11545 V
SR 43200 FEC 7/8.

Nalot
11.09.2014, 10:16
Оператор "Ростелеком" відмовився від планів щодо купівлі оператора супутникового оператора "Радуга ТВ"
"Переговори з" Ростелекомом "велися всю весну, узгоджувалися комерційні умови, але успіхом переговори не завершилися і в липні були припинені", - розповів топ-менеджер. Переговори велися про продаж як частки російських акціонерів компанії,так і частки шведського медіахолдингу MTG, зазначив топ-менеджер.
Глава MTG в Росії (володіє 50% "Райдуги ТВ") Ірина Гофман відмовилася коментувати інформацію про хід переговорів з "Ростелекомом". Також надійшли член ради директорів "Райдуги ТВ" від групи Continental Media (володіє 50% оператора) Анатолій Сосновський та прес-служба "Ростелекома".Суму угоди, яка обговорювалася компаніями в процесі переговорів, сторони не розкривають. "Я б оцінив вартість оператора на рівні 1 млрд рублів з урахуванням претензій Роскомнадзора, враховуючи показники виручки і абонентської бази" Райдуги ТВ ", - вважає аналітик Raiffeisenbank Сергій Лібін. За даними ресурсу" Картотека ____ ",за підсумками 2012 року виручка компанії становила 569 млн рублів. За даними iKS-Consulting, оператор займає четверте місце серед супутникових операторів Росії і за підсумками другого кварталу 2014 його абонентська база нараховує 445 тис абонентів.
Про те,що акціонери супутникового оператора "Радуга ТВ" ведуть переговори про продаж бізнесу "Ростелекому", ИТАР-ТАСС повідомляв у березні 2014 року. "Ми ведемо переговори з" Ростелекомом "і з усіма великими учасниками ринку - з" Триколор ТВ "," Оріон експрес "та іншими - спільно з нашими шведськими партнерами MTG", - говорив тоді джерело,близьке до акціонерів "Райдуги ТВ". Про те, що "Ростелекому" цікаво працювати на ринку платного супутникового ТБ, йдеться в стратегії держоператора. У документі наголошується, що "Ростелеком" розглядає можливість виходу на цей ринок шляхом покупки одного з гравців. За підсумками 4-го квартал 2013 року абонентська база платного ТБ "Ростелекома" склала 7,5 млн абонентів, збільшившись на 9% з 6,9 млн абонентів роком раніше.
Влітку 2013 року Роскомнадзор виявив, що у ТОВ "Далгеоком" була відсутня ліцензія на телевізійне супутникове мовлення з використанням обмеженого радіочастотного ресурсу.За підсумками перевірки оператору було видано припис про усунення порушень у місячний термін, але він не виконав його. В листопада 2013 року управління Роскомнадзора звернулося до головного управління МВС по Москві з проханням розглянути питання про залучення ТОВ "Далгеоком" до кримінальної відповідальності.На початку вересня Роскомнадзор заявив про порушення МВС кримінальної справи стосовно оператора по звинуваченню в незаконному підприємництві.
Оператор "Радуга ТВ" розпочав мовлення в 2009 році, супутниковий сигнал охоплює більше 90% території Росії. 50% оператора володіє медіахолдинг MTG, 50% - Continental Multimedia,входить до супутниковий холдинг "ГеоТелекоммунікаціі".
Оператор зв'язку МТС запустить супутникове телебачення цієї осені
Компанія вже набрала штат і замовила тестову партію супутникових тарілокОператор зв'язку МТС запустить супутникове телебачення восени 2014 року, розповів ИТАР-ТАСС керівник одного з російських супутникових операторів.
"МТС вже набрала штат, замовила тестову партію супутникових тарілок з 5 тис. Штук, також вже готова перша партія - 30 тис. Червоних тарілок. Запуск готується по всій Росії.Восени проект вже повинен стартувати ", - сказав джерело ІТАР-ТАСС.
Топ-менеджер іншого оператора підтвердив ІТАР-ТАСС, що знає про запуск проекту "в найближчі 2-3 місяці".
Прес-секретар МТС Дмитро Солодовников відмовився коментувати інформацію про супутникове проекті, не підтверджуючи,але і не спростовуючи підготовку до запуску супутникового мовлення.
МТС вже надає послуги платного телебачення, але не через супутник, а по наземним технологіям DVB-C і FTTB в регіонах Росії та IPTV і GPON в Москві. Число абонентів платного ТБ у Росії у МТС знизилося в 2013 році на 12% - до 2,57 млн ​​осіб, говориться в дослідженні iKS-Consulting.
Основним акціонером мобільного оператора МТС є холдинг АФК "Система" Володимира Євтушенкова (ефективна частка володіння 53,5%, решта у вільному обігу на Нью-Йоркській фондовій біржі і Московської біржі).Раніше в кінці липня компанія "Цифрове телерадіомовлення" (входить в АФК "Система") отримала ліцензію Роскомнадзора на право здійснювати мовлення з супутника ABS-2 в діапазонах частот 17,3-18,1 ГГц і 11,7-12,5 ГГц. Супутник ABS-2 дозволяє здійснювати мовлення по всій території Росії.

Zhora15
02.12.2014, 06:31
Називається приїхали Греки.

"Радуга ТВ" объявляет о прекращении вещания с 5 декабря 2014 г.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

С глубоким сожалением мы вынуждены сообщить нашим сотрудникам, клиентам и партнерам об этом решении. Больше года мы пытались получить необходимую для спутникового вещания лицензию, чтобы продолжить предоставлять высококачественный контент. Нам не удалось это сделать, а отсутствие лицензии делает невозможным дальнейшее оказание услуг клиентам.

Мы прилагаем все усилия, чтобы подключить наших абонентов к другому провайдеру услуг спутникового вещания и объявим дополнительно о выработанном решении до 6 декабря.

Более подробная информация для абонентов "Радуга ТВ" будет доступна на сайте [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]) или по телефону 8 (495) 955-91-00.

Nalot
04.12.2014, 23:14
ukrprofКрах райдужної мрії:confused:
" Що буде з обладнанням" Райдуги ТВ " , людьми і в цілому з самою компанією , акціонери вирішать - пояснив Анатолій Сосновський.
Рішення про припинення мовлення " Райдуги ТВ" (компанія мовить у Росії з 2009 р ) було важким для акціонерів оператора , враховуючи який вплив воно надасть на співробітників, клієнтів , постачальників і всіх інших зацікавлених сторін бізнесу , розповідає виконавчий віце -президент шведського холдингу ModernTimes Group AB ( MTG - володіє 50% Raduga Holdings SA з 2010 р ), генеральний директор підрозділу з Росії, СНД і платного телебачення на ринках, що розвиваються Ірина Гофман.
Проте це рішення не впливає на бізнес MTG , пов'язаний з платними ТВ- каналами Viasat (компанія , підконтрольна MTG ​​, надає в Росії 15 телеканалів ) , додала вона." Вже наступного року Viasat запустить в Росії п'ять нових HD - каналів ", - підкреслила Ірина Гофман.
Як повідомила прес -служба " Райдуги ТВ", компанія " докладає всіх зусиль, щоб підключити абонентів до іншого провайдера послуг супутникового мовлення і оголосить додатково про виробленому вирішенні до 6 грудня" .
За даними ComNews Research , абонентська база " Райдуги ТВ" на кінець II кварталу 2014 р становила близько 420 тис . Передплатників - це приблизно 3% від активної абонентської бази безпосереднього супутникового телемовлення в Росії .Абоненти ЗАТ "Національна супутникова компанія " (бренд " Триколор ТВ" ) займають 75,7 % всієї абонентської бази НСТВ , абоненти ТОВ "Оріон Експресу" (спільно з придбаним в листопаді активом " Рікор ТВ" ) - 16%, абоненти ВАТ " НТВ-плюс "складають 5,3%.
З якими саме операторами " Радуга ТВ " веде переговори про переведення абонентів , вчора прес -служба підприємства не уточнила ComNews .
" На поточний момент" Триколор ТВ " не веде офіційних переговорів з" Веселкою ТВ " . Однак ми готові прийняти абонентів будь-якого оператора і забезпечити їх якісним контентом. " Триколор ТВ "враховує переваги найширшої аудиторії , - у свою чергу сказала репортерові ComNews прес-секретар " Тріколора " Анастасія Соколовська . - Безумовно, ми прогнозуємо великий інтерес до нас з боку вже колишніх користувачів " Райдуги ТВ" . І оскільки ми є комерційним оператором , для нас важливо розвивати нашу абонентську базу , збільшувати число підключених домогосподарств " .
Інший оператор супутникового телебачення - "Оріон Експрес" - в листопаді нинішнього року прийняв 40 тис. Активних абонентів супутникового оператора " Рікор ТВ", який припинив діяльність через те , що Роскомнадзор не видав компанії мовну ліцензію ( див. Новина ComNews від 10 жовтня2014 ) ."Інших укладених угод , зокрема з компанією" Радуга ТВ ", на даний момент у нас немає. Як будь-який успішний оператор, ми зацікавлені в розширенні своєї абонентської бази, в тому числі за рахунок переведення абонентів операторів , які припинили свою роботу", - зазначивв бесіді з ComNews генеральний директор "Оріон Експресу " Кирило Махновський .
Прес- служба " НТВ -Плюс" вчора утрималася від коментарів .
Прес- служба ВАТ "Мобільні ТелеСистеми " (МТС ), яке в партнерстві з "Системою Мас- медіа" (обидві компанії входять в АФК "Система" , ліцензія на супутникове мовлення належить " дочці" "Системи Мас- медіа" - ТОВ " Цифроветелерадіомовлення " ) 12 листопада запустило супутникове телебачення, відмовилася вчора уточнити ComNews , чи веде компанія переговори з" Веселкою ТВ " щодо прийняття абонентів супутникового оператора.
На думку керівника досліджень ComNews Research Євгенія Євдокименко , серед всіх операторів супутникового телебачення в Росії наймолодшим і " голодним " є " Цифрове телерадіомовлення ", яке з листопада надає послуги під брендом МТС.
" Якщо врахувати, що МТС для супутникового ТБ орендувала ресурс космічного апарату ABS- 2 , через який вела мовлення і" Радуга ТВ " , можна припустити, що 6 грудня співвласники компанії оголосять про передачу її абонентської бази саме " цифрового телерадіомовлення ", - резюмував Євген Євдокименко.
Причиною закриття " Райдуги ТВ" є відсутність у оператора відповідної ліцензії на мовлення , яку Роскомнадзор так і не видав компанії.
" Ухвалення рішення про припинення та початку діяльності компанії знаходиться в компетенції акціонерного суспільства", - сказав репортерові ComNews прес-секретар Роскомнадзора Вадим Ампелонскій .
25 жовтня 2013 московський арбітражний суд залучив " Веселку ТВ" до адміністративної відповідальності, оштрафувавши компанію на 40 тис . Руб.А вже в листопаді минулого року Роскомнадзор попросив МВС Росії залучити " Веселку ТВ" до кримінальної відповідальності за діяльність без ліцензії на мовлення .За підсумками річної перевірки відомство виявило відсутність у оператора універсальної мовної ліцензії .
Компанія вже не раз намагалася отримати ліцензію, але відомство відмовляло в її видачі , раніше заявляв джерело в "Веселці ТВ" ( див. Новина ComNews від 27 листопада 2013 ) .
У січні 2014 через відсутність у компанії ліцензії на мовлення Роскомнадзор зажадав від телеканалів припинити співпрацю з оператором ( див. Новина ComNews від 13 січня 2014 ) .В наступному місяці через відсутність мовної ліцензії у " Райдуги ТВ" шведський холдинг MTG списав з балансу 100% нематеріальних активів на суму близько 800 млн руб.Це гудвіл , який утворився , коли " Веселку ТВ" купили за ціною, вище балансової .
Трохи пізніше , теж у лютому, " Радуга ТВ " отримала дві ліцензії від Роскомнадзора на телерадіомовлення каналів "Веселка 24" і " добірне ТВ" , наявність яких дозволяло оператору звернутися до регулятора за універсальною мовної ліцензією .А вже в серпні нинішнього року суд прийняв від Роскомнадзора заяву про залучення " Райдуги ТВ" до адміністративної відповідальності за діяльність компанії без ліцензії на мовлення .Відсутність такої ліцензії , відповідно до ч.2 ст.14.1 КоАП РФ, тягне за собою штраф у розмірі від 40 тис. До 50 тис. Руб.( див. новина ComNews від 13 лютого 2014 ) .
У вересні глава " Райдуги ТВ" Ольга Абрамова покинула компанію за сімейними обставинами.Трохи раніше МВС Росії привернуло " Веселку ТВ" до кримінальної відповідальності за мовну діяльність без відповідної ліцензії.За словами Вадима Ампелонского , в липні нинішнього року відомство отримало повідомлення від Головного управління Міністерства внутрішніх справ ( ГУ МВС) по м Москві, в якому значилося , що за зверненням федеральної служби в правоохоронні органи порушено кримінальну справу проти " Райдуги ТВ" ."Зараз проводяться слідчі заходи ", - заявляв Вадим Ампелонскій .
Однак Ольга Абрамова спростувала інформацію про будь-яких слідчих діях відносно компанії і підкреслила, що оператор продовжує надавати послуги в штатному режимі ( див. Новина ComNews від 4 вересня 2014 ) .

Zhora15
01.04.2015, 00:28
От такий лист прийшов мені від веселки

Уважаемые зрители! Специальное предложение по переключению на Спутниковое ТВ от МТС! Отправьте заявку (ФИО, адрес, № смарт-карты, контактный телефон) по адресу: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]@mts.ru)

Nalot
06.04.2015, 15:02
ukrprofАбонентів «Райдуги ТВ» знову скривдять:(
Як стало відомо з різних джерел, термін обміну обладнання для абонентів колишнього DTH-оператора "Радуга ТВ" на "МТС ТВ" поки запланований тільки на травень поточного року. До кінця цього терміну глядачі "Райдуги" повинні визначитися з вибором. Нам стали відомі деякі нюанси даної обмінної компанії.
За неофіційною інформацією зараз подано близько 70 тисяч заявок від старих абонентів "різнобарвного" оператора по обміну абонентського обладнання "Радуга ТВ" на приставки від нового оператора "МТС ТВ". Нагадаємо, що вартість цієї операції становитиме 3500 рублів (при заміні на CAM-модуль) або 4500 рублів (абонентський ресивер). При цьому, у вартість устаткування буде включений один рік безкоштовного перегляду базового платного пакета.
А тепер необхідне уточнення - у програмі обміну буде участовать тільки устаткування, що не володіє інтерактивними функціями, тобто максимально усіченого по функціоналу. На даний момент невідомо чи буде воно продаватися за такою ціною поза рамками обмінної компанії. Це є істотним моментом, тому ціна "базового" обладнання для перегляду "МТС ТВ" з інтерактивними функціями в роздріб становитиме 9700 рублів. Можливо, що менеджмент нового оператора розглядає зараз такий сценарій для швидшого набору абонентської бази.
Якщо це відбудеться, то вартість "усіченого" обладнання від "МТС ТВ" буде приблизно рівною ціннику від найближчих конкурентів по супутниковому орбіті - компанії "Оріон-Експрес" ("Телекарта HD").