КПК

Показати повну версію : Поверхность +


sashko
11.05.2010, 12:07
КОМПЛЕКТ

(ресивер + карта доступу + початкове підключення + абонентська плата за перший місяць (пакет «Базовий»)
всього 1399 грн.


Увага! Вартість встановлення антени не входить в цю суму, і визначається інсталятором обладнання та залежить від типу антени, складності робіт та інших факторів. Рекомендована ціна стандартної установки 599 грн. Стандартна установка обладнання "Повєрхность+" включає в собі наступний перелік робіт:

• монтаж антени
• прокладка кабелю по плінтусу
• підключення термінала до телевізора
• налаштування каналів

Установка и підключення обладнання "Поверхность+" виконується сертифікованими інсталяторами. При стандартному встановленні антена кріпиться на стіні з вікна квартири або балкона. При нестандартному встановленні, у випадку виникнення проблем прийому сигналу, антенна встановлюється на даху будівлі. Вартість нестандартного монтажу вища.


УВАГА! Карта доступу продається тільки разом с тюнером.

За більш детальною інформацією або для підключення, будь ласка, звертайтесь за телефоном:
0 800 30 888 3
(безкоштовно зі стаціонарних телефонів на території України)
або за адресою:

фірма "SAT-Eліт Сервіс",
м. Тернопіль,
вул. Достоєвського,28
035-243-59-42, 035-252-54-35, 067-756-28-45
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

sashko
11.05.2010, 13:33
При замовленні 3 пакетів - знижка 5%.
При замовленні 4 і більше пакетів - знижка 10%.
Першим Ви замовляєте пакет БАЗОВИЙ.
Пакет ДЛЯ ДОРОСЛИХ можна замовити тільки третім.

Зміна Пакета відбувається 1го числа наступного місяця за умови поступлення заяви абонента до 24го числа поточного місяця (до 16:00).

komora
11.05.2010, 23:31
А цю рекламу адміністрація дозволила?

sashko
14.05.2010, 00:24
Хочу висловити слова вдячності за увагу до данного проекту, навіть якщо та увага виражалась у вигляді допису вище...
P.S. Нажаль тема П+ незаслужено малорозвинута на форумі і, на мою думку, багатьох могла б зацікавити...

SLAVASAM
18.05.2010, 16:47
Поверхня + заблокує боржників


Інформація для абонентів Поверхня +

Шановні абоненти. Просимо Вас вносити абонплату до 20 числа поточного місяця за наступний місяць.

Якщо на Вашому л / с недостатньо грошових коштів для перегляду послуги повний місяць згідно обраного пакета, 1го числа карта умовного доступу блокується автоматично.

Повторна активація (після деактивації карти):

- Якщо на Вашому л / с позитивний баланс (але на повний місяць грошей не вистачає) карта активується автоматично на залишок днів до кінця місяця, згідно з сумою на л / с;

- Після внесення грошових коштів на л / с достатніх для перегляду послуги до кінця місяця карта активується автоматично.


сточнік - Поверхня +

sashko
22.05.2010, 13:37
Транспондер 12111 L tp 21 DVB-S2 8PSK SR 27500 FEC 3/4
наразі немає сигналу - лишились недоступними для перегляду -
Sport HD
Eurosport HD
ICTV (Ukraine)
Novy Kanal
Telekanal STB
M1 (Ukraine)
M2 Estrada
1+1
Kino
Citi
TRK Ukraina
National Geographic Channel HD Russia
Discovery HD Showcase

sashko
23.05.2010, 00:39
робота транспондера 12111 L tp 21 DVB-S2 8PSK SR 27500 FEC 3/4
відновилася - причина - технічний збій...
абоненти змогли побачити фінал Ліги Чемпіонів у повному обсязі і в HD-якості.

Habib
09.07.2010, 22:15
Панове модератори! Куди дивиться адміністратор.Не форум а приватні оголошення. Та це йде пряма самореклама,MYtv®,Поверхня+,

**********************
Адреси у приват !

sashko
09.07.2010, 22:47
Канал "TV ARM RU" з'явився на транспондері платформи " Повєрхность +"
11727 L 27500 3/4. Відкрито.

Хочу висловити слова подяки попередньому дописувачу за пристальну увагу до діяльності нашої фірми і додаткову її рекламу.
Дякую !

sashko
10.07.2010, 22:36
Неприємна новина зі слів керівника програми " Спортклуб" на каналі Спорт1 Олександра Журахівського

На жаль, розіграно самий песимістичний сценарій. "Спортклуб" зачиняє свої ефірні двері. Як і решта всіх авторських програм. Народ звільняється. Хоча, можливо,фінансова складова зміниться на краще і дещо повернеться знову в ефір. Можливо і восени. Хоча, реальний стан справ песимістичний. Тож, дякую всім за ефірну увагу! Можливо, якось ще й зустрінемося на "Спорт 1". Бувають же іноді дива.... З повагою Журахівський Олександр

sashko
02.08.2010, 21:49
Від сьогодні, абоненти «Повєрхность-Плюс» можуть оплатити послуги супутникового телебачення за допомогою будь-якого з більш ніж 8000 терміналів компанії «ОСМП»* в 200 містах України.
Адреси терміналів Ви можете знайти на сайті компанії: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

*(Об"єднана система моментальних платежів)

sashko
17.08.2010, 12:49
Взв"зку з відсутністю сигналу на транспондері ТР26 по техничним причинам проведені наступні зміни в завантаженні каналів:

З транспондера 34 забрані канали:
- ICTV
- ProPoker
- News 24
- Menu TV
Замість них запущені канали з 26 транспондера:
- Sport 2
- MGM
- RTVi
- Travel Channel

З транспондера 21 забрані канали:
- Kino
- M2
Замість них запущені канали з 26 транспондера:
- Eurosport
- National Geographic Channel.

sashko
17.08.2010, 13:02
Тимчасово призупинено мовлення каналів пакету "Поверхность+". Компанія приносить свої вибачення абонентам за приченені незручності.

тимчасово призупинено мовлення каналів пакету "Поверхность+".
Про строки відновлення мовлення буде повідомлено додатково.
Компанія приносить свої вибачення абонентам за причененні незручності.
В зв"язку з призупиненням мовлення списання абонентської плати за серпень місяць проводитись не буде.

sat-prof
19.08.2010, 15:31
ISTIL продала свою частку «Поверхности» Віктору Самойленко

ISTIL Group вийшла зі складу акціонерів групи компаній «Поверхность», продавши свої 55% акцій другому співвласнику і президента групи «Поверхность» Віктор Самойленко. Цю інформацію ТК підтвердив голова правління ISTIL Group Мохаммад Захур: «Ми більше не є акціонером" Поверхні ". Ми просто готові побажати Віктору Самойленко знайти сили розібратися зі справами компанії, в бізнес якої ми коли вірили, і все-таки знайти нового інвестора, який йому повірить.
Нагадаємо, рік тому ISTIL оформила власність на 40% акцій «Поверхность з опціоном на контрольний пакет. Угода, яка оцінювалася в 60 мільйонів доларів, передбачала конвертацію раніше наданого кредиту в акціонерний капітал групи. Як і було заплановано, в квітні 2010 ISTIL збільшила свою частку в «Поверхность до 55%, при цьому операційний контроль і керування залишилися за Віктором Самойленко, якому належало решта 45% акцій.
За інформацією ТК, угода про вихід ISTIL Group зі складу акціонерів було підписано 9 липня. Джерела ТК, наближені до угоди, пояснюють її тим, що «Поверхность» була збитковою: групі не вдавалося виконати заявлений бізнес-план, зокрема з приросту абонентської бази DTH-платформи «Поверхность +». За оцінкою видавця галузевого журналу MediaSat Олександра Глущенка, поки кількість абонентів супутникового оператора складає близько 5 000.
За даними джерел, наближених до «Поверхность», група накопичила заборгованість близько 20 мільйонів доларів. «ISTIL Group домовилася з кредиторами" Поверхні "про реструктуризацію боргу під її гарантії, за умови, що ISTIL Group викупить 95% акцій" Поверхні "і візьме кермо влади в свої руки», - свідчить джерело. Проте другий співвласник відмовився, тому ISTIL Group вирішила вийти зі складу акціонерів шляхом продажу своєї частки.
Зараз «Поверхность» шукає нового інвестора, побічно підтвердив у своєму коментарі Мохаммад Захур, побажавши Віктору Самойленко все ж його знайти. Серед тих, з ким ведуться переговори, джерела ТК виділяють Володимира Гусинського - засновника першого російського супутникового оператора «НТВ-Плюс», яка нині належить «Газпром-медіа». ТК перевіряти цю інформацію.

Як повідомляла ТК, 16 серпня супутникова платформа «Поверхность +» призупинила мовлення каналів свого пакета і повідомила, що у зв'язку з цим не нараховувати абонплату за серпень. У «Поверхность це пояснюють технічними проблемами на супутнику Eutelsat W4. Однак, за даними джерел ТК, компанія Eutelsat Communications вимкнула транспондери «Поверхность-за заборгованості. Редакція ТК намагається отримати коментар у Eutelsat з приводу ситуації.
Нагадаємо також, що в липні в «Поверхность» пройшли скорочення працівників. За словами Віктора Самійленка, були скорочені всього 50 чоловік з 350-ти. За неофіційною інформацією, звільнена велика частина штату.
ТК звернеться до власника і президента групи «Поверхность» Віктора Самойленка за коментарями.

sashko
19.08.2010, 16:21
Eutelsat: Ми навмисно вимкнули транспондери «Поверхность+»

19-08-2010

Мовлення пакету каналів української супутникової платформи «Поверхность+» припинене не через технічні негаразди на супутнику Eutelsat, а через те, що компанія Eutelsat S. A. вимкнула транспондери «Поверхности». Про це в коментарі ТК сказав регіональний директор Eutelsat S. A. в СНД Микола Орлов.

«Запевняю вас, що ніяких технічних негараздів у нас на супутнику немає - усе працює і функціонує. А транспондери були навмисно вимкнені нами у зв'язку з тим, що у "Поверхности" зараз ведуться переговори щодо зміни власника. Відповідно, ми очікуємо завершення цих переговорів, щоб зрозуміти, чи буде продовжений цей проект», - сказав він.

На запитання ТК, чи відповідає дійсності інформація про заборгованість «Поверхности» перед Eutelsat, пан Орлов відповів ствердно: «Заборгованість існує». Однак суму та період, за який вона накопичилася, він не озвучив.
За словами Миколи Орлова, наступного тижня ситуація може прояснитися, після чого Eutelsat Communications зробить офіційну заяву щодо подальшої співпраці з «Поверхностью».

Як писала ТК, 16 серпня супутникова платформа «Поверхность+» офіційно повідомила про призупинення мовлення свого пакету каналів. Виконавчий директор «Поверхности» Вадим Грузин у коментарі ТК пояснив це технічними негараздами на супутнику, які зараз усуваються.

За даними проекту ProTV, сигнал з чотирьох транспондерів «Поверхности» періодично почав зникати ще у квітні. 6 серпня компанія офіційно повідомила про припинення мовлення з транспондера 12207 R. Після цього були вимкнені ще два транспондери (12111 L і 12360 R), а на 11727 L - знижена потужність.

Як сьогодні стало відомо ТК, 9 липня ISTIL Group - власник 55% акцій «Поверхности» - вийшла зі складу акціонерів групи, продавши свою частку другому співвласнику та президенту групи «Поверхность» Вікторові Самойленку. Зараз група шукає нового інвестора.

«Телекритика»

sashko
05.09.2010, 12:47
Група компаній «Повєрхность» (оператор супутникового телебачення) вступила в перемовини з українською
компанією «Укркосмос» з приводу можливості мовлення з українського супутника зв"язку, який буде запущений в 2012 році. Про це ProIT повідомив президент «Повєрхності» Віктор Самойленко. Він вирішив не коментувати, чому
зі супутниковою компанією Eutelsat S.A. відносини не склалися. Нагадаємо, що 17 серпня ця компанія припинила транслювати сигнал "Повєрхності" зі свого супутника EutelSat W4. Самойленко зпрогнозував, що, можливо, до 2012 року їм доведеться працювати з тимчасовим партнером по трансляції, а потім перейти на український супутник.
Нагадаємо, канадська компанія MacDonald, Dettwiler and Associates Ltd. (MDA) підписала в конці минулого року контракт на будівництво першого українського супутника зв"язку і його наземної допоміжної інфраструктури для Національного космічного агентства України. Сума контракта склала $254 млн. Українським плацдармом для развидку програми орбітального зв"язку виступить оператор супутникових телекомуникаційних систем ДП «Укркосмос».
Самойленко також додав, що зараз ведуться перемовини із залучення кількох інвесторів в «Повєрхность», серед яких є і вітчизняні і закордрнні компанії. За його словами, остаточно визначитися з новим інвестором, скоріш за все, вдасться до конці вересня. Нагадаємо, що Istil Group Мохаммада Захура 9 липня вийшла зі складу акціонерів «Повєрхності», продавши 55% акцій групи її засновнику і президенту Віктору Самойленку.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Habib
05.09.2010, 14:12
Нічого втішного тут не бачу.Велика кількість абонентів вже відіслала свої карти доступу оператору "Поверхня+" ,а хто їм тепер поверне гроші, проплочені за перегляд.
Чи народ,має чекати 2012 року.???lmy

sashko
14.09.2010, 17:00
Віктор САМОЙЛЕНКО: «Єврочемпіонати будуть на наших каналах!»
Прояснення ситуації з трансляціями єврокубків на українському ТБ
Напередодні старту чергового євросезону у вболівальників виникає все одине і теж питання «Де дивитися?», яке ось вже протягом останніх років п'яти, коли великий футбол пішов з насидженого місця на УТ-1.
Ось і цього разу не зовсім ясно, що і де зможе подивитися український телеглядач. Якщо з ЛЄ вже все стало зрозуміло, причому ще минулого тижня, то ось з ЛЧ - поки залишаються питання.
Як відомо ТРК Україна купила 50% прав на трансляцію матчів Ліги чемпіонів, ні для кого не секрет, що який би не був цікавим паралельним матч, покажуть все одно гру «Шахтаря», ще щось покажуть у записі. І за це їм теж потрібно сказати спасибі, хоча незадоволені все одно знайдуться - адже «Україна» поки не перша кнопка країни, хоча посилено туди мітить, а значить і доступна не кожному.
Залишилося питання з рештою половиною матчів - ігровим днем, коли не грає «Шахтар». Адже, як відомо, що за правилами УЄФА по матчу на день повинні показувати на національних каналах, а у нас, як відомо, права на єврокубки до 2012 року належать телекомпанії «Поверхность».
Sport.ua вирішив звернутися за коментарем до генерального директора компанії «Поверхность» Віктора Самойленка, який погодився відповісти на наші запитання:

- Вікторе Васильовичу, хто крім «Спорт» буде показувати Лігу чемпіонів українському глядачеві?
- Ви знаєте, що 50% прав купила в нас ТРК «Україна», яка буде показувати матчі «Шахтаря». Що буде з другим ігровим днем, поки сказати не можу. Поки все лише на стадії розмов.

Матчі Ліги Європи купив у нас телеканал ICTV, який буде показувати матчі «Динамо» і «Карпат», а також телеканал «Футбол», який крім матчів «Металіста» буде показувати і інші поєдинки («Лозанна» - ЦСКА в найближчий четвер, - прим. авт.).

- Будуть передматчеві або післяматчеві студії під час Ліги чемпіонів?
- Не знаю. У перші ігрові дні точно не буде, тому що всі наші коментатори задіяні на матчах. Як буде далі - подивимося.

- Єврочемпіонату остаточно втрачені для «Поверхності»?
- Ні! У нас будуть матчі європейських чемпіонатів! Поки нічого конкретного сказати не можу, але скоро ви про все дізнаєтеся.

Отже, підіб'ємо невеликий підсумок. Що ж побачить український глядач цієї осені? Максимальне число матчів, як Ліги чемпіонів, так і Ліги Європи можна буде побачити на телеканалах компанії «Поверхность» (Спорт 1, Спорт 2). Матчі «Шахтаря» у прямій трансляції, а також інший матч в записі - на ТРК Україна; поєдинки «Карпат» і «Динамо» дивіться на ICTV; а ігри «Металіста» і решту ЛЄ дивіться на каналі «Футбол». Найближчим часом проясниться картина з «решті ЛЧ» і тоді до наступного сезону можна буде забути про питання «Де дивитися єврокубки?».

P.S. Ах, так! Інтернет ще ніхто не відміняв ;-)

Влад ДУДКА, Sport.ua

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Habib
14.09.2010, 21:05
SAShKO!
- Будуть передматчеві або післяматчеві студії під час Ліги чемпіонів?
- Не знаю. У перші ігрові дні точно не буде, тому що всі наші коментатори задіяні на матчах. Як буде далі - подивимося.

- Єврочемпіонату остаточно втрачені для «Поверхності»?
- Ні! У нас будуть матчі європейських чемпіонатів! Поки нічого конкретного сказати не можу, а
ле скоро ви про все дізнаєтеся.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Habib
14.09.2010, 21:33
SAShKO!
- Будуть передматчеві або післяматчеві студії під час Ліги чемпіонів?
- Не знаю. У перші ігрові дні точно не буде, тому що всі наші коментатори задіяні на матчах. Як буде далі - подивимося.

- Єврочемпіонату остаточно втрачені для «Поверхності»?
- Ні! У нас будуть матчі європейських чемпіонатів! Поки нічого конкретного сказати не можу, але скоро ви про все дізнаєтеся.
SAShko! [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Навіщо даремні балачки,"банкрут-поверхності" тай годі,хіба хтось під своє крилечко зхоче взяти, собі"менінгіт"або "укркосмос".:olmy

Habib
14.09.2010, 21:47
Залізайте ,хлопці щільно в інтернет,бо "поверхні" Вам не бачити ,як своїх вух.
Віктор САМОЙЛЕНКО:нам радить,що інтернету, ще ніхто не відміняв.:olmy

roger5000
24.09.2010, 22:03
З 01 жовтня 2010 року телекомпанія відновить часткове мовлення пакету «Поверхность +», абоненти, физичні особи, зможуть дивитися канали СПОРТ 1 і СПОРТ 2.
Мовлення для абонентів, физичних осіб, проводиться в тестовому режимі без списання абонентської плати до відновлення повного мовлення пакету "Поверхность +".
Мовлення відновлюється через супутник "Hellas Sat 2" 39.0°E.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

sashko
27.09.2010, 20:19
Інструкція з переходу на супутник Hellas Sat 2 для абонентів.

Для перегляду програм пакету «Поверхність плюс» на супутнику Hellas Sat 2 at 39.0 ° E необхідно:

1. Зробити заміну на супутниковій антені конвертора кругової поляризації на універсальний конвертор лінійної поляризації.
2. Провести перенастроювання приймальної супутникової антени в позицію для перегляду телеканалів з супутника Hellas Sat 2 at 39.0 ° E. Діаметр Вашої антени дозволяє впевнено приймати канали з даного супутника.
1. У ресіверах «Поверхность Плюс Homecast» або Humax VA-4SDUA, зробити скидання в заводські установки.

Ресивер Humax VA-4SDUA:

Натиснути «Меню», нижньою кнопкою (біля «OK») вибрати підменю «Інсталяція», нижньою кнопкою (біля «OK») вибрати п.5 «Заводські установки» і натиснути «OK».
На екрані з'явиться напис «Всі встановлені параметри будуть повернуті до заводських значень. Продовжити?» Виберіть «Так»і натисніть «OK». При запиті пароля - ввести 0000 і натиснути «OK». При цьому виникне напис: «Ініціалізація всіх настановних даних», відбудеться перезавантаження ресівера. Після закінчення перезавантаження з'явиться пропозиція користувачеві «Автоналаштування «Поверхність», використовувати процедуру автоматичного налаштування «Поверхність»? Виберіть «Ні» і натисніть «OK». Далі виберіть мову меню, країну мовлення - Україна, на сторінці «Установка антени» відразу опустіть курсор на іконку «Наступний» не звертаючи уваги на установчі дані, на інтенсивність і якість сигналу. Натисніть без перерви два рази "OK". З'явиться напис «Канали не знайдені». Натисніть «OK». У меню «Налаштування часу» опустіть курсор на іконку «Наступний» і натисніть «OK». У вікні «У результаті» на іконці «закінчити» натисніть "OK". З'явиться інформаційна напис «Нема каналів. Натисніть ОК для пошуку каналів. »При натисканні "OK" випадає вікно «Ручний пошук». Натисніть кнопку «BACK» на пульті ДУ ресівера. З'явиться сторінка «Інсталяція». Натисніть «OK» на п.1 «Установка антени». У меню «Установка антени» на п.1 «Супутник» натисніть «OK» і нижньої кнопкою виберіть «Користувальницький 1». З'явиться інформація: «Ви бажаєте перейменувати супутник?», Натисніть «OK». Використовуючи алфавіт можна ввести назву супутника - Hellas Sat 2. Не забудьте після введення назви натиснути кнопку «Зберегти». Після її натискання у Вас знову сторінка «Установка антени». Необхідно опустити курсор на п.2 «Пошук» і правою кнопкою змінити значення на «Включити».
Далі опуститися на п.3, натиснути «OK» і нижньої кнопкою знайти «Універсальний» і натиснути «OK». Якщо немає більше супутників для перегляду, то в позиції DiSEgC змінювати нічого не потрібно.
Натисніть кнопку «BACK» на пульті ДУ ресівера. Знову з'явиться сторінка «Інсталяція». Натисніть «OK» на п.3 «Ручний пошук». У рядку п.1 «Супутник» натиснути кнопку «OK» і вибрати супутник з назвою, яке Ви ввели за допомогою алфавіту.
Опустіть курсор на п.2. Натисніть «OK» з'явиться напис "користувацький". Натисніть «OK» два рази і введіть параметр частоти 11512, використовуючи кнопки з цифрами на пульті ДУ ресівера. Опустіть курсор на п.3. «Поляризація» і натисніть «OK», виберіть «горизонтальна».
Опустіть курсор на п.4. «Швидкість передачі» Натисніть «OK» і оберіть "користувацький". Введіть параметр 30000.
Опустіть курсор на п.7 FEC натисніть "OK", виберіть 7 / 8.
Опустіть курсор на іконку «Готово» та натисніть "OK". З'явиться вікно «Ручний пошук», опустіть курсор на іконку «Пошук» і натисніть «OK».
Відбудеться сканування каналів, Натиснення «OK» на іконці «зберегти» Дозволяє Вам зберегти канали в пам'яті ресівера. Після появи вікна «Ручний пошук», натисніть на пульті кнопку «ЕХІТ».

hmura
01.04.2011, 23:41
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

sat-prof
31.05.2011, 00:16
Телеканали Спорт-1 та Спорт-2 в пакеті "Поверхность+" розпочали мовлення в форматі 16:9
Супутник Astra 1G- 31.5° East
Трансподер 12305 H 27500 7/8
DVB-S/MPEG-2
Кодування Irdeto2,Viaccess2.6,Viaccess4.0
Супутник Hellas Sat 2- 39° East
Трансподер 11512 H 30000 7/8
DVB-S/MPEG-2
Кодування Irdeto2,Viaccess2.6,Viaccess4.0

savsav
10.06.2011, 15:58
«Поверхность » зажадала від Viasat 47 млн ​​грн за футбол

Господарський суд Києва розпочав судовий процес за позовом ТОВ «Поверхность Спорт ТБ » до ТОВ «Віжн ТБ» (Viasat). Позивач вимагає стягнути з відповідача компенсацію за порушення прав інтелектуальної власності у розмірі 47 млн ​​грн. Про це йдеться в ухвалі суду, яким володіє «proIT».

Перше засідання суду призначене на 16 червня.

Нагадаємо, що суперечка між операторами «Поверхность » і «Віжн ТБ»розпочався ще в березні 2009 року. "Поверхня"повідомила Viasat, а також телеканали ТЕТ і "Україна" про порушення ними ексклюзивного права компанії на трансляцію матчів Ліги чемпіонів UEFA в пакетах платного телебачення.

funt3
15.06.2011, 12:12
«Віжн ТБ» доводить «Поверхность» до банкрутства


Господарський суд Києва за позовом супутникового оператора «Віжн ТБ» почав процедуру банкрутства оператора «Поверхность»

«Віжн ТБ» ініціювала процедуру банкрутства конкурента, так як «Поверхность» відмовляється повертати «Віжн ТБ» близько 2 млн. грн. боргу.

«Ми будемо відстоювати свою правоту, оскільки транслюємо і транслювали канали ТЕТ і« України »на підставі діючих договорів і ліцензій. Угоди між нами описували, що саме канали відповідають за очищення авторських прав, а нам, як оператору, заборонено втручатися в програмну сітку », - розповіла гендиректор« Віжн ТБ »Оксана Ферчук.

«Поверхность» зі свого боку подала позов, вимагаючи відшкодувати їй 47 млн. грн. за порушення ексклюзивних прав на трансляцію футбольних матчів.

Нагадаємо, що оператори ведуть суперечку з березня 2009 року. «Поверхность» повідомила Viasat та телеканали ТЕТ і «України» про порушення ними ексклюзивного права компанії на трансляцію матчів Ліги чемпіонів UEFA в пакетах платного телебачення. Телеканали, що мають субліцензію на трансляцію матчів в ефірному мовленні, здійснювали їх ретрансляцію через супутникову платформу Viasat. 19 січня Вищий госпсуд зобов'язав Viasat виплатити 355,2 тис. грн. замість 8 млн. грн., які вимагала «Поверхность». Тоді в «Поверхности» обіцяли оскаржити це рішення.

romario79
15.06.2011, 13:10
Скоріше би ці дебіли самі збанкрутували!!!:(

savsav
04.07.2011, 20:19
«Поверхность» готує розширену ТВ-платформу

Група компаній «Поверхность» готує до висновку на ринок нову розширену телевізійну платформу. Про це «proIT» повідомив її президент Віктор Самойленко.

За його словами, новий проект ТВ-доступу буде являти собою не тільки DTH-платформу (супутникове ТБ), як це було раніше. Нова платформа також дозволить поширювати телевізійні канали в мережах наземних операторів зв'язку (у вигляді рішення для IPTV), а також приймати ТБ на мобільні пристрої, такі як iPad. «Проект буде запущений найближчим часом», - сказав Віктор Самойленко, уточнивши, що переговори з інвестором тривають.

Нагадаємо, що Istil Group Мохаммада Захура 9 липня 2010 вийшла зі складу акціонерів «Поверхности», продавши 55% акцій групи її засновнику і президенту Віктору Самойленко.

Proit.com.ua

userus
05.07.2011, 00:08
«Зеонбуд» договорился с SES-Astra о раздаче в регионы ТВ-сигнала через ее спутник
«proIT» // 04.07.2011

Провайдер сетей цифрового ТВ компания «Зеонбуд» подписала договор с компанией SES-Astra о раздаче каналов цифрового ТВ через ее спутники. Об этом «proIT» сообщили в SES-Astra.

По информации «proIT», речь идет раздаче ТВ-контента по всей территории Украины для последующего вещания телеканалов «Зеонбуда» с вышек Концерна РРТ для населения.

Напомним, что в лицензии «Зеонбуда» указано, что ресурса хватит на 32 канала. Предполагается, что 4 из них будут отведены региональным вещателям, а 28 - общенациональным.

SES ASTRA – ведущая система непосредственного спутникового вещания (DTH) в Европе. Ее спутниковая группировка насчитывает 15 спутников. Спутниковая система ASTRA предоставляет услуги более чем 125 миллионам домохозяйств, осуществляющих прием со спутника или через кабельные сети и передает более 2 500 аналоговых и цифровых теле- и радиоканалов. SES ASTRA также предоставляет через спутники мультимедийные, телекоммуникационные и интернет- услуги предприятиям и органам власти.


Прохання, новини теж перекладати на украінську мову!

funt3
31.07.2011, 18:39
Телеканал від " Поверхность ТВ " не буде в цьому сезоні транслюватиме матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи.

Цю інформацію на форумі телеканалу підтвердив журналіст Денис Босянок. Контракт, який закінчувався через рік, анульований у зв'язку з постійними затримками з виплатами з української сторони.

Зацікавленість у придбанні прав на трансляції європейських кубків проявляють ТРК "Україна " і медігруппа " 1 +1", причому переговори тепер ведуть безпосередньо з УЄФА, а на субліцензію також претендує ICTV.

funt3
05.08.2011, 19:22
Віктор Самойленко сподівається, що у «Поверхности» залишилися «платні» права на матчі

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Президент групи компаній «Поверхность» Віктор Самойленко сподівається, що у його телегрупи залишилися права на трансляцію матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи у платних пакетах телебачення.
«Ми сподіваємося, що у нас залишаться платні права. Ми самі ще не отримали відповідь від УЄФА. Думаю, про рішення ми дізнаємося наступного тижня », - сказав він.

На уточнення «Телекритики», яка на своєму сайті УЄФА вже назвала групу «1 +1» своїм «контент-партнером» в Україну замість групи «Поверхность» він сказав, що хоче дочекатися офіційних документів від УЄФА.

За словами пана Самойленка, група «1 +1» виграла тендер на ефірні права, який цього року УЄФА вирішила проводити самостійно. «Раніше тендер на ефірні права проводили ми. Перший рік у нас була проблема з НТКУ, яка не заплатила гроші. Другий рік нібито все було нормально у співпраці з ТРК "Україна" та ICTV, але я думаю, що їх (УЕФА. - ТК) не задовольнила сума. Тому на третій рік вони вирішили проводити тендер самостійно », - зазначив він.
«Знімати матчі зобов'язані власники ефірних ліцензій. Але ми знімали всі матчі, так як ефірні канали не мали можливостей. У цьому році у зв'язку із значною кількістю українських команд у турнірі ми сказали, що не зможемо виконати свої зобов'язання по зйомці. Бо забагато команд, і за правилами УЄФА за це взагалі відповідають ефірні канали. Але я думаю, що вони знову "навантажать" цим нас », - додав пан Самойленко.

Нагадаємо, 4 серпня група «1 +1» виграла тендер на трансляцію турнірів Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи сезону 2011/2012 і, як йдеться у заяві УЄФА, стала контент-партнером УЄФА в Україну замість «Поверхности».

genych
21.10.2011, 14:32
1 листопада 2011 параметри мовлення телеканалів «Спорт 1» і «Спорт 2» будуть змінені.
Шановні партнери!

Інформуємо Вас, що з 00 годин 00 хв. 1 листопада 2011 параметри мовлення телеканалів «Спорт 1» і «Спорт 2», а саме частота прийому та символьна швидкість, будуть змінені.

Параметри прийому телеканалів з ​​супутника «Hellas Sat 2» будуть такими:
Орбітальна позиція - 39о східної довготи;
Частота прийому - 11503,0 МГц;
Символьна швидкість - 13,333 Мсимв / с;
FEC - 7 / 8;
Поляризація - горизонтальна.

Додатково повідомляємо, що з супутника «Astra 1G» здійснюється тестове мовлення телеканалів «Спорт 1» і «Спорт 2» за наступними параметрами:
Орбітальна позиція - 31.5 в східної довготи;
Транспондер - 5.231;
Частота прийому - 12304.5 МГц;
Модуляція - DVB-S QPSK;
Символьна швидкість - 27.500 Мсимв / с;
FEC - 7 / 8;
Поляризація - горизонтальна;
Компресія - Mpeg2.

Вам буде потрібно переналаштувати свої ресивери відповідним чином, щоб забезпечити безперервну ретрансляцію каналів.
У разі виникнення будь-яких питань, просимо звернутися до нас за необхідною інформацією.
З повагою,
Відділ кабельної дистрибуції
ТОВ «Поверхность - СК»

genych
02.12.2011, 18:55
Європейські чемпіонати з футболу на Поверхность ТВ
Поверхность ТВ починає показ Англійської Championship і Чемпіонат Голландії. Першу трансляцію можна побачити вже сьогодні на телеканалі Спорт1
Пропонуємо програму передач на вихідні:
П'ятниці, 2 грудня
21:40 Футбол. Англія. nPower Championship. Крістал Пелас - Дербі Каунті. LIVE

Субота, 3 Грудень
19:15 Футбол. Англія. nPower Championship. Брістоль Сіті - Мідлсбро. LIVE

Неділю, 4 грудня
13:25 Футбол. Чемпіонат Нідерланди. Ередівізіє. Фейенорд - ПСВ. LIVE
17:25 Футбол. Чемпіонат Нідерланди. Ередівізіє. Херенвен - АЗ. LIVE

Vasil_master
02.12.2011, 21:07
Європейські чемпіонати з футболу на Поверхность ТВ
невже друге дихання П+?

funt3
24.05.2012, 23:08
Нацрада вимагає від « Поверхности » отримувати нові ліцензії, якщо запускається кілька мовних доріжок каналів

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовила ТОВ «Поверхность Спорт- ТВ» у переоформленні ліцензій супутникових телеканалів «Спорт 1 » і «Спорт 2 » у зв'язку зі збільшенням кількості супутникових ретрансляторів і зміною мови у програмній концепції. Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні 23 травня.

Компанія хотіла переоформити ліцензії для того, щоб запустити дві звукові доріжки, пояснила заступник голови Нацради Лариса Мудрак. Вона просила збільшити кількість супутникових ретрансляторів у двох (Hellas Sat 2 і Astra 1G), а також змінити програмну концепцію в частині « мова».

Нарада відмовила, посилаючись на статтю 35 закону « Про телебачення і радіомовлення». Такі зміни тягнуть за собою отримання нової ліцензії, а не переоформлення, вважають у Нацраді.

Разом з тим Нацрада задовольнила прохання компанії про переоформлення ліцензій у зв'язку зі зміною складу редакційної ради та параметрів супутника Hellas Sat 2.

slavon
21.02.2013, 08:56
П+ повертається на 36Е
Видано ліцензії провайдера з використанням новітніх технологій
На засіданні регуляторного органу у сфері телерадіомовлення 19 лютого серед іншого було ухвалено рішення про видачу ліцензії провайдера програмної послуги з використанням супутникової платформи за технологією DTH ТОВ «Поверхность Спорт - Тур», м. Київ.

Ресурс телемережі з використанням супутникової платформи за технологією DTH становить 7 каналів. Кількість програм – 7, усі вітчизняні: «Рада», «Спорт 1», «Спорт 2», "Ukrainian fashion UF», "A ONE Ukraine», «Business», «ЧП.info».

Програми розповсюджуються на територію всієї України. Супутниковий ретранслятор – Eutelsat 36° сх. д.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Ключове питання, коли ???

slavon
28.10.2013, 18:39
П+ - "в боргах як у шовках"
Группа «Поверхность» отказалась от собственного спутникового вещания[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Хозяйственный суд Киева принял решение выставить; на торги имущество компании «Поверхность — Спутниковые коммуникации» — «дочки» группы компаний «Поверхность», которая занималась спутниковым  телевещанием. Процесс банкротства начался еще летом, когда Банк Кипра подал в суд; два иска по возврату кредитов в общей сложности на 47 млн грн, которые; были взяты в 2006‑2007 гг. Теперь банк попытается вернуть эти деньги, распродав телевизионное оборудование и автомобили, принадлежавшие спутниковому телевещателю. Возвратить их полностью вряд ли удастся.«Выставленное судом на торги имущество — антенные комплексы оборудование для каналообразования и кодирования — было необходимодля обеспечения работы этого спутникового пакета. Оно уже устарелои вряд ли кто его купит», — полагает один из участников рынка.
Спутник погряз в долгах
Спутниковое вещание компания начала до кризиса, в 2008 г. Тогда ее акционерами были Istil Group бизнесмена пакистанского происхождения Мохаммада Захура, которой принадлежали 55 % акций, и президент «Поверхности» Виктор Самойленко. Тогда же группа производила и собственные телеканалы «Спорт 1» и «Спорт 2», которые она как транслировала через спутниковую «дочку» в составе ТВ-пакета «Поверхность+», так и продавала другим телевизионным провайдерам.Однако в августе 2010 г. у компании начались проблемы. Спутниковый оператор EutelSat, транслировавший телеканалы «Поверхности», прекратил их вещание из‑за образовавшегося долга украинской компании перед ним. Одновременно Istil Group вышла из состава акционеров группы «Поверхность», продав контрольный пакет Самойленко.Через некоторое время последний договорился с государственным предприятием «Укркосмос» о распространении своих каналов «Спорт1» и «Спорт2». Партнеры в 2011 г. также начали тестировать совместную  платформу платного спутникового ТВ. Istil Group также не ушла из провайдерского бизнеса. В 2011 г. она вывела на рынок новую платформу Xtra TV, в которую собиралась инвестировать $ 50 млн. Новая компания начала активно скупать права на дорогостоящий контент и формировать пакеты.
Подвели партнеры
Виктор Самойленко заявил «Капиталу», что компания работает в штатном  режиме, а банкротство спутниковой «дочки» объяснил долгами со стороны ее партнеров. Компания получила эксклюзивные права на трансляцию матчей  UEFA в 2009‑2011 г. и одновременно выдала сублицензию на ретрансляцию этих матчей государственной «Национальной телекомпании Украины» (НТКУ).Однако последняя так и не рассчиталась за показ футбольных соревнований: компания недофинансируется и не может выплатить долг, объяснял ранее ее представитель. «Поверхность» обращалась в суд и требовала от НТКУ 55 млн грн долга но проиграла в двух инстанциях, а в сентябре сама отозвала из Высшего хозсуда кассационную жалобу на решение нижестоящего суда.Самойленко, однако, до сих пор не теряет надежды вернуть долги. «Поверхность» посылала соответствующие обращения и к президенту и в правительство, то же самое сделала и UEFA. Вопрос находится  на контроле у руководителей государства, уверяет он. Представитель UEFA не ответил на запрос «Капитала»

Большой футбольный долг
У UEFA есть претензии и к самой «Поверхности» — а точнее, к ее дочерней компании «Поверхность спорт ТВ», которая и производит; телеканалы «Спорт 1» и «Спорт 2».<br>&nbsp;Европейская футбольная ассоциация потребовала € 14,2 млн в качестве уплаты долга за трансляцию за 2009‑2012 гг. матчей Лиги чемпионов и Суперкубка, € 2,3 млн — матчей Лиги Европы и € 1,6 млн пени. 47 млн грн потребовал выплатить банк оператора спутникового телевидения. Такие крупные суммы отчислений за контент еще не появлялись в судебных спорах на территории Украины. Правда, украинский суд не стал рассматривать это дело: он обратил внимание кредитора на то, что, согласно его договору с «Поверхностью», все споры должны разрешаться в международном арбитраже при Торгово-промышленной палате Швейцарии.
Подробнее: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Zhora15
10.09.2015, 12:00
«Поверхность ТВ» покаже матчі Бундесліги в сезоні 2015/2016


Матчи чемпионата Германии будут транслироваться на «Поверхность ТВ».

Телекомпания начнет показ бундеслиги с 4-го тура и планирует транслировать 4-5 матчей каждого тура.

На данный момент запланированы показы пяти матчей в прямом эфире: «Боруссия» Менхенгладбах – «Гамбург», «Бавария» – «Аугсбург», «Айнтрахт» – «Кельн», «Хоффенхайм» – «Вердер» и «Шальке» – «Майнц».

Матчи будут транслироваться на телеканалах «Спорт 1» и «Спорт 2».