КПК

Показати повну версію : "РуСат"


savsav
30.11.2011, 10:10
"РуСат" орендував частотний ресурс на супутнику Astra 1F
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
МОСКВА, 29 листопада. / ТАСС-Телеком /. Універсальний оператор супутникового зв'язку "РуСат" уклав договір з російським оператором супутникового зв'язку ВАТ "Газпром космічні системи" (ГКС) про оренду на супутнику Astra 1F транспондера Ku-діапазону з шириною смуги пропускання 26 МГц. Про це йдеться в повідомленні "РуСат".

Договір між "РуСат" і "Газпром космічні системи" про оренду ємності 26 МГц на супутнику Astra 1F укладено на рік, і "РуСат" розглядає можливість придбання протягом цього періоду ще одного транспондера такого ж об'єму. Після запуску супутника "Ямал-402", запланованого в 2012 році, "РуСат" поступово переведе роботу на нього, і в цьому випадку договір про оренду ємності буде полягати уже на більш тривалий період.

Супутник Astra 1F надано компанії "Газпром космічні системи" глобальним супутниковим оператором SES Astra і переведений в орбітальну позицію 55 гр. східної довготи, в якій працюватиме до початку штатної експлуатації супутника "Ямал-402".

З використанням смуг частот Ku-діапазону обсягом 26 МГц на супутнику Astra 1F "РуСат" планує зняти навантаження з інших бортів, переважно з "Ямал-200" і Intelsat 904, перевівши на Astra 1F SCPC-канали, мережі "точка - багатоточка" і інші повно-системи. Також оренда додаткової ємності дозволить супутниковому операторові зосередитися на розвитку рухливих систем зв'язку.

"З" Газпром космічні системи "ми успішно співпрацюємо з 2003 року, зокрема," РуСат "орендує у оператора значну кількість ресурсу в Ku-діапазоні на супутнику", - коментує Сергій Алимов, генеральний директор ТОВ "РуСат".

"Потужність супутника Astra 1F становить 52 дБВт, і його промінь охоплює європейську частину Росії, Урал і частина Західного Сибіру. Переміщення цього супутника в позицію 55 гр. с.д. є гарною новиною для ринку, адже він з'явився в момент гострого дефіциту супутникового ресурсу . Незважаючи на складну ситуацію з ресурсом, оператори, зокрема компанія "РуСат", хочуть продовжувати роботу і здійснювати нові проекти, і тепер ми можемо задовольнити їх потреби у додатковій ємності. Додам також, що клієнти, які придбають ємність на Astra 1F, після запуску "Ямал-402" зможуть легко перейти на роботу з ним, причому з розширенням покриття ", - пояснює Дмитро Севастьянов, генеральний директор ВАТ" Газпром космічні системи ".


джерело ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])