КПК

Показати повну версію : Автомобільний FM модулятор SD USB MMC


Igor1031
29.11.2016, 20:32
Автомобільний МР3 FM трансмітер призначений для програвання МР3 музики в автомобілі. За допомогою нього будь-яке автомобільне FM радіо набуває функції повноцінного МР3 плеєра. Для цього досить вставити авто МР3 модулятор в гніздо прикурювача і підключити до нього флеш-карту з МР3 / WMA музикою. Після цього, налаштувавши FM трансмітер і авто радіо на одну частоту, ви можете насолоджуватися якісним стереозвуком.

Модулятор підключають в гніздо прикурювача автомобіля, від якого надходить живлення - 12В. Носіями аудіофайлів служать USB флеш накопичувачі. Просто записуйте МР3 файли на флешку, вставляйте в модулятор і слухати в машині. Адже на флешку простіше записати потрібний список пісень ніж на компакт диск MP3.Модулятор залишаємо в автомобілі, а додому беремо тільки флешку, щоб скинути на неї з комп'ютера нову музику або аудіокниги. Якщо є аудіовихід на мобільному телефоні, ви можете підключити його до модуляторі через роз'єм навушників і слухати музику з колонок автомобіля або розмова, як по бездротовому каналу. ФМ модулятори з пам'яттю, яку можна використовувати як звичайну USB флеш пам'ять.

Є на ринку такі цікаві різновиди, як Автомобільний Handsfree Bluetooth адаптер автомобільний FM-трансмітер. Характеристики ФМ модулятора для авто:
- РК екран 1,4".
- Підключення через: Bluetooth, USB, SD карту, лінійний вхід для КПК, MP3 плеєрів, ноутбуків.
- Відображення на екрані: номер FM хвилі, номер треку, назва виконавця, назва композиції, еквалайзер, номер абонента.
- Діапазон ФМ частот: 87,5-108FM.
- Підтримка USB, SD карт до 16 гб. -


Цей девайс може використовуватися як гарнітуру в машині. На мобільнику в режимі пошуку Bluetooth пристроїв знаходите цей модулятор і підключаєте як гарнітуру. Коли на мобільний телефон надходить дзвінок на пульті управління ФМ модулятора натискаєте кнопку зняття трубки і розмовляєте не піднімаючи телефон. Коли розмову закінчено, натисніть на пульті дистанційного керування ФМ модулятора кнопку завершення розмови. При включенні запалювання на автомобілі, пристрій автоматично підключається до мобільного телефону якщо на мобільному телефоні увімкнено з'єднання Bluetooth. Технічні характеристики стандартного ФМ модулятора:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Живлення ФМ модулятора надходить від автомобільного прикурювача 9 -12в. Номінальний струм до 100 мА. Є USB роз'єм - читання файлів з флеш накопичувача. Відношення сигнал-шум: 90 дБ. Вихідний частотний діапазон: 20 Гц - 20 кГц. Режими еквалайзера: Normal, Rock, Pop, Classic, Soft, Bass. Аудіо вхід - читання файлів з аудіо виходу будь-якого плеєра.Підтримка MP3 і WMA файлів. Дисплей для індикації тома, номера, назви пісні. Для зв'язку модулятора з приймачем використано близько двох сотень фіксованих частот FM. Оптимальна дистанція роботи до 10 м.Інструкція з експлуатації ФМ модулятора. Використовуючи USB кабель підключіть MP3 FM модулятор до комп'ютера. Скопіюйте в кореневу папку модулятора необхідні музичні файли. Помістіть MP3 FM модулятор в гніздо прикурювача, попередньо переконавшись, що напруга в мережі 9-24 вольт. Натисніть кнопку «Відтворення/Стоп» (центральна нижня кнопка на пристрої або зелена верхня ліва кнопка на пульті), почне грати мелодія. Натискаючи кнопку «CH» на модуляторі або кнопки CH-» і «CH+» на пульті, можна змінювати частоту FM.Увімкніть ваш радіоприймач і перейдіть на FM діапазон, налаштуйтеся на обрану вами на авто MP3 модуляторі частоту. Переконайтеся, що частоти збігаються. Спочатку файли з музикою грають по черзі. Для перемикання мелодій слід використовувати кнопки «Назад» і «Вперед» (крайні ліва і права кнопки модулятора). Щоб зупинити програвання мелодії натисніть кнопку «Відтворення/Стоп». Якщо ви хочете прослуховувати мелодії в хаотичному порядку, натискайте на пульті ДУ кнопки з цифрами. Натискаючи кнопку «EQ» на пульті, ви можете керувати вбудованим еквалайзером. Перед використанням пульта ДУ зніміть захисну плівку з відсіку з батарейкою.Для поліпшення звучання відтвореної музики слід встановлювати гучність на модуляторі менше 50 од. Рівень гучності регулюється кнопками Vol +, Vol - (на пульті) або «Назад» і «Вперед» на панелі модулятора (натисніть і утримуйте кнопку, тим самим ви знайдете оптимальне співвідношення гучності звуку та якості звучання)). У просунутих моделях фм модуляторів є функція еквалайзера, балансу, швидкий пошук пісні, регулювання яскравості дисплея, диктофон, налаштування мовного меню. Типова схема ФМ модулятора представлена на малюнку нижче:

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

За деякою інформацією, отриманою від радіоаматорів, при висоті установки антени 10 метрів при використанні 2-х ватного підсилювача - радіус був не близько двох кілометрів.Якщо підняти антену вище - покривається радіус до 7 км впевненим прийомом. Загалом цей пристрій, при відносно невисокій ціні в 15-25 уе, представляє інтерес в плані використання його в різних радіоаматорських пристроях.
elwo.ru/publ/mashiny/fm_moduljator_dlja_avto/4-1-0-297