КПК

Показати повну версію : Провайдер "КОНТИНЕНТ ТВ"


kosoleg5
07.05.2010, 21:14
Новини від "Континент ТБ"

З 7 травня 2010 р. активувати карту доступу

можна на сайті [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Континент ТБ.

savsav
05.06.2011, 17:01
Новини "Континент ТВ"
Через тиждень на платформі "Континент ТБ" розпочнеться тестове мовлення фільмової-серіального каналу від "Амедіа"
Ну і, нарешті, телеканал, до запуску якого доклала лапу я особисто. Ну, може я собі льстю, але з ідеєю цієї ще взимку приперлася до Олександра Акопова в компанію Амедіа, і ідея ця добре лягла на його власні думки. У результаті фільмової-серіальний канал Амедіа отримав реєстрацію ЗМІ і запускається на нашій платформі і в тісній співпраці з "Оріон-Експрес". Компанія Амедіа, мабуть, найвідоміший виробник серіалів - починаючи від "Моєї прекрасної няні" до чудових продуктів типу серіалу "Холостяки". Два найбільш популярних на сьогоднішній день серіалу - "Закрита школа" та "Чоловік у мені" - теж Амедіа. "Граф Монтекрісто" і "Хто в домі господар", "Бідна Настя" і "Не родись красиво" - теж вони. Тільки серіалів власного виробництва у компанії більше 4 тисяч годин. Плюс шоу та програми, такі як "Вечір з Тиграном Кеосаяном". Плюс мультики типу UmaNetto (дуже смішний). Плюс, компанії більше 4 тисяч годин. Плюс шоу та програми, такі як "Вечір з Тиграном Кеосаяном". Плюс мультики типу UmaNetto (дуже смішний). Плюс, звичайно, кіно - про це я як-небудь наступного разу, а то якось сильно рекламно виходить. Загалом, з понеділка в ефірі піде ролик-тизер, сам канал запускаємо в тесті буквально через тиждень, а великий шум з приводу його офіційного запуску запланований на кінець літа - початок осені.
З особистого блогу Яни Бєльської

funt3
21.06.2011, 21:37
Профілактичні роботи на Континент ТБ


[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]**************/_fr/5/9791398.png


24 червня 2011 з метою поліпшення якості мовлення телебачення КОНТИНЕНТ ТБ (КА Intelsat15, 85.5 про с.д.) і СХІДНИЙ ЕКСПРЕС (КА «Експрес АМ3», 140о с.д.) будуть проведені профілактичні роботи на обладнанні «Оріон Експрес».

У зв'язку з цим у період з 02.00 по 05.00 за московським часом можливі короткочасні перерви в трансляції телеканалів: Перший канал, Перший канал в годинній версії +4 години і Blue Hustler.

Приносимо свої вибачення за доставлені незручності.

genych
25.06.2011, 20:39
Новини від "Континент ТБ"
Нова партнерська програма «Оріон Експрес»

Партнерська програма «Оріон Експрес» - це можливість заробітку до 1000 рублів при підключенні нового абонента та роботі з уже підключеними абонентами.


Зараз, при підключенні більше п'яти нових абонентів до Континент ТБ або Східному Експресу за місяць партнер отримує по 500 бонусів за кожну активовану абонентську карту (1). Підвищуючи свою активність в партнерській програмі - підключаючи більше нових абонентів до телебачення Континент ТБ і Східний Експрес, партнер отримує до 1000 бонусів за кожного нового абонента протягом наступних 2 місяців!

Партнерська програма працює на всій території Росії. Взяти участь у програмі може будь-який майстер, який займається установкою комплектів супутникового обладнання. Статус учасника партнерської програми підвищується разом зі зростанням активності учасника програми: «Зареєстрований учасник», «Сертифікований партнер», «Срібний партнер» або «Золотий партнер».

• Карти доступу Телекарт - 100% за бонуси, включаючи доставку!
• Карти продовження передплати КОНТИНЕНТ ТБ, СХІДНИЙ ЕКСПРЕС і ТЕЛЕКАРТ
• Продовження передплати абонентам КОНТИНЕНТ ТБ і СХІДНИЙ ЕКСПРЕС
• Купони на знижку 500 рублів на комплект КОНТИНЕНТ ТБ і СХІДНИЙ ЕКСПРЕС
• Устаткування для установки
• Реклама і сувеніри: листівки, плакати, мобільні стенди, ручки, пакети, рюкзаки, сумки для інструментів і т.д.

savsav
01.07.2011, 22:17
Телеканал «AMEDIA» в ефірі на «Континент ТВ»

Оператор супутникового телебачення «Оріон Експрес» запускає на «Континент ТБ» новий, створений у червні 2011 року, телеканал «AMEDIA».

Новий цілодобовий телеканал створений студією «АМЕДІА» - найбільшим російським виробником телесеріалів. Серіали і телефільми «АМЕДІА» - драми, комедії, трилери та детективи - улюблені глядачами різного віку. Вони виходили в ефір на Першому каналі, СТС, ТНТ, Росія 1 та інших. Найвідоміші проекти «АМЕДІА» - це справжні телевізійні «блокбастери» останнього десятиліття: «Бідна Настя», «Моя прекрасна няня», «Не родись вродливою», «Тетянин день», «Монтекристо» і, нарешті, сенсація сезону 2011 року - «Закрита школа» (всього понад 60 проектів).
Канал AMEDIA до кінця серпня 2011 року буде транслюватися в пакеті супутникового телебачення «Континент ТБ» в тестовому режимі. За цей час телеглядачі зможуть по достоїнству оцінити канал. Компанія «Оріон Експрес» виступить партнером по дистрибуції телеканалу AMEDIA. З платформи супутникового оператора канал буде ретранслюватися в мережі кабельних операторів на території Росії та СНД.
Оскільки вже з 2002 року «АМЕДІА» знімає практично всі свої проекти в стандарті телебачення високої чіткості, у найближчому майбутньому, паралельно зі стандартною, планується випустити HD-версію каналу.

Ефірна сітка телеканалу AMEDIA складатиметься переважно з серіалів та програм власного виробництва. Найближчим часом у програмі каналу - знайомі і улюблені глядачам проекти: телероман «Тетянин день», історична авантюрна мелодрама «Ад'ютанти любові», драмеді «Сила тяжіння», авантюрно-пригодницька комедія «Королі гри», детектив «Морозов», мелодрама «Загальна терапія »та багато інших. Крім серіалів та програм виробництва «Амедіа», у планах телеканалу - покази найкращих фільмів та серіалів інших російських і зарубіжних виробників.

Олександр Акопов, Президент компанії «АМЕДІА»:
«Ми пишаємося тим, що у наших серіалів постійна і дуже віддана аудиторія. Наші глядачі хочуть повертатися до улюбленим героям і історіям. Ми хотіли б почати випускати нові проекти, насамперед, на своєму каналі, для своїх постійних глядачів. І вже потім передавати їх для показу на інші канали ».

Планується, що за перший рік мовлення буде показано майже 1500 годин прем'єрного телевізійного контенту компанії «АМЕДІА». Причому, прем'єрний блок буде складати 4 години щодня.
Старт комерційного мовлення телеканалу намічений на осінь 2011 року.

savsav
04.07.2011, 20:34
Увага! Продовжено термін замовлення ресиверів HD по акції "Приймач за рік перегляду"!

«Оріон Експрес» оголошує про продовження термінів замовлення HD приймачів за 500 рублів за акцією «ПРИЙМАЧ ЗА РІК ПЕРЕГЛЯДУ» для абонентів супутникового телебачення КОНТИНЕНТ, СХІДНИЙ ЕКСПРЕС і ТЕЛЕКАРТ
до 31 серпня 2011р. !

ПРИЙМАЧ У ПОДАРУНОК!
ОПЛАТА РІК перегляду супутникового телебачення - ОТРИМАЙ СУЧАСНИЙ ЦИФРОВИЙ ПРИЙМАЧ У ПОДАРУНОК!

ПРИЙМАЧ ЗА РІК ПЕРЕГЛЯДУ КОНТИНЕНТ ТБ «КЛАСИЧНИЙ»
Сплачуйте рік перегляду пакету КОНТИНЕНТ ТБ «Класичний» та отримуйте сучасну модель нового цифрового супутникового приймача Continent CSD-03/IR

HD-приймач за 500 рублів!
УНІКАЛЬНО ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ:
Сплачуючи за акцією рік перегляду пакету КОНТИНЕНТ ТБ «Класичний», доплатите всього 500 рублів і ви отримаєте новинку модельного ряду - цифровий супутниковий приймач високої чіткості (HDTV) - Continent CHD-04/IR!

Сam-модуль Continent за 500 рублів!
Сплачуючи за акцією рік перегляду пакету КОНТИНЕНТ ТБ «Класичний», доплатите всього 500 рублів, і ви отримаєте модуль умовного доступу CAM-модуль Continent!

ПРИЙМАЧ ЗА РІК ПЕРЕГЛЯДУ «Східний експрес»
Спеціальна пропозиція для абонентів Сибіру і Далекого Сходу - сплачуйте рік перегляду пакету «Східний Експрес» і отримуйте стильний компактний цифровий супутниковий приймач Globo X80!

З тим як отримати приймач або Сam-модуль Continent можна ознайомитись на сайті Континент ТБ

funt3
07.07.2011, 19:37
"Континент" планує додати в базовий пакет «Класичний» ще два HD-каналу

На минулому семінарі в Ростові-на-Дону представник компанії «Оріон-Експрес» Яна Бєльська повідомила про плани рашіреніе контентного преложения в пакетах «Континент» і «Телекарта».

Зокрема вона розповіла, що не пізніше 4-го кварталу поточного року в базовому пакеті «Класичний» має з'явитися два ексклюзивних каналу високої чіткості - «Дощ HD» і «Travel HD».

У самий найближчий час карінальние зміни торкнуться Інфоканал «Континенту», який також доступний ля перегляду абонентам пакета «Телекарта» - на ньому планується ретрансляція музичного каналу популярної музики з рекламою проектів «Оріон-Експресу» в спеціальних «вікнах». Нічний ефір колишнього «Інфоканал» буде віддано «відео на замовлення», де абоненти «Континенту» / "Телекарт" зможуть замовити перегляд фільмів для дорослих категорії «XXX».

До кінця року абоненти «Телекарт» і «Континенту» за бажанням зможуть підключити собі за окрему плату додатковий пакет кіноканалів.

Всю цю інформацію і багато інших новин про розвиток пакетів «Континент» / "Телекарта" дивіться завтра на нашому сайті і слухайте на «Радіо Теле-Cат».

funt3
15.07.2011, 17:20
профілактичні роботи

У ніч з 19 на 20 липня 2011 року в цілях поліпшення якості мовлення телебачення « Континент ТБ» (КА Intelsat -15, 85.5 ° в.д.) будуть проведені профілактичні роботи на обладнанні « Оріон Експрес».
У зв'язку з цим у період з 23:00 по 06:00 за московським часом можливі короткочасні перерви в трансляції пакетів телеканалів.
Приносимо свої вибачення за доставлені незручності.

funt3
25.07.2011, 22:35
Виграй участь в регаті від телеканалу Ocean TV!

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Пізнавальний телеканал OCEAN TV розігрує одну путівку на щорічну міжнародну любительську регату OCEAN MEDI CUP на кубок OCEAN TV серед глядачів телеканалу. Всі абоненти «Континент ТБ» і «Східного Експресу» можуть стати учасниками цього незабутнього подорожі!
Міжнародна аматорська регата OCEAN MEDI CUP на кубок телеканалу OCEAN TV буде проходити на Середземному морі Туреччини, у місті Мармарис, Марті-Марина з 29 жовтня по 5 листопада 2011 року.
У 2011 році в 4 раз регата OCEAN MEDI CUP збере під вітрилами новачків, ніколи не брали участь в гонках, і справжніх яхтсменів, вже відчули силу вітру.
Флот складається з 12 однотипних сучасних круїзно-спортивних яхт типу Cyclades 43.4, човни учасників будуть відрізнятися один від одного тільки іменами.

Ми розігруємо путівку на регату спеціально для Вас, якщо:
Вам подобається яхтинг або Ви завжди мріяли спробувати себе в цьому виді спорту;
Вас вабить романтика моря і дух пригод;
Ви готові битися з водною стихією і приборкати вітер, працюючи злагоджено в дружній команді.

Розіграш проводиться в три етапи:
Необхідно відповісти на питання вікторини на сайті регати ocean-regatta.ru/win_a_part_in_the_regatta (до 21 серпня);
Надіслати своє відео з розповіддю про те, чому б Вам хотілося взяти участь у регаті (22 серпня - 4 вересня);
Голосування на сайті за вподобаних учасників (з 5 вересня).

Ми знімемо фільм, щоб Ви завжди пам'ятали про цю пригоду!
Подробиці у розділі сайту регати OCEAN MEDI CUP ocean-regatta.ru/win_a_part_in_the_regatta /

Дерзайте і вигравайте!

genych
29.07.2011, 17:16
Телеканал «AMEDIA» в ефірі на «КОНТИНЕНТ ТВ»


Як стало відомо "ТелеВесті.Ру", оператор супутникового телебачення "Оріон Експрес» запускає на «Континент ТБ» новий, створений у червні 2011 року, телеканал «AMEDIA».

Новий цілодобовий телеканал створений студією «АМЕДІА» - найбільшим російським виробником телесеріалів. Серіали і телефільми «АМЕДІА» - драми, комедії, трилери та детективи, - улюблені глядачами різного віку. Вони виходили в ефір на Першому каналі, СТС, ТНТ, Росія 1 та інших. Найвідоміші проекти «АМЕДІА» - це справжні телевізійні «блокбастери» останнього десятиліття: «Бідна Настя», «Моя прекрасна няня», «Не родись вродливою», «Тетянин день», «Монтекристо» і, нарешті, сенсація сезону 2011 року - «Закрита школа» (всього понад 60 проектів).
Канал AMEDIA до кінця серпня 2011 року буде транслюватися в пакеті супутникового телебачення «Континент ТБ» в тестовому режимі. За цей час телеглядачі зможуть по достоїнству оцінити канал. Компанія «Оріон Експрес» виступить партнером по дистрибуції телеканалу AMEDIA. З платформи супутникового оператора канал буде ретранслюватися в мережі кабельних операторів на території Росії та СНД. Оскільки, вже з 2002 року «АМЕДІА» знімає практично всі свої проекти в стандарті телебачення високої чіткості, у найближчому майбутньому, паралельно зі стандартною, планується випустити HD-версію каналу.
Ефірна сітка телеканалу AMEDIA складатиметься переважно з серіалів та програм власного виробництва. Найближчим часом у програмі каналу - знайомі і улюблені глядачам проекти: телероман «Тетянин день», історична авантюрна мелодрама «Ад'ютанти любові», драмеді «Сила тяжіння», авантюрно-пригодницька комедія «Королі гри», детектив «Морозов», мелодрама «Загальна терапія »та багато інших. Крім серіалів та програм виробництва «Амедіа», у планах телеканалу - покази найкращих фільмів та серіалів інших російських і зарубіжних виробників.

Олександр Акопов, Президент компанії «АМЕДІА»:

«Ми пишаємося тим, що у наших серіалів постійна і дуже віддана аудиторія. Наші глядачі хочуть повертатися до улюбленим героям і історіям. Ми хотіли б почати випускати нові проекти, насамперед, на своєму каналі, для своїх постійних глядачів. І вже потім передавати їх для показу на інші канали ».
Планується, що за перший рік мовлення буде показано майже 1500 годин прем'єрного телевізійного контенту компанії «АМЕДІА». Причому, прем'єрний блок буде складати 4 години щодня.
Старт комерційного мовлення телеканалу намічений на осінь 2011 року.

funt3
02.08.2011, 08:41
Конкурс малюнків « Літні подорожі Тіжіка і Тіжінкі » продовжено до 31 серпня!

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Телеканал TiJi і « Континент ТБ» з 1 по 31 серпня 2011 проводять для своїх маленьких абонентів творчий конкурс малюнків на тему « Літні подорожі Тіжіка і Тіжінкі ». Намалюй, як проводять літо твої улюблені герої телеканалу і отримай призи з символікою телеканалу.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати свій малюнок на електронну адресу [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи], не забувши вказати ім'я та прізвище, вік, контактний телефон та поштову адресу. У конкурсі можуть взяти участь діти у віці до 10 років.

Малюнки приймаються до 31 серпня включно. Підсумки конкурсу будуть підведені 12 вересня. Малюнки та імена переможців будуть опубліковані на сайті « Континент ТБ», а також в ефірі Інфоканал « Континент News». Автори десяти кращих робіт отримають призи від телеканалу TiJi - футболки та пазли з символікою телеканалу. Призи будуть вислані переможцям поштою.

funt3
02.08.2011, 08:41
Фотоконкурс «Літо в стилі NGC » від телеканалу National Geographic

З 1 серпня по 30 вересня телеканал National Geographic і оператор супутникового телебачення "Оріон Експрес » проводять фотоконкурс «Літо в стилі NGC ». Всі глядачі телеканалу National Geographic - абоненти « Континент ТБ» і « Східного Експресу » - можуть прийняти участь в ньому і виграти чудові рюкзаки з символікою телеканалу.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно надіслати фотографію, відповідну темі конкурсу на електронну пошту [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи], не забувши вказати ім'я та прізвище, вік, контактний телефон та поштову адресу. Від кожного автора приймається не більше трьох робіт.


Компетентне журі - представники телеканалу National Geographic і оператора супутникового телебачення « Оріон Експрес» - визначать трьох переможців, роботи яких максимально відповідають заявленої тематики конкурсу. Інформація про переможців буде опублікована 10 жовтня на сайті компанії « Оріон Експрес». Призи будуть вислані поштою.

Дерзайте, друзі!

funt3
02.08.2011, 08:42
Конкурс від телеканалу KidsCo продовжений до 31 серпня!

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
У червні дитячий телеканал KidsCo святкує 20 день народження свого персонажа Соника. На честь цієї події телеканал KidsCo і «Східний Експрес» дають можливість своїм маленьким глядачам виграти фантастичні призи: три ігрових консолі Nintendo 3DS і десять сумок. Для того щоб виграти один з цих призів, потрібно намалювати свого улюбленого героя і надіслати на електронну пошту [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]. Не забудьте вказати у листі прізвище та ім'я, вік, поштова адреса з індексом і контактний телефон. Творчі роботи приймаються до 31 серпня! Інформація про переможців і кращі роботи будуть опубліковані на сайті [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] не пізніше 12 вересня. Призи будуть вислані переможцям поштою.
Найкращий спосіб почати день - почати його з Соник, Супер Маріо, героями-рятувальниками, загоном Діно і з персонажами з мультфільму «Бу і я!»!. Ви можете дивитися Соника та інших ваших улюблених героїв щодня о 7.00 на телеканалі KidsCo. Усіх персонажів телеканал ви також може побачити на сайті телеканалу [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] / ru.
Беріть участь у конкурсі та вигравайте призи від телеканалу KidsCo!

genych
03.08.2011, 13:01
Акція від "Континент ТБ"

3 серпня 2011 стартує акція для всіх нових абонентів супутникового телебачення «Континент ТВ» - «1001 ніч» у подарунок »!

Підключайтеся до пакету телеканалів «Улюблений» або «Класичний» та отримуйте безкоштовну тижневу передплату на еротичний пакет телеканалів «1001 ніч», що складається з двох всесвітньо відомих брендів еротичних Playboy TV і Blue Hustler.


Playboy TV

Playboy TV - це втілення знаменитого журналу про популярних чоловічих розвагах в телевізійному форматі. В ефірі цілодобового каналу найбажаніших жінок у самих екзотичних місцях планети.
Blue Hustler

Blue Hustler - відомий світовий бренд в сфері розваг для дорослих, один з кращих еротичних каналів. В ефірі телеканалу Blue Hustler еротичні фільми і відверті сексуальні шоу на будь-який смак, які задовольнять різноманітні сексуальні фантазії глядачів.

Для телеканалів передбачена функція «Батьківський контроль» - доступ до каналів мають тільки абоненти, які досягли 18 років, для перегляду каналів кожен раз необхідно вводити PIN-код (PIN встановлений можна подивитися в абонентському договорі або уточнити, зателефонувавши до контакт-центр «Оріон Експрес» ).Щоб брати участь в акції «1001 ніч в подарунок», абонент при підключенні до супутникового телебачення «Континент ТБ» повинен подзвонити в call-центр «Оріон Експрес» для активації карти і відповісти згодою на пропозицію оператора отримати подарунок від нашої компанії.

Після закінчення тижня безкоштовного перегляду оформити передплату на пакет «1001 ніч» можна через call-центр «Оріон Експрес» (8-800-100-200-6 - дзвінок безкоштовний по всій Росії з міських та мобільних телефонів) або відправивши SMS на будь-який з номерів +7 (903) 797-6190 або +7 (917) 767-7826 повідомлення: «1001 пробіл номер карти».

funt3
08.08.2011, 20:18
Акція партнерам! Комплект HDTV в подарунок за 4 активації!

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

4 Встановлення У МІСЯЦЬ = КОМПЛЕКТ «РЕСІВЕР HDTV І КАРТА доступу 1 МІСЯЦЬ» У ПОДАРУНОК!
У серпні та вересні 2011 року «Оріон Експрес» проводить безпрецедентну акцію «4 = 5»!
Активуючи 4 карти «Континент ТБ» протягом місяця, ви можете отримати не тільки до 4000 бонусів, але і комплект «приймач Continent CHD-04/IR карта доступу з підпискою 1 місяць» в подарунок!

УВАГА!
Комплект HDTV в подарунок можна отримати за кожні 4 установки «Континент ТВ»! Якщо ви, наприклад, зробити 40 активацій карт «Континент ТБ» за місяць (не важливо, SD або HD комплекти ви встановлюєте), ви отримаєте 10 комплектів HDTV в подарунок, і так далі!
Кількість установок вважається з першого по останнє число місяця: для отримання комплекту установки будуть рахуватися з 1 по 31 серпня і з 1 по 30 вересня. Все, що виконали умови акції, можуть отримати не менше одного комплекту «приймач Continent CHD-04/IR карта доступу з підпискою 1 місяць». Отримати подарункові комплекти можна як на вказану вами адресу Поштою Росії, так і в авторизованих точках продажів «Континент ТБ».

Для участі в акції в серпні вам необхідно:
КРОК 1
Бути зареєстрованим учасником партнерських програм «Оріон Експрес». Зареєструватися »

КРОК 2
Активувати з 1 по 31 серпня не менше 4 карт доступу «Континент ТБ», для того щоб отримати один подарунковий комплект. Комплект «приймач Continent CHD-04/IR карта доступу з підпискою 1 місяць» можна отримати за кожні 4 активації. Встановлюйте більше, отримуйте більше комплектів!

ВАЖЛИВО!
Для отримання подарункового комплекту необхідно виконати наступні умови:
при активації назвіть свій реєстраційний номер в партнерській програмі «Оріон Експрес» або закріпити карту за собою не пізніше 31.08.2011
при активації карти назвіть повні контактні дані абонента, або внести їх до 31.08.2011
підписка на активованої мапі на 31 серпня повинна бути не менше 3-х місяців сумарно (якщо ви активуєте карту, на якій менше трьох місяців підписки, абоненту необхідно продовжити передплату на строк не менше трьох місяців сумарно не пізніше 31.08.2011)
комплект з картою, яку ви активуєте, повинен бути придбаний в будь-якій точці продажу, а не отриманий за акцією. Активації комплектів, отриманих за акцією «Приймач за рік перегляду», не враховуються в підрахунку числа активацій для отримання «подарункового комплекту»
Якщо будь-яка з перерахованих умов не виконано до 31.08.2011 (не внесені абонентські дані, карта не закріплена за кабінетом інсталятора, передплата не продовжено до 3-х місяців), карта при підрахунку активацій за місяць по акції не враховується.
Ви можете також отримати до 1000 рублів за кожну активацію Континент ТБ, за умови виконання всіх необхідних умов:
заповнення повних контактних даних абонента
підписка на активованої карті не менше 3-х місяців
не менше 5 активацій на календарний місяць «Континент ТБ» і «Телекарта» сумарно

КРОК 3
12 вересня в вашому особистому кабінеті з'явиться спеціальний розділ «Отримати комплекти по акції 4 = 5». У цьому розділі ви зможете оформити отримання всіх комплектів за акції за серпень. Ми передбачили кілька способів отримання подарункових комплектів, і ви зможете:
оформити самовивіз з офісу «Оріон Експрес» у Москві (безкоштовно).
оформити в особистому кабінеті доставку комплекту Поштою Росії за вказаною вами адресою. За доставку кожного комплекту з вашого бонусного рахунку у Віртуальному гаманці будуть списані 350 бонусів за послугу доставки.
форми в особистому кабінеті самовивіз з офісів-складів «Скай Прогрес» або в роздрібних точках офіційних дистриб'юторів. За оформлення видачі вам комплекту у точках продажу з вашого бонусного рахунку у Віртуальному Гаманці будуть списані 350 бонусів.
При подальшій активації подарункового комплекту бонуси за партнерською програмою не передбачені, проте карта враховується при підрахунку загальної кількості активацій в поточному місяці для підвищення / підтримки рівня активності партнера.

Акція буде продовжена і в вересні! Активуйте карти і отримуйте подарункові комплекти!

funt3
29.08.2011, 15:42
Tелеканал "Успіх " з 1 вересня у відкритому доступі в пакеті " Континент ТВ"

Телеканал «Успіх » - це персональний консультант по створенню власного бізнесу, скористатися допомогою якого може будь-який глядач. Канал може замінити глядачеві проходження дорогих тренінгів і курсів, дати інструменти, які він може відразу використовувати в своїй практиці. Для участі в програмах запрошуються кращі консультанти, бізнесмени, тренери Росії, можливість пройти навчання у яких - велика удача для будь-якого підприємця.

Для реалізації своїх задумів телеканал запрошує в якості експертів відомих управлінців, маркетологів, психологів праці, бізнес -тренерів і консультантів. У їх числі: Давид Шустерман, Марина Вишнякова, Саша Карепіна, Григорій Трусов, Віталій Ільїнський, Тетяна Мужицька, Олександр Сорокоумов, Володимир Козлов, В'ячеслав Губанов і багато інших.

savsav
01.09.2011, 10:22
Новини від "Континент ТБ"

2 вересня 2011 пакет телеканалів супутникового телебачення «Континент ТБ» поповниться новим телеканалом «Татарстан - Нове століття»

Телеканал «Татарстан - Нове Століття» віщає на двох державних мовах Республіки Татарстан - татарською та російською, забезпечуючи щоденне 22-х годинне мовлення. ТНВ представляє глядачам каналу повний спектр телепрограм - від новин, суспільно-політичних програм до телесеріалів, ток-шоу, прямих трансляцій спортивних матчів і видовищних заходів.

У сітці мовлення каналу - серіали, мультфільми, переведені студією дубляжу на татарську мову, кращі зразки зарубіжного і вітчизняного кінематографа. Серед власних проектів телеканалу - понад 40 циклових програм і передач.

Вартість передплати на Телеканал «ТНВ» - всього 15 рублів на місяць. Замовити перегляд каналу можна через call-центр «Континент ТБ» (8 -800 - 100-200-6), а також через особистий кабінет абонента і особистий кабінет установника.

Джерело ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

genych
01.09.2011, 14:29
Новини від "Континент ТБ"

Телеканал "Rusong TV" розпочав мовлення на інфо каналі Континент ТБ

genych
05.09.2011, 14:31
Новини від "Континент ТБ"

З 5 вересня 2011 року в пакеті супутникового телебачення «Східний Експрес» мовлення дитячого телеканалу «Карусель» проходитиме в годинній версії +7 годин від київського часу.«Карусель» - це унікальний дитячий канал, яскравий калейдоскоп з кращих освітніх та розважальних шоу, улюблених фільмів, мультфільмів та ігрових проектів. У захоплюючій і доступній формі передачі, що поєднують освітні, розвиваючі та ігрові елементи, навчають юних телеглядачів, активізують творчі здібності і розширюють кругозір.

Максимально зручним для перегляду телеканал «Карусель» в часовий версії +7 години стане для самих маленьких абонентів «Східного Експресу», що проживають на території Далекого Сходу, Сибіру й Уралу.Телеканал «Карусель» в часовий версії +7 годин включений в пакет безкоштовних загальноросійських каналів і буде доступний абонентам супутникового телебачення «Східний Експрес» навіть після закінчення платної підписки.

funt3
11.09.2011, 22:21
Найближчі плани супутникової послуги «Континент ТБ» і «Телекарта

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Оріон Експрес Російська супутникова платформа «Континент ТВ» повідомила про свої плани на майбутнє.

Одним з цікавих пропозицій буде запуск пакету з 10 каналів у форматі HD. До складу увійдуть наступні канали: Travel HD, Дощ HD, Перший канал HD, Спорт 1 HD, Nickelodeon HD, NGC HD, Nat Geo Wild HD, Mezzo Live HD, Outdoor HD і Movie HD. Щомісячна плата складе 300 рублів.

Крім того, платформа запропонує абонентам три зовсім нових пакети: «Етніка», «Кіно» і «Класичний Плюс». До складу пропозиції «Етніка» увійдуть башкирські канали, "Татарстан Нове Століття" та інші. Ціна пакета - 50 руб / місяць.

«Кіно» - це привабливий пакет фільмових каналів, включаючи серед інших "Єврокіно" і "TV XXI". Щомісячна - 200 рублів.

«Класичний Плюс» є розширеним варіантом пакету «Класичний». Пакет буде налічувати близько 70 каналів різної тематики, за ціною 300 рублів на місяць.

Планується також запуск послуги «Відео за запитом" під назвою «Домашній кінозал». Для надання послуги будуть працювати 4 канали. Новинкою буде також пакет популярних радіостанцій і додавання нових каналів у пакет «Класичний». В цілому, пакет буде налічує 55 телевізійних станцій.

На більш приваблива пропозиція також можуть розраховувати клієнти послуги "Телекарта". 1 листопада 2011 стартує пакет, що містить еротичні канали. В планах є також додавання радіостанцій і послуги VOD («Домашній кінозал»).

Супутникові послуги «Континент ТБ» і "Телекарта" доступні для клієнтів у європейській частині Росії з супутника Intelsat 15 (85.2 ° Е). Для кодування сигналу використовуються системи Conax і Irdeto 2. Ці пропозиції обслуговує найбільший оператор «Оріон Експрес».

funt3
14.09.2011, 22:23
Оріон-Експрес придбав супутник

Найбільший міжнародний супутниковий оператор Intelsat і російський оператор супутникового телебачення "Оріон Експрес» (торгові марки «Континент ТБ» і «Телекарта») уклали контракт про переміщення космічного апарату Horizons 2 в точку 85 гр. с.д., що забезпечить додаткові потужності для розвитку супутникової платформи оператора.

Horizons 2 - потужний космічний апарат, створений спеціально для цілей телерадіомовлення і запущений в позицію 74 ° з.д. в грудні 2007 року. За рахунок витрачання незначної кількості наявного на борту палива супутник буде переміщений в точку 85 ° в.д. Компанія Intelsat вже приступила до реалізації проекту, переміщуваний космічний апарат буде введений в експлуатацію на початку 2012 року і посилить супутникову угруповання компанії «Оріон Експрес». Широкий промінь Horizons 2 дозволить оператору забезпечити впевнений прийом сигналу від західних кордонів РФ до Іркутська. Intelsat гарантує, що переміщення апарату неістотно позначиться на терміні служби апарату і він буде справно функціонувати до 2023 року.

До 10 транспондерів Horizons 2 «Оріон Експрес» планує задіяти під розширення телевізійних сервісів на додаток до вже наявної ємності на супутнику Intelsat 15. Кардинальне розширення ємності дозволить «Оріон Експрес» не тільки збільшити кількість телеканалів в пакеті до 150, але і зайняти лідируючі позиції в реченні жителям Росії телебачення високої чіткості. «Кількість телевізорів з підтримкою HDTV в Росії на сьогоднішній день обчислюється мільйонами і збільшується ще на кілька мільйонів щорічно, але можливість використовувати переваги свого телевізора і дійсно дивитися цифрове телебачення високої чіткості, з-за високих витрат на підключення та абонентську плату, є лише в деяких . «Оріон Експрес» планує стати першим супутниковим оператором доступного HDTV в Росії - канали в HD-якості можна буде дивитися в базових пакетах оператора без додаткової плати на бюджетному обладнанні. Крім того, абоненти, вже підключені до проектів «Континент ТБ» і «Телекарта», можуть отримати приймач, що підтримує HD-формат, всього за 500 рублів, сплативши річну передплату на «Континент ТБ», - каже Аліна Куракіна, генеральний директор «Оріон Експрес »

У пакет телеканалів «Континент ТБ» увійде не тільки більшість наявних на ринку HD-каналів, але і ряд абсолютно нових, не присутніх на російському мовному ринку. Таким чином, Horizons 2 стає основною високотехнологічної майданчиком для розміщення нових російських і зарубіжних HD-каналів з найбільшою територією покриття сигналу.

Незважаючи на те, що основне мовлення «Оріон Експрес» здійснюється в найсучаснішому форматі DVB-S2 MPEG4, оператор має намір розширити мовлення і в традиційному форматі DVB-S MPEG2, збільшуючи кількість телеканалів, доступних абонентам бюджетного проекту «Телекарта», і створюючи майданчик для розміщення телеканалів, які тільки планують переходити на сучасний формат мовлення.

При будь-якому стані особового рахунку абонентам кожної з платформ будуть доступні загальноросійські телеканали, в тому числі і в регіональних часових версіях. Крім збільшення кількості каналів у пакетах «Континент ТБ» і «Телекарта», абонентам платформ буде запропонований ряд додаткових інноваційних сервісів - «Домашній кінозал», «Відео за запитом», найсучасніший новий EPG і багато інших. Для корпоративних користувачів компанія формує пропозицію для Вашого ресурсу для комерційного та некомерційного телерадіомовлення, двостороннього супутникового інтернету VSAT та інших послуг зв'язку.

funt3
15.09.2011, 20:26
Новини від " Континент ТБ"

Найбільший міжнародний супутниковий оператор Intelsat і російський оператор супутникового телебачення "Оріон Експрес» (торгові марки « Континент ТБ» і « Телекарта » ) уклали контракт про переміщення космічного апарату Horizons 2 в точку 85 гр. с.д., що забезпечить додаткові потужності для розвитку супутникової платформи оператора.Horizons 2 - потужний космічний апарат, створений спеціально для цілей телерадіомовлення і запущений в позицію 74 ° з.д. в грудні 2007 року. За рахунок витрачання незначної кількості наявного на борту палива супутник буде переміщений в точку 85 ° в.д. Компанія Intelsat вже приступила до реалізації проекту, переміщуваний космічний апарат буде введений в експлуатацію на початку 2012 року і посилить супутникову угруповання компанії « Оріон Експрес». Широкий промінь Horizons 2 дозволить оператору забезпечити впевнений прийом сигналу від західних кордонів РФ до Іркутська. Intelsat гарантує, що переміщення апарату неістотно позначиться на терміні служби апарату і він буде справно функціонувати до 2023 року.

До 10 транспондерів Horizons 2 « Оріон Експрес » планує задіяти під розширення телевізійних сервісів на додаток до вже наявної ємності на супутнику Intelsat 15. Кардинальне розширення ємності дозволить « Оріон Експрес » не тільки збільшити кількість телеканалів в пакеті до 150, але і зайняти лідируючі позиції в реченні жителям Росії телебачення високої чіткості. «Кількість телевізорів з підтримкою HDTV в Росії на сьогоднішній день обчислюється мільйонами і збільшується ще на кілька мільйонів щорічно, але можливість використовувати переваги свого телевізора і дійсно дивитися цифрове телебачення високої чіткості, з- за високих витрат на підключення та абонентську плату, є лише в деяких.« Оріон Експрес » планує стати першим супутниковим оператором доступного HDTV в Росії - канали в HD -якості можна буде дивитися в базових пакетах оператора без додаткової плати на бюджетному обладнанні. Крім того, абоненти, вже підключені до проектів « Континент ТБ» і « Телекарта », можуть отримати приймач, що підтримує HD -формат, всього за 500 рублів, сплативши річну передплату на « Континент ТБ», - каже Аліна Куракіна, генеральний директор « Оріон Експрес »У пакет телеканалів « Континент ТБ» увійде не тільки більшість наявних на ринку HD - каналів, але і ряд абсолютно нових, не присутніх на російському мовному ринку. Таким чином, Horizons 2 стає основною високотехнологічної майданчиком для розміщення нових російських і зарубіжних HD - каналів з найбільшою територією покриття сигналу.

Незважаючи на те, що основне мовлення « Оріон Експрес » здійснюється в найсучаснішому форматі DVB - S2 MPEG4, оператор має намір розширити мовлення і в традиційному форматі DVB - S MPEG2, збільшуючи кількість телеканалів, доступних абонентам бюджетного проекту « Телекарта », і створюючи майданчик для розміщення телеканалів, які тільки планують переходити на сучасний формат мовлення.При будь-якому стані особового рахунку абонентам кожної з платформ будуть доступні загальноросійські телеканали, в тому числі і в регіональних часових версіях. Крім збільшення кількості каналів у пакетах « Континент ТБ» і « Телекарта », абонентам платформ буде запропонований ряд додаткових інноваційних сервісів - «Домашній кінозал», «Відео за запитом», найсучасніший новий EPG і багато інших. Для корпоративних користувачів компанія формує пропозицію для Вашого ресурсу для комерційного та некомерційного телерадіомовлення, двостороннього супутникового інтернету VSAT та інших послуг зв'язку.

funt3
16.09.2011, 22:35
орієнтовна карта покриття Horizons2 в позиції 85,2 Е. Зеленим окреслена область впевненого прийому на антени 60 см.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

funt3
01.10.2011, 00:06
Обирай кращі канали і голосуй!

Голосуйте за свої улюблені канали! З січня 2012 року абонентів супутникового телебачення «Континент ТБ» чекає істотне збільшення телеканалів і пакетів телеканалів. У зв'язку з цим з 30 вересня по 31 жовтня на сайті continent-tv.ru / запущено голосування за кращі телеканали. Зайшовши за посиланням continent-tv.ru/vote /, абоненти зможуть відзначити свої улюблені супутникові телеканали, які хочуть бачити в складі «Континент ТБ». Всім учасникам голосування буде доступний рейтинг каналів серед відвідувачів сайту. Абонентам пропонується вибрати кілька варіантів каналів наступних тематик: «Жіночий світ», «Чоловічі захоплення», «Дітям», «Кіно та серіали», «Пізнавальні», «Етніка», «Різне». Крім цього, в учасників голосування є можливість вказати телеканал, якого немає в списку для голосування. Дані голосування обов'язково будуть враховані при формуванні додаткових пакетів телеканалів «Континент ТБ». Підсумки голосування будуть опубліковані на сайті супутникового телебачення «Континент ТБ». Ваш голос дуже важливий! Голосуйте за улюблені канали!

funt3
20.10.2011, 10:08
Новини від "Континент ТВ"

23 жовтня 2011 (неділя) з 8:30 до 15:00 за московським часом будуть проводитися роботи на електричній підстанції в офісі «Оріон Експрес».

Звертаємо увагу, що, у вказаний період повністю будуть недоступні такі сервіси компанії «Оріон Експрес» (проекти Континент ТВ »,« Східний Експрес ») і« Телекарта »: телефонний зв'язок, активація карт, SMS-сервіси, продовження підписки за картками оплат і кодами, всі сервіси сайтів компанії, в т.ч. Особисті кабінети абонентів і установників.

У зв'язку з цим, просимо партнерів заздалегідь активувати і предактівіровать карти, установка яких запланована на даний час. Предактівацію можна зробити у своєму Особистому кабінеті або за телефоном 8 (800) 100-200-6. Предактівація карти доступу дає можливість абоненту дивитися безкоштовні федеральні телеканали протягом 7 днів.

Активацію повного пакета необхідно зробити обов'язково, але ви можете зробити це пізніше:
через свій особистий кабінет,
за цілодобовим безкоштовним телефоном 8 (800) 100-200-6,
зателефонувавши або відправивши заявку смс-повідомленням за телефонами +7 (916) 500-37-74 або +7 (916) 500-39-91.

Предактівірованную карту може активувати і сам абонент:
заповнивши заявку на сайті «Оріон Експрес»,
зателефонувавши до служби підтримки за телефоном: 8 (800) 100-200-6,
зателефонувавши за телефонами +7 (916) 500-37-74 або +7 (916) 500-39-91.

Всі сервіси та операції стануть знову доступні 23 жовтня після 15:00.
Під час проведення робіт всі телеканали оператора будуть доступні для перегляду абонентам.

funt3
01.11.2011, 18:17
Продовжено акція партнерам! 4 активації «Континент ТВ» = Комплект HDTV!

За 4 активації в ЛИСТОПАДІ отримаєте комплект HDTV!
Унікальна акція «4 = 5» користується величезною популярністю серед наших партнерів, тому компанія «Оріон Експрес» продовжила термін дії акції до кінця листопада 2011 року!

З 1 по 30 листопада 2011 р., кожен зареєстрований партнер, активуючи 4 карти «Континент ТВ», може отримати не тільки до 4000 бонусів, але і комплект «приймач Continent CHD-04/IR + карта доступу з підпискою 1 місяць»!

Як отримати комплект HDTV по акції «4 = 5»:
*

*Дотримуватися простих умови акції,
*ЗРОБІТЬ не менше 4 активацій «Континент ТВ»,
*ЗАМОВТЕ приймач в своєму особистому кабінеті,
*ОТРИМАЙТЕ приймач будь-яким зручним вам способами


Кількість приймачів по акції НЕ ОБМЕЖЕНА!
Наприклад, якщо ви зробите 40 активацій карт «Континент ТВ» за місяць (не важливо, SD або HD комплекти ви встановлюєте), ви отримаєте 10 комплектів HDTV, і так далі!

В рамках акції, кількість установок «Континент ТВ» рахується з першого по останнє число місяця: для отримання комплекту установки будуть рахуватися з 1 по 30 листопада. Все, що виконали умови акції, можуть отримати не менше одного комплекту «приймач Continent CHD-04/IR + карта доступу з підпискою 1 місяць». Отримати комплекти можна як на вказану вами адресу Поштою Росії, так і в авторизованих точках продажів «Континент ТВ».

Для участі в акції в листопаді вам необхідно:
КРОК 1
Бути зареєстрованим учасником партнерських програм «Оріон Експрес». Зареєструватися »

КРОК 2
Активувати з 1 по 30 листопада не менше 4 карт доступу «Континент ТВ», для того щоб отримати один комплект обладнання. Комплект «приймач Continent CHD-04/IR + карта доступу з підпискою 1 місяць» можна отримати за кожні 4 активації. Встановлюйте більше, отримуйте більше комплектів!

ВАЖЛИВО!
Для отримання комплекту необхідно виконати наступні умови:
при активації назвіть свій реєстраційний номер в партнерській програмі «Оріон Експрес» або закріпити карту за собою не пізніше 30.11.2011
при активації картки назвіть повні контактні дані абонента, або внести їх до 30.11.2011
підписка на активованої мапі на 30 листопада має бути не менше 3-х місяців сумарно (якщо ви активуєте карту, на якій менше трьох місяців підписки, абоненту необхідно продовжити передплату на строк не менше трьох місяців сумарно не пізніше 30.11.2011)
комплект з картою, яку ви активуєте, повинен бути придбаний в будь-якій точці продажу, а не отриманий за акцією. Активації комплектів, отриманих за акцією «Приймач за рік перегляду», не враховуються в підрахунку числа активацій для отримання «подарункового комплекту»
Якщо будь-яка з перерахованих умов не виконано до 30.11.2011 (не внесені абонентські дані, карта не закріплена за кабінетом інсталятора, передплата не продовжено до 3-х місяців), карта при підрахунку активацій за місяць по акції не враховується.
Ви можете також отримати до 1000 рублів за кожну активацію «Континент ТБ», за умови виконання всіх необхідних умов:
заповнення повних контактних даних абонента
підписка на активованої карті не менше 3-х місяців
не менше 5 активацій на календарний місяць «Континент ТВ» і «Телекарта» сумарно

КРОК 3
У вашому особистому кабінеті є спеціальний розділ «Отримати комплекти по акції 4 = 5». У цьому розділі ви зможете оформити отримання всіх комплектів по акції за жовтень. Ми передбачили кілька способів отримання комплектів, і ви зможете:
оформити самовивіз з офісу «Оріон Експрес» в Москві (безкоштовно).
оформити в особистому кабінеті доставку комплекту Поштою Росії за вказаною вами адресою. За доставку кожного комплекту з вашого бонусного рахунку у Віртуальному гаманці будуть списані 350 бонусів за послугу доставки.
оформити в особистому кабінеті самовивіз з офісів-складів «Скай Прогрес» або в роздрібних точках офіційних дистриб'юторів. За оформлення видачі вам комплекту у точках продажу з вашого бонусного рахунку у Віртуальному Гаманці будуть списані 350 бонусів.
При подальшій активації комплекту бонуси за партнерською програмою не передбачені, однак карта враховується при підрахунку загальної кількості активацій у поточному місяці для підвищення / підтримки рівня активності партнера.


Активуйте картки «Континент ТВ» та отримуйте комплекти!

funt3
01.11.2011, 20:01
« Татарстан — Новый век » в подарунок !

З 1 по 15 листопада 2011 року всі абоненти телебачення « Континент ТВ» зможуть безкоштовно дивитися національний канал « Татарстан — Новый век »!

Телеканал « Татарстан — Новый век » веде мовлення на двох державних мовах Республіки Татарстан: татарською та російською, 22 години на добу.

« ТНВ » представляє глядачам каналу повний спектр телепрограм: від новин, суспільно -політичних і релігійних програм до телесеріалів, ток- шоу, прямих трансляцій спортивних матчів і видовищних заходів.

У сітці мовлення каналу - мультфільми, серіали, переведені студією дубляжу на татарську мову, кращі зразки зарубіжного і вітчизняного кінематографа. Серед власних проектів телеканалу - 50 циклових програм і передач.

Після закінчення двох тижнів безкоштовного перегляду оформити підписку на телеканал « Татарстан - Нове століття » можна буде через call -центр « Оріон Експрес » всього за 15 рублів на місяць по телефону 8 (800) 100-200-6 (дзвінок безкоштовний по всій Росії з міських і мобільних телефонів).

funt3
01.11.2011, 20:01
Новини від "Континент ТВ"

4 листопада 2011 (п'ятниця) з 8:30 до 15:00 за московським часом будуть проводитися роботи на електричній підстанції в офісі «Оріон Експрес». Звертаємо увагу, що, у вказаний період повністю будуть недоступні такі сервіси компанії «Оріон Експрес» (проекти Континент ТВ »,« Східний Експрес ») і« Телекарта »: телефонний зв'язок, активація карт, SMS-сервіси, продовження підписки за картками оплат та кодами, всі сервіси сайтів компанії, в т.ч. Особисті кабінети абонентів і установщіков.В зв'язку з цим, просимо партнерів заздалегідь активувати і предактівіровать карти, установка яких запланована на даний час. Предактівацію можна зробити у своєму Особистому кабінеті або за телефоном 8 (800) 100-200-6. Предактівація карти доступу дає можливість абоненту дивитися безкоштовні федеральні телеканали протягом 7 дней.Актівацію повного пакета необхідно зробити обов'язково, але ви можете зробити це пізніше: через свій особистий кабінет, за цілодобовим безкоштовним телефоном 8 (800) 100-200-6, зателефонувавши або відправивши заявку SMS-повідомленням за телефонами +7 (916) 500-37-74 або +7 (916) 500-39-91.Предактівірованную карту може активувати і сам абонент: заповнивши заявку на сайті «Оріон Експрес», зателефонувавши до служби підтримки за телефоном: 8 (800) 100-200-6, зателефонувавши за телефонами +7 (916) 500-37-74 або +7 (916) 500-39-91.Все сервіси та операції стануть знову доступні 4 листопада після 15: 00.Во час проведення робіт всі телеканали оператора будуть доступні для перегляду абонентам.

genych
16.11.2011, 14:42
Новини від "Континент ТВ"

Всім нашим партнерам дуже подобається можливість попереднього перегляду телеканалів на картах «Телекарта» і «Східний Експрес» (комплекти з картами Conax): телеканали пакета видно відразу без активації, як тільки картка вставляється в приймач. Це дуже зручно, адже після установки не потрібно додзвонюватися в колл-центр - абонент бачить телеканали відразу, без активації.

Для того, щоб попередній став можливий на «Континент ТВ», необхідно перед установкою обладнання в Особистому кабінеті «зв'язати» приймач з тією картою, з якою ви плануєте його встановити надалі. Для цього потрібно зайти в розділ «Предактівація карт Оріон Експрес» і ввести у відповідні поля дані ресивера і карти.

Для комплектів «Східний Експрес» і «Телекарта» з картками Irdeto «зв'язувати» ресівер з картою не потрібно - достатньо просто вставити картку в приймач і телеканали почнуть показувати!

Після установки устаткування, вставивши карту в приймач, без активації картки абоненту буде доступний пакет телеканалів:

* 1 добу - безкоштовно всі канали (включаючи всі додаткові пакети)
* 2 доби - безкоштовно канали пакету (для Континент ТВ включиться «Класичний»)
* 3 добу - тільки безкоштовний пакет (17 телеканалів)

Ви можете дізнатися всі подробиці за телефоном 8 (800) 100-200-6, переключившись на «Партнерську допомогу», або у вашого регіонального менеджера!

genych
17.11.2011, 13:57
Новини від "Континент ТВ"

Акція "Рік Любові" від Континент ТБ.До 15 січня 2012 кожен абонент «Континент ТВ», оплачуючи півроку перегляду еротичного пакета «1001 ніч», наступні півроку перегляду отримує в подарунок!У 2012 році мовлення розважального пакету для дорослих «1001 ніч», до якого входять канали легендарних еротичних брендів PLAYBOY TV і BLUE HUSTLER, складе 17 000 520 годин фільмів, серіалів, реаліті-та ігрових шоу. І все - на межі і за межею фолу!

Playboy TV

Playboy TV - культовий канал світової індустрії еротики, на якому зірки і знаменитості виступають як провідні або запрошені гості реаліті-та ігрових шоу, комедійних програм. Є на каналі і спеціальні випуски новин від «World of Playboy». Студійні шоу-програми перемежовуються в сітці каналу традиційними еротичними міні-фільмами, серіалами і пікантними повнометражними фільмами для дорослих «Playboy TV Double Features».

Blue Hustler

Blue Hustler - відомий світовий бренд в сфері розваг для дорослих. Програми Blue Hustler провокаційні, еротичні, сексуальні і включають в себе п'ять незабутніх тематичних ночей тижні. Мовлення каналу розділене на три блоки: «одягнені» програми, програми «топлес» і «повністю роздягнені» еротичні програми. Тільки на «Континент ТВ» - цілодобове мовлення Blue Hustler!

Увага!
Щоб підключити додатковий пакет «1001 ніч» по акції «Рік любові» необхідно спочатку залишити заявку:

* На сайті «Континент ТВ»
* Зателефонувавши за телефоном 8 (800) 100-200-6


На послугу встановлена ​​функція «Батьківський контроль».

funt3
24.11.2011, 22:11
Акція «Різдвяні канікули»!
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Сплатіть передплату в грудні - і отримаєте можливість дивитися телебачення безкоштовно в новорічні і різдвяні телеканікули!

Кожен, хто до 31 грудня 2011 року оплатити річну передплату на «Континент ТВ» (пакет «Класичний») або «Східний Експрес», отримує в подарунок бонуси на свій особовий рахунок. Розмір бонусу - 3% від суми підписки, що дорівнює 11 дням перегляду. Таким чином, 72 рубля ми повертаємо на ваш рахунок - ви отримуєте 11 днів безкоштовного перегляду улюблених програм в Новорічні та Різдвяні свята.

Скільки потрібно сплатити?

Вартість передплати на 1 рік
Континент ТВ «Класичний» 2388 руб. (199 руб. / мес.) 72 рубля (Сума бонусу, що дорівнює 11 дням перегляду телебачення)
«Східний Експрес» 2388 руб. (199 руб. / мес.) 72 рубля (Сума бонусу, що дорівнює 11 дням перегляду телебачення)

Як взяти участь в Акції?

1

Надіслати заявку на участь (1)
З інтернет-сайтів «Континент ТВ» або «Східний Експрес»
Заявка по телефону 8 (800) 100-100-6
Заявка по e-mail: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]. У темі листа вкажіть: NY [11-ти значний номер вашої картки доступу].
Приклад: NY 41060000009
SMS-заявка на номери +7 (903) 797-61-90 або +7 (917) 767-78-26.
Приклад: NY 41060000009

2

До 31 грудня 2011 року включно сплатити 2388 руб. будь-яким зручним для Вас способом.

УВАГА!

Недостатньо просто оплатити річну передплату. Для отримання безкоштовних «Різдвяних канікул» необхідно спочатку (!) Залишити заявку на участь в Акції.

3

Отримати безкоштовний перегляд улюблених телепрограм протягом новорічних та різдвяних свят,
а також дивитися їх весь 2012 рік!

Заповнити заявку на участь в акції

Примітка: Надсилаючи заявку на участь в акції «Різдвяні канікули» абонент висловлює повну згоду з Умовами акції «Різдвяні канікули».


З наступаючими святами - Новим Роком та Різдвом!
В акції «Різдвяні канікули» беруть участь тільки діючі абонентські картки (активні і заблоковані), крім карт, підключених до пакета «Улюблений», «Телекарта», а також до послуги «Мультирум». Карти інсталятора »,« демонстраційні карти »та інші спеціалізовані карти участі в акції не приймають.
За участь в акції «Різдвяні канікули» абонент отримує бонуси, які може витратити на підписку, що передбачає можливість використання бонусів для оплати 11 днів перегляду за діючим на період проведення акції тарифом.

savsav
01.12.2011, 09:48
Акція «Інтернет-бонус»

Шановні Партнери!

Щороку в період з грудня по січень сезонне зростання активності Партнерів і Абонентів сильно збільшує навантаження на call-центр. У період високої завантаженості Служби підтримки компанія «Оріон Експрес» пропонує Вам зробити співпрацю з нами зручніше і вигідніше - взяти участь в Акції «Інтернет-бонус»!

З 01.12.2011 по 31.01.2012 р. активуючи абонентські картки «Континент ТВ», «Східний Експрес» і «Телекарта» у своєму Особистому кабінеті, Ви маєте можливість заробити Бонуси:
• При активації через ЛКУ 5 і більше карт, Ви отримуєте 50 бонусів за кожну активацію на рахунок в «Віртуальному гаманці»! (*)

Увага: бонуси нараховуються не тільки за активацію карт «Континент ТВ» і «Східний Експрес». Тепер устновщікі «Телекарт» також мають унікальну можливість заробити 50 бонусів за кожну активацію, взявши участь в акції «Інтернет-бонус»!

Важливо! Бонуси нараховуються в разі коректного і повного занесення абонентських даних, при активації:
• ПІБ абонента;
• контактний телефон;
• повна адреса установки устаткування.

Всі подробиці Ви можете дізнатися за телефоном 8 (800) 100-200-6, переключившись на «Партнерську допомогу», а також у вашого регіонального менеджера.


(*) При активації через інтернет 5-ти й більше карт, нараховується не більше 3000 бонусів / міс.

Континент ТВ

savsav
05.12.2011, 14:09
Нова акція "6 = 8"

Шановні партнери!

Ми вітаємо всіх, хто встиг взяти участь в акції 4 = 5, і отримати HDTV-комплекти в подарунок за установку Континент ТБ. На сьогоднішній день, завдяки вашій активності, установок HDTV стало більше - адже кожному підключився до 31 грудня 2011 року ми даруємо перегляду 10 HD каналів протягом року! Але кількість HDTV-комплектів обмежена і вони на сьогоднішній день користуються великим попитом, тому ми змушені закінчити настільки полюбилася нашим партнерам акцію "4 = 5".

Але у нас є і хороші новини! Ми раді запропонувати Вам нову акцію 6 = 8, в рамках якої ви зможете отримати два комплекти "приймач Continent SD-03 + карта доступу 1 місяць" в подарунок за кожні 6 активацій Континент ТВ в грудні! Умови цієї акції не менш вигідні, а виконати їх нескладно - адже грудень місяць традиційного зростання числа установок супутникового ТБ.

Ми вітаємо вас з наступаючим новим роком і бажаємо, щоб самий сезонний місяць став вдалим для вашого бізнесу!

genych
07.12.2011, 17:40
Новини від "Континент ТВ"

Кількість абонентів "Оріон Експрес" перевищила 500 000П'ятисоттисячного абонент «Оріон Експрес» отримав подарунки високої чіткостіНим став житель Краснодару, приватний підприємець Федір Пятков і його сім'я - дружина Євгенія і маленький син Єлисей, якому лише 2 роки. В урочистій обстановці представник «Оріон Експрес» в Краснодарі Євген Іванченко вручив Федору Пяткова, який став п'ятисоттисячних абонентом «Оріон Експрес», подарунки - HD-обладнання Continent і річну абонентську карту, що дозволяє безкоштовно дивитися всі канали платформи «Континент ТВ», включаючи як мінімум 10 HD-каналів. Ці канали, як відомо, з'являться на платформі в першому кварталі наступаючого року.Підключив «Континент ТВ» до свого домашнього телевізора в першій половині листопада Федір Пятков любить «телеящика» за можливість відпочити за переглядом фільмів та розважальних програм: «Раніше, коли« контінентовской »тарілки у нас не було, якість була огидним.Ми спочатку звернулися до місцевого оператора, якість стала краще, але вибір каналів був дуже бідним. А тепер з «Континент ТВ» і сигнал хороший, і «картинка» чітка, і набір каналів гідний ». Особливо це важливо, за словами дружини Євгенії, для їхнього маленького сина, який дивиться дитячі канали і передачі по ТБ майже без перерви і особливо любить радянські мультфільми та дитячі кінокартини, тому що «вони добрі і зовсім без стрілянини».Співавтором п'ятисоттисячні установки стала партнер «Оріон Експрес» Світлана Бондаренко. Світлані по урочистої нагоди також були піднесені подарунки - HD-ресивер з картою доступу «Континент ТВ».

genych
09.12.2011, 19:50
Телеканал ДОЩ увійшов в безкоштовний пакет "континент ТВ"

З сьогоднішнього ранку телеканал «ДОЩ» на супутникових платформах «Континент ТВ» став доступний для абонентів у складі безкоштовного пакету. Це рішення супутникового оператора «Оріон Експрес» викликано зростанням інтересу громадян Росії до суспільно-політичного інформаційного мовлення, а також різкого збільшення за останні дні популярності ДОЩУ у російських телеглядачів.

За словами програмного директора «Оріон Експрес» Яни Бєльської, ідея про переведення каналу в безкоштовний пакет «Континент ТВ» була вперше була висловлена на початку поточного тижня абонентами на форумі Інтернет-сайту «Оріон Експрес». Компанія визнала за необхідне реалізувати ідею в найкоротші терміни, усвідомлюючи свою відповідальність перед аудиторією за надання глядачам об'ємною, вичерпної картини відбувається в країні. Таким чином, телеканал ДОЩ став 18-м каналом в безкоштовному пакеті «Континент ТВ» поряд з «Першим каналом», каналами «Росія 1», «Росія 24», НТВ та іншими.

В останні дні ДОЩ практично не перериває інформаційне мовлення в прямому ефірі, розповідаючи про те, що відбувається в столиці та інших містах Росії насправді. Гнучка сітка мовлення, про яку телеканал заявив ще на етапі становлення, дозволяє оперативно інформувати глядача, в прямому ефірі розповідати про найактуальніші, дійсно важливих новинах і стежити за їх розвитком. Так, 5 і 6 грудня 2011 ДОЩ був практично єдиним на Російському ТБ каналом, який інформував глядачів і робив прямі включення з подій, що відбуваються в Москві після виборів до Державної Думи РФ 4 грудня.
За даними каналу на 7.12.2011, починаючи з 4 грудня відвідуваність сайту [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] почала стрімко зростати, до вечора 6 грудня вона збільшилася в 4 рази і досягла майже 900 000 переглядів і більше 330 000 унікальних відвідувачів за добу.

За інформацією дослідницької компанії «Медіалогія», цитованість телеканалу за три останні доби досягла 513 згадувань у федеральних ЗМІ, таких як «Комерсант», «Газета.ru», «Російська служба новин», «Ехо Москви», МК, Business FM і др .
Супутникове телебачення «Континент ТВ» - супутникова платформа, запущена в березні 2010 року компанією «Оріон Експрес» на КА Intelsat 15 (85,150 E) і доступна для 99% населення Росії, від Калінінграда до Південно-Сахалінська. Надає абонентам доступ до більш ніж 50 російським і зарубіжним телеканалам, збалансовані пакети якісних каналів для всієї родини, унікальні можливості за гнучким пакетування в рамках тематичних блоків, безкоштовний доступ до основних ефірним російським ТБ-каналам, доступне HDTV-обладнання та безкоштовний канал високої чіткості у базовому пакеті. Інші супутникові проекти «Оріон Експрес» на КА Intelsat 15 (85,150 E) і «Експрес АМ3» (1400 с.д.): саме доступне телебачення Росії «Телекарта» (на ринку з вересня 2010 року) та супутникове ТБ «Східний Експрес» , створене в грудні 2008 року спеціально для Сибіру і Далекого Сходу.
Телеканал ДОЩ - 24 години на добу, HD, 70% часу - прямий ефір, 90% контенту - власне виробництво. Щогодини: новини у прямому ефірі. Кожен день: аналітика, дискусії, круглі столи, авторські програми, концерти. Щотижня: прем'єри, експерименти, документальні фільми. Кожного місяця: прямі трансляції з майданчиків головних подій країни і світу. Завжди: соціальні проекти, економіка, політика, долі, суспільство, live style, наука, медицина, мистецтво, музика, екологія, культура. Ідеолог і генеральний директор - Наталя Синдєєва. Головний редактор - Михайло Зигар.

funt3
19.12.2011, 17:49
Тисни на Жовту!

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
З 26 грудня 2011 року всім абонентам «Континент ТБ» з приймачами Continent HD-04/IR буде доступний новий, зручний, простий і дуже корисний сервіс - Жанровий Телегід. Цей розумний електронний помічник, що викликається одним натисненням на жовту кнопку пульта ресівера, дає можливість глядачеві вибирати зі всього різноманіття програм, що транслюються по різних каналах те, що цікаво саме йому. І дивитися тільки те, що подобається! З новим Жанрові телегідів глядачі «Континент ТВ» отримують новорічний подарунок - можливість стати «програмними директорами» свого телевізора, організовуючи телеперегляд за своїм особистим смаком і інтересам.

Тепер абонентам «Континент ТВ» не доведеться в пошуках потрібних фільмів, шоу або інформаційних блоків витрачати сили і час, перемикаючись з одного супутникового каналу на інший, постійно звірятися з телепрограмою. За абонентів основну частину цієї невдячної роботи виконає Жанровий Телегід - інтуїтивно зрозумілий і простий спосіб пошуку і програмування перегляду телепередач по їх жанрах / піджанрам.
З 19 грудня «Континент ТВ» запрошує своїх абонентів взяти участь у тестуванні жанрового телегід, оновивши прошивку на ресівері Continent HD-04/IR. Всі зауваження та побажання щодо поліпшення сервісу ви можете надсилати нам на адресу [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] з позначкою «ЖАНРИ».
У жанровому Телегід 11 основних розділів - Кіно, Новини, Спорт, Шоу, Дітям, Музика, Культура, Суспільство, Знання, Інтереси, Еротика. У свою чергу, кожен з них дозволяє вести «тонке налаштування»: наприклад, жанр Кіно дає можливість вибрати з усіх прийнятих телеканалам фільми детективні, пригодницькі, історичні, комедійні, радянські, авторські ... а ще бойовики, трилери, фантастику, жахи, драми і мелодрами!
Ви любите дивитися по ТБ фільми - детективи і бойовики, а ще боїтеся пропустити матчі з футболу та баскетболу? Сформуйте оптимальну для Вас кіно-спортивну програму всього за 4 прийому!
Після оновлення прошивки:
Крок 1. Входимо в Жанровий Телегід - тиснемо на Жовту кнопку.
Крок 2. Вибираємо Жанр за допомогою стрілок на пульті - наприклад, Кіно.
Крок 3. Вибираємо піджанр - наприклад, Детективи. Перед Вами відкриється список всіх детективних фільмів по всіх каналах на найближчі дні з часом початку і закінчення трансляції. При наведенні курсору на ту чи іншу передачу внизу екрану - додаткова інформація, що допомагає вирішити, дивитися фільм чи ні.
Крок 4. Формуємо програму. Кнопкою ОК відзначаємо всі цікаві Вам фільми детективного жанру. Точно також діємо для вибору кінофільмів у жанрі Бойовики і спортивних трансляцій з футболу та хокею. Програма сформована!

Жанровий Телегід на «Континент ТВ» - це:
Просто. Одне натискання на кнопку пульта управління Жовту приймачем - і Ви вже в жанровому телегід, можна починати вибирати передачі і програмувати телевізор на свій смак.
Швидко. Пошук телепередачі займає декілька секунд, а програмування на день - кілька хвилин.
Надійно. Передачі телеканалів «прив'язані» до жанрів, тому Ви не пропустите щось, гідне Вашої уваги!
Інформативно. Наведітекурсор на цікаву передачу - і Ви одразу отримаєте про неї вичерпну інформацію.
Зручно. Поточні передачі виділяються спеціальним значком.
З 23 грудня 2011 Жанровий Телегід буде також доступний абонентам з приймачами Globo х80, а в 2012 році - і на інших існуючих приймачах Continent. Зрозуміло, Жанровий Телегід буде доступний і на всіх майбутніх моделях абонентського обладнання.
Крім запуску нового сервісу Жанровий Телегід, який на всіх приймачах «прив'язаний» до спеціальної Жовтої кнопці пульта, в абонентському меню «Континент ТВ» відбулися і інші приємні зміни. У ньому з'явився інформаційний блок «Питання і відповіді», таймер включення / вимикання телевізора, добавлена ​​логічна сортування каналів і можливість перейменування списків обраних груп. Тепер також ськремблірованний канали марковані позначкою $, рівень сигналу та якості «картинки» викликається подвійним натисканням кнопки INFO, а на екрані приймача висвічується номер прийнятого каналу. Крім того, всі важливі функції меню закріплені за кольоровими кнопками: Жовта - Жанровий Телегід, Червона - пошта на ресивер, Зелена - «Питання і відповіді», Синя - сервіс «Домашній кінозал», який планується запустити для абонентів в 2012 році.

genych
28.12.2011, 18:39
«Спорт Плюс» і «Спорт 2» увійшли до складу команди телеканалів «Континент ТВ»

З 1 січня 2012 року на супутниковій платформі «Континент ТВ» стартує мовлення популярних спортивних каналів «Спорт Плюс» і «Спорт 2».

Телеканал НТВ-ПЛЮС СПОРТ ПЛЮС, запущений в 2009 році, транслює російські, європейські та світові змагання, телевізійні права на які належать тільки Телекомпанії НТВ-ПЛЮС. На каналі представлені практично всі спортивні події, що транслюються на каналах власного виробництва НТВ-ПЛЮС. У 2012 році глядачів НТВ-ПЛЮС СПОРТ ПЛЮС чекає широкий спектр трансляцій, найважливіше місце серед яких займають XXX Літні Олімпійські ігри в Лондоні. Крім цього, в ефірі телеканалу пройдуть численні футбольні трансляції: першості Росії, Італії, Франції, Іспанії, Німеччини, Ліга чемпіонів та Ліга Європи УЄФА. Також на каналі будуть представлені трансляції Ліги чемпіонів з волейболу, Ліги чемпіонів з гандболу, етапи Кубків світу з гірськолижного спорту, лижних гонок, фрістайлу, сноубордингу, найбільші тенісні, легкоатлетичні турніри, боксерські поєдинки, чемпіонат Росії з фігурного катання та багато іншого. На каналі працює унікальний творчий колектив журналістів, коментаторів, продюсерів, режисерів, які забезпечують ефір каналу на рівні світових стандартів.
«Спорт Плюс» і «Спорт 2» увійшли до складу команди телеканалів «Континент ТВ»
З 1 січня 2012 року на супутниковій платформі «Континент ТВ» стартує мовлення популярних спортивних каналів «Спорт Плюс» і «Спорт 2».

Телеканал НТВ-ПЛЮС СПОРТ ПЛЮС, запущений в 2009 році, транслює російські, європейські та світові змагання, телевізійні права на які належать тільки Телекомпанії НТВ-ПЛЮС. На каналі представлені практично всі спортивні події, що транслюються на каналах власного виробництва НТВ-ПЛЮС. У 2012 році глядачів НТВ-ПЛЮС СПОРТ ПЛЮС чекає широкий спектр трансляцій, найважливіше місце серед яких займають XXX Літні Олімпійські ігри в Лондоні. Крім цього, в ефірі телеканалу пройдуть численні футбольні трансляції: першості Росії, Італії, Франції, Іспанії, Німеччини, Ліга чемпіонів та Ліга Європи УЄФА. Також на каналі будуть представлені трансляції Ліги чемпіонів з волейболу, Ліги чемпіонів з гандболу, етапи Кубків світу з гірськолижного спорту, лижних гонок, фрістайлу, сноубордингу, найбільші тенісні, легкоатлетичні турніри, боксерські поєдинки, чемпіонат Росії з фігурного катання та багато іншого. На каналі працює унікальний творчий колектив журналістів, коментаторів, продюсерів, режисерів, які забезпечують ефір каналу на рівні світових стандартів.
З входженням каналів «Спорт Плюс» і «Спорт 2» у пакети супутникового телебачення «Континент ТВ» спортивна лінійка стає ширше і різноманітніше, відповідаючи на зростаючий попит глядача на популярні саме в Росії спортивні видовища. До її складу тепер входять преміум-канал для справжніх спортивних гурманів «Спорт 1» з трансляціями англійської Прем'єр ліги і «Формули 1», канали «Спорт Плюс» і «Спорт 2» з найважливішими турнірами з масово коханим у Росії видів спорту, а також спеціалізовані спортивні канали - «КХЛ-ТВ», «Наш футбол» і Extreme Sports.
На супутниковій платформі «Континент ТВ» телеканали «Спорт Плюс» і «Спорт 2» замінять канали Eurosport та Eurosport 2, договори з якими закінчуються 31 грудня 2011 року.

У зв'язку з планується розширення пакету телеканалів супутникового телебачення «Континент ТВ» до 150 співпрацю між російським супутниковим оператором «Оріон Експрес» та каналами сімейства Eurosport в 2012 році може бути продовжено на взаємовигідних умовах.

funt3
28.12.2011, 21:05
Підключись до 31.01 та дивись HDTV безкоштовно!

Для всіх, хто не встиг підключитися до Континент ТВ в грудні, ми продовжуємо акцію «Дивіться HDTV безкоштовно»! Підключайтеся на пакет «Класичний» з використанням HDTV-обладнання Континент ТВ до 31 січня 2012 року, і Дивіться 10 HDTV каналів безкоштовно цілий рік!
Ви можете до кінця січня 2012 Статті учасником акції «Дивіться HDTV безкоштовно» і поділитися радістю зі своїми близькими:

1) придбати відмінний HDTV-приймач за відмінною ціною. Вартість підключення до «Континент ТБ» з використанням обладнання HDTV як мінімум в два рази нижче подібних пропозицій на ринку!

2) оформити передплату на пакет «Класичний» Континент ТБ. У пакеті Класичний вже в першому кварталі 2012 року ви зможете дивитися більше 60 кращих російських і зарубіжних каналів від 199 рублів на місяць!

3) отримати 10 HDTV-каналів без абонентської плати аж на цілий рік! 10 каналів високої чіткості будуть доступні для учасників акції протягом року з моменту початку комерційного мовлення HDTV-пакету (запуск комерційного мовлення планується перший квартал 2012 року). Це кращі спортивні, фільмові, музичні, пізнавальні та інформаційні телеканали, які вже представлені в Росії, а також нові телеканали, популярні у всьому світі. Канали високої чіткості будуть доступні абонентам за активної підписці на пакет «Класичний»

Ви тільки хочете підключитися до «Континент ТВ»?
Підключайтеся до пакету «Класичний» та дивіться HDTV безкоштовно!

Для всіх нових абонентів, які підключаться до пакету «Класичний» до 31 січня 2012 року з використанням HDTV-обладнання Continent, пакет телеканалів високої чіткості буде доступний безкоштовно цілий рік!

Ви вже абонент «Континент ТВ» або «Телекарт», але не можете дивитися HDTV-канали?
Замовте HDTV-приймач за 500 рублів і дивіться HDTV безкоштовно!

Кожен існуючий абонент «Континент ТВ» або «Телекарт» також може дивитися HDTV безкоштовно! Для цього необхідно замовити і оплатити приймач HDTV по акції «Приймач за рік перегляду»: при оплаті річної передплати на пакет «Класичний» приймач Continent CHD-04/IR обійдеться вам в 500 рублів. Ви можете підключити декілька телевізорів у вашій квартирі і дивитися HDTV рік безкоштовно! Для того щоб замовити HDTV-приймач, телефонуйте: Підтримка абонентів 8 (800) 100-200-6.

Ви вже абонент «Континент ТВ», підключений за допомогою HDTV-приймача?
Дивіться HDTV безкоштовно!

Якщо у вас удома вже стоїть приймач моделі Continent CHD-02/IR і Continent CHD-04/IR і ви вже підключили пакет «Класичний», ви зможете дивитися не менше 10 HDTV-каналів безкоштовно цілий рік! Для участі в акції вам нічого не треба робити - як тільки канали високої чіткості з'являться на нашій платформі, ви зможете дивитися їх безкоштовно цілий рік!

Якщо у вас вдома стоїть HD-обладнання Continent, але ви підключені до пакету «Улюблений», переходите на «Класичний» до 31.01.2012 і ви також зможете дивитися HD-канали безкоштовно цілий рік! Для того щоб змінити тариф, телефонуйте: Підтримка абонентів 8 (800) 100-200-6.

Отже, стати учасником акції і дивитися все HDTV-канали, які з'являться на платформі в першому кварталі 2012 року, абсолютно безкоштовно цілий рік можуть:

кожен новий абонент «Континент ТВ», який підключився за допомогою HDTV-приймача (моделі Continent CHD-02/IR і Continent CHD-04/IR) до 31.01.2012
кожен вже підключений абонент «Континент ТВ», вже встановив собі HDTV-приймачі моделей Continent CHD-02/IR і Continent CHD-04/IR
кожен існуючий абонент «Континент ТВ», у якого поки немає HDTV-обладнання, може замовити HDTV-приймач всього за 500 рублів, сплативши річну передплату на «Континент ТВ» (по акції «Приймач за рік перегляду»). Для того щоб дивитися HDTV рік безкоштовно, необхідно не тільки розмістити заявку, але й оплатити її до 31.01.2012

Не пропустіть можливість дивитися 10 HDTV каналів безкоштовно цілий рік!

genych
10.01.2012, 18:30
Новини від "Континент ТВ"

12 січня 2012 в період з 09:00 до 22:00 з незалежних від «Оріон Експрес» причин (у зв'язку з профілактичними роботами на транспондері № 7 (Частота 12523 МГц. Поляризація - Вертикальна) очікуються перерви мовлення наступних каналів:

HD Life
Playboy TV
Blue Hustler
Світ Серіалу
TV MALL
ДОЩ
AMEDIA

genych
20.01.2012, 13:26
Новини від "Континент ТВ"

З 1 лютого 2012 року на супутниковому телебаченні «Континент ТВ» з'явиться знаменитий британський канал про подорожі і мандрівників.Travel Channel - цілодобовий телеканал російською мовою, що представляє повний спектр програм про подорожі, кулінарних пригоди, екологічних експедиціях, туристичних походах, а також відпустці в розкішних готелях і на фешенебельних курортах. Програми телеканалу орієнтовані як на досвідчених мандрівників-практиків, які планують, куди і як відправитися в черговий раз, так і на допитливих, охочих дізнатися більше про культуру, традиції та особливості життя в різних країнах, затишно розташувавшись в кріслі біля екрану ТБ. Канал відрізняють ретельно зроблені репортажі, своя точка зору, освітлення культурних традицій і стилю життя народів світу, фестивалів, ярмарків, національної кухні, дозвілля та спорту.Travel Channel замінить на «Континент ТВ» телеканал Comedy TV, який, у свою чергу, переводиться до складу додаткових пакетів.

funt3
26.01.2012, 21:58
Outdoor Channel HD "увійшов у новий HD-пакет« Континент ТВ »

До складу нового HD-пакета, який буде доступний абонентам «Континент ТВ» в I кварталі 2012 року, увійшов Outdoor Channel HD - канал № 1 у США, який представляє в форматі високої чіткості активний відпочинок і пригоди на природі. Outdoor Channel HD - не просто телебачення: це повне пригод захоплюючу подорож. Полювання та риболовля, гонки по бездоріжжю і сафарі в пустелі - ці азартні розважальні програми адресовані як затятим шанувальникам, так і «диванним» любителям активного відпочинку на природі. Запорукою неймовірного успіху Outdoor Channel на американському ринку стало поєднання дивовижних за красою пейзажів з популярним у всьому світі активним відпочинком і розвагами. За словами Тіма Макмаллена, генерального директора Outdoor Channel, «В Росії полювання та риболовля користуються незмінною популярністю, а ландшафтне багатство і різноманітність вашої величезної країни ніби призначено для того, щоб досліджувати її і подорожувати в пошуках пригод. Тому ми впевнені, що Outdoor Channel в Росії чекає успіх ».

Outdoor Channel HD, всі програми якого транслюються в форматі істинного HD 1080i і ідеально підходять для сімейного перегляду, активно формує нові телевізійні тренди. У багатьох програмах каналу беруть участь відомі спортсмени і актори - знамениті бейсболісти чипер Джонс, Метт Дафф, Адам Ля Рош, зірки кіно і телебачення Ліам Нісон, Майкл Кітон, Вінні Джонс і багато інших.

Пригодницькі програми Outdoor Channel HD дозволяють глядачеві здійснити кругосвітню подорож, не виходячи з дому. Так, програма про полювання «Пригоди за кордоном» знімається в Південній Африці, Ботсвані, Мексиці, на Гаваях. Риболовецьке шоу за участю зірок «Весь світ на гачку» - в Канаді, Новій Зеландії, Чилі, а «Експедиція сафарі» - в Аргентині, Танзанії, Азербайджані, Австрії, Іспанії.

Всього в пакет високої чіткості супутникової платформи «Континент ТВ» увійде не менше 10 телеканалів. У новий пакет з не менш ніж 10 HD-каналів на платформі «Континент ТВ» увійдуть спортивні, фільмові, музичні, пізнавальні та інформаційні телеканали. Склад HD-пакету «Континент ТВ» буде оголошено додатково протягом січня-лютого 2012 року, по завершенні переговорів російського супутникового оператора «Оріон Експрес» з компаніями-виробниками. У протягом 2012 року пакет HD-каналів буде ще розширено.

Всім новим абонентам, що підключились до «Континент ТВ» за допомогою HDTV-обладнання Continent, перегляд 10 нових телеканалів високої чіткості буде безкоштовний протягом року. Існуючим абонентам «Континент ТВ» для безкоштовного річного перегляду нових каналів високої чіткості необхідно обладнання, що підтримує HD-формат. Канали високої чіткості будуть доступні для абонентів «Континент ТБ» з моменту початку комерційного мовлення HDTV-пакету. Планована дата запуску - лютий 2012 року.

genych
31.01.2012, 20:38
Це сталося!

Космічний апарат Horizons-2, на якому будуть розширені проекти Континент ТБ і Телекарта, прибув на нове місце роботи і встав в орбітальну позицію 85 гр. В.Д!


З 1 по 3 лютого на супутнику будуть проведені орбітальні тести (IOT) з наземної станції Kumsan, Південна Корея, а 4 лютого - тестування з партнерськими наземними станціями Intelsat в Fuccino, Італія та Уральську, Казахстан. 5 лютого 2012 Intelsat планує включення всіх транспондерів Horizons 2, а з 6-го лютого, на виставці CSTB-2012, вже буде доступний тестовий сигнал, будуть проводитися необхідні вимірювання з метою підтвердження заявлених характеристик космічного апарату. Ми запрошуємо партнерів взяти участь в дослідженні якості прийому сигналу на своїй території!


Також запрошуємо партнерів на стенд 402 «Оріон Експрес» (павільйон 1, зал 3) на 14-й міжнародній виставці CSTB-2012 (7-9 лютого 2012 року, МВЦ «Крокус Експо», МО, 66 км. МКАД, метро «Мякинино »).
На виставці ви зможете особисто дізнатися, якими будуть нові оновлені проекти Континент ТБ і Телекарта: познайомитися з новими телеканалами і пакетними пропозиціями!
«Оріон Експрес» планує стати першим супутниковим оператором доступного HDTV в Росії - канали в HD-якості можна буде дивитися в базових пакетах оператора на бюджетному обладнанні.

У пакет телеканалів «Континент ТВ» увійдуть телеканали:
Travel Channel HD
Спорт1 HD
SET HD
AXN Sci-Fi HD
Outdoor Channel HD
HD Life
Fox Life HD
Fox Crime HD
National Geographic HD
National Geographic Wild HD

Таким чином, Horizons-2 стане основною високотехнологічної майданчиком для розміщення нових російських і зарубіжних HD-каналів з найбільшою територією покриття сигналу.

karpinets2710
02.02.2012, 11:12
Акція «4 = 5» для установників "Континент ТВ".

З 1 по 29 лютого 2012 р. За активацію «Континент ТВ» ми не тільки платимо до 1000 бонусів, а й пропонуємо отримати HDTV-комплект «приймач Continent CHD-04/IR + карта доступу з підпискою 1 місяць» за кожні 4 активації «континент ТВ »!

karpinets2710
08.02.2012, 10:18
6-7 лютого - тестування параметрів сигналу з установниками
(перевіряємо зону покриття, діаметр антен і т.д.)
7 лютого - тестове мовлення з усіх транспондерів, наповнення транспондерів буде мінімальним - тільки для тесту. Протягом лютого кількість каналів буде збільшуватися кожного дня. Все що з'являються канали будуть доступні безкоштовно всім абонентам "Улюбленого" і "Класичного".

funt3
10.02.2012, 09:01
Континент ТВ збільшує кількість каналів

Додано нові канали: Муз ТБ, Disney Chanell, Comedy TV, SyFy Universal, Наше кіно, Наше нове кіно, Кіносоюз, TV XXI, Sopinnig Live
Транспондер 12000H доступний в режимі DVB - S2 та транслює канали National Geographic і TTS.

Транспондер 12080H (FEC 3 / 5 SR 26700 8PSK DVB - S2) транслює такі канали:

* муз ТВ
* Disney Chanell
* Comedy TV
* SyFy Universal
* наше кіно
* Наше нове кіно
* Кіносоюз
* TV XXI
* Sopinnig Live


Загальна кількість телеканалів у пакеті на поточний момент - 78.

karpinets2710
10.02.2012, 19:44
Континент ТВ оголошує Рік безкоштовного HDTV

Кожен, хто підключиться до базового пакету «Класичний» на HD-обладнанні Continent протягом 2012 року, має можливість цілий рік без абонентської плати дивитися 10 різноманітних за тематикою HD-каналів - фільмових, пригодницьких, пізнавальних, спортивних.

За словами Генерального директора супутникового оператора «Оріон Експрес» Аліни Куракіна, «сьогоднішній день можна без перебільшення вважати днем ​​народження масово доступного російського HDTV». У новий HD-пакет «Континент ТВ» увійшли 10 найвідоміших зарубіжних і російських телеканалів, які роблять переваги HD-телебачення - в 5 разів більш чітка, ніж в звичайному ТБ, «картинка», яскраві, насичені, природні кольори - максимально наочними і привабливими .

Це телеканали фільмів і серіалів Fox Life HD, Fox Crime HD, SET HD, AXN Sci-Fi HD і SyFy Universal, пізнавальні та пригодницькі National Geographic HD, Nat Geo Wild і Travel Channel HD, спортивний «Спорт 1 HD», канал, присвячений полюванні і риболовлі Outdoor HD, розважальний канал HD Life.

Як підкреслює Програмний директор «Оріон Експрес» Яна Бєльська, «показово, що за цим проектом з нами співпрацюють найбільші світові виробники ТВ-контенту - Sony, Fox, Universal, ВГТРК, а керівники Sony і Fox прийняли рішення про створення нових HD-каналів спеціально для нашої «гарячої HD-десятки».

Крім того, планується, що протягом 2012 року HD-пакет телеканалів «Континент ТВ» буде ще розширено.

BMW
15.02.2012, 15:12
Horizons-2 - додаткові на Континент ТВ
телеканали і передача даних
На супутнику Horizons-2, який
виведений в позицію 85 гр ВД і буде
використовуватися для розширення
пакета оператора "Оріон -
Експрес ", всього 11 транспондерів,
спрямованих на Росію. читати далі
7 з них займе "Оріон-Експрес". Як
пояснив нам директор по
продажам Intelsat в Росії
пан Маріо Іванов, ще 1-2
транспондера планується зайняти
пакетом іноземних телеканалів, а через інші надавати
послуги двосторонньої супутникової
зв'язку (VSAT).
Для надання послуг
супутникового зв'язку потрібно
додаткова координація частот між Росією, якою
належить супутникова позиція,
Казахстаном, який використовує
поруч розташований супутник
КазСат, і власником супутника
оператором Intelsat. Ця координація частот вимагає
деякий час і зараз
обговорюється в Женеві в рамках
проходить там міжнародній
конференції по електрозв'язку.
Мовлення телеканалів такого додаткового узгодження не
вимагає, і найближчі
додаткові послуги, які
будуть запущені - це трансляція
пакета іноземних супутникових
каналів. Проект буде запущений в червні-липні.
Як пояснив Крістофер Кінарі
(Christopher R.Kinard), менеджер по
послуг телепорту компанії
Intelsat, п'ять великих
виробників телеконтенту, в основному, американські
телеканали стандартного і
високого дозволу, вже
оголосили про своє бажання увійти в
цей пакет. Підготовка мультиплексу
буде здійснюватися в Мюнхені. Так як Horizons 2 не видно з
Мюнхена, пакет буде підніматися
на інший супутник, прийматися в
Росії і підніматися на Horizons 2.
В цілому пакет призначається для
прийому та ретрансляції телеканалів операторами платного
ТБ, він не призначений для
безпосереднього телевізійного
прийому (DTH).
Підготовлений і закодований
пакет можна приймати і цілком віддавати в кабельну мережу, тобто
схема роботи (Sky Head End)
аналогічна для рішень Intelsat,
пропонованих в США і в Західній
Європі. У Західній Європі, в
Зокрема, для цього використовується супутник 1 гр ЗД, підйом на який
теж здійснюється з Мюнхена.
Використання технології
simulcrypt дозволить каналам,
входять в цей пакет, додавати
кодування Conax або Irdeto і ставати доступними абонентам
оператора «Оріон-Експрес», якщо
буде укладено відповідну
угоду. Можливо, частина
каналів буде поширюватися і в
відкритому вигляді. Подальший розвиток позиції 85
град можливо тільки якщо на
заміну Horizons 2 в цю позицію
буде запущено новий супутник, з
окремими зонами покриття для
ближнього Сходу і Росії. Без такого поділу для нових послуг
немає вільних частот. Природно,
попередньо оператор повинен
бути впевнений, що ¾ ємностей будуть
розпродані. Тільки в цьому випадку
супутник окупиться, як це зазвичай і відбувається, за 5-7 років.

karpinets2710
18.02.2012, 13:04
«Оріон експрес» просить допомоги у Володимира Путіна

Участь у відеотрансляції президентських виборів дало оператору супутникового телебачення «Оріон експрес» надію дістати відмінного лобіста - прем'єра Володимира Путіна. Гендиректор «Оріон експреса» просить прем'єра допомогти отримати дозвіл на використання супутника Horizons 2

Супутник Horizons 2, який повинен бути використаний для відеотрансляції президентських виборів 4 березня, до сих пір не отримав дозволу на роботу в Росії від Держкомісії з радіочастот (ГКРЧ), повідомив Forbes.ru. Виділити супутник для цього проекту компанію «Оріон експрес» попросило керівництво «Рткомм» - цей оператор входить до складу «Ростелекома», який відповідає за проведення виборних трансляцій. Але Horizons 2 може бути допущений в телекомунікаційний простір Росії тільки після проходження «певних процедур», а на процедури потрібен час, тобто розпорядження уряду про організацію трансляцій може бути не виконано, випливає з листа гендиректора «Оріон експреса» Аліни Куракіна прем'єр- міністру Володимиру Путіну (копія є у «Ведомостей»). Вона просить прем'єра особисто сприяти проходженню «процедур».

karpinets2710
01.03.2012, 13:30
Travel Channel HD став доступний 80% росіян

Travel Channel HD був піднятий на супутник Horizons 2 на платформі «Оріон Експрес».

З Travel Channel HD глядачі зможуть не просто ознайомитися з кожним куточком планети, кулінарними традиціями, незвичайними туристичними походами, можливостями екологічного або розкішного подорожі, але також зможуть відчути себе учасниками всіх цих пригод, завдяки можливостям HD глядач зможе опинитися в приголомшливих місцях землі як наяву.

«Ми дуже раді, що один з кращих світових каналів про подорожі і для мандрівників увійде в наш стартовий HD-пакет, який передплатники пакету" Класичний "зможуть дивитися безкоштовно цілий рік. Цей проект з пропаганди HDTV - безпрецедентний для російського глядача, який ще не звик до ТВ-нового покоління і не розпробував всіх його достоїнств. Щоб уявити абонентам HDTV в. найбільш виграшному світлі, ми дуже уважно підійшли до формування свого HD-пакету, вибираючи для нього телеканали, які роблять переваги HD-телебачення - в 5 разів більш чітка, ніж в звичайному ТБ, "картинка", яскраві, насичені, природні кольори - максимально наочними і привабливими », - повідомив Михайло Дубровський, PR-директор ТОВ« Оріон Експрес ».

Анна Теслина, директор з продажів Travel Channel International, додає: «Це дуже важливий етап у розвитку Travel Channel і HD в Росії. Це дозволить великій кількості глядачів насолодитися незвичайними деталями та отримати новий досвід в сфері розваг, який пропонує HD ».

Travel Channel - провідна міжнародна мовна корпорація, що здійснює мовлення цілодобово на 20 мовах в 117 країнах Європи, Середнього Сходу, Африки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Корпорацією керує Travel Channel International Limited (TCI) - незалежна компанія з головним офісом в Лондоні (Великобританія).

karpinets2710
14.03.2012, 18:30
«Телекарта»: очікування по «ось такусенькой ціні»
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
До одного з проектів компанії «Оріон-Експрес» у мене було дуже пильну увагу. Був присутній, т.зв. «Шкурний інтерес» бо у деяких цільових глядачів даного пакета, які більшою мірою є людей похилого віку відібрали глядабельних (для них) канал «Домашній» і поставили замість нього «ТНТ».

Логічно було припустити, що після приходу в нову позицію супутника «Horizons-2» компанія «Оріон-Експрес» буде продовжувати бити в нішу, зайняту «Триколор» і почасти лайтовскім пакетом від «НТВ-Плюс». Тобто, активує ще один транспондер в mpeg2 і поставить туди канали федерального значення - поверне «Домашній», переведе туди «ТВЦ» і «ТВ-3» і поставить для повної завершеності складу федеральних каналів щось на кшталт «Муз ТВ» . І все - конкурент «Триколор» готовий. За «ось такусенькой ціною!».

karpinets2710
17.03.2012, 19:44
«Континент ТВ». Програма для партнерів: ще вигідніше

Шановні партнери!
Все, хто працює з проектами Континент ТВ, Східний Експрес та Телекарта знають, що ми пропонуємо найвигіднішу програму для партнерів! До нового телевізійного сезону ми підготували нові опції нашої програми, які дозволять вам по колишньому заробляти найбільше, працюючи саме з Оріон Експрес!
Нові опції партнерської програми ОРІОН ЕКСПРЕС

1. Найбільшу винагороду ЗА ПІДКЛЮЧЕННЯ АБОНЕНТІВ!
Ми платимо до 1100 рублів за кожного нового абонента, підключеного до Континент ТВ!
2. ТЕПЕР МИ ПЛАТИМО ЗА ПІДКЛЮЧЕННЯ АБОНЕНТІВ До ТЕЛЕКАРТ!
Отримайте до 150 рублів за підключення кожного нового абонента Телекарт!
3. ПЛАТИМО ЗА ПРОДОВЖЕННЯ ПЕРЕДПЛАТИ!
Абоненти, зареєстровані у вашому особистому кабінеті, продляют підписку або підключають додаткові пакети? Тепер ви можете заробити на цьому!
4. ПАРТНЕРАМ - ЗНИЖКИ ПРИ ПОКУПЦІ ОБЛАДНАННЯ!
В залежності від свого статусу, ви можете отримати низькі «оптові» ціни незалежно від обсягу закупівлі: навіть при покупці декількох комплектів.
5. ВЕЛИКЕ ВИНАГОРОДА ЗА ДОДАТКОВІ ПІДКЛЮЧЕННЯ У ІСНУЮЧИХ АБОНЕНТІВ Пропонуйте вашим абонентам підключити ще один телевізор до супутникового телебачення або замінити своє обладнання на телебачення нового покоління Континент ТВ HDTV! Абоненту - обладнання в подарунок, вам - до 1100 рублів!
6. КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ 100% ЗА БОНУСИ В інтернет-магазині для партнерів з'явиться можливість замовити HDTV-комплекти Континент ТВ та обладнання для підключення «Східний Експрес» 100% за бонуси!
7. КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ В ПОДАРУНОК!
Отримай HDTV-обладнання Континент ТВ, комплекти Східний Експрес і карти доступу Телекарта в подарунок за 10 активацій
8. ДОДАТКОВІ ПРИВІЛЕЇ ДЛЯ САМИХ АКТИВНИХ ПАРТНЕРІВ Тепер в нашій партнерській програмі передбачені нові статуси, кожен з яких залежить не тільки від кількості нових підключень, а й від того, як довго і плідно ви працюєте з нашими проектами. Чим вище статус - тим більше винагорода і більше спеціальних привілеїв!
9. КАРТИ ПРОДОВЖЕННЯ І КОДИ ОПЛАТИ 100% ЗА БОНУСИ продовжувати передплату вашим абонентам - отримуйте реальні гроші!
10. НОВИЙ АСОРТИМЕНТ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ЗА БОНУСИ В інтернет-магазині ви зможете придбати не тільки комплекти обладнання і карти оплати! У новому асортименті - обладнання для настройки на супутник, нова реклама і сувеніри!

З повагою
Менеджер по роботі з партнерами

karpinets2710
20.03.2012, 08:49
"Оріон експрес" не отримала частот, які вже орендувала


Держкомісія з радіочастот (ГКРЧ) так і не погодила російському оператору супутникового ТБ «Оріон експрес» використання частот американського супутника Horizons 2

Питання про виділення компанії «Оріон експрес» частот супутника Horizons 2 (належить американській Intelsat) відкладено до наступного засідання ГКРЧ з ініціативи Роскосмоса, повідомив «Відомостям» заступник міністра зв'язку Наум Мардер. Представник Роскосмоса це підтвердив. Мовлення з Horizons 2 могло б порушити нормальну роботу іншого космічного апарату - супутника Kazsat-2 через можливе накладення частот (інтерференції), пояснив він. У цій ситуації запуск мовлення «Оріон експрес» через Horizons 2 привів би до порушення міжнародних домовленостей, говорить представник Роскосмосу. Зараз умови експлуатації двох супутників узгоджуються, додав він.

Офіційних документів ГКРЧ в «Оріон експрес» поки не надходило, говорить гендиректор оператора Аліна Куракіна. А комерційний директор Intelsat Маріо Іванов стверджує, що надання каналів Horizons 2 «Оріону» погоджено з космічною адміністрацією Казахстану (отримати коментарі у казахської сторони не вдалося).

«Оріон експрес» уклав договір з Intelsat про оренду каналів Horizons 2 ще у вересні 2011 р., сума операції перевищила $ 100 млн. За допомогою цього супутника «Оріон» планує розширити пакет трансльованих каналів (Horizons 2 дозволяє віщати до 150 телепрограм, в тому числі в HD-якості) і розширити зону мовлення на країни СНД. Раніше «Оріон» користувався російським супутником «Експрес-АМ2», а після його поломки в 2008 р. перейшов на Intelsat 15 і «Експрес-АМ3».

«Оріон» використовував і Horizons 2 - правда, на основі тимчасового дозволу Мінкомзв'язку і всього один день - 4 березня 2012 р., коли проходили вибори президента. Ці вибори транслював у веб-форматі «Ростелеком», і його дочірній «Рткомм.РУ» орендував у «Оріона» канали Horizons 2. Тоді питання про перешкоди для Kazsat-2 не піднімався, відзначає менеджер одного з операторів супутникового зв'язку.

Якщо ситуація не вирішиться, «Оріону» доведеться заморозити плани експансії в СНД і навіть просто включати в сітку мовлення нові канали буде складніше, вважає гендиректор TelecomDaily Денис Шматків. На кінець 2011 р. оператор обслуговував 640 000 абонентів - майже вдвічі більше, ніж за рік до цього, але зберегти такий темп без Horizons 2 навряд чи вийде, вважає він.

karpinets2710
21.03.2012, 14:16
Футбольна весна на «Континент ТВ»

Гравці та тренери потягнулися на стадіони, а прокинулися після зимової сплячки вболівальники всієї країни - до телевізорів, що показує футбольні матчі. Спеціально для них «Континент ТВ» приготував особливу пропозицію. Підключайте додатковий пакет «Наш футбол» - і тут же отримаєте знижку на перегляд пакету «Класичний» з його знаменитими каналами - спортом, фільмами, пригодами, музикою!

Отже, рецепт весняного ТВ-коктейлю «Футбольний»:
1.
Зателефонуйте в Службу підтримки абонентів за телефоном 8 (800) 100-200-6 і підключіть тариф «6 +6»

2.
Сплатіть до 1 червня 2012 року на 6 місяців додатковий пакет «Наш футбол»

3.
Отримайте більше 20% знижки на 6 місяців перегляду пакета «Класичний»

4.
Зручно влаштувавшись перед телевізором, дивіться більше 60 кращих російських і зарубіжних телеканалів разом з кращим футболом Росії та світу!

«Класичний» 6 місяців + «Наш Футбол» 6 місяців = 2988 руб.

karpinets2710
21.03.2012, 20:17
«Приймач за рік перегляду»: весняне оновлення!

Акція «Приймач за рік перегляду» для абонентів «Континент ТВ» продовжено до середини травня 2012 року. Не пропустіть просту й вигідну можливість підключити всі телевізори в Вашому будинку до супутникового телебачення!

До середини травня 2012 року всі абоненти супутникового телебачення КОНТИНЕНТ можуть встигнути взяти участь у популярній акції «Приймач за рік перегляду». На одну карту доступу можна замовити до 4-х приймачів! Підключіть всі Ваші телевізори - в квартирі, в заміському будинку, на дачі! Не забувайте, що до 15 травня 2012 року необхідно не тільки залишити заявку, але й оплатити всі замовлені приймачі!

Оплатила річний ПЕРЕДПЛАТУ НА КОНТИНЕНТ ТВ - ОТРИМАЙТЕ СУЧАСНИЙ ЦИФРОВИЙ ПРИЙМАЧ!
HDTV ПРИЙМАЧ КОНТИНЕНТ ТВ ВСЬОГО ЗА 500 РУБЛІВ!
САМ-МОДУЛЬ КОНТИНЕНТ ТВ ВСЬОГО ЗА 500 РУБЛІВ!

karpinets2710
22.03.2012, 14:19
85E: Континент ТВ з новим symbol rate

Російська платформа платного супутникового телебачення Континент ТВ збільшила швидкість потоку (SR) на одному зі своїх транспондерів на супутнику Horizons 2 в орбітальній позиції 85 Е.
Зміни відбулися на частоті 12,000 ГГц, пол H. Первісна SR 26700 ksymb / с була збільшена до 28 000 ksymb / с, при цьому збільшилася і загальна потужність в мультиплексі.
У цьому пакеті транслюються, закодовані системою умовного доступу Irdeto, програми компаній Amedia і O2TV, а також програми FTA-TTS TV, Radio Rossii (6h), Radio Rossii (0h) і Radio Vesti.
Технічні параметри:
* Horizons 2 (85 ° E), частота 12,000 ГГц, пол H, SR 28000, FEC 2/3, DVB-S/QPSK, відкрито

funt3
29.03.2012, 08:16
" Континент ТВ" підготувалася до HD

Програмний директор оператора супутникового телебачення " Оріон Експрес "Яна Бєльська в розмові з репортером ComNews підкреслила, що всі нові HD канали, які приходять на російський ринок, потребують не тільки в платформі, але і в дистрибуції. "У наc досить супутникової ємності для нових HD - каналів. В середині квітня ми запустимо телеканал Sony HD, досягнуті попередні домовленості з ВГТРК з приводу телеканалу "Спорт -1".

karpinets2710
02.04.2012, 14:42
Регіональних версій ТНТ стало більше

На «Континент ТВ» і «Телекарт» поповнення! З 29 березня у пакети каналів увійшли нові вартові версії розважального молодіжного телеканалу ТНТ 0 і ТНТ 3. Остання на «Континент ТВ» і «Телекарт» автоматично замінить раніше транслювалися версію 2. У результаті абоненти супутникового ТБ «Континент» і «Телекарта» зможуть дивитися цікаві програми з нічної сітки каналу на 3:00 раніше, ніж в оригінальній версії.

Таким чином, супутниковий оператор послідовно прагне до надання абонентам своїх супутникових проектів найповнішого на ринку набору регіональних версій популярних російських каналів, що робить перегляд програм зручніше і простіше. Тепер у команді каналів ТНТ супутникового оператора «Оріон Експрес» три часових версії: 0, 3 і версія 7 для супутникового ТБ «Східний Експрес».

Для того, щоб дивитися телеканал ТНТ в годинній версії 0, абонентам «Континент ТВ» необхідно заново просканувати канали.

ТНТ - знаменитий розважальний телеканал, який входить до п'ятірки найбільших і найбільш популярних телеканалів Росії. Основа ефіру ТНТ - оригінальна і ні на що не схожа телепродукція: реаліті-і ток-шоу, спорт і музика, російські та зарубіжні фільми і серіали, як нові, так і вже стали класикою.

savsav
02.04.2012, 15:31
Мовлення додаткового пакета «1001 ніч» призупинено
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

З 2 квітня 2012 мовлення входять в пакет «1001 ніч» телеканалів тимчасово припиняється до впорядкування правовласниками телеканалів діяльності з розповсюдження телеканалів відповідно до останніх змін законодавства у сфері ліцензування. Всі грошові кошти за сплачений, але невикористаний період перегляду пакета «1001 ніч» будуть повернені на рахунки карт доступу передплатників пакета.
Приносимо свої вибачення за доставлені незручності.

джерело ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

funt3
04.04.2012, 08:28
Новини від "Оріон Експрес"

4 квітня 2012 (середа) з 7:00 до 8:00 і з 18:00 до 19:00 за московським*часу і 5 квітня 2012 (четвер) з*17:00 до 22:00 за московським*часу будуть проводитися технічні роботи на*електричної підстанції в офісі*супутникового оператора «Оріон*Експрес ».*Звертаємо Вашу увагу, що, в*зазначений період можуть бути недоступні такі сервіси*супутникових проектів Континент*ТВ »,« Східний Експрес »і*«Телекарта»: телефонний зв'язок,*активація карт, sms-сервіси,*продовження підписки за картками оплат і кодами, всі сервіси сайтів*компанії, в т.ч. Особисті кабінети*абонентів і установників.*У зв'язку з цим, просимо партнерів*заздалегідь активувати і*предактівіровать карти, установка яких запланована на дане*час. Предактівацію можна*зробити в своєму Особистому кабінеті*або за телефоном 8 (800) 100-200-6.*Предактівація карти доступу дає*можливість абоненту дивитися безкоштовні федеральні*телеканали протягом 7 днів.*Активацію повного пакета*необхідно зробити*обов'язково, але Ви можете зробити*це пізніше: через свій Особистий кабінет,*за цілодобовим безкоштовним*телефоном 8 (800) 100-200-6,*зателефонувавши або відправивши заявку смс-*повідомленням за телефонами +7 (916)*500-37-74 або +7 (916) 500-39-91. Предактівірованную карту може*активувати і сам абонент:*заповнивши заявку на сайті «Оріон*Експрес »,*зателефонувавши в службу підтримки по*телефоном: 8 (800) 100-200-6, зателефонувавши за телефонами +7 (916)*500-37-74 або +7 (916) 500-39-91.*Під час проведення робіт всі*телеканали оператора будуть*доступні абонентам для*перегляду.

funt3
10.04.2012, 09:19
Технічні роботи в квітні

Шановні абоненти та партнери!

У квітні 2012 року з метою модернізації супутникової платформи « Континент ТВ» та покращення якості мовлення проводяться технічні роботи по заміні устаткування для підтримки форматів HDTV, а також аудит системи умовного доступу. Можливі нетривалі відключення телеканалів, що не входять в платний пакет.

Приносимо вибачення за доставлені незручності !

funt3
10.04.2012, 09:19
У зв'язку з проведенням технічних робіт на платформі " Континент ТВ " по заміні обладнання вироблено тимчасове відключення деяких телеканалів

" Travel Channel Europe " тимчасово недоступний абонентам пакета " Континент ТВ " на 12 600 V.
"СТС " (0ч) і " ТНТ " (+3 ч) тимчасово недоступні абонентам пакета " Континент ТВ " на 12 640 V.
"Авто Плюс ", " Бійцівський клуб", "Кухня ТВ", "Моя планета", "Наука 2.0", " Outdoor Channel International ", " Перець " (0ч), " РБК ТВ", "Спорт 1 " (Росія), "Спорт плюс " і " Travel Channel HD " тимчасово недоступні абонентам пакета " Континент ТВ " на 12 120 H.

karpinets2710
16.04.2012, 09:45
Профілактичні роботи 17 і 18 квітня

Шановні абоненти та партнери!
Унаслідок проведення планових профілактичних робіт по обслуговуванню устаткування в ніч з вівторка 17 квітня на середу 18 квітня, з 22:00 по 6:00 за московським часом, можливі короткочасні перерви в мовленні телеканалів «Континент ТВ» і «Телекарта» з супутника Intelsat 15 .

Приносимо вибачення за доставлені незручності!

funt3
20.04.2012, 09:46
«Оріон Експрес» прагне стати другим на ринку супутникового ТБ«Оріон Експрес», одна з компаній першої трійки найбільших російських операторів безпосереднього супутникового мовлення, в 1 кварталі 2012 р. підключила 650-тисячного абонента. Таким чином, у «Оріон Експрес» вже понад 1,5 млн глядачів. Активні підключення тривають, і «Оріон» вступив у боротьбу за 2 місце на ринку супутникових операторів Росії.

Незважаючи на труднощі, часом супроводжували проект (так, в 2009 р. відбулася серйозна аварія на одному з російських супутників, з якого минулого віщав «Оріон»), сьогодні, згідно з рядом оцінок, «Оріон Експрес» - це самий динамічно зростаючий оператор, щороку подвоюються абонентську базу. Це не в останню чергу пов'язано з тим, що компанія є єдиним оператором, підключитися до якого можна на всій території Росії. Крім того, «Оріон» працює у всіх цінових сегментах, від самого доступного соціального ТБ до преміального, надаючи більше 100 каналів і телебачення високої чіткості. Цікаво, що кожній аудиторії провайдер адресував спеціальний проект.

Для мешканців краю землі

Найбільша не тільки в Росії, а й у світі зона покриття дозволяє супутникового сигналу «Оріон Експресу» досягати користувачів, які без цього оператора ризикували б залишитися без ТБ взагалі. За словами PR-директора компанії Михайла Дубровського, перша група споживачів послуг безпосереднього супутникового телебачення від провайдера - це глядачі, до яких будь-яке інше телебачення, в тому числі ефірне, в силу різних причин просто не доходить. Або, якщо доходить, то з дуже низькою якістю сигналу.

Зокрема, на цій групі сфокусований проект «Східний Експрес», створений спеціально для Східного Сибіру і Далекого Сходу. Кабельні мережі в цих місцях існують тільки у великих містах, а прийом ефірного ТБ нестабільний, та й якість «картинки» сильно кульгає. Тому супутникове телебачення на «далеких» територіях не просто затребувано - воно є товаром першої необхідності. Так що не дивно, що проект «Східний Експрес» розвивається швидкими темпами, і не в останню чергу в силу територіальної специфіки. І, звичайно, як кажуть у компанії, «Східний Експрес» - проект не стільки комерційний, скільки соціальний: він забезпечує телебаченням 12 регіонів першої черги федеральної цільової програми «Розвиток телерадіомовлення в РФ на 2009-2015 роки».

Крім того, «Оріон Експрес» врахував різноманіття часових поясів в нашій країні. Федеральні телеканали в пакеті «Континент ТВ» транслюються не тільки в московській часовий версії, але і в часових версіях для Сибіру і Уралу. Це зручно як абонентам, які дивляться програми відповідно до ефірної сіткою, так і самим телеканалам - багато хто з них поширюють або резервують свої годинні версії з платформи «Оріон Експрес».

Для дачників і сільських жителів

Друга група споживачів ТБ від компанії - ті, хто не хоче або не може платити за телебачення багато. Це і жителі малих російських міст з переважним приватним житловим фондом, і городяни, які проводять літо на своїх шести і більше сотках. Кабель, зрозуміло, до кожного будиночка дотягнеться не скоро, якщо дотягнеться взагалі, тому в цьому сегменті в супутникового ТБ хороші перспективи. Аналіз ринкової ситуації та запитів споживачів, охочих за межами міст-мільйонників отримувати більше каналів, ніж в «ефірі», але при цьому недорого, і привів, за словами Михайла Дубровського, до появи проекту «Телекарта».

У цьому проекті «Оріон Експрес» зробив акцент на базовому наборі найбільш популярних каналів з низькою абонентською платою. Що важливо, в компанії зуміли домогтися, наскільки відомо, самої мінімальної для ринку ціни стартового комплекту. Вона, за даними компанії, дорівнює 3-4 тис. руб., Що в 2 рази дешевше, ніж підключення до інших проектів. Тому «Телекарта» доступна практично всім потенційним абонентам. Інакше кажучи, проект, що позиціонується як найдоступніше супутникове телебачення РФ, орієнтований на тих, кому необхідна телекартинка, за яку якщо й треба платити, то зовсім трохи. При цьому 10 найбільш популярних російських каналів в «Телекарт» надаються безкоштовно.

А ще, на думку багатьох, «Телекарта» ідеальна як друге телебачення. Сьогодні рідко коли в родині один телевізор, а підключати всі телевізори в будинку недешево. Якщо в абонента вже стоїть супутникова антена, то підключення другого телевізора до «Телекарт» обійдеться в 2,5 тис. руб., Що також в 2 рази менше аналогічних пропозицій ринку. Можна дивитися на основному телевізорі 100 каналів і HD-телебачення, а на кухні достатньо і 30 каналів «Телекарт».

Якість та інновації для середнього класу

Ще одна аудиторія «Оріон Експрес» - свого роду телевізійний середній клас. Цій категорії глядачів, звичайно, важливо число каналів на платформі. Але ще важливіше якість контенту. Плюс зручне пакетування, супутні послуги та сервіси. І ціна не повинна бути позамежної - більшість не готове платити за телебачення більше 200-300 руб. Саме цій вимогливою аудиторії і адресований проект «Континент ТВ».

Цікаво, що з появою на платформі HDTV-пропозиції подібний проект починає чітко конкурувати за прискіпливу і платоспроможну аудиторію в мегаполісах і містах-мільйонниках з кабельними операторами, які ведуть мовлення в аналоговому форматі. Адже недорогий комплект HD-обладнання та можливість безкоштовного перегляду десятка HD-каналів протягом року з моменту підключення - приваблива ідея для володарів сучасних HD-телевізорів. Ринок для HDTV-пропозиції в Росії величезний: в країні вже продано більше 10 млн. телевізорів з можливістю прийому HD-сигналу. Доступне HDTV-пропозиція здатне, на думку компанії, послужити популяризації в Росії ТБ високої чіткості і сприяти зростанню інтересу глядачів до HDTV, а значить, і продажів.

Інвестиції в філософію

Обгрунтованість бізнес-філософії компанії підтверджується цифрами. За даними аналітика дослідницької компанії iKS-Consulting Олени Крилової, в 2011 р. «Оріон експрес» наростив абонентську базу більш ніж удвічі. З точки зору динаміки це, як вважається, кращий результат серед операторів супутникового ТБ.

«Оріон Експрес» - інвестиційно привабливий проект, заявляють в керівництві компанії, яка, за даними CNews, двічі приваблювала разові інвестиції під розвиток своєї супутникового угруповання. Як підкреслює PR-директор оператора, обидва рази це були інвестиції діяльно і постійно підтримують бізнес-філософію проекту акціонерів (ними, як відомо, в рівних частках є «Фондсервісбанку» та Юрій Хітров).

funt3
27.06.2012, 10:04
«Оріон Експрес» повертається до широкої реклами «Континент ТВ»

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Російський оператор супутникового телебачення «Оріон Експрес» вперше після тривалої перерви розпочав широку рекламну кампанію своєї платформи «Континент ТВ» (супутник Intelsat-15, 85,15 гр. E) на федеральних теле-і радіоканалах країни.

З 29 червня до кінця 2012 р. щоп'ятниці в вечірній прайм-тайм «Оріон Експрес» буде виступати в якості рекламного партнера популярного розважального шоу «Поле чудес», трансльованого на «Першому каналі» російського телебачення. У центрі уваги перебуватиме пропозиція «Континент ТВ» у форматі високої чіткості HD. У кожній передачі трьох фіналістів «Поля чудес» чекатимуть подарунки від «Континент ТВ» - комплекти «Континент HD», а також комплект HD-обладнання в секторі «приз» на знаменитому обертовому барабані. Крім того, в рамках спонсорства ведучий шоу Леонід Якубович буде розповідати учасникам передачі і телеглядачам про «Континент ТВ», його переваги, дасть рекомендації по установці «Континенту» та вибору пакетів каналів.

1 липня, відбудеться ще одна прем'єра «Континент ТВ» на «Першому каналі» - супутникове ТБ високої чіткості виступить в якості спонсора програми «Фазенда». З першого дня липня і до кінця 2012 р. в рамках програми «Фазенда» учасники програми отримають комплекти «Континент HD».

Крім того, рекламна кампанія «Континент ТВ» продовжиться на радіо: з 20 червня по 5 липня 2012 рекламні ролики, що просувають телебачення високої чіткості HDTV «Континент» та акцію «5550 на рахунок», звучать на «Дорожньому радіо» та Радіо « Дача ».

funt3
10.08.2012, 12:08
Зміни в пакетуванні «Континент ТВ»

До уваги абонентів і партнерів «Континент ТВ»! Повідомляємо Вам про плановану зміну пакетування Континент ТВ! У самий повний пакет Континент ТВ «Безлімітний» увійдуть понад 100 найцікавіших каналів на будь-який смак, включаючи канали високої чіткості! Коштувати пакет «Безлімітний» буде від 199 рублів на місяць!

У пакет «Безлімітний» увійдуть всі канали пакету «Класичний» і канали тематичних пакетів «Континент ТВ» - кращі російські і зарубіжні бренди:
• Кращі російські та зарубіжні кінофільми та серіали: Кінолюкс, Наше Нове Кіно, SY-FY Universal, Кіносоюз, Амедіа, ТВ XXI, Комедія ТБ
• «Чоловічі» канали: Бійцівський Клуб, Автоплюс, Extreme sports, Comedy TV, Перець, 2х2, РБК
• Телеканали про захоплення та хобі: Моя Планета, Наука 2.0, 24 Техно, Кухня ТБ, Galaxy
• Музичні канали: Європа Плюс, 9 Хвиля, VH1 Classic, Mezzo
• Телеканали для дітей: Tiji, Gulli і Дитячий Світ

Кожен тематичний пакет можна буде замовити і підключити окремо - на додаток до пакету «Класичний». Але цікавіше і вигідніше буде дивитися їх всі разом, у складі «Безлімітного» - адже при оплаті на рік вперед вартість передплати на 100 каналів пакету «Безлімітний» буде дорівнює річній підписці на 60 каналів «Класичного»!

Зверніть увагу на те, як зміниться склад пакету «Класичний». Тепер «Класичний» включає в себе телеканали цікаві масової аудиторії, він збалансований за складом і тематиці.
• канали Disney і Nickelodeon замінять Дитячий Світ і Tiji, які будуть переведені в пакет «Безлімітний»;
• канал Investigation Discovery замінить канал Discovery World;
• канали Extreme Sports, Comedy TV і 2х2 будуть переведені в пакет «Безлімітний»;
• в пакет «Класичний» буде додано музичний канал Муз ТВ.

HD-канали будуть доступні всім абонентам «Класичного» ще не менше року без додаткової плати!

Протягом 2012 року планується збільшення числа каналів як в «Класичному», так і в «Безлімітний» пакетах. Відкрийте для себе безлімітний «Континент»!

funt3
11.09.2012, 10:01
Телеканал 21 + увійшов в базовий пакет «Континент ТВ»

Загальноросійський розважальний телеканал 21 + розпочав мовлення в базовому пакеті супутникового телебачення «Континент ТБ» російського оператора «Оріон Експрес». З перших днів вересня цього року глядачі можуть дивитися телеканал 21 + на 21 кнопці «Континент ТВ», доступному для 99% населення Росії.
Включення в базовий пакет «Континент ТВ» забезпечить впевнений прийом сигналу телеканалу 21 + практично на всій території Росії, що дозволить значно збільшити супутникову аудиторію і активізувати просування телеканалу в регіональних кабельних мережах. Тепер 21 + можна приймати з супутникових позицій 85 гр. с.д. («Оріон Експрес») і 36 гр. с.д. («Триколор ТВ»).
Телеканал 21 + - це незалежний федеральний розважальний телеканал з унікальною сіткою мовлення, сформованої виключно з прем'єрних західних проектів та оригінальних власних програм за участю російських і західних знаменитостей. Головна відмінність 21 + - свіжий і сміливий погляд на найцікавіші і незвичайні події в регіонах, країні та світі в щоденній новинній програмі FAQти. В ефірі 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
Телеканал почав мовлення 21 грудня 2011 і на сьогоднішній день транслюється основними операторами Росії - «Оріон-Експрес», «Ростелеком», «ЕР-Телеком», «Триколор», «Комстар» та ін На даний момент потенційна аудиторія 21 + перевищує 15 млн. чоловік.

savsav
08.03.2013, 11:17
Телеканал Перець

На супутник Horizons2 піднятий телеканал Перець у форматі DVB-S/MPEG2
Тепер канал доступний абонентам Телекарты в пакеті "Стандарт", і абонентам Континенту в пакетах "Класичний" та "Улюблений".

Континент ТВ

genych
11.03.2013, 15:24
Континент ТВ. Телеканал «Кінолюкс» повертається!

Шановні абоненти!

Поспішаємо повідомити, що телеканал «Кінолюкс» повертається! Дивіться в «Безлімітному» 24 години 7 днів на тиждень 365 днів на рік найкраще художнє кіно у всьому різноманітті жанрів на телеканалі «Кінолюкс».

Для абонентів «Класичного» телеканал «Кінолюкс» доступний в тематичному пакеті «Кіно».

karpinets2710
02.07.2013, 10:04
Перспективи мовлення «Оріон-Експрес» за інформацією, озвученою на партнерському семінарі в Ставрополі

У даному короткому матеріалі викладено дайджест інформації, яка була озвучена на минулому 28 червня партнерському семінарі «Оріон-Експрес».

Спочатку інформація, яка може бути сприйнята одночасно і позитивно і негативно. Справа в тому, що Оператор орендував ще чотири транспондера. У зв'язку з цим, восени можна очікувати «глобальною» оптимізації транспондерной ємності в позиції 85 гр.в.д., що виллється в чергову перестановку транслюються телеканалів.

Один транспондер буде задіяний під проект VSAT, який пропонуватиме Оператор для фізичних та юридичних осіб. Вартість обладнання - від 10 тисяч рублів, вартість безлімітного тарифу (з обмеженням по швидкості) - 1200 рублів на місяць.

Відразу кілька мовників розглядають позицію 85 гр.в.д. для дистрибуції своїх телеканалів на територію Росії, зокрема Discovery Networks.

У 2014-му році можна очікувати появи з цієї позиції безлічі регіональних мовників. Зокрема, свою зацікавленість в платформі «Оріон-Експрес» висловили регіональні телекомпанії з Ростова-на-Дону, Махачкали та інших міст Росії. Цілком можливо, що для «регіоналів» буде виділений один транспондер.

Ведуться переговори з неназваним 3D-телеканалом, який повністю буде адаптований для мовлення на Росію. У разі успішних переговорів, телеканал може з'явитися «а-ля карт» восени цього року. Можливо також поява на платформі давно очікуваних еротичних каналів.

Телеканали «Амедіа Преміум HD» і «Амедіа 1» повинні з'явитися на супутнику до 1 липня.

Протягом найближчих років у позицію 85 гр.в.д. буде запущений новий важкий супутник, який буде покривати потужним променем всю територію Росії і дозволить приймати сигнал на антени невеликих розмірів.

Підтверджені плани з розширення пакету HD-каналів до 20. Але не обійшлося і без «ложки дьогтю». У рекламній презентації були позначені 39 безкоштовних телеканалів у пакетах «Телекарта HD» і «Континент». І в цьому списку чомусь були присутні канали «Відкритий світ» та «Завжди з тобою», які вже кілька місяців благополучно транслюються з сусіднього супутника «Ямал-201», але не в позиції 85 гр.в.д.

genych
18.09.2013, 21:57
Новий телеканал у Континент ТВ

Телеканал "Жива природа HD" з'явиться в пакеті Континент ТБ.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

slavon
30.09.2013, 15:38
«Оріон експрес» планує вийти на DTH ринок України...
С 1 октября 2013 г. «дочка» «Орион экспресс» — компания «Визион» начнет продавать услуги платного ТВ в Киргизии, передал «Ведомостям» директор по развитию «Ориона» Кирилл Махновский. Также, по его словам, «Орион» готовится к выходу на рынки Казахстана, Украины и Закавказья. В Киргизии спутниковое телевидение смотрят около 200 000 домохозяйств, именно этим подписчикам «Орион» хочет предложить свои услуги в первую очередь, говорит Махновский. Прибыльным киргизский проект должен стать на второй год работы. Ни планируемые инвестиции в проект, ни количество абонентов, которые «Орион» рассчитывает подключить за пределами России, Махновский не раскрывает.

С 1 октября 2013 г. «дочка» «Орион экспресс» — компания «Визион» начнет продавать услуги платного ТВ в Киргизии, передал «Ведомостям» директор по развитию «Ориона» Кирилл Махновский. Также, по его словам, «Орион» готовится к выходу на рынки Казахстана, Украины и Закавказья. В Киргизии спутниковое телевидение смотрят около 200 000 домохозяйств, именно этим подписчикам «Орион» хочет предложить свои услуги в первую очередь, говорит Махновский. Прибыльным киргизский проект должен стать на второй год работы. Ни планируемые инвестиции в проект, ни количество абонентов, которые «Орион» рассчитывает подключить за пределами России, Махновский не раскрывает.

«Орион экспресс» — самый быстрорастущий российский оператор платного телевидения. По данным iKS-Consulting, в первой половине 2013 г. размер его абонентской базы вырос по сравнению с аналогичным периодом 2012 г. на 81%, при том что в целом по России количество подписчиков платного ТВ увеличилось всего на 13%. Тарифы «Орион экспресс» не сильно отличаются от стоимости услуг крупнейшего в России оператора платного телевидения — дискаунтера «Триколор ТВ», а вот оборудование у «Ориона» дешевле, объясняет аналитик iKS-Consulting Елена Крылова.

До сих пор российские операторы платного ТВ не очень спешили за рубеж. Лишь на Украине работают IP-телевидение МТС и спутниковое вещание «НТВ-плюс», а в Белоруссии — кабельный оператор «Космос ТВ», 50% которого принадлежит российской «Акадо». Кроме того, в сентябре 2012 г. на камбоджийский рынок вышел оператор One TV, 51% акций которого принадлежат российской GS Group (ее президент Андрей Ткаченко считается одним из совладельцев «Триколор ТВ»).

Но темпы роста российского рынка платного ТВ снижаются: крупные города уже застроены сетями кабельного ТВ, а за их пределами активно наращивают абонентскую базу спутниковые вещатели, в первую очередь «Триколор ТВ», констатирует Крылова. А рынки Украины, Киргизии и Казахстана в целом похожи на российский: большие расстояния, множество маленьких населенных пунктов, где нет быстрого интернет-доступа и кабельного ТВ, говорит она.

Экспансия телевизионных вещателей на постсоветское пространство может оказаться успешной, считает Крылова: в относительно бедных странах платное телевидение — самое доступное развлечение, а в труднодоступных районах зачастую и единственное.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Zhora15
30.09.2013, 16:37
«Оріон експрес» планує вийти на DTH ринок України...
Тільки виходити на ринок України на 85му борту ,навряд чи є смисл,для України їм прийдеться виходити на 55борт (наприклад) ,а то не так вже і просто... Бо 85 надто низько висить...

genych
05.12.2013, 21:37
Дистриб'ютором « авто24 » в Україні стала компанія «Континент ТВ»

З 1 грудня 2013 компанія «Континент ТВ» є ексклюзивним дистриб'ютором телеканалу « авто24 » на території України .

« Авто24 » - унікальний автомобільний телеканал з ексклюзивним контентом власного виробництва та кращими програмами легендарного німецького каналу Auto Motor Und Sport ( AMS ) .

Все про авто - тепер на одному каналі :
• Захоплюючі тест- драйви
• Яскраві автомобільні шоу та змагання
• Унікальні передачі для автоледі
• Новини світової автоіндустрії
• Ексклюзивні репортажі з світових автосалонів
• Захоплююча історія розвитку автосвіту
• Спортивні авто та гаражі колекціонерів
• « Зіркові» ведучі та поради автолюбителям
• Аматорське відео і автогумор .

До 16 грудня телеканал « авто24 » можна дивитися у відкритому доступі з супутника ABS- 1 ( 75 ° східної довготи) з наступними параметрами:

Частота: 12640 МГц
Поляризація: вертикальна
Швидкість потоку : 22 Мбіт / с
FEC : ¾

Компанія «Континент ТВ» є ексклюзивним дистриб'ютором на території України телеканалів «Моя Планета » , «Наука 2.0» , «Історія» , « Сарафан », «Країна » , « авто24 » , « Єврокіно » і «Живи ! ». Компанія зареєстрована Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення як суб'єкт інформаційної діяльності .

sat-prof
22.04.2014, 09:47
Континент ТВ
С 30 апреля мы прекращаем вещание каналов Travel & Adventure и Travel & Adventure HD.
Вещание Travel & Adventure будет прекращено в пакетах «Классический», «Безлимитный»; Travel & Adventure HD — в пакете «Безлимитный».

genych
23.06.2014, 13:57
Континент ТБ. Канал 24_DOC в ефірі!

24_DOC - цілодобовий телеканал світової актуальною документалістики - тепер доступний нашим абонентам!

В ефірі телеканалу - найкращі документальні фільми останнього десятиліття, відмічені нагородами російських і найбільших міжнародних фестивалів.

Щотижня на каналі виходить спецпроект, який складається з фільмів, об'єднаних однією тематикою або приурочених до знаменної дати. Спеціальний проект включає в себе фільми-події, багато з яких до цього не транслювалися в Росії.

Канал доступний для абонентів, підписаних на додатковий пакет «Відкриття» у форматі MPEG 4 в зоні прийому супутника Horizons 2.

24_DOC замінить канал ID Investigation Discovery, який закінчив своє мовлення у наших пакетах відповідно до ліцензійним договором 19 червня 2014 г

Nalot
31.08.2014, 20:33
tvsat-prof«Ариг Ус» - телеканал для глядачів будь-якого віку та інтересів! В ефірі телеканалу місцеві та світові новини, актуальні інтерв'ю та прямі трансляції. Доповнюють ефір популярні серіали і кіно зарубіжного та вітчизняного виробництва, а також пізнавальні документальні фільми. Щодня для дітей - мультфільми, мультсеріали та повнометражне кіно, Ігрові та освітні програми.
Основні телепроекти телеканалу:
«Східний експрес» - перша в Республіці Бурятія новинна щоденна програма сучасного формату. Виходить в ефір з 1994 р це більше, ніж новини, це прагнення охопити весь спектр думок.«Проти ночі» - щотижнева підсумкова аналітична програма Андрія Левантуева. Протягом години інформаційні підсумки та їх аналіз в авторському і експертному коментарі. Програма удостоєна премії Я. Гашека, премії Спілки журналістів Росії в номінації «Краща журналістська робота у сфері телебачення».«Спортивний експрес» - інформація про відомих бурятських тренерів та спортсменів. Висвітлюються проблеми і перспективи бурятського спорту.
«Мунген серге» - художньо-публіцистична програма бурятською мовою, що розповідає про побут та традиції бурятського народу.«Чудова п'ятірка» - єдина в Бурятії освітня програма для школярів. Основна її мета - пропаганда знань через телегру.
А також багато інших телепроекти!
Дивитися телеканал зможуть абоненти Республіки Бурятія, Забайкальського краю і Іркутської області!
Телеканал доступний для абонентів пакетів «Стандарт Восток»,«Безлімітний Восток», «Безлімітний Восток HD» у форматі MPEG-4, в зоні прийому супутника Експрес АМ5.
Приємного перегляду

Nalot
10.10.2014, 19:35
ukrprofСьогодні на ряді каналів пакету "Оріон-Експрес" (торгова марка "Континент" або "Телекарта") з'явився ідент кодування Abel Quintic (4AEB), яка використовується для перегляду каналів російського супутникового провайдера "РікорSMART.TV".
Але до відомої кодуванні від популярного російського оператора "Триколор ТВ" це не має відношення.Насправді ідент цієї кодування відноситься до так званих "білим" картам, які працюють тільки у власних "рікоровскіх" ресіверах "S21 IVR", але можливо їх використання і в інших операторських приставках. Такі карти в Росії використовуються тільки для перегляду пакета "Рікор.SMART TV".

Nalot
10.10.2015, 13:29
ukrprof«Brazzers TV»: безперечна:mad: еротика
Телеканал «Brazzers TV», який
відомий на ринку показом фільмів в
жанрі важкої еротики (hard porno)
нещодавно запустив локальну версію для російських
телеглядачів, яка поширюється через мережі
оператора «Оріон-Експрес». Нещодавно вона з'явилася
і у найпопулярнішого супутникового DTH-оператора
«Триколор ТВ».
До цього на платформі "Триколор ТВ" транслювалася
цілодобова європейська версія цього каналу,
який поширюється на європейський континент
через супутникове угруповання «Hot Bird». Пов'язані
відбулися зміни з приведенням «Brazzers TV» до
нормам російського законодавства, де трансляція і
розповсюдження порнопродукції вважається кримінальним
злочином.
У зв'язку з цим, нагадаємо що в даний момент
транслюють російські супутникові
DTH-оператори в даному жанрі на своїх платформах:
ТРИКОЛОР ТБ
«Народний» оператор напевно розчарував
шанувальників жорсткого еротичного відео своїм
рішенням, перевівши «Brazzers TV» у більш легку версію.
Але поки вночі шанувальники відвертих еротичних
видовищ можуть дивитися два канали, які умовно
можна зарахувати до категорії «hard:« Нічний канал »і
«Спокуса ТВ». Як довго це триватиме поки
невідомо. Але рішення по «Brazzers TV», швидше за все,
пов'язано з тим, що канал мовить цілодобово, тому
два самих «перчене» каналу чіпати не будуть. Може
бути ...
ОРІОН-ЕКСПРЕС (Телекарта, Континент, Східний
Експрес)
Це самий «цнотливий» російський супутниковий
DTH-оператор. Який примудряється брати з передплатників
абонентську плату за показ легкої еротики на своїй
платформі. Напевно, якщо «важкі» еротичні
канали коли-небудь з'являться у реченні «Про-Е», то
можна буде зробити висновок про зміну політичного ладу
в Росії