Перегляд одного допису
Старий 07.01.2011, 17:14   #8
VADYA777
Moderator
 
Аватар для VADYA777
 
Реєстрація: 10.01.2010
Дописи: 1.108
Ukraine
Надіслати повідомлення для VADYA777 на ICQ Надіслати повідомлення для VADYA777 на Skype
Типово

Тюнер STAR SAT SR-6200CU привезли з Греції.Підскажіть якими програмами з ним працювати.

дякую все вишло!)


Для подяки існує кнопка +

підкажіть як віжкрити Sport2 будь ласка.

Цитата:
Допис від Artem Переглянути допис
підкажіть як віжкрити Sport2 будь ласка.
Ключі тут: http://sat-prof.com.ua/showthread.php?p=15830

Цитата:
Допис від Artem Переглянути допис
підкажіть як віжкрити Sport2 будь ласка.
150 разiв на цьому форумi про це написано.
Або щомiсячно вводити с пульта, з компа або якимсь iншим способом ключ в роздiл Mediaduard (SECA ключi у вiдповiдному роздiлi на сайтi), або, якщо пiд ваш тюнер є софт з автоапдейтом, прошити ним та не паритися в майбутньому.

та ту така сетуація що ключ який було введено з компа випадково стерли!а з пульта не виходить вводити місця для ключа не вистачає!
Допоможіть!)

Цитата:
Допис від Artem Переглянути допис
... місця для ключа не вистачає!
Допоможіть!)
Нереально! Це ж скільки ключів у Вас забито?!! Значить багато лишніх. Видаліть якийсь непотрібний.

ні я втому сенсі що коли вводиш ключ не вистачає на весь ключ місця!я не знаю як зробити ще один рядок(

Цитата:
Допис від lopatinsergey Переглянути допис
150 разiв на цьому форумi про це написано.
Або щомiсячно вводити с пульта, з компа або якимсь iншим способом ключ в роздiл Mediaduard (SECA ключi у вiдповiдному роздiлi на сайтi), або, якщо пiд ваш тюнер є софт з автоапдейтом, прошити ним та не паритися в майбутньому.

Скачіть будь-ласка чи можу я відкрити канал SPORT2 на своєму DIGITAL 500PLUS ?? і якщо можна то поясніть куди вводити і який саме ключ ;) буду дуже вдячний

Цитата:
Допис від Marjan1992 Переглянути допис
SPORT2 на своєму DIGITAL 500PLUS ??
Можливо мали на увазi DIGITAL 5000PLUS?
Якщо це арiоноподiбний, читай на цьому форумi роздiл
про OPENBOX F-100. F-1700
Кращий на мiй погляд софт пiд них вiд Hmura:
OPENBOX F-100 POLSAT AU-dvbxtreme.zip
Вхiд в эмулятор кажись червоною кнопкою.

Доброго вечора Всім….Допоможіть будь-ласка…..Раніше працював лише з 3329С.
Цікавить чи процес прошивання 4100С подібний до StarTrack 550D ???
Є StarTrack 550D
Софт версія………….VGAO 3.4.01 emu
Апар. Версія…………15 5.3.0
Загрузчик……………..1.0.7
FDD Ver………………1.0.16
Чи можна завантажити –«Софт(ПО) 3.4.09 для Globo 3xxx-6xxx» програмою
«LOADER STARTRACK & TRUMAN 1.0.7 ^ The First ,» і що потрібно вибрати в пункті UPGRADE:
Download all
Download software
Download default…….. чи щось інше…. Дякую…

Цитата:
Допис від drachuk1979 Переглянути допис
Доброго вечора Всім….Допоможіть будь-ласка…..Раніше працював лише з 3329С.
Цікавить чи процес прошивання 4100С подібний до StarTrack 550D ???
Є StarTrack 550D
Софт версія………….VGAO 3.4.01 emu
Апар. Версія…………15 5.3.0
Загрузчик……………..1.0.7
FDD Ver………………1.0.16
Чи можна завантажити –«Софт(ПО) 3.4.09 для Globo 3xxx-6xxx» програмою
«LOADER STARTRACK & TRUMAN 1.0.7 ^ The First ,» і що потрібно вибрати в пункті UPGRADE:
Download all
Download software
Download default…….. чи щось інше…. Дякую…
Можна . В загрузчику выбирай - Download all(процес такий самий)

Дякую "sa3500" та всім хто хотів допомогти..... + я поставив....

парні на яких каналах є телетекст?

Добрий день!Скажіть будь-ласка як встановити моторизацію на ресівері Ортон 9600 в мене крутить тільки в один бік, а назад вже ні допоможіть розібратися.

Доброго вечора Всім ! Допоможіть будь-ласка. нема сигналу на амоси сириуси хотб.а на 36 е.Уже це сталося 2 тижни назат згорив дисек.Чого так часто пидскажить!!!!!!!!!!!! Дякую !!!!!!!!

Цитата:
Допис від tarasza Переглянути допис
Доброго вечора Всім ! Допоможіть будь-ласка. нема сигналу на амоси сириуси хотб.а на 36 е.Уже це сталося 2 тижни назат згорив дисек.Чого так часто пидскажить!!!!!!!!!!!! Дякую !!!!!!!!
Можливо проблема тільки в качестві дісека

Цитата:
Допис від tarasza Переглянути допис
Доброго вечора Всім ! Допоможіть будь-ласка. нема сигналу на амоси сириуси хотб.а на 36 е.Уже це сталося 2 тижни назат згорив дисек.Чого так часто пидскажить!!!!!!!!!!!! Дякую !!!!!!!!
Может быть такое качетво.В последнее время попадалось из 10 4-5 сбраком.

може бути вид кабеля. одна тарил ка на криши а друга на балкони зяднани ще одним дисеком на балкони той нормальний.

Цитата:
Допис від tarasza Переглянути допис
може бути вид кабеля. одна тарил ка на криши а друга на балкони зяднани ще одним дисеком на балкони той нормальний.
Читкiше ставте запитання. Що ви хочете. Якщо тарiлка на кришi з одною головкою, а на балконi теж з одною, двома чи трьома, ставте чотирьох портовий дисек на балконi, приєднуйте до нього всi головки та виводьте на тюнер. Якщо у вас використовується два дисека, треба виводити до тюнера два кабеля i переключати на мiсцi через реле 0/12V.

Цитата:
Допис від tarasza Переглянути допис
може бути вид кабеля. одна тарил ка на криши а друга на балкони зяднани ще одним дисеком на балкони той нормальний.
Якщо є підозра до кабеля, то почніть все з початку. Підєднайте напряму тюнер+головка, а потім ч-з дісек.Брак дісеків є, а можливо і ваші неправильні дії (відєднання і підєднання при включеному тюнері і тд)...

Дякую за допомогу.проблема у кабели пидсажить модель кабеля. видстань 35 метрив

підскажить будь -ласка як сат -интеграла7200 злити список каналів а потім залити новий. Дякую

Цитата:
Допис від tarasza Переглянути допис
Дякую за допомогу.проблема у кабели пидсажить модель кабеля. видстань 35 метрив
Можеш брати любий . 35м - не така вже й велика вiдстань .
Ну наприклад цей - RG6U

Цитата:
Допис від tarasza Переглянути допис
підскажить будь -ласка як сат -интеграла7200 злити список каналів а потім залити новий. Дякую
Використовуй TH-7200 PVR_Loader_1.23
Щоб злити список каналів вибираєш "Upload Program and Config"
Залити - "Download Program and Config"

Цитата:
Допис від tarasza Переглянути допис
Дякую за допомогу.проблема у кабели пидсажить модель кабеля. видстань 35 метрив
Я користуюсь з недорогих, краще на мою думку, ніж Finmark я не зустрічав і RG-6 \U(з мідною оплеткою)

Цитата:
Допис від Artem Переглянути допис
ні я втому сенсі що коли вводиш ключ не вистачає на весь ключ місця!я не знаю як зробити ще один рядок(
Що за ключі Ви хочете вписати? Беріть звідси: http://sat-prof.com.ua/showpost.php?...0&postcount=66

Mediatech (Amos, 4W)
11260 H 27500 3/4
Ident 002A

Key 0D: XX XX XX XX XX XX XX XX <--- January (Next)

Key 0E: XX XX XX XX XX XX XX XX <--- Service key

Цитата:
Допис від sa3500 Переглянути допис
Можеш брати любий . 35м - не така вже й велика вiдстань .
Ну наприклад цей - RG6U
Думаю його брати.

Використовуйте цитати, бо не зрозуміло, кому відповідаєте

Скажытье пожалоста почему у меня на ресивере Openbox S7 из файла softcam key Bulsatcom не идот а все остальное работает помогите розобратса пожалуйста

поможить будь- ласка тюнер 4100 амос хотбирд сириус показуе ставлю сат -интеграл 7300 сириус амос показуе хотбирт ни в чому пречина.головки 2 вихода универсал.

Цитата:
Допис від tarasza Переглянути допис
поможить будь- ласка тюнер 4100 амос хотбирд сириус показуе ставлю сат -интеграл 7300 сириус амос показуе хотбирт ни в чому пречина.головки 2 вихода универсал.
Перевірте налаштування портів.

...у ресивері сат-интеграл 7300

Добрий день!у підрозділі форуму- DVB карти є тема Softcam,де викладено файл ключів
Softcam key.Які емулятори використовують Softcam key? Користуюсь vpug 2.4.6 та файлом ключів vkeys,також у чому різниця між Softcam і Softcam key?

Хто зустрічався з тюнером для перегляду супутникових каналів через комп або через ЛСД монітор---GRAND TV BOX TV UA 30EXT+FM відпишіться,як працює і чи потрібно купувати?Дякую.

Цитата:
Допис від YraTT Переглянути допис
Користуюсь vpug 2.4.6 та файлом ключів vkeys
Vkeys получається при конвертуваннi Softcam.key.
В свою чергу Softcam.key можна редактувати блокнотом.

Підкажіть де взяти інформацію по тюнеру U-MA-TU

Давай системну інформацію з приймача

Цитата:
Допис від lopatinsergey Переглянути допис
Vkeys получається при конвертуваннi Softcam.key.
В свою чергу Softcam.key можна редактувати блокнотом.
А яким чином редактується Softcam key -в Vkeys ?

Цитата:
Допис від YraTT Переглянути допис
А яким чином редактується Softcam key -в Vkeys ?
Softcam.key можна редактувати блокнотом.
Softcam.key можна редактувати блокнотом.
Softcam.key можна редактувати блокнотом.

Або любим іншим текстовим редактором.

Цитата:
Допис від Porter Переглянути допис
Softcam.key можна редактувати блокнотом.
Softcam.key можна редактувати блокнотом.
Softcam.key можна редактувати блокнотом.

Або любим іншим текстовим редактором.
Перепрошую. Получилась описка,мав на увазі-конвертувати!

А там є відмінності у форматах? Вже років 5 не користуюсь подібним, проте, по моєму, там повна сумісність файлу ключів.

Цитата:
Допис від marchuk_1975 Переглянути допис
Підкажіть де взяти інформацію по тюнеру U-MA-TU
Так... нікомку не відомий приймач.!?!.. але можливо є щось ТУТ

нема сигналу на 10759 30000 AMOS.....в чому причина???решта є:confused:

Цитата:
Допис від respect Переглянути допис
нема сигналу на 10759 30000 AMOS.....в чому причина???решта є:confused:
Там завжди був самий слабий сигнал. В мене теж зараз рве.

Цитата:
Допис від drachuk1979 Переглянути допис
Так... нікомку не відомий приймач.!?!.. але можливо є щось ТУТ
Дякую за допомогу знайшов потрібну інформацію

Цитата:
Допис від respect Переглянути допис
нема сигналу на 10759 30000 AMOS.....в чому причина???решта є:confused:
Нема сигналу чи не показуэ на цій частоті а сигнал є?

Цитата:
Допис від respect Переглянути допис
нема сигналу на 10759 30000 AMOS.....в чому причина???решта є:confused:
наприклад у мене не було перебою із сигналом на трансі 10759 Амос,всі канали працювали.

підскажіть є якісь ххх канали крім хустлер які відкриті або можна відкрити?

Цитата:
Футбольних уболівальників України найближчим часом чекає приємний сюрприз
У лютому очікується запуск телеканалу «Футбол+», який стане логічним продовженням вже існуючого каналу «Футбол». Sport.ua вивідав у директора каналу «Футбол» Олександра Денісова деякі подробиці стартуючого проекту.
а Футбол+ буде кодований чи може відкритий?

Цитата:
Допис від respect Переглянути допис
нема сигналу на 10759 30000 AMOS.....в чому причина???решта є:confused:
lopatinsergey правий - лiзь налаштовуй головку для Amos

Люди я тут читав на одному форумі що можна відкрити канал НТВ Мир на Sirius 11900 V 27500 :confused: Виложіть будь-ласка хтось ключик в txt документі :) Хочу у себе попробувати ввести може відкриється

Цитата:
Люди я тут читав на одному форумі що можна відкрити канал НТВ Мир на Sirius 11900 V 27500 Виложіть будь-ласка хтось ключик в txt документі Хочу у себе попробувати ввести може відкриється
він був тільки тимчасово відкритий і походу ключів нема

Цитата:
Допис від genych Переглянути допис
він був тільки тимчасово відкритий

ну виложіть ключик хочу попробувати:)

Цитата:
Допис від sa3500 Переглянути допис
lopatinsergey правий - лiзь налаштовуй головку для Amos
ми усі живемо в різних областях і сила сигналу різна (див.карту покриття). В мене у Львівський обл. сигнал не рве навіть на драконі зібраному на тарілці діаметром 40

Цитата:
Допис від Marjan1992 Переглянути допис
ну виложіть ключик хочу попробувати:)
не відкриєш.нема кюча

Цитата:
Допис від genych Переглянути допис
він був тільки тимчасово відкритий і походу ключів нема
Канал НТВ мир Латвія на 11900 V 27500 кодований Videoguard - відкривається эмулятором ключєм (Viasat)

Цитата:
Допис від funt3 Переглянути допис
Канал НТВ мир Латвія на 11900 V 27500 кодований Videoguard - відкривається эмулятором ключєм (Viasat)
а де той ключ можна взяти?

Цьоця Шура має усі ключі :o

Вже СТБешники наладили. Сигнал на 10759 30000 в нормi.

Що означає повідомлення на екрані тв «КЗ в головке»? Бо я просто думав що гніздо на ресивері під вхідним, призначене для підключення до телевізора через антенний вхід, на ньому тож написано щось накшталт «if out» здається. Бо тоді таке повідомлення з'являеться.

Цитата:
Допис від xoxol4uk Переглянути допис
Що означає повідомлення на екрані тв «КЗ в головке»? Бо я просто думав що гніздо на ресивері під вхідним, призначене для підключення до телевізора через антенний вхід, на ньому тож написано щось накшталт «if out» здається. Бо тоді таке повідомлення з'являеться.
Коротке замикання? що тоді робити?

Перевірити кабель особливо на F конекторах

Підкажіть на якій частоті знаходиться Перший Кавказьський на Хотбірді якщо можна підкажіть audio PID video PID i PCR PID

Підкажіть на якій частоті знаходиться Перший Кавказьський на Хотбірді 12015 H 27500

Цитата:
Допис від felix Переглянути допис
Підкажіть на якій частоті знаходиться Перший Кавказьський на Хотбірді 12015 H 27500
якщо можна підкажіть audio PID-5634 video PID-524 i PCR PID-140

Добрий день!Будь-ласка допоможіть потрібен JTAG Для Dreambox DM 500s

marchuk_1975, вибачте ,напевно ви мали на увазі канал 1К-TV на 12015\H\27500 (Vid 515 Aud 680 PCR 131)

Цитата:
Допис від hmura Переглянути допис
Перевірити кабель особливо на F конекторах
Дякую, перевірив. Знімав «ф» конектори та все ніби гаразд. КЗ відбувається саме в момент підключення до тв і не відбувається при встромленні в якесь просте гніздо, яке не з'єднане з тв. Може ще щось порадьте, а?

Канал ESPN Evrope 12111H27500 SIRIUS 5E не показує це у всіх чи тільки у мене?

Цитата:
Допис від genych Переглянути допис
Канал ESPN Evrope 12111H27500 SIRIUS 5E не показує це у всіх чи тільки у мене?
У мене показує, іде трансляція футболу..

Цитата:
У мене показує, іде трансляція футболу..
а в мене просто чорний екран що може бути?

Цитата:
Допис від genych Переглянути допис
а в мене просто чорний екран що може бути?
---нема ключів!-ввести з пульта !---

а краще залити з компа -щоб не гратися!-Доречі -яка назва реса?системна інформація?

Цитата:
Допис від xoxol4uk Переглянути допис
Що означає повідомлення на екрані тв «КЗ в головке»? Бо я просто думав що гніздо на ресивері під вхідним, призначене для підключення до телевізора через антенний вхід, на ньому тож написано щось накшталт «if out» здається. Бо тоді таке повідомлення з'являеться.
З цієї інформації є два варіанти:КЗ у кабелі між ТВ і тюнером або КЗ вихода ВЧ тюнера.

ЗАБЛОКУВАЛИ ВКОНТАКТЕ:confused: ВИДАЛЯВ ФАЙЛИ. НЕ ПОМАГАЄ сТОЇТЬ 7 WINDOWS//////

перебий 7 WINDOWS ////// інших варянтов немає

Як перебити?

Цитата:
Допис від Tibi Переглянути допис
Добрий день!Будь-ласка допоможіть потрібен JTAG Для Dreambox DM 500s
У мене є вся інформація по оживленню цього реса по ЖТАГу, але в мене сумніви, що ти зумієш оживити Дрім по ЖТАГу...

Цитата:
Допис від respect Переглянути допис
Як перебити?
просто переставить

хто знає де можна узнать програму на sport2 і на ESPN Evrope ?

Цитата:
Допис від profi Переглянути допис
просто переставить
дуже дякую, але я зробив інакше, змінив ip...і не перекидав windiws

підкажіть чи можна дивитися каналі з інших супутників окрім (хотбірд-сиріус-амос) якщо стоїть тільки одна тарілка з трьома головками?

Цитата:
Допис від genych Переглянути допис
підкажіть чи можна дивитися каналі з інших супутників окрім (хотбірд-сиріус-амос) якщо стоїть тільки одна тарілка з трьома головками?
Для наглядності...

Цитата:
Для наглядності...
щось я нічого не зрозумів

Цитата:
Допис від genych Переглянути допис
щось я нічого не зрозумів
Додаткові супутники на вашу тарілку (9E+19E) а ще можна між 4 і 5* поставити 08*(THOR)

Цитата:
а ще можна між 4 і 5* поставити 08*(THOR)
а як це зробить самому?????
Спочатку почитайте цю вітку.

Цитата:
а ще можна між 4 і 5* поставити 08*(THOR)
а 75е або 90 поставить можна

Цитата:
Допис від genych Переглянути допис
а 75е поставить можна
Ні...

Підкажіть яку прошивку останню можна ставити на тюнер openbox x 730 pvr не оригінал

скиньте будь-ласка ключі на sport 2 amos:)

Це для кого невже важко так хлопці?!
http://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=295&page=7

ключі на sport2 потрібні на лютий-березень \ дякую:)

dora потерпи декiлька днiв до березня ще далеко :D

підскажіть з якою версією софту для глобо7010CR відриється NTVмір

Цитата:
Допис від reks112233 Переглянути допис
підскажіть з якою версією софту для глобо7010CR відриється NTVмір
В мене 2.4.69emu,загрузчик1.6.0. NTVмір -працює ( sirius 11900/v/27500)lmy

Питання такого плану, як можна визначити в якому форматі транслюється канал (4:3 чи 16:9) маючи в наявноссті звичайний ресівер Глобо 4100с чи для прикладу доступ до інтернет?

Цитата:
Допис від regulator Переглянути допис
Питання такого плану, як можна визначити в якому форматі транслюється канал (4:3 чи 16:9) маючи в наявноссті звичайний ресівер Глобо 4100с чи для прикладу доступ до інтернет?
візуально:o

В мене виникло таке запитання- супутники АМОС ,ХОТБІРД ,СІРІУС ,АБС 1 тягнуть в одному напрямі чи потрібна на АБС1(ЛМІ 75 Е) або Експрес АМ 22 53Е,або Ямал 102 90Е друга антена?????:confused:

Цитата:
Допис від SAYKA Переглянути допис
В мене виникло таке запитання- супутники АМОС ,ХОТБІРД ,СІРІУС ,АБС 1 тягнуть в одному напрямі чи потрібна на АБС1 друга антена?????:confused:
Потрібна нова. Там західний градус, а на абс східний і між ними виликий кут. На форумі є фото і на багатьох будинках можна побачити окрему антену з одною головкою, то зазвичай АБС (якщо не Ямал201)

regulator В лінійці ресіверів марки Опенбокс Х5х0 (Х8х0) і S1 таку інфу видає сам ресівер разом з інформацією про кодування каналу та іншими параметрами каналу в потоці ТР. Для виводу інформації на екран ТВ в цих ресіверах потрібно написнути кнопку option (у Х8х0 - pal/nisc). По ідеї такаж функція має бути і в глобоподібних....
Цитата:
візуально
В 99% можна візуально, але буває що сам кадер каналу іде в форматі 4:3 але саме відео в ньому(картинка) в ньому трансьюється в форматі 16:9 з темними полосами зверху та знизу зображення

Цитата:
Допис від slavon Переглянути допис
По ідеї такаж функція має бути і в глобоподібних....
нажаль немає. а можливо на якомусь з сайтів типу флайсат чи лінгсат є така інфа?

Цитата:
Допис від regulator Переглянути допис
нажаль немає. а можливо на якомусь з сайтів типу флайсат чи лінгсат є така інфа?
На лунгсаті такого мабуть нема. На фрокусат здається були, коли в списку натискаєш на канал, щоб побачити більш детальну інфу, але на нього я давно зайти не можу чомусь. Там і трансордерні новини найзручніші були

По картинці :o

Який розмір тарілки потрібен для прийому спутника Ямал 49 Е
Мініатюри долучень
NoName.jpg  

Востаннє редагував VADYA777: 06.06.2012 о 21:12. Причина: чистка ФОРУМА!!!!
VADYA777 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням