Перегляд одного допису
Старий 10.02.2012, 18:13   #314
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Повєткін зламав ніс спаринг-партнеру

"Регулярний" чемпіон за версією WBA в суперважкій вазі Олександр Повєткін в ході підготовки до бою з чемпіоном світу WBO у важкій вазі Марком Хуком зламав ніс спаринг-партнеру із США.

"Олександр продовжує планомірно готуватися до бою з Марко Хуком і зараз проводить спаринги в Чехові, - розповів менеджер Повєткіна Володимир Хрюнов. - Вчора черговий американський спаринг-партнер отримав пошкодження - у нього поламаний ніс. Я думаю, те ж саме трапиться і з Хуком" . Він також додав, що чотири опонента Повєткіна "вже завершили свої етапи спільної роботи".

"Учора з Сашком працював п'ятий за рахунком боксер, а в п'ятницю прилітає шостий. Всі спаринг-партнери - американці", - додав Хрюнов. Говорячи про подальшу підготовку Повєткіна, менеджер спортсмена зазначив, що на заключний тренувальний етап "команда відправиться до Німеччини 20 лютого".

Нагадаємо, олімпійський чемпіон Афін Повєткін виграв усі 23 поєдинки на професійному рингу (16 з них нокаутом). Хук переміг в 34 боях (в 25 достроково) при одній поразці нокаутом.

Поєдинок Повєткін - Хук відбудеться 25 лютого в Штутгарті. Німецький боксер 3 грудня 2011 в Гельсінкі кинув виклик Повєткіну відразу після того, як росіянин захистив свій титул.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням