Перегляд одного допису
Старий 29.10.2010, 01:20   #6
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

ВідсутнІй сигнал на супутнику. На місці виявлено, що кришка головки потріскала і туди попала вода, гніздо дісека перегоріло. Чи є взаємозвязок між головкою в яку попала вода і гніздом дісека до якого підєднана головка .???

Звичайно є. Причому найпряміший. В мене разок теж таке було, хоча головка і продовжила роботу після видалення води і прочого (Ехостар, між іншим, вода затекла попід кришку, прийшлося ущільнити герметиком). А от дісек не витримав - відповідний порт згорів. Я підняв і дісек, цікаво було, чи вийде шось :)
Резюме: коротке замикання і Африці - коротке. Закони фізики для всіх і всюди однакові.

Підкажете може якийсь інтернет-магазин, де можна було б подивитися та купити двб-карту, бо скоро з/п.

ну ні, то й ні. Просто через гугл щось нічого путнього найти не вдається, в розеткі такого нема тільки тв-тюнери.:confused:

Підскажіть,будь-ласка,чи можна якось підключити звичайний тв-тюнер до монітора?

Цитата:
Допис від europa Переглянути допис
Підскажіть,будь-ласка,чи можна якось підключити звичайний тв-тюнер до монітора?
Хз... Які виходи є у звичайного тюнера? Які входи у монітора маються? :(

У тюнера:RCA(тюльпан),RS-232;у монітора:VGA,DVI...

Цитата:
Допис від europa Переглянути допис
У тюнера:RCA(тюльпан),RS-232;у монітора:VGA,DVI...
Перехідників TV / VGA не існує в принципі, тому як телевізійний і комп'ютерний відеосигнали розрізняються частотами розгорток і методом синхронізації. Такщо я думаю напряму дешевим і практично реальним методом ніяк.

До компютерного монітора можна підключити лиши нові тюнера з HDMI виходом (монітор також має підключатися через HDMI)

Добрий день. Скажіть будь-ласка, чи правда що за допомогою dvb usb карти я не зможу дивитися тв, через малу пропускну здатність юсб порта? Як же я запхну в ноутбук внутрішню двб-карту?

Де ви прочитали такі бздури? Звичайно, працюватиме.

Цитата:
да к тому же их скорость работы ограничивается пропускной способностью USB-порта, то есть 1.2 Мб/с. Конечно, этого более чем достаточно при работе со спутниковым интернетом, так как более двух мегабит вам не предоставят, а это - 250 Кб/с, а вот смотреть телевизор на этом тюнере уже будет некомфортно, ведь 1.2 Мб/с не хватает и для обычного ТВ, не говоря уже про цифровое, идущее в высоком разрешении и со стерео, или Dolby Surround звуком.
http://openbox.ru/content/view/186/84/ - стаття "Как выбрать DVB-карту".
То я й засмутився.:confused:

Нда... Де вони взяли такы занчення швидкості?!
Інтернету не варто вірити. з моменту як до нього доступ барани получили...
Цитата:
USB 1.0
Спецификация выпущена 15 января 1996 года.

Технические характеристики:
два режима передачи данных:
режим с высокой пропускной способностью (Full-Speed) — 12 Мбит/с
режим с низкой пропускной способностью (Low-Speed) — 1,5 Мбит/с
максимальная длина кабеля для режима с высокой пропускной способностью — 5 м
максимальная длина кабеля для режима с низкой пропускной способностью — 3 м
максимальное количество подключённых устройств (включая размножители) — 127
возможно подключение устройств, работающих в режимах с различной пропускной способностью к одному контроллеру USB
напряжение питания для периферийных устройств — 5 В
максимальный ток, потребляемый периферийным устройством — 500 мА


USB 2.0
Спецификация выпущена в апреле 2000 года.

Для устройств USB 2.0 регламентировано три режима работы:
Low-speed, 10—1500 Кбит/c (используется для интерактивных устройств: клавиатуры, мыши, джойстика)
Full-speed, 0,5—12 Мбит/с (аудио-, видеоустройства)
Hi-speed, 25—480 Мбит/с (видеоустройства, устройства хранения информации)
http://ru.wikipedia.org/wiki/USB

Full-speed, 0,5—12 Мбит/с, якщо 12 перевести в Мб, то і виходить 12Мбит/с : 8,4=1,4Мб. Практично те, що й в статті (1.2 Мб)

а про
Цитата:
Hi-speed, 25—480 Мбит/с (видеоустройства, устройства хранения информации)
Забули?

Цитата:
Допис від Porter Переглянути допис
а про Забули?
Ну тут згоден.:D

Вибачте можливо за дурне питання, а який час працюватиме безкоштовний шаринг з однойменного розділу? І що то взагалі за безкоштовний шарінг, тобто який сенс його викладати, хіба він працює з одного сервера на кількох ПК?

Це тести шари якi працюють 24 - 72 години iнодi буває , що довше.

Цитата:
Допис від xoxol4uk Переглянути допис
Вибачте можливо за дурне питання, а який час працюватиме безкоштовний шаринг з однойменного розділу? І що то взагалі за безкоштовний шарінг, тобто який сенс його викладати, хіба він працює з одного сервера на кількох ПК?
1) хтось вкрав паролі - кинув в паблік. Скоро прикриють.
2) Хтось рекламує свій ресурс для притягування клієнтів. Скоро закриють.

Халяви на халяву не буває... Безплатне або не довго. або не якісно або з іншими обмеженнями...
Я беру там де не дешево, зате надійно і зручно: https://forum.shara-tv.ru/ (необхідно реєструватись для доступу в розділи підтримки на форумі. Інформація по цінах і пакетах в білінгу, в білінгу окрема реєстрація).
ЯКби що - поможу поповнити баланс без відсотків, 1 до 1 :)
По технічних питаннях теж проконсультую.

О, дуже дякую. До кінця місяця звернуся, тільки куплю двб карту

xoxol4uk, перед покупкою, напишіть на чому зупинили вибір. Так. на всяк випадок :) Що б ви яке дрантя не взяли...

100% на даний момент девайсiв хватає;)

а ви порадьте щось будь-ласка. Бажано не дуже дорого (за кілька сот), зовнішню і велика функціональність не обовязково, хоча по цьому вони здається не сильно відрізняються, без апаратної обробки сигналу.
Цікавить рибалка і нормальний перегляд каналів.

Зовнішні радити не візьмусь...
Тут написано чого не варто купувати: https://forum.shara-tv.ru/index.php?...nenadopokupat/

Добрий день всім! Я тут новачок, хочу спитати (може повезе), як насроїти ОРТ на тюнері ОпенБокс АФ 1700? Тобто, я настроюю його, то тоді зникають інші канали:(

Проший свій АФ 1700 цим : http://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=266&page=3
Пост №21 все буде працювати :D

Цитата:
Допис від Chpulka Переглянути допис
Добрий день всім! Я тут новачок, хочу спитати (може повезе), як насроїти ОРТ на тюнері ОпенБокс АФ 1700? Тобто, я настроюю його, то тоді зникають інші канали:(
Важко вказати причину напевно,так як не знаю порядок ваших дій.Та вважаю,що вам,як новачку,насамперед необхідно ознайомитись з інструкцією по експлуатації цього апарату,особливо що стосується налаштування та редагування каналів.Тому що,скоріш за все,після сканування тюнер знаходиться в режимі показу каналів лише останнього засканованого супутника(транспондера),а вам необхідний загальний список каналів.
Якщо ж експериментувати з пультом вам складно або неінтересно,тоді зверніться за допомогою до спеціаліста,так як процесс заміни програмного забезпечення на цих тюнерах досить специфічний і результат може стати неочікуваним і неприємним.
Тут інструкція по експлуатації Openbox F100 (аналог вашого):

Доброго здоров"я всім.Підскажіть будь ласка хоч якісь ключики(по BISS)Гортала я сторінки сайту, та так і нічого не зрозуміла.Мабуть я чайник,та тільки жіночого роду.

Подивіться тутhttp://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=229

Привіт! Купив србі тестер для ремонту тюнерів та трохи я в ньому чайник де можна узяти інструкцію як ним користуватись як виміряти напруги чиє таке в неті. Зарання спасибі велике!

Korpahec для того щоб займатися ремонтом інструкції буде замало .Потрібні хоча б елементарні поняття з електроніки(принцип роботи окремих елементів схеми )
В низу інструкція така як з магазину переведена на російську.
Також почитайте тут http://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=1170

Шановний модер! І заце спасибі , дещо прочитав іто добре. Хотів запитати таке ,коли перевіряти блок живлення ресівера ,то блок повинен бути включений в сеті ,чи виключений підкажіть. Шо можна міряти при включеному ,блоці ащо при відключеному.

Ну я собі не уявляю,як просто можна відповісти на твоі запитання !? :eek:
Прочитай уважно, ще раз 2 перших речення відповіді Rizik-а !

Нда... Жесть...
В таких випадках часто спрацьовує природній відбір, особливо коли заміри роблять у мережі 220 В.:eek:

Принесли ресівер, мертвий ,глобо 6010, кондюки цілі ,предохранітель теж цілий, ж чого починати копати в блоці живлення. Клієнт сказав що був скачок напруги, і рес потух.

Включи рес. заміряй напругу на вхідному електроліті (конднсатор) має бути близько 280-300В. а також на кондюку С8 живлення мікросхеми (5МО365) Перевір діоди D6 ,D7,D8,D9,D10,D11,D16 у вториному колі.

Питання до власників ХДТВ ресіверів та ХД телевізорів.
Чи дійсно на сьогодняшній день для перегляду ХД ТВ не потрібен фулл ХД телевізор оскільки трансляція ХД каналів іде у форматі 720р?

Цитата:
Допис від regulator Переглянути допис
Питання до власників ХДТВ ресіверів та ХД телевізорів.
Чи дійсно на сьогодняшній день для перегляду ХД ТВ не потрібен фулл ХД телевізор оскільки трансляція ХД каналів іде у форматі 720р?
720р 1280×720

Потік ХД з супутника валить в 1080р 1920*1080 Робіть висновки ;)

тобто НТВ+ і Платформу при наявності тюнера і ТВ, що підтримують 1080р можна дивитися в такому форматі?

Пыдкажіть будь ласка необізнаному користувачу, що таке "Бєлка" і "зеленка". Що це карти для "хитрого" перегляду каналів я вже зрозумів. Цікавить чим вони відрізняються і яким чином працюють.

це пірацькі карточки для пергляду триколору
белка -білого кольру
зеленка - зеленого

regulator, не можна, а треба! :) Який сенс брати ХД тюнер і не бачити половини красоти картинки?!
Варто памятати, що на багатьох СД каналах і практично на усіх ХД звук іде 5,1 ;)
Доречі, вже запущено декілька 3D каналів! Звичайно, для їх перегляду потрібні відповідні телевізори чи монітори.
При перегляді 3D каналу на звичайному ящику, видно дві картинки одночасно, спец мон виводить їх почергово а діммер в окулярах почергово затемняє то одне то друге око. В результаті очі бачать різені кадри. А оскільки кадри зняті різними камера під певним кутом, то й створюється єфект присутності. :)

Цитата:
Допис від roger5000 Переглянути допис
це пірацькі карточки для пергляду триколору
белка -білого кольру
зеленка - зеленого
Лише Триколору, а +++ ?

НТВ + теж є недавно появились свіжі.

підскажіть хто небуть будьласка чи можна дамп з глобо 7010а закачати в глобо 7010cr якщо можна то як ?дякую

НІ це зовсім різні реси.

Підкажіть, будь-ласка, якщо знаєте, чи довго камеді на 75е буде йти відкрито (бо я зараз не вдома і не знаю чи взагалі він ще йде відкрито)? Зараз то є можливість і онлайн дивитися, але скоро не буде, а канал дуже подобається.

А можна, якщо тарілка налаштована на Сіріус, Хотбірд та Амос спіймати ще якийсь супутник:)?

Цитата:
Допис від dijyck Переглянути допис
А можна, якщо тарілка налаштована на Сіріус, Хотбірд та Амос спіймати ще якийсь супутник:)?
якщо поставити на ТОР-08*,на 16*, на 19*, на 9*то можливо.

Цитата:
Допис від boris Переглянути допис
якщо поставити на ТОР-08*,на 16*, на 19*, на 9*то можливо.
А докладніше? Чайник же:).

Докладніше так: вправо і вище від голови на АМОС - голову на ТОР 0.8 град., нижче і вліво від 13 Хотберда - голову на Астра 19 град. На 16 град. і на 9 град. - теж можливо при застосуванні вузьких голів типу ІНВЕРТО, або підрізати кріплення голів, щоб влізли нормальні головки.

4+0.8+5+13**


у же камеді на 75 за крито

Потрібно підказка 90.в.дЯМАЛ 201 які канали відкриті?.

Потрібна підказка на 90 ЯМАЛ 201 відкрито багато каналів?.

Цитата:
Допис від kolka Переглянути допис
Потрібно підказка 90.в.дЯМАЛ 201 які канали відкриті?.
Тут є...http://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=265&page=3

У мене 75*.....
Підкажіть,будь-ласка,чи можна добавити 80* і 90*?

Цитата:
Допис від europa Переглянути допис
У мене 75*.....
Підкажіть,будь-ласка,чи можна добавити 80* і 90*?
Так, звичайно.

Цитата:
Допис від europa Переглянути допис
У мене 75*.....
Підкажіть,будь-ласка,чи можна добавити 80* і 90*?

З ліва на право... 90*+80*+75*

Цитата:
Допис від Porter Переглянути допис
Так, звичайно.
А як тарілку крутити?

На заході України можна на 0.9 але краще на 1.20. Подивіться ще тут..http://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=200

На даний момент актуальніше ставити 75е/85е/90е
Якщо у тебе стоїть на 75е то крутиш на 10 градусів на схід та нахиляєш нижче тарілку . Орієнтуватися можеш по частоті 12640 V 30000 , або 12533 V 6667. Піймаєш 85е , а на мультифід ставиш 90е та 75е як на фото:


Зліва на право 90е/85е/75е

Цитата:
Допис від hmura Переглянути допис
На даний момент актуальніше ставити 75е/85е/90е
Якщо у тебе стоїть на 75е то крутиш на 10 градусів на схід та нахиляєш нижче тарілку . Орієнтуватися можеш по частоті 12640 V 30000 , або 12533 V 6667. Піймаєш 85е , а на мультифід ставиш 90е та 75е як на фото:


Зліва на право 90е/85е/75е
Дякую!!!!!!!
Я проживаю в Житомирській обл.,напевно на 0,9м добре спіймає...;)

100% У мене i на 0,9м налаштовано ;)
Просто фотка не моя найшов в нетi для прикладу.

Всім привіт! Люди принесли тюнер opehFOX 7010, прошив прошивкою від Globo 7010A. Тюнер піля прошивки запустився!! На другий день я включив opehFOX в розетку ,він запрацював 1 хвилину ,і потух. Включаю в сеть ,дисплей мертвий, скажіть ,може він не парується з Globo 7010A. Що робити далі!!!!!!!

Збирай jtag..

В ОpehFOX 7010 п/з слід заливати завантажувачем 1.0.1 звісно після jtag
При завантажені іншим завантажувачем після третього включення тюнер помирає.

Добрий день! А що Westsat вже не існує чи,що.

Щось таке

А може підскажете чи існує ще якийись подібний форум.

Існує Sat-pROf.com.Ua
такс... тема не для флуду!

Цитата:
Допис від Korpahec Переглянути допис
Всім привіт! Люди принесли тюнер opehFOX 7010, прошив прошивкою від Globo 7010A. Тюнер піля прошивки запустився!! На другий день я включив opehFOX в розетку ,він запрацював 1 хвилину ,і потух. Включаю в сеть ,дисплей мертвий, скажіть ,може він не парується з Globo 7010A. Що робити далі!!!!!!!
Це таки клон Глобо 7010a . А прошивав часом не прошивкою 1.4.25 ?

sa3500 це дійсно клон Глобо 7010a . В ОpehFOX 7010 на відміну від Глобо 7010a завантажувач тільки 1.0.1 .Сам колись попав на ці граблі .

Я завантажив софт ось такий! trumahEMU 1.4.19 abs цей софт я узяв від глобо 7010а. А Який потрібно скачати софт перший раз попав наці граблі.

Скажіть будь-ласка який рес краще для шарінга.Openbox s7 чи Azbox HD
Долучені файли
Тип файлу: rar Image1.rar (176,1 КБ, 10 переглядів)
Тип файлу: rar Upgrade.rar (104,5 КБ, 6 переглядів)
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував VADYA777: 06.06.2012 о 20:58. Причина: чистка ФОРУМА!!!!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням