Перегляд одного допису
Старий 22.04.2010, 17:08   #505
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

1 травня на телеканалі "Україна" стартує сімейно-ігрове шоу "Очам не вірю"

1 травня о 9-00 на телеканалі "Україна" відбудеться прем’єра сімейно-ігрового шоу "Очам не вірю", створеного за форматом 2WayTraffic.

На роль ведучої було запрошено чарівну Ірму Вітовську. А учасниками стануть дві дитячі команди, які будуть змагатись у вмінні відрізняти правду від брехні, роблячи це з притаманною їм дитячою безпосередністю й оригінальністю суджень.

Завдання, які очікують на юних учасників:

1. Переглянувши відеоролики, вгадати, чи показують їм справжнє домашнє відео чи постановочні зйомки.
2. За продемонстрованою частиною відео сюжету вгадати, чим він закінчиться.
3. Визначити, які з історій, розказаних командою-суперником, є правдою, а які – вигадкою.

Ірма Вітовська, ведуча: "Для мене шоу цікаве, насамперед, тим, що в ньому беруть участь діти. У мене зовсім невеликий досвід спілкування з дітками молодшого та середнього шкільного віку, і проект дає мені зрозуміти, чим вони живуть, взнати про їхні фантазії, таємниці, звички. Зараз на українському телебаченні дуже мало по-справжньому цікавих передач для дітей і про дітей. Сподіваюся, що нам вдасться зробити так, щоб кожна дитина не лише з задоволенням дивилася шоу, а й хотіла стати його учасником".

Дивіться шоу "Очам не вірю" на телеканалі "Україна" щосуботи о 9-00.

Коротка довідка про телеканал "Україна"

ЗАТ "Телерадіокомпанія "Україна" - один з провідних національних телеканалів країни.

Телеканал "Україна" охоплює всі глядацькі групи. Мовлення - інформаційне, пізнавальне, дитяче, розважальне, художнє, спортивне. Здійснюється в кабелі, через супутник та в ефірі.

У лютому 2010 року канал посів друге місце в рейтингу українських телеканалів з результатами частки 10,16% і рейтингу 1,76% (за аудиторією 18 +, 50 000 +, дані GFK Ukraine).

За підсумками 2009 року телеканал вийшов на третє місце в рейтингу загальнонаціональних телеканалів з результатами частки 8,52% і рейтингу 1,3% (по аудиторії 18 +, 50 000 +, дані GFK Ukraine).

Основним акціонером телеканалу "Україна" є компанія Систем Кепітал Менеджмент (99,93% володіння акцій).
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням