Перегляд одного допису
Старий 04.08.2011, 13:27   #23
genych
Передовик

Вік: 32
Дописи: 1.765
Подяки і симпатії повідомлень
Дякую (Поставлено):
Дякую (Получено):
Флуда (Поставлено):
Флуда (Получено):
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

"Андрій Краско. Несхожий на артиста" - документальний фільм на "Інтері"

У суботу, 13 серпня в 11:20, "Інтер" покаже документальний фільм про Андрія Краско.

Фільм "Андрій Краско. Несхожий на артиста" детально розповідає про нелегку долю Андрія Краско - від початку життєвого та творчого шляху до трагічної загибелі у самому розквіті таланту. Знявшись у 80-х в декількох епізодичних ролях, більшу частину часу Краско залишався незатребуваним і змушений був заробляти на життя різними способами: шив джинси у кооперативі, продавав книги, працював шофером на Ленфільмі і навіть різноробочим на кладовищі - відливав бетонні форми для квітників. Режисер однієї з нечисленних картин, куди Краско запрошували на проби, кричав на асистента: "Кого ви до мене привели? Він же зовсім не схожий на артиста!"

Тільки з 1998 року, завдяки режисерові Дмитру Свєтозарова, що запросив Краско на одну з ключових ролей в телесеріалі "Агент національної безпеки", починається стрімке сходження актора на кіношний олімп. Він не відмовлявся від жодного з пропозицій - позначалися роки безгрошів'я. "Для мене головне - робота. Немає роботи - немає життя, невідомо, чим займатися", - часто повторював артист. Цим щосили користувалися кінопродюсери, нещадно експлуатуючи акторський талант Краско. У якийсь момент хворе серце смертельно втомленої людини не витримало: 5 липня 2006 року Андрій Краско помер від серцевого нападу на знімальному майданчику серіалу «Ліквідація» в Одесі.

Робота на фільмом "Андрій Краско. Несхожий на артиста" була почата ще за життя актора. Через жорстокого робочого графіка Андрію було неймовірно складно викроїти час для інтерв'ю - воно записувалося буквально за лічені дні до його відходу. Тому багато що в одкровеннях артиста сьогодні звучить як пророцтво ...

Режисер фільму: Михайло Ларін. У програмі беруть участь: А. Краско, І. Краско, Д. Свєтозаров, А. Нілов, М. Пореченков, М. Трухін, Ф. Бондарчук, В. Хотиненко, В. Машков, С. Урсуляк, К. Хабенський.