Перегляд одного допису
Старий 07.12.2010, 18:52   #7
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Το Korpahec.
Хоча ОpenFох 7010 і клон Глобо 7010A,та по "залізу" є відмінності.Раджу заливати в нього прошивки до 1.3.98 версії(там стоїть загрузчик 1.1.1),при вищих-можлива нестабільність в роботі.
Ось по цьому питанню деяка інформація:
Цитата:
Globo 7010 и клоны - слет прошивок .

Маркировка проца
ALI M3329 B1 744
Маркировка флеш
spansion
S29AL016(M)90TCIR1
Умирает,не шейте!!!!!!!!!!! ТОЛЬКО СТАРАЯ ПРОШИВА!
=========================================
Маркировка проца
ALI M3329 B1
745
Маркировка флеш
spansion
S29-----(M)----------
Часто слетает прошивка и в списке каналов "ууууууууууууууу" ,не страшно , можно прошить потом с ком-порта без проблем. ТОЛЬКО СТАРАЯ ПРОШИВА!
=========================================
Маркировка проца
ALI M3329 B1
746
Маркировка флеш
spansion
S29-----(D)----------
Полностью рабочий аппарат можно заливать свежую прошиву!!!!!
Привіт! Тоді скинь софт??? До опенфокс 7010 шоб з нову не влипнути.

Цитата:
Привіт! Тоді скинь софт??? До опенфокс 7010 шоб з нову не влипнути.
На жаль свіжого софта немає,лише за травень.
Але,думаю,не буде проблем закачати список каналів і ключі та зробити свій власний дамп.
Удачі!

Привіт! А втім софті є бісс, маючи на увазі він оновлений ,щоб я міг редагувати коди ,щоб не заганяти ключі ,та списки каналів ,краще вручну, ніж знайти собі проблеми. Так! Я зрозумів що ця прошивка підходить до ресів опенфокс 7010 і ,опенфокс 7010+ ,так, я зрозумів можно шити сміло. Так!!!!!!!!!

Цитата:
Допис від Tibi Переглянути допис
який рес краще для шарінга.Openbox s7 чи Azbox HD
Різниці нема... Обидва працюють однаково добре.

Підскажіть як ввести ключі євроспортів на Діджтл 4100. Біс та сегу ввожуБ астатику не вмію. Наперед вдячний.

Ага дякую! З мене пиво! Коли пєм!))))))))))))))))))))))))):o:):)

Цитата:
Допис від foot Переглянути допис
Біс та сегу ввожуБ астатику не вмію.
Статичні ключи вводяться в розділ БІСС, тільки CAID пишеш 2601 а не 2600.

Шановні. Підскажіть, будь ласка, як вручну прописати ключі до інтерів. В редакторі є такі строчки; CAID, Provider, Type, Index, Key data.
Тюнер AGI R 6600D, як мені сказали клон Глобо 6000

2600 , 000001 , 8key , 00 , AC1234004321CA00 - Inter
2600 , 000009 , 8key , 00 , 1234AC001234AC00 - Inter+

Цитата:
Допис від erastovka Переглянути допис
Шановні. Підскажіть, будь ласка, як вручну прописати ключі до інтерів. В редакторі є такі строчки; CAID, Provider, Type, Index, Key data.
Тюнер AGI R 6600D, як мені сказали клон Глобо 6000
Подивіться ще тут...http://sat-pro.co.ua/index.php?topic=1714.0

Хлопці, мабуть такого питання ще ніхто не задавав. Що таке транспондер, Дісек. Чи є який топік з азами, основами супутникового телебачення для натуральних чайників?

Запитай у дядька Гугла вiн усе знає :)

Цитата:
Допис від erastovka Переглянути допис
Хлопці, мабуть такого питання ще ніхто не задавав. Що таке транспондер, Дісек. Чи є який топік з азами, основами супутникового телебачення для натуральних чайників?
Почніть звідси: http://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=539

напишіть список робочих спортивних каналів

На яких супутниках???

http://www.flysat.com во є такий сайт там все є просто треба погортати
також є ше такий http://www.lyngsat.com/
тут табличка з каналами обновляеться постоянно читай може і найдеш те що тобі треба
ну або во тут суто руско українські канали тбличка зроблена мною http://www.sat-infa.net/index.php/faq/table.html

Будь-ласка скажіть як зняти діалог з опенбокс ш7 потрібна программа допоможить.

Цитата:
Допис від Tibi Переглянути допис
Будь-ласка скажіть як зняти діалог з опенбокс ш7 потрібна программа допоможить.
Діалог? Що ви маєте на увазі? Можливо, лог обміну з сервером, чи лог старту тюнера з терміналки?
Не ясно про яку модель йдеться... У OpenBox немаю моделі Ш7.:(
Візьміть за правило писати модель тюнера так, як вона пишеться на ньому чи у інструкції!

Подскажите чайнику,пытался перепрошить тюнер техносат 7002, скачал новое по,установил. Затем список каналов-установил. Затем ключи. Все с указанно сайта
http://www.dsrsoftwares.narod.ru/,но показывает очень мало каналов. Даже ,те что были половина перестали показывать.

Цитата:
показывает очень мало каналов
Тут можливі два варіанти:
1.Після прошивки невірно виставлені порти DiseqC (перевірити наявність сигналу).
2.Виключений емулятор.Для активації натиснути на пульті F1,на передній панелі з"явиться "Н",після цього ввести 000.

Скажіть будь-ласка чи можу я відкрити якось канал Україна і Футбол на своему DIGITAL 500 PLUS ? Ответте ктота gifts

тільки за допомогою каршаріга !!!!!!

Цитата:
Допис від Marjan1992 Переглянути допис
Ответте ктота gifts
Ну ктота типа атвечает :D Зможеш тоді, коли матимеш операційні ключі (а ще краще разом вкупі і МК-ключі з UA/PPUA) - а це дуже малоймовірно. Або тьотя Шура, або ж офіційна карта від провайдера і тюнер з вбудованим Віакцесом...

Потрібна підказка на 90 ЯМАЛ там й чистота на L R треба спыцыального тунера ?

У мене 90 чи можна добавити75 на тарылка0.9

я живу у Чернівцах хочу налаштувати 90в.д. та 75в.д. тарілка на 0.9?.

по-перше тарілку треба 1.20 тільки тоді виходить налаштувати 90 с.д. та 75в.д.


Ребят,может ктото еще чё подскажет. Один фиг показывает с десяток каналов. Дисики проверил,емулятор включен,может проги с папки 3.44 устарели?

А де наглядний матеріал? Які ключі ти прописав, хоча б, і яку прошиву (ну в смислі - що вона підтримує під ЕМУлятором? А то ти міг там накрутити бозна-що, а нам тут розгрібати, а як і що - невідомо :eek:

Вот сэтой папки всё перекатал

Доброго дня ! поможіть розібратися в чому причина показуе тільки сіріус транспордер 11766н27500. тюнер ставив другий нічо не змінилося.:confused:

А який рівень сигналу, можливо у вас тарілка змістилась (кронштейн відійшов від стіни)

перевір дайсік кабель і голови може причина в цьому !!!!!!!!!

умени 2-кодові головки-зайшов до друга усе робить.думаю тепер це дісек.
сигнал- на каналі тет -60----гл0бо 6000.

спробуй поміняй

Потрібна підказка на 90 ЯМАЛ там й чистота на L R треба спыцыального тунера ?

Цитата:
Допис від kolka Переглянути допис
Потрібна підказка на 90 ЯМАЛ там й чистота на L R треба спыцыального тунера ?
Потрібна головка С-диапазона , і тарілка мінімум 1.40 .

Цитата:
Допис від kolka Переглянути допис
Потрібна підказка на 90 ЯМАЛ там й чистота на L R треба спыцыального тунера ?
Виставляйте тарілку на свій тюнер, по частоті 10995\v\4.285 На супутнику є багато каналів у звичайній для вас поляризації. Слідкуйте за своїми дописами!!!

чернівецька обл. 1.2м 75-80-90 можна пробувати!!!!!!!!!!!!

Цитата:
Допис від tarasza Переглянути допис
чернівецька обл. 1.2м 75-80-90 можна пробувати!!!!!!!!!!!!
Відповідь на Ваше запитання знаходиться тут: http://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=750

Цитата:
Допис від tarasza Переглянути допис
чернівецька обл. 1.2м 75-80-90 можна пробувати!!!!!!!!!!!!
Кращий варіант на нинішній день це: 90+85.2+75***Вибачаюсь-це вже було....

Доброго дня!!!!!!!!!! Хто може пидказати проновинку опенбокс ---с1.сат-интеграл--9000нд.думаю брати!!

Цитата:
Допис від tarasza Переглянути допис
Доброго дня!!!!!!!!!! Хто може пидказати проновинку опенбокс ---с1.сат-интеграл--9000нд.думаю брати!!
http://isat.com.ua/index.php?productID=2318
Замовив собі такий....Як прийде,поділюся враженнями...Сподобалось те,що є порт для інтернета....

У розділі Globo знайшов повідомлення від RIZIK - "Софт для небесної шари на Globo 4100С по протоколу TWIN" !!!!????? А ЕВО вже непотрібний??????

Добрый день! У меня на ресивере Openbox s7шаринг иногда зависает но переключает с канала на канал отлично только что иногда зависает может ктото чтото посоветует или скинет какуюто программу.Да как установить енигму на етот реивер,и для чего она хароша.

Зависання карт шарінга може залежати від 2 причин: від сервера і від прошивки тюнера. Спробуй перепрошити або поміняти сервер, удачі....Для спілкування на російський мові пиши в російськомовний розділ!

Доброго дня ПрофІ!Я вже прошивав чотирьма видами прошивок і всерівно іноді зависає,але найкраще мені здається працює з софтом 1.08.44 Скажіть як налаштувати енігму.

я з прграм інігма не стикався а от якщо ти тюнер прошивав і всерівно висне то ймовірно у тебе несправний блок живлення перевір його!

Цитата:
Допис від Tibi Переглянути допис
Добрый день! У меня на ресивере Openbox s7шаринг иногда зависает но переключает с канала на канал отлично только что иногда зависает может ктото чтото посоветует или скинет какуюто программу.Да как установить енигму на етот реивер,и для чего она хароша.
Зніміть лог обміну з сервером. З нього стане ясно що у вас не так і чому.

Як його змінити

подскажіть пліз канал tv3 є відкритий?

Цитата:
Допис від genych Переглянути допис
подскажіть пліз канал tv3 є відкритий?
36 градус

Цитата:
Допис від Tibi Переглянути допис
Як його змінити
Та не "змінити", а "зняти" лог, тобто скопіювати журнал обміну інформацією ресивера із сервером, і надати нам для перегляду. :)

хто знаеє як настрояти безплатну шару на сатінтеграл 7300.

Киньте будь ласка прогу для конвертування різних форматів відео

Тих прог є туєва хуча, в залежності від потреб роботи з відео. Гугл допоможе.Або скажи, чого конкретно хочеш досягти.

Цитата:
Допис від Yaro Переглянути допис
Тих прог є туєва хуча, в залежності від потреб роботи з відео. Гугл допоможе.Або скажи, чого конкретно хочеш досягти.
Мені найпростішу Щоб зробити з vob mp4

Цитата:
Допис від respect Переглянути допис
Мені найпростішу Щоб зробити з vob mp4
Format Factory 2.20 чи яку знайдеш (крайня версія вроді 2.50), дуже просто і на зрозумілій мові. Метрів 40 установочний файл має, але воно того варте.

Памятаю колись давно, ще в часи 8-бітних приставок, я любив крутити антену (звичайну польську) і ловити різні нові канали (в основному якісь районні де по вечорам показували піратські фільми, доречі Матрицю подивився задовго до першого офіційного показу). І отоді я багато разів ловив чиюсь гру на такій 8-бітній приставці (маріо та ще щось) і доволі з якісним зображенням, думаю сусіди грали. Але просто цікаво у вас запитати, як таке можливо? Що виконувало функцію передавача? Я далекуватий від радіолюбительства, але якісь основи розумію. І теоретично чи важко збудувати домашній передавач, щоб крутити наприклат фільми.

xoxol4uk а в чім загадковість? В кожній ігровій приставці був конвертор - змішувач сигналів, котрий НЧ відео та аудіо сигнал змішував та передавав по ВЧ. Вихідний рівень сигналу був достатній для прийому сусідами.
Передавач - саморобка, чи складно? Хм... Як кому :) Ну і якість - потужність яка потрібна?
Якщо щоб погратись - видріть з любої приставки. Зробити - гугланіть :)

Не важко, я його зібрав на Діплом радіотехнічному, дальність 50 км, можу скинути схему!

За передавач такої дальності без реєстрації та дозволів можна і за грати загриміти;)
Тимпаче, якщо це буде самомал котрий по рармоніках сифонить.

profi, що таке "Деплой"???

Цитата:
profi, що таке "Деплой"???
Я уже поправив на Дисплей..

А він, як виявилося, диплом через "і" пише... Диплом, мабуть, "красный"?
Ну, давайте схему, подивимось...

На 50 км - то й мені цікаво глянути.

як настроити шару на глобо 7010а и що треба до цього

схема

Цитата:
Допис від profi Переглянути допис
схема
де?!

Цитата:
Допис від maxtont Переглянути допис
як настроити шару на глобо 7010а и що треба до цього
залежно як ви хочити її організувати через компютор то вам сюда вам треба комп програму mpcs нульмодемний шнур .
Якщо через кембрідж лан або жпрс то вам треба купити кембрідж скажем лан настроїти його і підеднати до тюнера в цьому випадку будити дивитися без компа
Звертайтися в аську 486280789 можу помогти настроїти по відаленому доступу за допомгою програми TeamViwer
пишіть!!!

пидскажить будь-ласка де можна взяти список каналив пид сатинтеграл 7300 амос сириус хотбирд 36. Дякую

Доброго дня!підскажіть будь-ласка як прошити тюньер Eurosky 8004.Я бачив три види прошивок до них яка з них правильна Eurosat Beta,Eurosat bin.

Цитата:
Допис від Tibi Переглянути допис
Доброго дня!підскажіть будь-ласка як прошити тюньер Eurosky 8004.Я бачив три види прошивок до них яка з них правильна Eurosat Beta,Eurosat bin.
Тутhttp://sat-prof.com.ua/forumdisplay.php?f=33
І тутhttp://sat-prof.com.ua/forumdisplay.php?f=34
Посилання для Eurosky на базі процесора 3329с і 3329в( точно неупевнений який у вас)а потім питання для спеців...Файл BIN

підскажіть пліз якщо поставити драгу тарілку то канали з яких спутніків можна буде дивитися?

Залежить що хочиш і яке у тебе обладнання!

Доброго дня!!! поможить прошити тюнер Humax va-aca.Дякую!!!!

Цитата:
Допис від tarasza Переглянути допис
Доброго дня!!! поможить прошити тюнер Humax va-aca.Дякую!!!!
А відповідний розділ на форумі по вашому для чого створений :(

Схема передатчика...поправка до поста #649

Цитата:
Допис від profi Переглянути допис
Схема передавача...поправка до поста #649
50 Вт. на двох транзюках? Хм.. Яке маркування у VT1 і VT2 ???

Добрий день! У мене запитання? :На тюнерІ Eurosky 4100( клон Глобо 4100с), підключив (шару) на 36 градусі, спочатку все було ОК, а тепер канали не відкриваються , тюнер перебирае айденти. Дивлюся через програму MPCS. Ключі на канали України йдуть, але із запізненням на дві секунди. Допоможіть знайти причину...

Можливо щось сервер їхній не встигає... (перегруз чи щось таке) треба перевірити пінги!

Перевірив, пінгує....

profi Ну а лог MPCS в момент проблем, чому б не викласти, для аналізу?

Обовязково викладу...

Люди підскажіть будь-ласка куди вводити ключ (і який) на канал SPORT2 на ресівері DIGITAL 500 PLUS :-)


ДОПОМОЖІТЬ ХТОСЬ ДУЖЕ ПРОШУ

Цитата:
Допис від Marjan1992 Переглянути допис
куди вводити ключ (і який) на канал SPORT2
На всiх ресах роздiл (Seca) Mediaguard.
Читай вiдповiдний роздiл.

доброго дня! пидскажить на яки частоти можна виставити 9 градус и 31.5. Дякую

Цитата:
Допис від tarasza Переглянути допис
доброго дня! пидскажить на яки частоти можна виставити 9 градус и 31.5. Дякую
Тут знайдеш частоти на 9E та 31.5E
або 9E - 11823 H 27500
31,5E - 12305 H 27500

помогите найти, прошивку на тюнер космосат 7810

Цитата:
Допис від Voloda Переглянути допис
помогите найти, прошивку на тюнер космосат 7810
Тут глянь

Доброго дня!Скажить будь-ласка як підключити цей безкоштовний шаринг на Openbox s7 і скільки воно десь приблизно іде.

Люди підскажіть чи є якісь відкриті спортивні канали на українскій або рус. мовах?

Цитата:
Допис від genych Переглянути допис
Люди підскажіть чи є якісь відкриті спортивні канали на українскій або рус. мовах?
Безпосередньо спортивних , вiдкритих на росiйськiй та українских мовах - немає

Цитата:
Безпосередньо спортивних , вiдкритих на росiйськiй та українских мовах - немає
ну а кодованих, щоб можна боло відкрити?

і ще я чув що скоро мають відкрити тл. футбол на скільки це правда?

Цитата:
Допис від genych Переглянути допис
ну а кодованих, щоб можна боло відкрити?
За спортивними iншомовними дуже не слiдкую , знаю на Amos можна дивитись канал Sport 2 , на Hotbird - RAI sport , Dubay Sport ,ще на Astra 1H (19E) - Eurosport

Цитата:
Hotbird - RAI sport , Dubay Sport ,ще на Astra 1H (19E) - Eurosport
де взяти частоти цих каналів і якщо закадовані то коди? Sport 2 на амосі відкрив але там мова незрозуміла

Цитата:
Допис від genych Переглянути допис
де взяти частоти цих каналів і якщо закадовані то коди? Sport 2 на амосі відкрив але там мова незрозуміла
Ось сайт ТУТ на якому в кутку знаходиться кнопка "Пошук" . Уводиш туди назву каналу - отримуеш даннi каналу .
Я тобi уже увiв для прикладу " RAI Sport"
А ключi знайдеш тут на форумi . Удачi !

Цитата:
Допис від genych Переглянути допис
де взяти частоти цих каналів і якщо закадовані то коди?
Спортивні канали тут: http://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=558

допоможіть будь ласка.Не можу відкрити ТЕТ вводжу ключ а канал не відкривається!
Що робити?

який у тебя тюнер? і як ти водіш ключ?

тюнер star track 550D
вводжу код 9339 щоб перейти в меню тюнера вибераю розділ Бісс і вводжу там код!

Звернутися до гадалки, напевно вона знає: який у вас тюнер, яка в ньому прошивка, як саме ви вводите ключ, чому канал не вiдкривається i що взагалi робити...

Прив'язка до частоти та ID зроблена?

___________________________________
Цитата:
Допис від Artem Переглянути допис
допоможіть будь ласка.Не можу відкрити ТЕТ вводжу ключ а канал не відкривається!
Що робити?
Долучені файли
Тип файлу: zip TH-7002_3.44.zip (1,02 МБ, 7 переглядів)
Тип файлу: rar tvp.rar (9,9 КБ, 16 переглядів)
Тип файлу: rar Edit_BISS.rar (102,9 КБ, 14 переглядів)

Востаннє редагував VADYA777: 06.06.2012 о 21:05. Причина: чистка ФОРУМА!!!!
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням