Перегляд одного допису
Старий 09.03.2018, 15:13   #283
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ось це так! В Індії хлопчика вважають богом через його таємничу владу над мавпами

Дворічний хлопчик від народження володіє таємничою владою над мавпами.



Хлопчика Самарта Бангарам, що проживає в селі на півдні Індії поблизу міста Бангалор, місцеві жителі проголосили реінкарнацією мавпоподібних бога Ханумана.

Зграя цих тварин кожен день приходить до дому, де живе Самарт. Якщо хлопчик ще спить, найбільш пунктуальні мавпи заходять до нього в спальню і будять його о шостій годині ранку. Вони грають з ним, приймають їжу з його рук і ніколи не ображають дитини - навіть якщо він боляче тягне їх за хвости.

Батьки Самарта, 35-річна Нанда і 28-річний Суніл Бангарам, так звикли до незвичайного способу життя свого сина, що залишають його на піклування мавп, йдучи з дому на кілька годин. "Я довіряю цим тваринам і залишаю сина з ними одного пограти, коли зайнята", - каже мати. За її словами мавпи почали приходити до них у будинок, коли хлопчикові було шість місяців.

"Одного разу я годувала його, а біля будинку зібралося багато мавп і всі вони дивилися, як він їсть. Одна з них раптом підійшла близько і вихопила у нього їжу з рук. А він, на мій подив, не заплакав, а почав жестикулювати, як ніби розмовляючи з тваринами. з цього дня вони почали приходити щодня ", - розповіла вона.







https://youtu.be/ir0McvPPaHk

Востаннє редагував Ltnar: 09.03.2018 о 15:25.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням