Перегляд одного допису
Старий 21.08.2010, 23:25   #4
KiberK
Учасник
 
Аватар для KiberK
 
Реєстрація: 03.03.2010
Дописи: 191
Ukraine
Мій ресівер: Globo 7010A, Lybid 1002
Типово

Маєте 16 замість 19.....

Цитата:
Допис від drachuk1979 Переглянути допис
Я можливо незрозумів питання , але СТС можливо приймати на 16 градусі і в
DVB-S / MPEG-2 / FTA а також і Український канал " Про все" , а ТНТ дійсно тільки в DVB-S2 / MPEG-4 / FTA на цьому ж супутнику. Але чесно кажучи ніяк не можу його налаштувати..... Можливо у когось є фото мульта на даний супутник....маю тонкий конвертор ( http://www.roks.com.ua/ru/catalog/te...rto/inv_sinl20 ) випробував на Сіріус, Амос та інших , а на 16 градус налаштувати невиходить....
Ставити впритул до Хотбірда. Там різниця в 3 градуси,, вони мать бути майже разом

пробував настроїти 16' замість 13е, але не можу.хотбірг пропадає, а нового нічого.що робити?

Цитата:
Допис від respect Переглянути допис
пробував настроїти 16' замість 13е, але не можу.хотбірг пропадає, а нового нічого.що робити?
A навіщо таке робити, ви знаєте молдавську? Заради «про все» та стс. ТНТ там тепер здається кодується тепер.

Цитата:
Допис від respect Переглянути допис
пробував настроїти 16' замість 13е, але не можу.хотбірг пропадає, а нового нічого.що робити?
respect, попробуйте шукати на частоті 12719/H/9000(СТС Молдова, Про Все)якщо нема такої частоти, то пропишіть. Краще налаштовуйте головку напряму кабелем, головка-тюнер, або якщо недалеко від вас є у когось 16*пропишіть на свій тюнер і виставляйте по каналу.А може щось вам там заважає(на горизонті)Не здавайтесь, думайте, шукайте, і все у вас вийде.

Цитата:
Допис від xoxol4uk Переглянути допис
A навіщо таке робити, ви знаєте молдавську? Заради «про все» та стс. ТНТ там тепер здається кодується тепер.
Спортивний інтерес.....

Цитата:
Допис від xoxol4uk Переглянути допис
A навіщо таке робити, ви знаєте молдавську? Заради «про все» та стс. ТНТ там тепер здається кодується тепер.
СТС, Про Все!, ТVMi, та і ТНТ більше йде відкрито ніж кодується - кодування Кодікріпт - якесь воно не стійке канал може тиждень тимчасово йти відкрито, далі кодануть на пару днів і знов. Плюс є трохи музики і якісь мультики Та і в пакеті Тотал Тв часто знімають кодування на деяких каналах.

А на Thor 3 (0.8°W) є канал СТС?????????

Цитата:
Допис від sava Переглянути допис
А на Thor 3 (0.8°W) є канал СТС?????????
Подивітся самі
http://www.lyngsat.com/1west.html

Цитата:
Допис від sava Переглянути допис
А на Thor 3 (0.8°W) є канал СТС?????????
Відкритого немає. Є в молдовському пакеті "СТС - ТВ Діксі" (з перекритою рекламою), нажаль, кодований.

скільки в середньому використовується трафіку для безкоштовного шарингу

Цитата:
Допис від respect Переглянути допис
скільки в середньому використовується трафіку для безкоштовного шарингу
Рівно стільки ж як і для платного Залежить від деяких факторів:
- частота перемикання каналів;
- збої в мережі;
- система кодування;
- тип і версія плагіну.
В сумі - мізер. Якщо цікавлять цифри, то читайте тут: http://forum.shara-tv.ru/index.php?showtopic=69

У когось є якісь ключі на Thor 3 (0.8°W) щоб відкрити якісь канали???

Там уже все кодоване в Нагрі-3, котра тільки-но введена, так що ключі тобі не світять ще довго...

Є прошивка на Дорсел та БІС ТВ та прошика на деякі канали триколора... А на одне та друге одночасно прошивка існує ??? (Для глобо)

drachuk1979, не існує, чекайцте нової версії софта...

Підскажіть можливо чи ні.дивиця нашару кодовані канали без мобіли.интернету.А з двума тюнерами один для приьома кодів ну а другий показуе все відкрито.

Можна якщо в одному буде карта

підкажіть дійсні ключі на ртві (хотбірд 13е 12322 27500), як їх правильно вводити в ресівер globo 4100c!

Цитата:
Допис від nick19 Переглянути допис
підкажіть дійсні ключі на ртві (хотбірд 13е 12322 27500), як їх правильно вводити в ресівер globo 4100c!
При додаванні нового ключа у частинцi Type виберіть Key 16 і потім вводиш ключ!

sava дякую!)

Цитата:
Допис від nick19 Переглянути допис
sava дякую!)
Прохання до користувачів, подяку в розділах форуму робити не в словах,а в технічних можливостях нашого форуму - через підняття репутаціі + !!!

в якому форматі транслює трк україна трк футбол, трк новини на сіріусі (astra 4a) 12130 v 27500 в mpeg-2 чи в mpeg-4?

DVB-S / MPEG-2 Viaccess 2.6 VideoGuard

скажіть будь-ласка: якщо мій тюнер(globo 4100c) не підтримує стандарту mpeg-4 i dvb-2s, чи є якісь прошивки чи ще щось щоб тюнер зміг прочитати ці стандарти!?

Нема!!!!!!

а ніхто не в курсі 12 телеканал (Львівський) коли розпочне транслювання на сопутнику!?

Цитата:
Допис від nick19 Переглянути допис
якщо мій тюнер(globo 4100c) не підтримує стандарту mpeg-4 i dvb-2s, чи є якісь прошивки чи ще щось щоб тюнер зміг прочитати ці стандарти!?
Там прошивки і ще щось ні до чого, там зовсім інше залізо...

12 лвовский это и есть телеканал зик он уже есть на спутнике!

ZIK хотя це канал зі Львова,но це не 12-й канал. 12-й канал використовує де-які його програми.

ЩО ТАКЕ САМ-МОДУЛІ!???

http://sat-media.net/access/cam.htm

http://www.sputniktv.at.ua/load/51

Цитата:
Допис від nick19 Переглянути допис
ЩО ТАКЕ САМ-МОДУЛІ!???
Якщо все на стільки серйозно, що вас забанили в гуглі та інших пошуковиках... То подивіться два лінки вище

який тюнер globo найкраще взяти щоб читав усі стандарти!?

найкраще взяти globo 403 або globo 9500НD!

Цитата:
Допис від Porter Переглянути допис
Якщо все на стільки серйозно, що вас забанили в гуглі та інших пошуковиках... То подивіться два лінки вище
навіщо ртсь в неті!! якщо тут на сайті створили спеціальну тему де можна запитатить!

ЯК РОЗБЛОКУВАТИ ІНТЕР НА
GLOBO

Цитата:
Допис від irongelezo Переглянути допис
ЯК РОЗБЛОКУВАТИ ІНТЕР НА
GLOBO
9339, але зпочатку напиши яка модель

4100С

Orton Key Editor 1.8 RUS.rar (268,2 КБ, 7 переглядів)
Народ чому я неможу це все скачати виходить 25 300 кб і все. на других сайтах нормально скачую.

Цитата:
Допис від irongelezo Переглянути допис
ЯК РОЗБЛОКУВАТИ ІНТЕР НА
GLOBO
дивись тут і нелінуйся шукать сам
http://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=721

Цитата:
Допис від trp Переглянути допис
Orton Key Editor 1.8 RUS.rar (268,2 КБ, 7 переглядів)
Народ чому я неможу це все скачати виходить 25 300 кб і все. на других сайтах нормально скачую.
качай ось тут
http://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=639

Цитата:
Допис від trp
Orton Key Editor 1.8 RUS.rar (268,2 КБ, 7 переглядів)
Народ чому я неможу це все скачати виходить 25 300 кб і все. на других сайтах нормально скачую.

качай ось тут
http://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=639

качаю але всеодно 25 300кб і все виходить файл рнр качаю довнлоадом.

Цитата:
Допис від irongelezo Переглянути допис
ЯК РОЗБЛОКУВАТИ ІНТЕР НА
GLOBO
Можеш через пульт, заходиш в емu вибираєш кодування biss і водиш відповідний код. Код дивись на форумі.

Які ще супутники можна настроїти разом з sirius, hotbird, amos, thor 3 на яких є українські або російські канали???

Цитата:
Допис від sava Переглянути допис
Які ще супутники можна настроїти разом з sirius, hotbird, amos, thor 3 на яких є українські або російські канали???
Думаю що більше ніяких ,хіба що, ще на окремі тарілки.

Цитата:
Допис від sava Переглянути допис
Які ще супутники можна настроїти разом з sirius, hotbird, amos, thor 3 на яких є українські або російські канали???
Можна попробувати Eutelsat W2M/Sesat, E.bird-16, 16° в.д. - український канал "Про все"- але в мене, як новачка, нічого не виходить ,навіть з тонким конвертором.....

Що таке сокієс(файли сокієс)??при скануванні ПК програмою IObit Security 360 постійно вискакує 5-7 сокієс як угроза які видаляю, а при повторному скануванні знову появляються. Поясніть що я маю робити.

Цитата:
Допис від D-Misha Переглянути допис
Що таке сокієс(файли сокієс)??при скануванні ПК програмою IObit Security 360 постійно вискакує 5-7 сокієс як угроза які видаляю, а при повторному скануванні знову появляються. Поясніть що я маю робити.
Файли "куки" оставляє після себе браузер. Вони містять у собі певну інформацію сайту, яка дозволяє браузеру працювати швидше при новому зверненню до цього ж сайту. Інформація може бути дуже різна, аж до вредоносної. Що робити? заходить на нормальні сайти і все буде гаразд. У мене стоїть SpyWare Terminator 2.7.2.125 який має величезну базу "лівих" сайтів, та попереджує при переході на такі "ліві" сайти. Також програма містить сканер.. і т.д.

monte carlo, скачав вашу програму, де після сканування виявив два трояна і два сокієс (видко шкідливі), є російська мова. А чи треба ,ще щось робити в налаштуваннях?Чи небуде вона конфліктувати з моїм Doktor Veb і IObit Sekuritu 360?

Цитата:
Допис від D-Misha Переглянути допис
monte carlo, скачав вашу програму, де після сканування виявив два трояна і два сокієс (видко шкідливі), є російська мова. А чи треба ,ще щось робити в налаштуваннях?Чи небуде вона конфліктувати з моїм Doktor Veb і IObit Sekuritu 360?
Такого софту як у Вас у мене немає, нічого по цьому поводу не скажу.
Із налаштувань вище згаданої програми то:
1.В браузері всановлюється тулбар, я зразу його убирав з панелі (на його роботу невпливає)
2.Налаштуйте режим сканування. У мене щоденне в 14.00 Після сканування дивіться вкладки, якщо для програми якись софт невідомий а Ви знаєте що це за програма, перемістіть цей софт в безопасний софт.
3.При установці софту в якому Ви впевнені на 100% включайте режим установки, інакше будете відповідати на питання в процесі установки.

P.S.У мене стоїть така конфігурація Avira AntiVir Personal 10.0...+ COMODO Firewall 4.1...+ Spyware Terminator 2.7...
Одне погано, що дві останніх програми треба "вчити", але дуже корисно бачити що яка програма куди прописує, та чого це "блокнот" проситься в інтернет при установці

Цитата:
Допис від trp
Orton Key Editor 1.8 RUS.rar (268,2 КБ, 7 переглядів)
Народ чому я неможу це все скачати виходить 25 300 кб і все. на других сайтах нормально скачую.

качай ось тут
http://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=639

качаю але всеодно 25 300кб і все виходить файл рнр качаю довнлоадом.

народ я поняв чого я не мог скачати файли добре качаеться через мазилу.

Цитата:
Допис від trp Переглянути допис
Цитата:
Допис від trp
Orton Key Editor 1.8 RUS.rar (268,2 КБ, 7 переглядів)
Народ чому я неможу це все скачати виходить 25 300 кб і все. на других сайтах нормально скачую.

качай ось тут
http://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=639

качаю але всеодно 25 300кб і все виходить файл рнр качаю довнлоадом.

народ я поняв чого я не мог скачати файли добре качаеться через мазилу.
Так, при скачуванні бувають проблеми залежно від браузера чи програми якою качаєш.

підкажіть чим можна прошити
s/w VGBO 3.3.30emu
h/w 2 5.3.0
loader 1.0.7
FDD1.0.0
изготовител BIGSAT

Цитата:
Допис від w124 Переглянути допис
підкажіть чим можна прошити
s/w VGBO 3.3.30emu
h/w 2 5.3.0
loader 1.0.7
FDD1.0.0
изготовител BIGSAT
Ваш ресівер клон Globo 3000-6000 все необхідне шукайте ТУТ!!

ПАКЕТ "Antenna Hyngaria" ЩО НА АМОСІ НА ЯКІЙ ЧАСТОТІ ЗНАХОДИТЬСЯ?????
КАНАЛ "TV GLOBO" ЩО НА ХОТБІРДІ, НА ЯКІЙ ЧАСТОТІ ЗНАХОДИТЬСЯ!???
ПАКЕТ "М6" ЩО НА ХОТБІРДІ, НА ЯКІЙ ЧАСТОТІ ЗНАХОДИТЬСЯ!???
ПАКЕТ "Turner" ЩО НА ХОТБІРДІ НА ЯКІЙ ЧАСТОТІ ЗАХОДИТЬСЯ??

ПАКЕТ "Antenna Hyngaria" ЩО НА АМОСІ НА ЯКІЙ ЧАСТОТІ ЗНАХОДИТЬСЯ?????(11260-27500Н)

Доброго дня всім.... Турбує питання , якщо є якась інформація на будь-якому носії - то "якось" її можливо прочитати...??? Чому так не виходить з картами НТВ+ ??? На тій же карті є щось записано "стаціонарно" - там жеж інформація не змінюється що 10 с. Пробував шукати ТУТ ,але так і не зрозумів ,що до чого ....Можливо хтось підкаже посилання - де можна прочитати "чайнику" про цю тему....Ну цікаво......Дякую....

drachuk1979 книгу по криптографії вам у руки прочитати не можна, тому що розробник доклав максимум зусиль для того щоб ви не змогли прочитати. Сама по собі картка - це міні компутер, з памяттю, портом вводу - виводу і процесор. Система організована так, що программа записана у память карти недоступна для читання. Захист на апаратному рівні, тому зламати його неможливо.
Карта отримує деякий набір даних, перетворює його по складному алгоритму шифрування і видає результат. варіантів надто багато, щоб вичислити алгоритм перетворення. Як я вам уже писав, читайте основи криптографії.
Для прикладу, +++ працюють з Viaccess 2,5 (чи 2,6)
Цитата:
Viaccess — это кодирующая система предназначенная для цифрового телевидения. Система разработана Французской фирмой France Telecom. Viaccess — это просто новое имя D2MAC или модификация Eurocrypt-M в DVB. В этой модификации ключ имеет 8 байт когда Eurocrypt-M только 7. Если 8-й байт ноль тогда Viaccess работает точно как Eurocrypt-M. Если 8-й байт отличный от ноля тогда произойдет переключение на несколько отличающийся режим.[стиль?]

На данный момент используются 8 версии — Viaccess PC2.3, Viaccess PC2.4, Viaccess PC2.5 и Viaccess PC2.6, Viaccess PC3.0, Viaccess PC3.1, Viaccess PC4.0, Viaccess PC5.0

Первая версия именовалась Viaccess 1, а три последующие — Viaccess 2., PC2.3 и PC2.4. Версии PC2.5 и PC2.6 считались безопасными на протяжении 2 лет. После вскрытия этих версий появилась версия, введенная в эксплуатацию в 2005 году — PC2.6. Вторая модификация Viaccess была названа ThalesCrypt. В настоящий момент она используется Canal Satellite для защиты контента в транспортной сети и на головных станциях кабельных сетей. Вторая модификация представляет собой оригинальный механизм шифрования с новым протоколом формирования ключей.
29.08.2010, 22:26 #405
trp
Новачок

Реєстрація: 29.08.2010
Дописи: 5
Сила репутації: 1
Репутація: 1

--------------------------------------------------------------------------------

Підскажіть можливо чи ні.дивиця нашару кодовані канали без мобіли.интернету.А з двума тюнерами один для приьома кодів ну а другий показуе все відкрито.

29.08.2010, 22:51 #406
hmura
Супер модератор

--------------------------------------------------------------------------------

Можна якщо в одному буде карта
__________________
Ferguson-Ariva 200 HD , Strong SRT DM2100 , Mabo 1.2 , 95E - 30W , Ku+Ku cyr.+C ,Nokia d-box 2 , ХАБО 0,93 , 4W - 90E , Ku .
MB: Gigabyte MA785GMT-UD2H , AMD Phenom II X2 550 3.2GHz , RAM DDR3 2GB , NVIDIA GF9500 GT 512MB GDDR3 , HDD SEAGATE 500GB , SS2 , Acer AL1917 19" , Windows7, ОГО+2


Хорошо НЕБЕСНЫЙ ШАРИНГ с 2-я Evo 700!!
Подключено 2 EVOLUTION (EVO 700S) по кабелю Rs-232, и два конвертора, один конвертер на НТВ+ 36Е, и 39Е. Один тюнер подключен на 39Е МОДЕМИнструкция модема ЕВО700!! со специальным софтом [...... для приема данных с интернета, а второй подключеный на 36Е

Список ресиверов которые работают с EVO модемом
EVOLUTION 700S,Evolution Master,Evolution INFINITY
Golden Interstar
BigSat/Globo/Orton
Eurosat/Eurosky
Smart Enigma
Openbox (300/8xx/7xx/5xx)
Тех-поддержка ICQ 493105091,434816237

отак можливо. пробуйте.

Цитата:
Допис від drachuk1979 Переглянути допис
Доброго дня всім.... Турбує питання , якщо є якась інформація на будь-якому носії - то "якось" її можливо прочитати...??? Чому так не виходить з картами НТВ+ ??? На тій же карті є щось записано "стаціонарно" - там жеж інформація не змінюється що 10 с. Пробував шукати ТУТ ,але так і не зрозумів ,що до чого ....Можливо хтось підкаже посилання - де можна прочитати "чайнику" про цю тему....Ну цікаво......Дякую....
пробуй знайти хто займаеться НЕБЕСНЫЙ ШАРИНГ с 2-я Evo 700!! бачив як працюе клас собираю гроші на обладнання щоб собі поставить. неразу не тормознуло.

Цитата:
Телеканал "ICTV" тепер закодований у Viaccess 2.6 (10759 H 30000)
Це правда, бо я зараз не вдома, аподібного ніде не бачив?

Цитата:
Допис від funt3 Переглянути допис
Astra 4A, 4.8°E

Телеканал Diva 11862 V 27500 тимчасово йде відкрито, є російська звукова доріжка
він робить на ключі VideoGuard віасат.я в ключі поміняв одну цифру і канал неробив. поставив назад заробив

Цитата:
Допис від hec321 Переглянути допис
він робить на ключі VideoGuard віасат.я в ключі поміняв одну цифру і канал неробив. поставив назад заробив
вибачайте шо пишу не в тему але може хтось накінець скаже ключ!???????????

А ЯКШО НМА У МЕНЮ КЛЮЧІВ, ПУНКТУ VIDEOGUARD ТО ШО ТОДІ РОБИТИ!???

Цитата:
Допис від TERABIT Переглянути допис
А ЯКШО НМА У МЕНЮ КЛЮЧІВ, ПУНКТУ VIDEOGUARD ТО ШО ТОДІ РОБИТИ!???
В

Ввести!!!!!!!!!!

як ввести цей пункт !??? тюнер глобо 4100с!
__________________
Слова становятся дешевле...реклама от оператора...или правда жизни ?

Востаннє редагував VADYA777: 06.06.2012 о 20:46.
KiberK зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням