Перегляд одного допису
Старий 12.07.2013, 21:52   #23
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

"Триколор ТБ" відучив від "піратства" рязанського хакера.


4 липня 2013 р. Московський районний суд м. Рязані виніс постанову у справі про "пірата", що пропонував потенційним абонентам "Триколор ТБ" нелегальний доступ до закритих супутникових телеканалів за принципом "кардшаринга".
Примиренням сторін і компенсаційною виплатою з боку обвинуваченого завершилася чергова "антипіратська" кримінальна справа, ініційована видатним російським оператором цифрового телебачення "Триколор ТБ".
Йдеться про кримінальну справу, яку було збуджено у кінці 2012 року відносно жителя Рязані 1987 г.р. Івана Кузьміна(прізвище змінене). Як випливає із справи, Кузьмін отримав середню спеціальну освіту, закінчивши Рязанський державний технологічний коледж за фахом "Програмне забезпечення обчислювальної техніки і автоматизованих систем".
Потім працював вантажником, і згодом, восени 2012 року, розмістив на локальних рязанських сайтах оголошення, в яких пропонував свої послуги з перепрограмування супутникових приймачів під технологію "кардшаринга" для прийому зашифрованих телеканалів.
Ці оголошення були помічені співробітниками дирекції по безпеці "Триколор ТБ". Інформація була передана відділу "К" БСТМ УМВС Росії по Рязанській області. Далі, співробітниками відділу "К" була проведена контрольна закупівля: оперативники зв'язалися з Кузнєцовим і надали в його розпорядження супутниковий приймач, попросивши перепрограмувати за грошову винагороду.
Як показало слідство, Іван Кузнєцов умисне спробував використати спеціальну програму, свідомо призначену для несанкціонованого копіювання комп'ютерної інформації, в корисливих інтересах, скоюючи тим самим злочин, передбачений частиною 3 статті 30, частиною 272 і 273 статтями УК РФ.
Обвинувачений повністю визнав свою провину в скоюванні злочинів у присутності захисника. Позивачами в цій справі, окрім "Триколор ТБ", виступили також представники іншого російського супутникового оператора. Зважаючи на невелику тяжкість вчиненого злочину, а також його сімейний стан(у обвинуваченого дружина і маленька дитина) представники операторів запропонували обвинуваченому світова угода за умови, що він відшкодує заподіяний матеріальний збиток.
У коментарі, який Кузнєцов дав співробітникові прес-служби "Триколор ТБ", він признався в тому, що не знав, що порушує закон, перепрограммируя приймачі під "кардшаринг".
- Перш ніж цим займатися, треба було вивчити закон, - стверджує він, - а не вірити всьому, що пишуть в інтернеті. Настроювач приймача під "піратський" сервер так само порушує закон, як і власник сервера. Тепер я це розумію на власному гіркому досвіді і хочу попередити інших. Багато хто просто не знає, що це незаконно. Грошей на основній роботі отримував не так багато, хотів зайві 400 рублів заробити. А у результаті, заробив головний біль, і судовий позов на відшкодування матеріального боргу, який доведеться виплатити компанії.
Але в моєму випадку таке рішення суду - самий хороший варіант! Я вдячний компанії "Триколор ТБ", що мені пішли назустріч.
Це історія стала першої в практиці боротьби "Триколор ТБ" з "супутниковими піратами", коли справа була закрита за примиренням сторін.
- "Триколор ТБ" дійсно пішов назустріч обвинуваченому. Звичайно, це винятковий випадок, - говорить представник дирекції по безпеці "Триколор ТБ". - Але і на цьому прикладі ми бачимо, що людина втратила значно більше, чим намагався запрацювати. Як відомо, незнання законів не звільняє від відповідальності. Треба розуміти, що УК РФ передбачає для подібних злочинів можливе покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.

P.S. впіймали небезпечного злочинця...
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням