Тема: ХОКЕЙ
Перегляд одного допису
Старий 14.02.2012, 11:55   #77
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Хульт: "Донбас" підходить під рівень команд КХЛ

ХК "Донбас" слід чекати на те, що його перебування у ВХЛ буде нетривалим і клуб зможе грати у більш престижній лізі КХЛ.

Про це офіційному сайту клуба заявив шведський форвард Андре Хульт, котрий чимало пограв у КХЛ.

"Перебуваючи у Словаччині, я попросив свого агента почати підшукувати мені інші клуби. Він мені сказав, що є варіант продовжити кар'єру в команді, яка знаходиться на провідних позиціях у Вищій хокейній лізі Росії". - згадує він.

"Я дізнався, що "Донбас" представляє велике українське місто, подивився ростер гравців. Все, що оточує цей клуб, все що з ним пов'язано, здалося мені привабливим". - продовжив він.

"Коли я отримав загальну інформацію про ХК "Донбас", я попросив агента підписувати контракт. Це було обдумане, зважене рішення. Тепер я тут", - зазначив Хульт.

Він зізнався, що дуже б хотів стати переможцем ВХЛ, адже думає, що команда не тільки заслуговує того, щоб грати в фіналі, вона обов'язково повинна туди виходити.

"Як мені здається, зараз в ВХЛ багато команд мають високий рівень, і він став помітно вище за останні роки, але "Донбас" виділяється із загального числа команд і більше підходить під рівень команд Континентальної хокейної ліги". - переконаний скандинав.

"Я буду прагнути грати ще краще, щоб допомогти команді вийти у фінал плей-офф Вищої хокейної ліги", - резюмував Хульт.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням