Перегляд одного допису
Старий 06.08.2010, 17:10   #3
VADYA777
Moderator
 
Аватар для VADYA777
 
Реєстрація: 10.01.2010
Дописи: 1.108
Ukraine
Надіслати повідомлення для VADYA777 на ICQ Надіслати повідомлення для VADYA777 на Skype
Типово

Цитата:
Допис від respect Переглянути допис
ну я ж тебе нормально запитав, а ти...
А ти справді думав я драйвер ruki.sys i бібліотека mozg.dll???!!! Тебе розвели як малюка!!!!!!!

Цитата:
Допис від sat-prof Переглянути допис
Можливо дивись розділ 4100
Цитата:
Допис від foot Переглянути допис
дякую. чи можливо ввести статику на Діджтл 4100 для відкриття Нашого кіно та RTVI
здається так.спробуй ввести ключі статики в бісс.(не забудь додати + до моєї репутації

скажіть щоб залити ключі з компа на тюнер ARION AF-2000CR, та перепрошити тюнер, потрібний простий нульмодемний каберь чи з розшивкою, якщо так то з якою. Дякую

Клоном якого тюнера є Cosmo Sat 7400? Дякую.

Цитата:
Допис від tanzor Переглянути допис
скажіть щоб залити ключі з компа на тюнер ARION AF-2000CR, та перепрошити тюнер, потрібний простий нульмодемний каберь чи з розшивкою, якщо так то з якою. Дякую
Якось ніколи недумав про розпіновку нуль модемного кабеля, купив якось у магазині кабель 3 метра, шию ним любі тюнера. Вам треба прошити тюнер 214 софтом де в эмуляторі буде закладка BISS -автоаріонером, потім звичайним способом залити свіжий список каналів і ключів. Недолік 214 софта, це те, що канали кодовані у BISS будуть відкриватися із затримкою. Кращого варіанту, я не бачу для цих тюнерів. Може я не правий, поправте мене.

Підкажіть як прошивають тюнери? У мене Ортон 4700. Які проги,... Ніколи ще прошивав тюнер. Особливо супутник Thor (словацькі та чеські канали). Всім дякую за відповідь.

для початку треба спитати у Гугля чи існує така модель Ортон 4700
а потім приємно здивуватись, взнавши що чеські і словацькі канали по тихеньку переходять, якщо ше не перейшли, в СУД НАГРАВІЖН 3 - що взлому не підлягає...

sashko спасибі за відповідь. Які можна дивитися спортивні канали Чехії, Польщі, Словакії або інщих країн?

Як прошивають тюнери, що для цього треба?

Цитата:
Допис від kikai Переглянути допис
Як прошивають тюнери, що для цього треба?
Потрібні-
1. Нульмодемний кабель
2. Компютер
3. Програми завантажувачі
4. Програмне забезпечення (софт.дамп.список каналів)
5. Бажання і трішки вільного часу

Цитата:
Допис від kikai Переглянути допис
Підкажіть як прошивають тюнери? У мене Ортон 4700. Які проги,... Ніколи ще прошивав тюнер. Особливо супутник Thor (словацькі та чеські канали). Всім дякую за відповідь.
Orton 4700 - це або творіння твоєї великої уяви, або великої і ужасної "КУДІ". Чи може все ж таки у тебе Orton 4100C?

потрібна ссилка на нормальну прошивку для ARION AF-2000CICR, щоб ключ можна вводити вручну , супутники Amos, Sirius, HotBird

Шановні модератори у мене пропозиція: В баню цього флудера так на днів 6 - 7!!!!

народ сьогодні я перший раз прошив тюнер.дякую всім за інфу,тобі сат-проф,кіберк,хмура і т.д.вибачаюсь,якщо надокучав,але дякую за допомогу

Ми раді за тебе.Але трошки попотів,страшнувато було на перший раз?

звичайно,боявся трішки

Добре що добре

підкажіть будь-ласка як закинути статичні ключі глобо через upgradetools 1.07

ресивер стар трек 550д-підключаю 5 головок через 4-х портовий дисек і перехідник V / H (Амос айстра хотбірд абс 75 Ямал) при підключенні переходнікаV / H до Амосов із Ямалом наприклад,на перехіднику один з каналів немає сигналу міняв місцями все равнонет перехідник міняв теж немає сигналу хоча коли включаєш один з каналів, на перехіднику,на ресивері.йде писк. може прошити. на пряму всі покази нормально, 8 портової не підійде тому що в меню тільки-abcdможет є нова прошивка з 8ю портами для 550д.

постав релле 12 вольт -та ще один 4-х портовий дісік !

Цитата:
Допис від VADYA777 Переглянути допис
постав релле 12 вольт -та ще один 4-х портовий дісік !
потiм, спочатку загляну меню де 22 гц вкл/вiдкл виставлю на вкл. провiрю.
спасибi.

Підкажіть будь ласка як налаштувати Ямал 201, і якої величини тарілка для нього потрібна???

Цитата:
Допис від sava Переглянути допис
Підкажіть будь ласка як налаштувати Ямал 201, і якої величини тарілка для нього потрібна???
Настроюйте його як і будьякий інший супутник, відштовхуючись від його географічних координат.
Стосовно розміру дзеркала - воно залежить від рівня сигналу транспондера у вашому регіоні. Звідки ви - один пес зна... Я не телепат...
Подивіться карту покриття для вашого регіону, наприклад на lyngsat.com


Цитата:
Допис від sava Переглянути допис
Підкажіть будь ласка як налаштувати Ямал 201, і якої величини тарілка для нього потрібна???
в якому регіоні живеш?.вичисляй по цьому сайту чи світить на твою місцевість Ямал 201 http://www.satbeams.com/footprints?beam=6372

Для Ку діапазону достатньо 90 см, для впевненого прийому врізну погоду краще, щоб він був у фокусі і стояв лише він на тарілці. Але часто йо ставляють у мультифід і тоді приймають крім нього на цю ж тарілку ще й 75 Е і 85 Е здається. Якщо ставити його у фокусі, то це досить просто і самому за кілька годин можна зробити, керуючись порадами форумчан.

Добрий день всім підскажіть будь-ласка як розкодувати інтер, інтер+. Трохи пошарився по форумі то зрозумів що потрібно вводити в БІСС, але в мене його немає іпробував вводити 2600 в любе кодування зберігав і виходив нічого невідбувалося. Допоможіть хто може.(Cosmosat 7100)

іще забув
VGDO 3.4.09 emu
Ап. вер 13 5.3.0
загрузчик 1.07
FDD Ver 1.0.14

Вход в эмулятор Cosmosat 7100 – включите любой канал и на пульте нажмите комбинацию кнопок 9339. В розділі Biss вводиш ключі на інтер і інтер+.

Візьміть програму введіть координати виберіть супутник введіть розмір антени і будуть вам точні розрахунки !!!

Цитата:
Допис від sava Переглянути допис
Вход в эмулятор Cosmosat 7100 – включите любой канал и на пульте нажмите комбинацию кнопок 9339. В розділі Biss вводиш ключі на інтер і інтер+.
Если раздела BISS нет, то добавить его можно только загрузив с компьютера файл ключей (размер 64КБ)

РТР-ПЛАНЕТА на Амосi 11389н 27500 в Biss е в когось ключ.Дякую.

Цитата:
Допис від ВоваП Переглянути допис
РТР-ПЛАНЕТА на Амосi 11389н 27500 в Biss е в когось ключ.Дякую.
Дискусія на цю тему давно вже йде, ключ знайти і підібрати, поки що, ніхто не може.

Поки що нема .

А як налаштувати 75E у Чернівцях?????
Під яким кутом та в який напрямок повертати антену???

Цитата:
Допис від sava Переглянути допис
А як налаштувати 75E у Чернівцях?????
Під яким кутом та в який напрямок повертати антену???
Подрібна повертати тарілку вліво від хотбірд,амос,сіріус, щоб вона майже перпендикулярно їй стала.

75 градус...

Цитата:
Допис від D-Misha Переглянути допис
75 градус...
Приблизно 75 по відношенню до дракона...

Цитата:
Допис від D-Misha Переглянути допис
Приблизно 75 по відношенню до дракона...
Ще, який має бути кут?

Мужики допоможіть (ввести файл ключей (размер 64КБ) тому, що я наполовину чайник. Будь-ласка.

Ще одна тарілка на 75*

Цитата:
Допис від sanela Переглянути допис
Мужики допоможіть (ввести файл ключей (размер 64КБ) тому, що я наполовину чайник. Будь-ласка.
Мені здається, що тут ніхто не зрозумів вашого запитання. Куда ввести ключі?Який тюнер?

VGDO 3.4.09 emu
Ап. вер 13 5.3.0
загрузчик 1.07
FDD Ver 1.0.14
Cosmosat 7100

Цитата:
Допис від sanela Переглянути допис
VGDO 3.4.09 emu
Ап. вер 13 5.3.0
загрузчик 1.07
FDD Ver 1.0.14
Cosmosat 7100
Мені ще цей тюнер не попадався. Наскільки мені відомо він відноситься до родини глобоподібних і відповідно прошивається софтами(дампами) для Globo 3000-6000......Для загрузки ключів я користуюсь програмою Upgrade 1. 07. УКР на "завантажити ключі"Не спішіть з прошивкою, треба щоб ще хтось запевнив вас, що я правий .Кажуть, що тюнер трохи проблемний.І навіщо вам закидати ключі ,якщо є готові прошивки(дампи)???

Цитата:
Допис від D-Misha Переглянути допис
Мені ще цей тюнер не попадався. Наскільки мені відомо він відноситься до родини глобоподібних і відповідно прошивається софтами(дампами) для Globo 3000-6000......Для загрузки ключів я користуюсь програмою Upgrade 1. 07. УКР на "завантажити ключі"Не спішіть з прошивкою, треба щоб ще хтось запевнив вас, що я правий .Кажуть, що тюнер трохи проблемний.І навіщо вам закидати ключі ,якщо є готові прошивки(дампи)???
В мене перед цим було питання:
(підскажіть будь-ласка як розкодувати інтер, інтер+. Трохи пошарився по форумі то зрозумів що потрібно вводити в БІСС, але в мене його немає іпробував вводити 2600 в любе кодування зберігав і виходив нічого невідбувалося. Допоможіть хто може.(Cosmosat 7100))
То що порадите перепрошити , чи що!!!!!

Цитата:
Допис від sanela Переглянути допис
В мене перед цим було питання:
(підскажіть будь-ласка як розкодувати інтер, інтер+. Трохи пошарився по форумі то зрозумів що потрібно вводити в БІСС, але в мене його немає іпробував вводити 2600 в любе кодування зберігав і виходив нічого невідбувалося. Допоможіть хто може.(Cosmosat 7100))
То що порадите перепрошити , чи що!!!!!
Ви праві, якщо на ємуляторі пропала заставка BISS, треба набрати 9339 ,зайти в любу кодіровку, натиснути зелену кнопку, ввести CAID -2600 ,зберегти, вийти і будете мати BISS.Я би на вашому місці не спішив і почекав ще порад і прошив нормальною польською прошивкою(дамп)бо я вже писав, що мені такий тюнер ще не попадався.Читаю з форумів, з цим тюнером є проблеми, вам потрібна кваліфікована порада ,не спішіть.

Дуже дякую що підтримали. Для нас новачків це дуже важливо.

Цитата:
Допис від sanela Переглянути допис
Добрий день всім підскажіть будь-ласка як розкодувати інтер, інтер+. Трохи пошарився по форумі то зрозумів що потрібно вводити в БІСС, але в мене його немає іпробував вводити 2600 в любе кодування зберігав і виходив нічого невідбувалося. Допоможіть хто може.(Cosmosat 7100)
Спробуй так: зайди в будь-який інший розділ, в полі caid введи 2600, збережи, вимкни і ввімкни (відразу) ресивер, мало б зявитися можливість вводити бісс.

А хто знає які канали на супутнику ABS 1???

Цитата:
Допис від sava Переглянути допис
А хто знає які канали на супутнику ABS 1???
Подивися тут, їх запитай, вони відповідь мудру й обширну дадуть і частоти покажуть тобі....
FlySat
KingOfSat
LyngSat

А на якому супутнику канали ТНТ і СТС???????

Відкрито СТС йде на : 16е(DVBS2) Eutelsat W2, 53е Express AM22, 75е ABS1, 90е Yamal,
ТНТ : 16е(DVBS2) Eutelsat W2, 90е Yamal.
Кодований СТС і ТНТ йде на 36е Eutelsat W7(НТВ+,Триколор) та 75е ABS1(Радуга)

А можна замість HotBird 13E, настроїти Eutelsat W2 16Е на тарілку 90см????

Можна, якщо твій приймач працює в стандарті DVB-S2 MPEG 4 (для СТС і ТНТ)

Цитата:
Допис від hmura Переглянути допис
Можна, якщо твій приймач працює в стандарті DVB-S2 MPEG 4 (для СТС і ТНТ)
Я не знаю у мене Cosmosat 7400

Не будуть працювати . Працюють на таких : Dreambox HD 500/800/8000,IpBox HD,Opticum 9500/9000 HD 2CI 2CX E Plus ,Opticum 9600 (TS) HD 2CX2CI PVR LAN,Opticum HD X402/X403p,Ferguson Ariva 200/100 HD i т.д.

Цитата:
Допис від hmura Переглянути допис
Не будуть працювати . Працюють на таких : Dreambox HD 500/800/8000,IpBox HD,Opticum 9500/9000 HD 2CI 2CX E Plus ,Opticum 9600 (TS) HD 2CX2CI PVR LAN,Opticum HD X402/X403p,Ferguson Ariva 200/100 HD i т.д.
А на супутнику Ямал 201 ???

Цитата:
Допис від sava Переглянути допис
А на супутнику Ямал 201 ???
Будете мати багато каналів

Цитата:
Допис від hmura Переглянути допис
Можна, якщо твій приймач працює в стандарті DVB-S2 MPEG 4 (для СТС і ТНТ)
Я можливо незрозумів питання , але СТС можливо приймати на 16 градусі і в
DVB-S / MPEG-2 / FTA а також і Український канал " Про все" , а ТНТ дійсно тільки в DVB-S2 / MPEG-4 / FTA на цьому ж супутнику. Але чесно кажучи ніяк не можу його налаштувати..... Можливо у когось є фото мульта на даний супутник....маю тонкий конвертор ( http://www.roks.com.ua/ru/catalog/te...rto/inv_sinl20 ) випробував на Сіріус, Амос та інших , а на 16 градус налаштувати невиходить....
Мініатюри долучень
dish07.jpg   100_3092.jpg   Pq21Pvr0.jpg  
__________________
НЕ КІЛЬКІСТЬ-А ЯКІСТЬ

Востаннє редагував VADYA777: 06.06.2012 о 20:40.
VADYA777 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням