SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV > Теніс

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 17.05.2015, 18:40   #631
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Страсбург (WTA). Цуренко виходить у друге коло.

Друга ракетка України успішно стартувала на турнірі WTA з призовим фондом 226 750 USD в Страсбурзі (Франція).

У першому колі українка завдала поразки 32-й ракетці світу Варварі Лепченко з США: 6-4 7-6(4) і таким чином здобула першу перемогу в їх третьому очному поєдинку.

Поєдинок тривав 1 годину 50 хвилин, за які Цуренко три рази подала навиліт, допустила дві подвійні помилки і зробила п'ять брейків на подачі суперниці. Лепченко, в свою чергу, виграла чотири гейми на подачі Цуренко, зробила чотири ейси і стільки ж подвійних помилок. Відзначимо, що в другому сеті Леся відіграла сетбол на подачі американки при рахунку 6-5.

Наступна суперниця Лесі Цуренко визначиться в поєдинку Моніка Пуіг (Пуерто-Ріко) - Саманта Стосур (Австралія, 3WC).
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.05.2015, 22:28   #632
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Рейтинг WTA. Світоліна зберегла позиції, Козлова - за крок від потрапляння у топ-100

Еліна Світоліна зберегла 19-у сходинку у рейтингу WTA станом на 18 травня 2015 року.

Водночас, Леся Цуренко цього тижня втратила одне місце.

А Катерина Козлова перебуває за один крок від потрапляння у топ-100.

Серед лідерів відбулися зміни: Марія Шарапова випередила Сімону Халеп у боротьбі за другу позицію.

Рейтинг WTA з тенісу

Станом на 18 травня 2015 року


1 (1). Серена Вільямс (США) - 9361
2 (3). Марія Шарапова (Росія) - 7710
3 (2). Сімона Халеп (Румунія) - 7360
4 (4). Петра Квітова (Чехія) - 6760
5 (5). Каролін Возняцкі (Данія) - 4940
6 (6). Ежені Бушар (Канада) - 4167
7 (7). Ана Іванович (Сербія) - 3655
8 (10). Карла Суарес-Наварро (Іспанія) - 3645
9 (8). Єкатєріна Макарова (Росія) - 3510
10 (9). Андреа Петкович (Німеччина) - 3315
...19 (19). Еліна Світоліна (Україна) - 2095
...67 (66). Леся Цуренко (Україна) - 862
...101 (102). Катерина Козлова (Україна) - 581
...139 (140). Катерина Бондаренко (Україна) - 398
...141 (142). Марина Заневська (Україна) - 396
...157 (157). Юлія Бейгельзімер (Україна) - 334
...203 (203). Ангеліна Калініна (Україна) - 245
...212 (213). Анастасія Васильєва (Україна) - 225
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.05.2015, 22:29   #633
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Рейтинг ATP. Долгополов здобув 12 місць, Стаховський залишився 52-м

Олександр Долгополов нарешті зупинив своє падіння у тенісному рейтингу ATP.


Станом на 18 травня 2015 року українець займає 68-е місце, піднявшись за тиждень на 12 сходинок.

Сергій Стаховський свою 52-у позицію зумів зберегти.

У першій десятці Томаш Бердих і Кей Нісікорі випередили Мілоша Раонича.

Рейтинг ATP з тенісу

Станом на 18 травня 2015 року


1 (1). Новак Джокович (Сербія) - 13845
2 (2). Роджер Федерер (Швейцарія) - 9235
3 (3). Енді Маррей (Великобританія) - 7040
4 (5). Томаш Бердих (Чехія) - 5230
5 (6). Кей Нісікорі (Японія) - 5220
6 (4). Мілош Раонич (Канада) - 4800
7 (7). Рафаель Надаль (Іспанія) - 4570
8 (8). Давід Феррер (Іспанія) - 4490
9 (9). Стен Вавринка (Швейцарія) - 3845
10 (10). Марін Чілич (Хорватія) - 3325
...52 (52). Сергій Стаховський (Україна) - 894
...68 (80). Олександр Долгополов (Україна) - 705
...128 (127). Ілля Марченко (Україна) - 427
...264 (251). Денис Молчанов (Україна) - 186
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.05.2015, 20:59   #634
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Долгополов у трьох сетах переграв Стаховського у Ніцці

Українське дербі у Франції завершилося на користь Олександра.


68-а ракетка світу українець Олександр Долгополов на турнірі серії ATP у Ніцці, Франція, у трьох сетах переграв свого співвітчизника Сергія Стаховського з рахунком 3:6, 7:5, 6:2, і таким чином, пробився у другий раунд змагань.

Тенісисти провели на корті 1 годину 36 хвилин, за які Олександр зробив дві подачі на виліт, здійснив одну подвійну помилку, а також виграв 68% м'ячів на першій подачі. Водночас Сергій тричі подавав ейси, ні разу не допустив подвійну помилку, і виграв 54% перших подач.

Нагадаємо, що в оновленому рейтингу ATP Долгополов поліпшив свої позиції, а Стаховський зберіг колишні.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.05.2015, 22:51   #635
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Долгополов зачохлив ракетку в Ніцці

Український тенісист поступився у другому раунді латвійцю Гулбісу.

Друга ракетка України Олександр Долгополов зазнав поразки у другому раунді турніру ATP в Ніцці.

68-й номер світового рейтингу поступився 3-му 0сіяному турніру і 25-му номеру рейтингу ATP латвійцю Ернесту Гулбісу – 5:7, 6:4, 1:6. Матч тривав 2 години 9 хвилин.

Долгополов не зробив жодного ейса, допустив одну подвійну помилку і реалізував три брейк-поїнти. Латвієць подав навиліт 14 разів, 6 раз помилився на подачі і виграв п'ять геймів на подачі Долгополова.

Зазначимо, що для латвійця ця перемога над Долгополовим стала третьою в кар'єрі. Українець перемагав Гулбіса один раз – в 2014 році на турнірі в Монте-Карло.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.05.2015, 22:52   #636
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Бондаренко і Заневська стартували з перемог на Roland Garros, Васильєва та Бейгельзімер програли

Три українки зіграли свої перші матчі в кваліфікації найбільшого ґрунтового турніру.


Українка Марина Заневська виборола перемогу у першому раунді кваліфікації Roland Garros, здолавши француженку Міртіль Гергес у двох партіях – 6:2, 6:3.

У другому раунді відбору українка зіграє з переможцем пари, в якій зіграють представниця Аргентини Паула Ормаечеа і китаянка Кай-лін Чжан.

Ще одна українка Катерина Бондаренко також стартувала в кваліфікації з перемоги, здолавши японку Шуко Аояму – 6:1, 6:4.

У другому раунді Бондаренко зіграє з чешкою Яною Чепеловою, яка у своєму першому матчі на турнірі здолала ще одну представницю України – Анастасію Васильєву – 7:5, 6:3.

Ще одна українка Юлія Бейгельзімер зазнала поразки у першому раунді кваліфікації Відкритого чемпіонату Франції з тенісу.

Наша тенісистка у двох партіях поступилася американці Джесіці Пегуле – 4:6, 3:6.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.05.2015, 22:35   #637
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Марченко переграв Молчанова на Ролан Гаррос

У другому раунді кваліфікації турніру відбулося українське дербі.


В українському дербі визначився учасник третього раунду кваліфікації Відкритого чемпіонату Франції.

Тенісисти провели на корті майже дві години. В результаті наполегливої боротьби сильнішим виявився Ілля Марченко.

Євген Донской - наступний суперник українця. Марченко і Донской чотири рази зустрічалися на хардових челленджерах - по два рази у 2013 та 2012 роках. Рахунок особистих зустрічей - 3:1 на користь нашого тенісиста.

Ілля Марченко (21, Україна) - Денис Молчанов (Україна) 7:6(7), 6:3
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.05.2015, 22:36   #638
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Roland Garros. Бондаренко і Заневська вийшли у фінал кваліфікації

Українкам залишилося зробити один крок для потрапляння в основну сітку.

Українка Катерина Бондаренко здобула впевнену перемогу у другому раунді кваліфікації Відкритого чемпіонату Франції з тенісу, здолавши словацьку тенісистку Яну Чепелову у двох партіях – 6:1, 6:0.

У фіналі кваліфікаційного турніру Бондаренко зіграє з американкою Алексою Глатч.

Ще одна представниця нашої країни в кваліфікації Roland Garros Марина Заневська зломила опір китаянки Кай-Лін Чжан, перемігши суперницю в складному трьохсетовому матчі – 0:6, 6:4, 9:7.

За вихід в основний рауд турніру Великого Шолома Заневська посперечається з росіянкою Марграритою Гаспарян.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2015, 12:41   #639
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Стаховський: «Якщо людям не подобається жити в Україні, вони можуть зібрати речі і переїхати в Росію»

Український тенісист розповів про своє ставлення до війни на сході країни.


52-а ракетка світу, український тенісист Сергій Стаховський в інтерв'ю журналістам розповів про своє ставлення до війни на сході країни.

Про те, чому він так гостро реагує на події в Україні

«В Україні я вже давно не живу, перебуваю там обмежений час, оскільки у тенісистів графік розписаний. У мене в Києві живуть батьки, брат, бабуся. У Києві поховані мої бабуся і два дідусі. Мої прадіди поховані в Україні. Мене це прямо стосується. Я народився в Києві, я виріс у Києві. Можливо, ви скажете, що я народився в СРСР, але я народився в Україні. Для мене те, що відбувається в моїй країні, дуже важливо, оскільки там гине величезна кількість людей, я б навіть сказав, величезна кількість хороших людей. Вони гинуть там за свою ідею. Багато не дуже сумлінних громадян ховаються, тому що у них ідеї немає. Ми залишимося з тим, що у нас в країні не залишиться людей, які чогось варті, тому що вони всі загинуть у війні. Це страшно».

Про змішування спорту і політики

«Я знаю всіх гравців досить давно. Ми всі дуже добре спілкувалися, оскільки з російською у мене ніколи не було проблем. Звичайно, коли це все почалося в Криму і тривало в Донбасі, то у мене були певні епізоди з представниками Росії, ми їх продискутували. Я вірю, що спортсмен може бути і має право бути поза політикою. Але те, що спорт знаходиться поза політикою, – це глибока помилка мільйонів людей. Тому що спорт є невід'ємною частиною політики, інакше чому президенти 140 країн світу присутні на відкритті Олімпіади? Чому президенти присутні на фінальних матчах чемпіонату світу з хокею, Ліги чемпіонів з футболу? Чому, якщо це аполітично? Тому що величезні гроші зав'язані в спорті. А де величезні гроші, там політика».

Про спілкування з російськими тенісистами

«Я дуже добре і давно дружу з Михайлом Южним, з його тренером. Я є хрещеним у його молодшого сина. Ми продовжуємо спілкуватися. Можливо, трошки менше, я його дуже давно не бачив. За фактом у нас були якісь розбіжності, але ми їх вирішили. У нас немає більше конфліктів».

Про відмову спілкуватися з російськими ЗМІ

«Це із-за поведінки російських ЗМІ, з-за того, як вони показують і висвітлюють ситуацію в Україні. Я вважаю, що люди, які працюють і кажуть, що, мовляв, ми спортивне відділення, ми не маємо нічого спільного з тими людьми, які пишуть новинні статті про політичні події, про військові, – я вважаю, що це все неправда, насправді. Чи використовую я спорт як платформу? Так, я використовую. В минулому році я писав статтю навіть в Sport Illustrated, по-моєму, це якраз був лютий, початок всіх подій, це початок Криму, початок Донбасу. Вони її опублікували. Згодом вони кілька разів запитували, чи не хочу я написати продовження, але я тенісист, а не журналіст. Мене досить часто запитують, коли беруть інтерв'ю, як ситуація, чому? Я свої відчуття ніколи не приховував і приховувати сенсу не бачу. Я там був. Я їздив туди ще в середині минулого року, був у Дебальцевому, був в Краматорську, був на передовій, був у Костянтинівці, тобто в місцях, де тоді були українські війська».

Про те, що на сході України є люди, які дійсно хочуть жити в Росії

«Я не сперечаюся. Але як ви хочете визначити кількість людей, яким подобається Росія? Якщо мені не подобалося в Україні... Я вам скажу чесно, я не міг тренуватися і навчатися тенісу в Україні, мені було неможливо продовжувати кар'єру в Україні, через що мені довелося виїхати. Я приїхав до Чехії, я прожив у ній 7 років, після чого я переїхав в Братиславу, прожив ще близько 5 років. Потім я жив у Лондоні. Суть в чому? Я поїхав, тому що я не зміг знайти того, що мені потрібно, в Україні. Якщо людям не подобається жити в Україні, вони можуть зібрати речі і переїхати в Росію».

Про значення всіх подій в Україні для майбутнього народу

«За останній рік створилася більше, ніж створювалося за 20 років незалежності. Таке відчуття у мене, як у тенісиста, який виступає за країну з 2004 року, грає в Кубку Девіса. Так, люди почали більше цінувати і свій прапор, і свою країну, і свою національність. У мене дружина з Росії. Так, вони давно переїхали в Угорщину. Вона закінчила угорську школу, вона говорить угорською. Але вони з Сибіру. Цей конфлікт, на жаль, зруйнував багато сімей, але нам пощастило, ми були сильнішими цього, були мудрішими, то ми вирішили до цього не доходити. До чого я веду? Зараз, коли я бачу українців на вулиці, можна сказати: "Слава Україні!", і отримати відповідь – "Героям слава!", "Слава Україні!". Дрібниця, але приємно. І я питав у дружини, а вона може щось таке сказати російською та отримати відповідь? Напевно, немає».
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2015, 20:10   #640
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Roland Garros. Заневська та Бондаренко програли у фіналі кваліфікації, Марченко переміг

Українські тенісистки не зуміли пробитися в основну сітку турніру.


Українка Катерина Бондаренко зазнала поразки в третьому колі кваліфікаційного турніру Roland Garros, поступившись у трьох партіях американці Алексі Глатч – 2:6, 6:3, 3:6.

Ще одна представниця нашої країни Марина Заневська також не зуміла зробити останній крок в основну сітку Відкритого чемпіонату Франції з тенісу. Марина поступилася росіянці Маргариті Гаспарян – 3:6, 7:6(5), 4:6.

А от українець Ілля Марченко пробився в основну сітку турніру, здолавши у третьому колі кваліфікації росіянина Євгена Донського – 6:7, 7:5, 6:4.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини футболу slavko1235 Спорт на SAT-TV 2948 25.02.2024 09:36
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Новини DTH провайдерів. SLAVASAM Транспондери 174 24.09.2015 17:34


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:54.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум