SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.02.2010, 11:05   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.634
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Говоримо на різні теми!

Говоримо на різні теми!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Torrents.ru - Закрито!


"Доменне ім'я torrents.ru було закрито слідчими органами в рамках розслідування кримінальної справи відносно москвича, який поширював через цей домен контрафактну програму "Autodesk AutoCAD", повідомляє СКП.

"За даними слідства, 26 січня 2010 житель міста Москви за грошову винагороду в розмірі 1,5 тис. рублів записав на жорсткий диск ЕОМ контрафактну програму Autodesk AutoCAD російська версія, авторські права на яку належать компанії Autodesk, вартістю понад 106 тис. рублів", - говориться в повідомленні на сайті СКП РФ.

Слідчі з'ясували, що "за допомогою веб-сайту з доменним ім'ям torrents.ru неодноразово здійснювалося розповсюдження шкідливих програм і контрафактних примірників творів, що тягне за собою порушення авторських прав компаній Autodesk AutoCAD, ЗАТ "1С" та інших законних правовласників у великому і особливо великому розмірах".

"З метою вжиття заходів щодо усунення обставин, що сприяють вчиненню злочину, запобігання вчинення подібних злочинів, встановлення причетності до скоєння даних злочинів власників доменного імені, у порядку ч.2 ст.158 КПК РФ органами слідства внесено подання про призупинення делегування доменного імені torrents.ru на час проведення попереднього слідства, повідомили у відомстві.

Як повідомляла газета Взгляд, найбільший російський сервер торрентів Torrents.ru в четвер вимушено змінив ім'я: російський реєстратор доменних імен "Ру-Центр" припинив делегування домену власникам сайту. Це було зроблено за поданням Чертанівської міжрайонної прокуратури, що стало першим подібним випадком в російській історії. Робота трекера була відновлена на іншому домені за адресою rutracker.org. Проте, станом на 14.25 за київським часом 19 лютого, rutracker.org також не відповідає на запити.

Torrents.ru, як і багато подібних сервісів, раніше неодноразово стикався з претензіями щодо авторських прав на розміщені за допомогою трекера матеріали. У більшості випадків такі претензії вирішувалися без залучення правоохоронних органів шляхом видалення нелегального контенту. Зокрема, на ресурсі правовласникам видавався обліковий запис з правом закривати роздачі, де поширюються матеріали з їх контентом. Тому причина, з якої вжиті настільки радикальні заходи відносно ресурсу, незрозуміла."
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 14.10.2013 о 21:51.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2018, 01:50   #751
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

В Антарктиді виявили піраміди, які вищі за єгипетські

Підтвердити або спростувати його припущення зможе тільки археологічна експедиція на південний континент, яка зніме з поверхні об'єктів шар льоду і снігу для детального дослідження.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Дослідник Антарктиди за допомогою Google Earth виявив на її поверхні піраміди, які вищі за ті, які знайдені в єгипетській Гізі.

Дані об'єкти можуть бути свідченням існування на самому південному континенті Землі древньої цивілізації. Дослідник-одинак завдяки одним тільки знімкам з космічного супутника Google Earth вивчив поверхню Антарктиди і зробив дивовижну знахідку. Виявляється, на поверхні самого юного континенту нашої планети є утворення, які дуже нагадують єгипетські піраміди, хоча вони і значно вище відомих пам'яток.
На думку дослідника, знайдені об'єкти можуть свідчити про наявність в Антарктиді слідів якоїсь древньої цивілізації, яка і спорудила ці будови. Підтвердити або спростувати його припущення зможе тільки археологічна експедиція на південний континент, яка зніме з поверхні об'єктів шар льоду і снігу для детального дослідження.
Дослідник вважає, що якщо його припущення підтвердяться, то піраміди в Антарктиді повністю змінять уявлення людей про давню історію нашої планети.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2018, 02:20   #752
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Глобальне вимирання: опублікована доповідь біологів про швидке зникнення тварин

Біологи попередили, що протягом найближчого століття на Землі залишиться лише половина з відомих видів тварин

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Після того, як в кенійському заповіднику Ол Педжета помер останній самець одного з видів белих носорогів - північного білого носорога, експерти ООН опублікували страхітливу доповідь про можливу долю африканських видів тварин. Згідно з цією доповіддю, вже через 30 років, тобто до 2050 року, різноманітність видів тварин на планеті різко скоротиться. А до 2100 року половина видів тварин, наприклад, в Африці, взагалі зникне. Доповідь ООН опубліковано на сайті IPBES- Міжурядової платформи з біорізноманіття.

Основні загрози екосистемам, згідно з доповіддю, існують в таких регіонах, як Європа, Північна і Південна Америки, Африка, Центральна Азія і Азіатсько-Тихоокеанський регіон. Головна проблема для біорізноманіття - зміна клімату.

У Південно-Східній Азії до 2050 року зникне до 90% коралів, навіть якщо вдасться уповільнити глобальне потепління. До 2048 року в регіоні не залишиться рибних ресурсів, якщо промисловий вилов продовжиться в такому ж темпі.
До 2100 року, на думку експертів, в Африці можуть зникнути більше половини видів птахів і тварин. Висихання африканських озер призведе також до зникнення багатьох видів рослин. Ситуація погіршиться у зв'язку з ростом населення континенту, яке до 2050 року збільшиться з 1,25 мільярда до 2,5 мільярда осіб.

Вчені відзначають, що з часу відкриття Америки різноманітність видів в регіоні скоротилася на 31%. До 2050 року ця цифра досягне 40%. Зникнення багатьох біологічних видів відіб'ється на корінних народах. Більше 60% мов і культур Америки загрожує вимирання.

Раніше ми писали про те, як у Львівській області намагаються врятувати популяцію зубрів, які занесені в Червону Книгу.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2018, 23:00   #753
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Як в кращі часи "Холодної війни": США закривають російське консульство та висилають рекордну кількість шпигунів-дипломатів Путіна

Всі ці «репресії» відбуваються в рамках узгоджених зусиль з союзниками, щоб покарати Росію за напад із застосуванням смертоносної нервово-паралітичної речовини на початку цього місяця у Британії.

США прийняли рішення про висилку 60 російських дипломатів та закриття останнього дипломатичного форпосту Москви на західному узбережжі країни. Зокрема йдеться про 48 дипломатів посольства Росії та 12 осіб з Організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку. Вони та їхні сім'ї мають сім днів, щоб залишити країну.

"США здійснюють цей крок спільно з нашими союзниками і партнерами по всьому світу у відповідь на використання Росією хімічної зброї військового класу на території Сполученого Королівства", - заявила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс.

Як повідомляє npr.org, високопоставлений американський чиновник повідомив, що консульство РФ в Сіетлі буде закрите, оскільки воно дуже близько знаходиться до підводної бази США та місця дислокації основних виробничих потужностей корпорації "Боїнг".

Як відомо, у грудні 2016 року США вислали 35 російських дипломатів у відповідь на втручання Росії у президентські вибори в США.

Раніше повідомлялося, що інші держави НАТО також сьогодні оголосили про масову висилку російських дипломатичних представників, через отруєння Сергія Скрипаля та його доньки на території Великої Британії.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2018, 12:36   #754
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

---------------
Нарешті наздогнали цивілізований світ: В Україні запрацював 4G. Що потрібно знати

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Оператори мобільного зв'язку почали запускати високошвидкісний мобільний зв'язок в містах України 30 березня 2018 року. Першими спрацювали lifecell і Vodafone. На черзі - "Київстар".

В Україні мобільний зв'язок четвертого покоління будуть впроваджувати три оператора - lifecell, Vodafone і Київстар. 30 березня перші з них уже запустили 4G. "Обозреватель" розповідає про переваги 4G і про те, що потрібно для його використання.

У перший день роботи 4G Vodafone заявив про покриття Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі. Трохи пізніше - в Полтаві, Сумах, Івано-Франківську, Луцьку, Кропивницького, Запоріжжі та Херсоні. Обіцяють охопити й інші населені пункти.

Покриття lifecell, як зазначено на їх карті, буде охоплювати всі обласні центри України за винятком тимчасово окупованої території.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Київстар планує запустити 4G до 10 квітня. Про це заявила представник компанії в коментарі в Facebook.

Більша швидкість

4G (або 4G LTE) - це четверте покоління мобільного зв'язку, наступне за вже знайомими 2G і 3G. По суті, 4G робить те ж, що і 3G, але з більшою швидкістю. У теорії, швидкість повинна бути більше в 10 разів. Але на практиці Vodafone заявляє про прискорення в 5-7 разів, lifecell - в 5 разів, а Київстар - приблизно в 16.

Так, наприклад, в теорії відеоролик на YouTube в HD-якості буде завантажуватися практично миттєво, а фільм в хорошій якості - 10-15 хвилин.

Ще один плюс 4G - більш швидкий відгук мережі (ping). Пінг - це проміжок часу, за який пристрій отримує відповідь від сервера. Більш швидкий відгук - це запорука швидкого інтернет-з'єднання. На собі це зможуть відчути ті, хто грає в онлайн-ігри.

У щоденному житті пересічному користувачеві, в принципі, досить і швидкості 3G для спілкування, перегляду потокового відео або прослуховування музики. Але проблема в тому, що в місцях масового скупчення людей мережа перевантажується. В такому випадку або знижується швидкість, або мережа переходить в GSM. Оператори стверджують, що з 4G такого не станеться, тому що канал значно ширше, а якість сигналу не змінюватиметься, навіть коли користувач буде знаходитися в русі.

A lifecell, наприклад, взагалі пропонує своїм абонентам 4.5G - поліпшену і розширену технологію LTE.

Як заявляють оператори, які вже запустили послугу - lifecell і Vodafone - користуватися 4G їх абоненти можуть в рамках їх поточних тарифів.

Потрібні гаджет і SIM-карта

Для того, щоб користуватися 4G, потрібен смартфон, який підтримує цю технологію. Відзначимо, що в ряді моделей смартфонів на дві SIM-карти підтримує 4G тільки один слот. Це можна дізнатися з маркування на пристрої. В налаштуваннях девайса потрібно вибрати тип мобільного мережі - 4G/LTE.

Також не підійде і зовсім стара SIM-карта. Вона повинна бути стандарту USIM - адаптована для роботи в високошвидкісних мережах. Перевірити свою "сімку" можна за кодами або на сайті оператора, і, якщо потрібно, замінити.

І, звичайно, для використання 4G потрібно перебувати в зоні його покриття.

Опублікував: Олег Устименко
-----------------
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2018, 22:05   #755
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Штрафи за самовільне випалювання рослинності можуть зрости у 20 разів
Зокрема, штраф за подібні порушення для юридичних і посадових осіб становитиме понад 20 000 грн

Штрафи за самовільне випалювання рослинності можуть зрости у 20 разів

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Міністерство природи пропонує збільшити штрафи за самовільне випалювання рослинності до 6 120 грн.

Зокрема, пропонуються штрафи за самовільне випалювання рослинності або її залишків у розмірі від 180 до 360 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 3060 до 6120 грн).

За ці ж дії, тільки в межах території та об'єктів природно-заповідного фонду, в зоні відчуження розмір штрафів може досягати більше 12 000 грн, а для юридичних і посадових осіб понад 20 000 грн.

На сьогодні розмір штрафу за подібне порушення складає для громадян від 170 до 340 грн.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.04.2018, 02:03   #756
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб ти помер за часів «поправок Лозового»: Відома письменниця розповіла про всі "кола пекла" поховання "по-новому"

Відома українська письменниця Леся Коковська-Романчук поділилася гірким досвідом поховання своєї мами - легендарної зв’язкової УПА Лідії Романчук.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

“Є у китайців таке прокляття: ”Щоб ти жив у часи великих змін“. Український варіант: "Щоб ти помер за часів поправок Лозового". Вибачте, що знову про невеселе, але, можливо, комусь цей досвід стане в нагоді”, – почала вона свій пост у Facebook.


За її словами, коли помирає людина, тепер “швидка” переадресовує виклик поліції, і першими приїжджають саме поліцейські. Копи оглядають, чи немає ознак кримінального злочину. “Не бачу тут нічого страшного, навіть коли мова йде про дуже літню людину – буває, що спадкоємцям не вистачає терпіння .. або людина заповідала майно або квартиру – он скільки оголошень – ти тільки віддай нам свою квартиру, і купайся, як сир у маслі .. правда, недовго. Тому в цьому є сенс – нехай поліція оглядає “, – вважає письменниця.

У випадку зі смертю її мами були два хлопця, які з максимальною ввічливістю запитали – чи боліла жінка, лежала, чи були лікарі, перевіряли виклики “швидкої” – коли був останній, потім написали висновок. Після цього, продовжує Леся Коковська-Романчук, треба йти в поліклініку, щоб черговий лікар написав довідку про причину смерті. “З цього місця – уважніше. Смерть – така гостя, яка приходить без запрошення, тому враховуйте деякі особливості нового закону, щоб мінімізувати клопоти, і так нелегко все це пережити”, – звертається увага жінка.

Для отримання свідоцтва про смерть потрібна лікарська довідка. Без неї немає свідоцтва, отже поховати людину не можна – тут починається усе те коло за рішенням суду, утримання тіла в морзі і іншими пекельними процедурами.

“Щоб отримати лікарську довідку, необхідна медична карта. І відповідні записи лікаря. Тому що часто буває, що людина лікується порадами з телевізора та інтернету. Інтернет або провізор в аптеці не запише в карту діагноз. Тому може статися, що людина нічим не хворіла, але раптово померла. Потім – розтин, судове рішення і знову коло”, – розповідає письменниця.

Сама вона радить, не лінуватися – піти до сімейного лікаря, завести карту, щоб в ній було записано, чим саме хворіє людина. Вона також додала “тримайте карту під рукою – хто знає годину і хвилину?”.

“Власне, це і є єдина складність – мати медичний документ. А ще – купу грошей. Так що живіть довго. Тому померти зараз – дорого. Дуже. І ще кілька порад. Не вмирайте в неділю. Тому що вихідний РАГС. Не вмирайте після обіду або вночі – нехай вас Бог боронить! Кладовище в неділю працює тільки до 14. Не вмирайте після 25-го числа, пенсійний фонд не дасть допомоги на поховання, у них там якісь фінансові двері закриваються, а відкриваються тільки після 1-го наступного місяця”, – резюмує Леся Коковська-Романчук.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.05.2018, 16:01   #757
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.543

Типово

Прямо зараз викинь весь мотлох, що не працює.

"Домашній" одяг з витягнутими колінами і светри з кошлатанням. ЯКА ДАЧА ???? в сміття!

Навушники з одним вухом. Дохлий плеєр і колонки. Старий телевізор.

Надбитий посуд. Тобі не соромно з таких чашок чай пити і гостям наливати? Залиш мотлох у смітнику - може згодиться кому...

Акаунт на форумах, звідки тобі раз на рік тільки робот шле електронну листівку з днем народження.

"Френдів" у соцмережах. Тебе ще не дістали повідомлення "Як справи?" Ти що, серйозно віриш, що їм дійсно цікаво? Та вони просто наповнюють своє нудне життя ТВОЇМ часом. А ті, кому дійсно не байдуже - ті й так знають.

Листочок з дієтою на холодильнику (oh, please!).

Пусті розмови по телефону. Ти вже і так знаєш, що тобі скажуть, so why bother...

Тридцять три будильника на мобілці. Залиш один. Тоді ти його почуєш.

Незакінчений сезон "Лост", 100500 торентів і папку "розібрати" (або як вона у тебе там зветься) на компі. Не розбереш.

Звичку запізнюватися - теж туди ж. Вона навіть бомжам не потрібна.

Жаль про невиконане, незароблене, недосягнуте. Про звершене та вибране. В той момент це був кращий вибір тодішнього тебе. Відпусти це...

Триста кіло макулатури зі старих журналів, звітів з "мітингів" і "брифінгів", універських лекцій - зараз вікіпедія актуальніше, ніж тодішня інформація.

Старий стілець.

Порожні, непотрібні відносини.

Залишки косметики, готельні баночки-мила, пробники, порожні склянки.

Черги в магазин і ощадкасу - вчись користуватися інтернетом по-новому, з користю.

Слова "Я не вмію", "Я не знаю". Дізнайся, розберися, навчися. У Брендона Буршара я почув приголомшливу фразу - "Якщо ми обгорнемо свій розум навколо цього ..." У тебе є півтора кілограма непогано мозку - навчися користуватися і ним теж.

Обіцянки "Коли-небудь подзвонити, зайти, принести". Якщо це "висить" більше тижня - значить, не треба.

Манеру "поступатися", страх постаріти і боязнь нового - все-все.

Чим раніше викинеш мотлох, тим швидше в твоєму житті з'явиться нове, сучасне і класне. Таке, яке подобається.

Фото, де ти собі не подобаєшся, тисяча смсок "ти де?" і "абонент знаходиться поза зоною досяжності", непотрібні розсилки з поштової скриньки, звичку вбивати час перед телевізором - в смітник прямо зараз!

Вдихни на повні груди.

Ось він запах свободи - ти його вже відчуваєш.

Залишилося небагато - пройдися по вулиці, провітри мозок.

Там добре.

Там - життя.

Це працює.


Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.08.2018, 12:44   #758
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.543

Типово

Зустрічаймо дружно Спас
Яблуками й медом,
Вже приходить він до нас
Промінцями з неба.

Прохолодно вже в садах,
Хоч припікає й досі,
Зустрічаймо дружно Спас -
На порозі осінь.


Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.12.2018, 21:20   #759
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.543

Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.12.2018, 21:12   #760
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.543

Типово

цікаво
Цитата:
Бывшая первая ракетка мира Марат Сафин рассказал об отношении к личной жизни.

«У меня нет друзей. Друзья – высокопарное слово. Их может быть только несколько, но у меня нет. Я не хочу. Я самодостаточный и хочу жить один. Последнее время так. Мне нравится. Не говорю, что я аскет и всех шугаюсь. У меня есть круг общения. Но это не друзья – товарищи, коллеги. И мне нравится одному. Никто не интересен.

У меня нет ни девушки, ни жены. Уже давно. Так случилось. И я пока не хочу, нет желания. Меня устраивает то, как я живу. Отношения не хочу выстраивать ни с кем. Не хочу делиться личной жизнью. Не хочу делиться своими вещами. Не хочу слышать какие-то вещи от людей. Меня это не интересует. Период такой. Не потому, что что-то сломалось.

Просто хочу пожить для себя, путешествовать, ни к кому не быть привязанным. Чтобы мне никто не задавал лишние вопросы. Чтобы я не задавал. Чтобы у меня была полная свобода. Чтобы я мог делать то, что я хочу», – рассказал Сафин в интервью Sports.ru.
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Різні схеми для роадіолюбителів! sat-prof Технічне спілкування 18 19.02.2019 00:12
Обговорення(різні питання)Globo 7010А та т.п. sat-prof Globo 7010A,8300A 402 02.01.2017 15:08
КАРТА РОЗДІЛУ - найцікавіші та актуальні теми sat-prof Офтопік (теревеньки) 0 23.06.2011 15:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 07:59.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум