SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.09.2013, 08:24   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Хочу їсти(любимі рецепти страв...)

Любимі рецепти страв...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 21.10.2013 о 22:16.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.09.2013, 06:40   #11
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Грибна ікра...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Інгредієнти:

2 кг варених грибів (я брала опеньки)
0,5 кг цибулі
0,5 л олії
0,5 л томату
100 г часнику (а можна не давати)
перець, сіль до смаку

Гриби помолоти на м'ясорубці, цибулю порізати кубиками і підсмажити на олії, додати томат і ще трохи протушкувати. Вимішати з грибами і приправити до смаку. Варити на малому вогні 2 години. В кінці додати часник. Розкласти в банки і стерилізувати: 0,5 літрові - 30 хвилин.
1 літрові - 1 годину.

Сюди підходять будь-які гриби: і молоді, і вже більші.
Цю ікру використовую як мастику на канапки, готовий фарш на піцу, до підливи з грибів.

Смачного!!!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 27.09.2013 о 07:15.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2013, 01:56   #12
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Гарбузові ньокі або книглі...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Інгредієнти:

380 г пюре гарбуза
250 г рікотти або творогу
1 яйце
3 ст. л. сиру Грана падано або іншого твердого сиру
7-8 ст. л. борошна
0,5 ч. л. мускатного горіху
сіль
перець

Гарбузове пюре приготувати самим або взяти готове. Я взяла гарбуз - приблизно 500 г збризнула оливковою олією загорнула у фольгу і запікала в духовці приблизно 45-50 хв. Очистила від шкірки і розімнула вилкою в пюре. Для тіста змішати всі інгредієнти і поставити в холодильник мінімум на 30 хв. Сформувати ньокі розкотивши шматочок тіста в ковбаску і нарізати на шматочки. Відварити в солоній воді кілька хвилин. Подавати з оливковою олією хорошої якості і сальвією. За бажанням можна розтопити масло, нарізати листочки сальвії і залишити на кілька хвилин. Полити ньокі ароматним маслом!
Приємного апетиту!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 28.09.2013 о 02:01.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.09.2013, 07:47   #13
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Гриби мариновані...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Інгредієнти:

Маринад:
1 л води
2 ст. л. солі
1 ст. л.цукру
2 ст. л. оцту 9%
лавровий лист
гвоздика
перець чорний горошком

Гриби почистити, помити, порізати. Опустити в киплячу, злегка солену-підкислену воду, варити 15-20 хв з моменту закипання. Маринад з приправами довести до кипіння. Гриби відцідити від першої води, при потребі промити під проточною водою, перекласти в маринад, варити 15-20 хв, в кінці додати оцет. Перекласти в банки. Я ще для повної безпеки стерилізую банки з грибами 30 хв.
Робила за цим рецептом білі, підосиновики( червоняки, козарі), підберезовики( дідухи, каліки, обабки), опеньки. А потім відкрити баночку, додати порізаної цибульки, заправити запашною олією...м-м-м...смачно.
З.І. не забудьте злити маринад))

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.09.2013, 03:04   #14
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Рибна солянка...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Інгредієнти:

риба яка вам більше до вподоби ( лосось, форель, судак)
картопля
морква
цибулина
оливки без кісточок
1 ст. л. томатної пасти
мариновані або квашені огірки
лимон
спеції
олія
сіль

Рибу промити, нарізати великими кусками . Закип'ятити воду, покласти рибу і варити до готовності. Бульйон процідити, з риби витягнути кістки. В бульйон покласти нарізану кубиками картоплю і кружечками моркву. Цибулю подрібнити, посмажити її трошки на олії, додати томатну пасту і декілька ложок бульйону, протушити біля 5 хвилин. Огірки нарізати кружоечками і теж протушити їх трошки у бульйоні.В посудину, де вариться картопля і морква додати цибулю, огірки і нарізані оливки. Варити ще 5 хвилин. Додати рибу, спеції і потримати ще на вогні біля 5 хвилин. Подавати із лимоном (за бажанням). Смачного!

Солянка просто виходить казкова! Надзвичайно смачна! Спробуйте!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.09.2013, 12:52   #15
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Салат « Змійка »

Склад салату:
4 середні картоплини ,
1 баночка консервованої горбуші ,
3 яйця ,
2 плавлених сирка ' Дружба ' ,
1 зубчик часнику ,
майонез ,

Для прикраси: мариновані огірочки , ще 2 яйця і зелень , можна використовувати консервовану кукурудзу і морквину.
Консервовану горбушу можна з успіхом замінити на відварну курку.

Рецепт приготування салату:

Картоплю і яйця для салату потрібно відварити заздалегідь , остудити , очистити . Якщо не остудити , при нарізці вони перетворяться на пюре , а нам це не потрібно.
Інгредієнти натираємо на тертці , викладаємо в салатник. Рибу подрібнюємо виделкою , видаляємо кісточки , викладаємо в салат.

Часник пропускаємо через прес , змішуємо з майонезом і заправляємо ним салат .
Власне , сам салат вже готовий , тепер будемо його прикрашати у вигляді змії. На блюдо викладаємо змійкою салат , надаємо йому форму звивистою ковбаски. Робиться це легко , тому що всі інгредієнти натерті на тертці і маса добре ліпиться . Змію обсипаємо тертим яйцем для вирівнювання поверхні . Якщо ви вже фахівець з карвінгу , можете викласти змію шарами , останнім з яких буде терте яйце , але врахуйте , що акуратно і красиво листковий салат у вигляді змії зробити набагато важче.

Тонкими кружальцями нарізаємо мариновані огірки і викладаємо з них луску змії. Очі і візерунок з маслин. У мене залишалося трохи кукурудзи від іншого салату і я її використовувала в оформленні зміїної мордочки . Жало і корона з морквини .

А що залишилися терті яйця змішуємо з часником , майонезом і дрібно рубаною зеленню і формуємо з них колобки - це будуть яйця змії , прекрасна закуска дорослим під високоградусні напої.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 30.09.2013 о 13:52.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2013, 13:39   #16
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

ЗАГОТОВЛЯЄМО КАЛИНОВІ ЛІКИ...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Заготовляти плоди калини варто після перших заморозків. Зберігають ягоди в пучках, підвішуючи на балконі, в сараї, літній кухні. Але найчастіше — калиновий сік перетирають із цукром до желеподібного стану і зберігають у холодильнику або навіть за кімнатної температури.
Бажано, щоб калина була в меню до квітня. Можна заготовити сік калини і щоденно по 2—3 ст. л. розводити в склянці холодної перевареної води, випиваючи вранці натщесерце.
Приготування соку калини. Ягоди помити, потовкти товкачем, вичавити сік, вичавки залити водою, кип’ятити протягом 6—10 хв і процідити. У відвар влити сік калини, додати цукор, розмішати і охолодити. На 1 кг ягід потрібно 200 г цукру і 200 мл води.
Можна отримати сік із ягід калини за допомогою сокоробки. Сік потрібно розлити у скляну тару і зберігати в холодильнику. Він може добре зберігатися і без додавання цукру та пастеризації.
Калина, перетерта з цукром. Ягоди перебрати, скласти в друшляк і опустити на 1—2 хв в окріп. Потім протерти ягоди через сито. Отриману м’якоть розмішати з цукром (1:0,7 або 1:1), поставити на слабкий вогонь і трохи підігріти, щоб цукор повністю розтанув. До кипіння доводити не треба. Розлити в стерилізовані банки. Можна зберігати в холодильнику під капроновими кришками. Або під металевими — у прохолодному темному місці.
Калина упарена. Ягоди гарненько пропарити в духовці під кришкою. Потім розкласти в стерилізовані банки і закрити капроновими кришками. Зберігати у прохолодному темному місці.
Добре запастись на зиму замороженою калиною. Із заморожених ягід можна готувати морси, киселі, начинки для пирогів і пиріжків.
Калина в меду. Грона калини промити водою, дати їй стекти, а потім ягоди обсушити. Мед підігріти до рідкого стану, вмочити в нього гілочки калини і обсушити. У такому вигляді калина зберігається близько півроку.
Кава з насіння калини. Насіння з вичавок ягід промити, висушити на повітрі, а потім обсмажити до побуріння в духовці й перемолоти на млинку для кави. Використовувати як сурогат кави.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2013, 22:16   #17
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вино з винограду в домашніх умовах...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Виноград росте в більшості регіонів нашої країни , тепер навіть в Сибіру. Не всі сорти винограду годяться для вживання в свіжому вигляді , тільки найбільш солодкі . Однак для домашнього виноробства використовується абсолютно різний виноград. Вино в домашніх умовах у нашій родині ніхто і ніколи не готував , але кілька років тому ми з мамою спокусилися , коли сусідка дала свій рецепт. Виноград для вина ми купували на ринку восени , сорт « Ізабелла » ( беруться столові та винні ) , але підійде білий , червоний або суміш того й іншого.Так як вино з винограду в домашніх умовах ми робили вперше , то намагалися суворо дотримуватися рецепту . Ті , читачі сайту , кому вже знайомі ази домашнього виноробства , можуть кількість цукру збільшити або зменшити , і тим самим отримати сухе , напівсухе або солодке вино. Крім винограду за цим рецептом хорошої якості виходить вино з червоної смородини , вишні . Великої бутлі для вина у нас не було , тому весь процес пройшов у нас в трилітрових банках.

Інгредієнти для вина з винограду :

виноград - 10 кг; цукор -пісок - 2,5-3 кг .

Рецепт вина з винограду в домашніх умовах:

1 . Беремо немиті (це дуже важливо , інакше бродіння не відбудеться) виноградні грона і ретельно оббираємо з них ягоди.2 . У емальованому відрі тиснемо руками або товкачем невеликими порціями виноград до сильного появи соку .3 . Потім прикриваємо ємність марлею і залишаємо для бродіння в теплі приблизно на 4-5 днів. Два рази на день масу перемішуємо дерев'яною веселкою ( лопаткою ) .4 . Після того , як мезга ( роздавлений виноград) підніметься , відкидаємо на друшляк , для стікання соку і віджимаємо її через марлю.5 . Далі переливаємо в банки чистий виноградний сік і насипаємо цукровий пісок , перемішуємо.6 . На шийку банки одягаємо промиту медичну рукавичку , проколюємо в пальцях голкою кілька дірочок і щільно обв'язуємо гумкою по колу.7 . Залишаємо вино для бродіння на 2-3 тижні при кімнатній температурі. Стежимо за рукавичкою , спочатку процесу вона надувається , а коли здується - вино готове .8 . Після того , як дріжджі осядуть , а вино освітлиться , і припиняться « бульки » , обережно проціджуємо . Під час зціджування вина стежимо , щоб дріжджі не попали в чисті пляшки , закупорюють пробками.9 . Виноградне вино виносимо в прохолодне місце приблизно на місяць , і протягом цього часу тричі переливаємо вино в інші пляшки , залишаючи осад у попередніх.10 . Потім ще місяць відстоюємо вино в прохолодному місці і можемо дегустувати .Після прочитання рецепта вина з винограду домашній процес приготування може здатися дуже трудомістким , але це не так , не лякайтеся , все робиться просто . Використовуючи цей рецепт виноградного вина , Ви отримаєте приблизно 6 літрів напівсухого ароматного домашнього напою.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 01.10.2013 о 23:03.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2013, 22:31   #18
Петрович
Активіст
 
Аватар для Петрович
 
Реєстрація: 04.06.2010
Вік: 64
Дописи: 310
Волинь м.Берестечко
Мій ресівер: ORTON 4100c,U2C HD ...
Типово

Цитата:
Допис від D-Misha Переглянути допис
Після того , як дріжджі осядуть
А дріжджі коли добавлялись,у якій кількості?Я робив вино але дріжджів не використовував.
Петрович зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2013, 22:41   #19
svidrak
Учасник
 
Аватар для svidrak
 
Реєстрація: 31.07.2013
Дописи: 156
Ukraine
Мій ресівер: OPTICUM 9500 HD
Надіслати повідомлення для svidrak на ICQ
Типово

Петрович, дріжджі недобавляються, дріжджі це осадок який утворюється в процесі бродіня.
svidrak зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2013, 22:45   #20
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Петрович, svidrak, ну що, збираємося коли буде готове?
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Хочу супутниковий інтернет Zinge Провайдери 3G,4G,WiFi,CDMA 42 15.01.2015 10:52


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:36.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум