SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.12.2014, 15:02   #11
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Українські королеви

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.12.2014 о 17:00.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.12.2014, 15:06   #12
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Українські королеви

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.12.2014 о 17:01.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.12.2014, 23:37   #13
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Жінки Українинайкрасивіші жінки у світі?

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Чи правда, що в Україні – найкрасивіші жінки світу? У цьому питанні єдності думок немає. Одні вважають, що з’явилося нове явище: комплекс “виняткової краси” у жінок з України. Українські жінки і дівчата переконані у своїй особливій красі й елегантності. Ядром самооцінки сучасної українки стає уявлення про її неземну, виняткову красу, чарівність, сексапільність і жіночий шарм.

Правда, з недавніх пір, стала поширюватись думка, що західні чоловіки вже не вважають українок першими красунями й інтерес до них упав. Але у це важко повірити. От цитати з книги американця Річарда Блеквуда на тему знайомств із українськими жінками:

“І never saw a sіngle Ukrainian woman of chіld bearіng years who wasn’t absolutely gorgeous, theіr average woman wіll put our top supermodels to shame. Needless to say, but, І was lіke a kіd іn a candy store, you probably wіll be too!!! Rіchard A. Blackwood (Я жодного разу не бачив самотньої української жінки дітородного віку, що не була б абсолютною красунею, їхня середня жінка посоромила б наших топ-моделей. Не дивно, що я був як дитина в крамниці з солодощами, і так само будете почувати себе і ви)”.

Цитуєм думку одного англійця: “Коли я приїхав у Київ, я був уражений, як багато ходить по вулицях красивих жінок. У нас в Англії не ходить по вулицях стільки красивих жінок”. Хто побував у Англії, може підтвердити, що він правий. Багато іноземних чоловіків говорять, що вражаються, як багато красивих жінок на українськиї сайтах знайомств, і такої кількості красивих жінок немає в їхніх країнах. А от думка наших чоловіків-емігрантів, з якими спілкувалися в Німеччині: “Якщо побачиш на вулиці симпатичну дівчину, то вона обов’язкова українка або росіянка, але не німкеня”. Один знайомий українець, що був в Америці, і розповідає, що був вражений тим, що на вулицях практично немає красивих жінок. Красивих жінок мало, і усі вони по дорогих автомобілях сидять – розібрані. Одна українка, прийшовши на зустріч з американцями, запитала одного з них, чому він приїхав шукати дружину в Україну. Як ви думаєте, якою була відповідь? “У вас красиві жінки”.

Краса українських жінок не міф, вони дійсно красиві, у порівнянні з європейцями й американками, і західні чоловіки це дійсно бачать – адже в них є очі. Вони як і раніше вважають українських жінок красивими, і інтерес до них не упав, тисячі чоловіків усе ще бомблять листами українських жінок, приваблені їхньою красою, і обсипають компліментами їхню красу, (чого не почуєш від наших укрїнських чоловіків), і готові заради них їхати в іншу країну, витрачатися на квитки і готелі і створювати з ними шлюби. Як пишуть знову ж психологи, чоловік усе-таки любить очима, і зовнішність для нього важлива, важливіше, ніж для жінки, він багато в чому істота біологічна, і від інстинктів нікуди дітися не може. Так його природа влаштувала.

Феномену краси українських жінок є історичне пояснення. У середні століття, як відомо, у Європі було так зване “полювання за відьмами” – жінок обвинувачували в чаклунстві і спалювали на багаттях. Причому, відмінною ознакою відьми вважалася – що б ви думали? Саме вона, краса. Спалювали найчастіше молодих красивих жінок. Якщо новонароджена дівчинка народжувалася надто красивою, їх часто убивали ще в дитинстві, побоюючись, що виросте відьма. Так вони винищили свій генофонд красивих жінок. На Україні теж були випадки звинувачення жінок у чаклунстві, але в цілому тут не було полювання за відьмами в такому масовому масштабі, як у Європі. Ну, обвинуватять селяни в парі сіл пару бабусь-знахарок, що корів потруїли, заб’ють батогами в серцях. Це по-перше.

По-друге, саме уявлення про образ відьми на Україні було принципово відмінним від європейського. На Україні відьма ніколи не асоціювалася з молодою красивою дівчиною, як у Європі, навпаки: на Україні відьму представляли страшною огидного виду бабою з гачкуватим носом, чимось начебто баби-яги, тому об’єктами звинувачення в чаклунстві і репресій були, як правило, бабусі, що займалися збиранням трав і лікуванням. Тому так вийшло, що винищування генофонду, що мало місце в різний час і в Європі, і на Україні, йшло різними шляхами: у Європі знищувався і псувався генофонд жінок, на Україні – генофонд чоловіків під час революції, громадянської війни, сталінських репресій, другої світової війни, соціалізму (отут уже не фізично, а морально). Що і привело до сучасного стану речей.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2014, 11:10   #14
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Українські королеви

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.03.2015, 11:06   #15
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Наша Краса

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.04.2015, 23:35   #16
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Краса

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.05.2015, 17:23   #17
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Україночки найкращі

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.06.2015, 23:44   #18
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Фото красивих жінок, які стали добровольцями АТО

Українське жіноцтво славиться на весь світ красою, щирим серцем, а також відвагою та героїзмом, що неодноразово доведено у війні на передовій, де дівчата та жінки-добровольці допомагають захищати нашу землю.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Дівчата теж воюють в українській армії

У Генштабі України заявили, що жінки у віці до 50 років підлягають мобілізації. Видання Аргументы и факты вирішило згадати красивих жінок, що приймали участь в АТО на добровільній основі
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.08.2015, 01:09   #19
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Українські дівчата - найкращі!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2016, 16:33   #20
Nalot
Moderator
 
Аватар для Nalot
 
Реєстрація: 30.05.2011
Дописи: 1.847
Ukraine
Мій ресівер: GI Phoenix(Фенікс)28,2-90E+Т2.
Thumbs up

Українські дівчата - найкращі у всьому світі!
Мініатюри долучень
ГАРНА ПАНЯНКА.jpg  
__________________
Живе лиш той, хто не живе для себе,
Хто для других виборює життя
.
Nalot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:38.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум