SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 15.11.2020, 11:12   #431
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Пілот Мерседеса Льюїс Хемілтон залишився незадоволений кваліфікацією Гран-прі Туреччини, в якій показав тільки 6-й результат - найгірший за останні два роки.

Британець незадоволений покриттям, яке зробило трасу слизькою.

«Одна з найнеприємніших кваліфікацій в моїй кар'єрі. Мабуть, навіть найнеприємніша. Конфігурація траси цікава, але покриття жахливе. Ніякого зчеплення з дорогою, найгірше, яке я можу згадати».

«Якщо під час гонки буде мокро, то це вийде важкий етап. Якщо буде сухо, то я не знаю, як себе поведе болід», - сказав Хемілтон.

Якщо в неділю Хемілтон фінішує попереду Валттері Боттаса, то стане 7-разовим чемпіоном світу.
Мініатюри долучень
orig_512269.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.11.2020, 12:38   #432
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

За підсумками Гран-прі Туреччини пілот Мерседеса Льюїс Хемілтон оформив свій 7-й чемпіонський титул Формули-1.

Гонщик зрівнявся за цим показником з рекордсменом Міхаелем Шумахером.

35-річний Хемілтон виграв 1 титул з Маклареном і 6 чемпіонств з Мерседесом. Серед діючих пілотів конкурентом є Себастьян Феттель, у якого 4 титули.

Хемілтон є рекордсменом Формули-1 за кількістю перемог в гонках (94) і виграних кваліфікацій (97)
Мініатюри долучень
orig_512347.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.11.2020, 10:36   #433
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Екс-пілот Формули-1 і чемпіон світу Ніко Росберг, незважаючи на складні відносини з Льюїсом Хемілтоном під час виступів за Мерседес, у захваті від досягнення британця.

Хемілтон став 7-разовим чемпіоном світу і повторив рекорд Міхаеля Шумахера.

«Ніхто не думав, що рекорд Шумахера зможуть повторити. І ось будь ласка. Думаю, це не тільки одне з найбільших досягнень в історії Ф-1, а й одне з найбільших в історії спорту взагалі».

«Не готовий сказати, що Хемілтон кращим за Шумахера. Я думаю, вони приблизно на одному рівні. Коли говорять про найкращих, то називають Шумахера, Сенну, Фанхіо. А тепер і Хемілтона».

«Не можна сказати, хто з них найкращий. Всі в своєму роді унікальні і неймовірні», - сказав Росберг.
Мініатюри долучень
orig_512736.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.11.2020, 08:03   #434
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Пілот Мерседеса Льюїс Хемілтон вважає, що його перемога в складних умовах дощової гонки Гран-прі Туреччини довела його скептикам, що гонщик дійсно є одним з найкращих в історії.

«Мені потрібно більше таких вік-ендів. Це дозволить мені всім показати, що я вмію. І гонка в Туреччині показала, чому я заслуговую на повагу. І що в дощових умовах рівень боліда не має значення».

«Можна подивитися, де фінішував мій напарник у такому ж боліді».

«Але, природно, для перемог і завоювання титулів у тебе повинна бути відмінна команда і чудовий болід. Жоден пілот ніколи не вигравав титул без гарної машини».

«Але не менш важливо й те, хто і як керує такою машиною. Сподіваюся, мені вдалося це показати в Туреччині», - сказав Хемілтон.

На Гран-прі Туреччини пілот завоював 7-й чемпіонський титул.
Мініатюри долучень
orig_512977.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2020, 08:03   #435
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

У сезоні-2021 Формула-1 запланувала рекордні 23 гран-прі, а в найближчі роки ця цифра має збільшитися до 24-х гонок протягом чемпіонату.

За словами керівника Ф-1 Чейз Кері, кількість бажаючих провести гран-прі перевищує можливості календаря, тому планується ротація.

«Ми очікуємо, що в найближчі роки перейдемо на календар з 24 гран-прі. Багато з автодромів, які приймали гонки в цьому сезоні, висловили бажання повернутися в календар в майбутньому».

«А тому Ф-1 сподівається застосовувати ротацію, щоб всі могли брати участь в Ф-1», - сказав Кері.

При цьому більшість команд Ф-1 критикують ідею Ф-1 зі збільшенням кількості етапів.

Офіційний календар на 2021 рік.
Мініатюри долучень
orig_513078.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.11.2020, 09:34   #436
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

33-річний пілот Себастьян Феттель не планує бути в Формулі-1 після 40-ка років, як його колишній напарник Кімі Райкконен, однак найближчим часом закінчувати з гонками не збирається.

«Мені зараз 33 роки, і я вважаю, що у мене залишилося ще десь три роки кар'єри. Я не збираюся бути в Ф-1 після 40-ка, так що, в цілому, у мене залишилося від 3 до 7 років у Формулі-1».

«Я все ще мотивований. Дуже чекаю старту нового проекту з Астон Мартін», - сказав Феттель в інтерв'ю Zeit.de

Пілот Феррарі з 2021 року переходить в команду Астон Мартін, з якою підписав дворічний контракт.
Мініатюри долучень
orig_512913.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.11.2020, 18:27   #437
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Видання Business Book GP опублікувало список зарплат пілотів Формули-1 в сезоні-2020. Лідирує 7-кратний чемпіон світу Льюїс Хемілтон, який в Мерседесі заробляє близько 47 мільйонів євро на рік.

Незважаючи на слабкі результати, друге місце займає пілот Феррарі Себастьян Феттель (35 мільйонів), а топ-3 замикає Даніель Ріккардо на Рено (20).

Видання зазначає, що суми не враховують збитки, пов'язані з коронавірусом. Всі гонщики погодили з командами зниження зарплат на 2020 рік через зменшення кількості гонок, але точні цифри не називаються.
Мініатюри долучень
orig_513955.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.11.2020, 07:57   #438
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Формула-1 прибула до Бахрейна, де в п'ятницю пройшли дві тренувальні сесії.

У першій найкращий час залишився за пілотами Мерседеса, а найшвидшим був 7-кратний чемпіон світу Льюїс Хемілтон. У топ-3 утримувався Серхіо Перес на Рейсінг Поінт.

Друга практика вийшла більш яскравою, а головною подією стала жорстка аварія Алекса Альбона. Пілот Ред Булла вилетів в бар'єри і серйозно розбив болід.
Мініатюри долучень
orig_514115.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2020, 09:34   #439
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Топ-10: Хемілтон, Боттас, Ферстаппен, Альбон, Перес, Ріккардо, Окон, Гаслі, Норріс, Квят

Перед стартом кваліфікації Гран-прі Бахрейну було два фаворити: Льюїс Хемілтон, який був найшвидшим в п'ятничних практиках, і Макс Ферстаппен, що показав найкращий час у третьому тренуванні.

Однак на ділі Хемілтон не мав конкурентів, а Ред Булл не зміг нав'язати реальну боротьбу. Льюїс виграв черговий поул з рекордом траси і на 0,3 секунди випередивши напарника Валттері Боттаса.

Другий ряд залишився за Ред Буллом. Відзначимо 5-й результат Серхіо Переса, який робить все можливе, щоб отримати місце в Ред Буллі на новий сезон.



Відзначимо невдачу Феррарі.

На швидкісному треку Скудерія знову показує всі слабкості боліда і мотора. Себастьян Феттель і Шарль Леклер не вийшли в топ-10, але цікаво, що Себ другий гран-прі поспіль випереджає напарника в кваліфікації. Крім того, в третю частину кваліфікації несподівано не вийшов Ленс Стролл, володар поулу в Туреччині.
Мініатюри долучень
orig_514238.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2020, 12:23   #440
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Команда Формули-1 Хаас оголосила про підписання контракту з пілотом Микитою Мазепіним, яким буде одним з двох основних гонщиків в новому сезоні.

Договір з росіянином розрахований на кілька років, але точна інформація не розголошується.

21-річний Мазепін в нинішньому сезоні виступає у Формулі-2, де зараз посідає третє місце загального заліку. Раніше пілот знаходився в системі Рено.

Очікується, що його напарником стане Мік Шумахер.

Пара пілотів Шумахер - Мазепін замінить Романа Грожана і Кевіна Магнуссена, які залишають Хаас після нинішнього сезону.
Мініатюри долучень
orig_514615.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:31.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум