SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.12.2009, 18:02   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.634
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Вільне спілкування!!!(привітання, короткі розмови, побажання))

Всім привіт!!!




Востаннє редагував D-Misha: 03.12.2014 о 10:41.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.07.2017, 19:45   #1561
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

12 липня - Петра і Павла

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

В Україні з днем Петра і Павла пов'язувалося багато повір'їв та звичаїв. На Пе́тра вперше після посту, який в народі називають Петрівка, дозволялося готувати молочні страви. Господині варили вареники із сиром, пекли мандрики — сирні бабки. З цього часу переставала кувати зозуля, «мандрикою вдавилась», пояснювали дітям бабусі, бо ж вона, згідно з легендою, вкрала у св.Петра одну мандрику й за це її Бог покарав тим, що вона на Петра давиться мандриками й перестає кувати. А якщо кує зозуля й після Петра, то це, за народним віруванням, вішує нещастя.

Святий Петро вважався покровителем пастухів. У нього, певно ж, був і батіг. Згадайте високі з ніжними блакитними квітами стебли цикорію — в Україні його називають «Петровим батогом».

До цього дня готувалися колись в Україні як до великого свята: білили хати, оздоблювали рушниками стіни, прибирали на подвір'ї. Вранці цього дня всі йшли до церкви. Дівчата прикрашали свої голови вінками із польових квітів, а особливо червоними маками. Повернувшись із церкви, люди розговлялися мандриками. Кажуть, що їхня назва походить від того, що мандруючи по світі, Петро з Павлом харчувалися мандриками. У цей день господарі неодмінно виносили громадським пастухам гостинця: мандрик та грудку масла.

На Бойківщині пастухи збиралися на пасовиську, будували «петрівник» — невелику землянку чи загорожу, прикрашену зеленню і разом обідали. Їли молочне — щоб корови краще доїлися.

У східних регіонах України існував звичай на Петра «заполіскувати дійниці». Жінки обідали гуртом, а потім рвали трави, що мають жовтий цвіт, і годували ними корів: «щоб жовте молоко було».

Після Петра розпочиналися жнива. В українській петрівчаній пісні співалося:

Минулася петрівонька,
Почались жнива.
Наробилася у полі,
Що тільки жива.

На другий день після Петра відзначали колись теж свято, але наполовину менше, і називалося воно «На-пів-Петра» або «Петрового батька». На Слобожанщині у цей день різали трьох півників і варили борщ у трьох горнятах-«три борщі, бо св. Петро три рази відрікався від Христа».

Народні прикмети на Петра:

Якщо на Петра один дощ - врожай непоганий, два - добрий, а три - багатий.
Як іде на Петра дощ, то буде гнити картопля.
Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.07.2017, 09:32   #1562
Іван86
Передовик
 
Аватар для Іван86
 
Реєстрація: 12.11.2012
Вік: 38
Дописи: 574
Україна, Івано-Франківська обл
Надіслати повідомлення для Іван86 на ICQ
Типово

Можу перевести комусь з постійних тут людей внутрішнім переводом 1,5$ на шаровні 1cent за 35грн на телефон. Причина: кинув для тестів, трохи перестарався. Якщо комусь треба, пишіть в пп.
__________________
GI S8120 HD.
Amos 4°W, Sirius 4.8°E, Eutelsat 9°E, Hotbird 13°E, Eutelsat 36°E.
Іван86 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.07.2017, 16:24   #1563
Korpahec
Moderator
 
Аватар для Korpahec
 
Реєстрація: 25.08.2010
Дописи: 2.709
Ukraine
Мій ресівер: U2C Denys H.265 PRO
Надіслати повідомлення для Korpahec на ICQ
Thumbs up

Привіт всім! Внас було вчора день міста дня СЛАВСЬКОГО 30 Тисяч народу було гарно погуляли.

Востаннє редагував Korpahec: 16.07.2017 о 16:29.
Korpahec зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.08.2017, 19:17   #1564
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Успіння Пресвятої Богородиці - 28 серпня. Що не можна робити в цю дату?

Серед 12 найбільш шанованих свят церковного календаря, які йдуть після Воскресіння Господнього, є свято Успіння Пресвятої Богородиці.
Дата свята відзначається двадцять восьмого серпня за новим стилем, і п'ятнадцятого числа, згідно зі старим. Приурочена ця дата прославлення пам'яті Пресвятої Богородиці.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Дії, які можна здійснювати під час Успіння Пресвятої Богородиці?

У справах народних на дату Успіння Пресвятої Богородиці припадає жатвенний час. В давні часи, в цю дату наряджали в сарафан сніп із зібраної пшениці, який називали «дожинкою», і наспівуючи пісні проносили його по селу.

Як тільки було здійснено ходу, «дожинку» розташовували під іконою і накривали багаті столи, влаштовуючи бенкет, що супроводжується співом пісень, водінням хороводів і приготуванням медовухи.
. 29-му серпнем, дата, що є першим післясвятковий днем знаменується день Горіхового Спаса. Згідно з традиціями саме в цей
день необхідно взятися за збирання горіхів для заготування на зиму

Так як святкова дата збігається з закінченням Успенського посту, то цей день знаменується початком прийому їжі будь-якого роду, але слід дотримуватися обмежень у вживанні м'ясної і жирної. У разі, коли дата свята збігається з середовищем або п'ятницею, то час розговіння переноситься на день, що йде після.

В це свято дозволяється церквою продовжувати виконувати роботу по домашньому господарству, проводити роботи в городі, здійснювати закатку соління на зиму і готувати квашену капусту.

У жителів сільської та сільської місцевості є повір'я, що в цей свято для підвищення врожаю у наступному році необхідно залишити в полі невелика кількість колосків.

Що не можна робити в цю дату?

Існують повір'я, що не варто ходити в цю дату з босими ногами, особливо по траві, яка покрита росою. Вважається, що роса є сльозами Пресвятої Богородиці, і з цієї причини, прогулявшись по росі можна накликати хворобу і нещастя.

Радять у цю святкову дату не взувати взуття, стискує і некомфортну, оскільки згідно з повір'ями, якщо ви натрете мозолі на це свято, то ця дія спричинить труднощі і проблеми.
Свято супроводжується випікання і освяченням у храмі короваю, але під час нарізки його і споживання необхідно стежити, щоб крихти не падали на підлогу.

Востаннє редагував Ltnar: 27.08.2017 о 19:23.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.09.2017, 20:59   #1565
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.09.2017, 20:03   #1566
Korpahec
Moderator
 
Аватар для Korpahec
 
Реєстрація: 25.08.2010
Дописи: 2.709
Ukraine
Мій ресівер: U2C Denys H.265 PRO
Надіслати повідомлення для Korpahec на ICQ
Типово

ВІТАЮ!!! Всіх Марій і Марійок..."...З святом Вас і доброго настрою!
Мініатюри долучень
Bogorodicy_1912538_27604985.jpg  

Востаннє редагував Korpahec: 21.09.2017 о 22:45.
Korpahec зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2017, 11:39   #1567
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Послухайте перший гімн України "Не пора"котрий написав Іван Франко.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.12.2017, 09:08   #1568
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Москаль з колін встає і ніяк не може встати.Ми українці стоїмо з гордо піднятою головою.Всі негаразди сприймаємо, які вони є.Ми стали сильні і копати під зад не дозволемо нікому. Ось москаль поліз ордою, гоноровий лях намагається незбагненне вимагати, мадяр циганська морда і та погрожує, білоруси не брати щось мутять. Нехай, ми незвертаємо уваги робимо свою справу. А справа у нас для всіх - будуємо державу Україну !
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.12.2017, 11:23   #1569
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2017, 11:00   #1570
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

ВОЛОНТЕР

Посланцями від Бога сьогодні
Є мільйон добровільних людей.
І без них ми були б в безодні,

Все на плечах твоїх, ВОЛОНТЕР,
Ти солдату знайшов черевики,
Каску, ліки, бронежилет.

Він" спасибі“ промовив велике.
Ти готовий знайти й кулемет.
І шукаєш, шукаєш, шукаєш...
Все, що треба для наших солдат.

Відпочинку ніколи не знаєш.
Ти, як ангел, то дух, то птах.
Від утоми складаєш крила
І питаєш у Бога: “За що? “

Десь на тата чекає дитина.
ВОЛОНТЕР, як не ти, то хто?
Піднімайся, прошу, мій друже,
Бог не лишить тебе в біді.

Ти потрібен нам, дуже - дуже,
Нашим хлопцям і нашій землі…

Галина Гайвась

5 грудня - Міжнародний День Волонтера
Безмежна вдячність кожному, хто долучився до допомоги захисникам.
_________________


Роком народження українського волонтерства по праву можна вважати 2014 року - Революція Переваги, війна на сході нашої країни, тисячі поранених, мільйони біженців, відсутність налагодженої інфраструктури в армії - все це лягло на плечі українських волонтерів. Саме волонтери першими добровольцями йшли на фронт, волонтери збирали по світу гроші і везли на передову все, починаючи від шкарпеток і мила, і закінчуючи приладами нічного бачення; шукали потрібні ліки, брали біженців, плели маскувальні сітки і готували борщові набори.

Саме завдяки українським волонтерам - їх небайдужості, порядності, активної громадянської позиції і фанатичною відданості справі, Україна вистояла і зберегла незалежність.

Українські волонтери є одним з нових осіб України - чесних і відкритих. Рівень довіри до волонтерів - один з найвищих, адже ці люди жертвували не тільки власним часом, грошима, силами, а іноді - життям.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
всього найкращого форуму., слава україні!!!

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Привітання з днем народження (ювілеєм) sat-prof Центр зв'язку та інформації 272 14.02.2022 12:38


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 12:22.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум