SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 26.06.2022, 08:16   #2851
yyyyyhhh
Moderator

Дописи: 5.988
Дякую (Поставлено): 0
Дякую (Получено): 49
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0

Типово

Захисник «Металіста» Богдан Порох поділився враженнями від контрольного матчу харків'ян проти болгарського ПФК «Ботєв» (1:2).

- Поле було дуже гарної якості, було приємно грати. Плюс проти нас була граюча команда, яка в наступному сезоні виступатиме в єврокубках. Вважаю, що показали хорошу, якісну гру з огляду на те, що ще не до кінця готові фізично.

- Які завдання ставив на цю гру тренерський штаб?
- Насамперед зіграти дисципліновано, показати все те, що ми відпрацьовуємо на тренуваннях. Ну і, звичайно, порадувати наших уболівальників, усіх харків'ян! Хотіли подарувати їм позитивні емоції у такий важкий час.

- «Металіст» використав схему із трьома центральними захисниками. Наскільки комфортно тобі в такому розташуванні?
- Максимально комфортно. Є більше простору та часу для початку атаки. Плюс, в обороні нам легше грати за такої схеми.

- Як загалом оціниш перші 11 днів зборів. У якому емоційному та фізичному стані знаходиться команда?
- Вся команда з нетерпінням чекає початку чемпіонату, всі дуже скучили за футболом, Харковом! Тренуємося поки що в одноразовому режимі, поступово набираємо кондиції після такої тривалої перерви.
Долучені файли
  • Для просмотра вложений в этом сообщении Вам нужно нажать Дякую.
  • yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
    Старий 26.06.2022, 14:42   #2852
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

«Барселона» найближчим часом зробить фінальний запит щодо трансферу нападника «Баварії» Роберта Левандовськи.

Як повідомляє джерело, каталонці готові заплатити за гравця близько 40 млн євро.

Раніше повідомлялося, що мюнхенський клуб готовий продати футболіста, але хоче отримати за нього близько 60 мільйонів.

Зазначимо, що Левандовськи уже погодив трирічний контракт із клубом.

У сезоні 2021/22 форвард забив 46 голів у 50 матчах за «Баварію» у всіх турнірах.
    Долучені файли
    Старий 27.06.2022, 08:52   #2853
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

«Баварія» може посилити склад нападникам «Реймса» Уго Екітіке.

Як повідомляють джерела, 20-річний Екітіке є пріоритетним варіантом для мюнхенського клубу у разі відходу польського нападника Роберта Левандовськи.

Екітіке також цікавий «Ньюкаслу», «Реалу» та ПСЖ.

Екітіке виступає за основну команду «Реймса» з 2021 року. Його контракт із клубом розрахований до 2024 року. Минулого сезону він провів за клуб 26 матчів у всіх турнірах, у яких забив 11 голів і зробив 4 результативні передачі.
    Долучені файли
    Старий 28.06.2022, 08:50   #2854
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

«Арсенал» підписав американського воротаря Метта Тернера.

28-річний футболіст перейшов до Лондона з клубу «Нью-Інгленд Революшн».

Тернер підписав тривалий контракт. Про терміни не повідомляють. Англійська преса стверджує, що за Тернера «Арсенал» заплатив близько 7 млн євро.

Минулого сезону МЛС Метт зіграв лише 4 матчі.

Раніше повідомлялося, що «Арсенал» закрив трансфер Габріеля Жезуса.
    Долучені файли
    Старий 29.06.2022, 08:26   #2855
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

Нападник «Миная» та екс-форвард збірної України Євген Селезньов розповів про своє майбутнє.

«Ми розмовляли з Богдановичем (Шаран – ред.). Він дуже хоче (продовжити контракт – ред.). По-перше, я повинен себе привести до ладу. Але я вже це зробив. Спочатку я думав, чи закінчувати чи ні, але я ще не награвся. Я бачу, як молоді гравці тягнуться до мене. Я розумію, що їм треба передати щось. Півроку – і все, що я маю, я залишу їм. Як далі вони гратимуть – це їхні проблеми. Але я хочу показати, як треба працювати, як важко не було б на заміні чи в основі. І як треба робити свою справу. Я вважаю, що це зможу. Я покажу своєю працею, що треба робити.

Якщо я матиму стимул, якщо є куди прагнути, працювати, щоб отримувати задоволення, то 2 роки я зможу робити те, що я можу робити», – підсумував Селезньов.
    Долучені файли
    Старий 30.06.2022, 07:19   #2856
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

Італійський клуб «Аталанта» припинив виплачувати московському «локомотиву» борг за трансфер півзахисника Алєксєя Миранчука.

Гравець з рф переїхав до Бергамо два роки тому, у вересні 2020 року, за 14,5 млн євро. «Аталанта» мала виплатити цю суму кількома траншами. Але тепер, коли в італійців залишилося 5 млн євро боргу, клуб із Бергамо зупинив виплати.

«Аталанта» пояснила своє рішення тим, що зараз неможливо перерахувати кошти на рахунок «локомотива». Виплати по трансферу півзахисника не проводяться через проблеми з переказом коштів до банку. Клуб з рф після цього відкрив рахунок в іншому банку, але бергамаски платити більше не збираються.

В результаті московський клуб планує поскаржитися на італійців у ФІФА і потім у CAS (Спортивний арбітражний суд). Поточний контракт 26-річного росіянина з «Аталантою» розрахований до 30 червня 2024 року.

Міранчук за два сезони в «Аталанті» зіграв 44 матчі та забив 6 голів у Серії A. Однак, його майбутнє в Італії під питанням. Швидше за все, росіянин залишить клуб із Бергамо вже у літнє міжсезоння.
    Долучені файли
    Старий 01.07.2022, 06:58   #2857
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

Автором єдиного голу в матчі плей-оф кваліфікації ЧС-2022 між Уельсом та Україною (1:0) названо Гарета Бейла.

Таке рішення ухвалено після технічного перегляду моменту. Спочатку в офіційному звіті було зазначено, що гол у свої ворота забив капітан збірної України Андрій Ярмоленко, котрий підправив м'яч у ворота після навісу від Бейла.

У повідомленні валлійців сказано: «Після технічного перегляду переможний гол у ворота України, який відправив нас на ЧС, був присуджений Гарету Бейлу».

Уельс вийшов на фінальний раунд ЧС-2022, який пройде в листопаді та грудні. Команда Бейла зіграє в групі B разом зі США, Англією та Іраном.
    Долучені файли
    Старий 02.07.2022, 08:41   #2858
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

Угорський клуб «Академія Пушкаша» офіційно повідомив, що взяв в оренду на один рік форварда луганської «Зорі» Шахаба Захеді.

Також в оренді в «Академії Пушкаша» Захеді провів другу половину минулого сезону. На його рахунку 4 голи та 1 асист з 8 матчах чемпіонату Угорщини.

Нещодавно Шахаб відновився після травми, і вже в неділю, 3 липня, вирушить із «Акдемією Пушкаша» на збори до Австрії.
    Долучені файли
    Старий 03.07.2022, 08:02   #2859
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

Полтавська «Ворскла» відкликала з оренди півзахисника Юрія Козиренка, який виступав за білоруську «Іслоч».

До білоруського клубу Козиренко перейшов півтора року тому. За цей час півзахисник провів 48 матчів, у яких забив 4 голи та віддав 5 результативних передач.

Перед стартом сезону-2022 Козиренка було обрано капітаном білоруського клубу.
    Долучені файли
    Старий 24.07.2022, 09:59   #2860
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

Сьогодні вночі у США «Баварія» та «Манчестер Сіті» провели товариський матч у рамках своїх передсезонних турне.

Чемпіони Англії здобули мінімальну перемогу 1:0. Дебютним голом за команду відзначився зірковий новачок Ерлінг Холанд.

«Баварія» – «Манчестер Сіті» 0:1
    Гол: Холанд (12)

«Баварія»: Ноєр (Ульрайх, 46) – Павар (Мазрауї, 63), Ернандес (де Лігт, 58), Упамекано (Станішич, 77), Девіс (Ваннер, 77) – Забітцер (Гравенберх, 58), Кімміх - Коман (Ньянзу, 77), Гнабрі (Відович, 77), Сане (Мусіала, 58) - Мюллер (Зіркзе, 77).

«Манчестер Сіті»: Едерсон - Канселу, Аке (Уокер, 59), Рубен Діаш, Вілсон-Есбранд (Льюїс, 82) - де Брюйне, Бернарду Сілва (Філліпс, 71), Родрі - Марез (Палмер, 72), Холанд (Альварес, 46), Гріліш.
    Долучені файли
    Відповідь

Закладки

Параметри теми
    Параметри перегляду

Ваші права у розділі
    Ви не можете створювати теми
    Ви можете писати дописи
    Ви не можете долучати файли
    Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
    Усмішки Увімк.
    [IMG] код Увімк.
    HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
    Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
    Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери та новини телеканалів 313 13.03.2021 09:58
    Технічні новини телеканалів. sat-prof Транспондери та новини телеканалів 3336 03.02.2021 10:36

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 07:46.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
    Львівський форум