SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 30.08.2011, 23:32   #81
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

У "Макларені" ще сподіваються поборотися з "Ред Булл" у чемпіонаті

Керівник "Макларена" Мартін Вітмарш ще сподівається поборотися за перемогу в чемпіонаті з "Рел Булл".

"Ми працюємо над машиною для наступного року, але, ймовірно, слабкість "Макларена" і моя особиста слабкість в тому, що я не люблю програвати, так що я не можу собі допомогти здолати цю слабкість.

Я завжди запитую хлопців, як ми зробимо машину швидше до наступного тижня. І зараз ми повинні продовжувати працювати. Ми можемо взяти перемоги в наступних перегонах, і зараз це повинно бути нашою метою.

Перемога в чемпіонаті виглядає дещо амбітним завданням, але нам треба бути позитивними. Уболівальники чекають цього від нас. Якщо "Феррарі" і "Макларен" скажуть, що тепер ми просто кататимемося, то не думаю, що це буде правильним повідомленням. Вважаю, що уболівальники заслужили гострішої боротьби, - цитує Вітмарша sports.ru.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.09.2011, 18:04   #82
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Веббер: Ще є сім гонок, і в них може статися будь-що

Пілот "Ред Булл" Марк Веббер заявив, що поки не збирається здаватися у боротьбі за чемпіонський титул цього сезону.

"Я сподіваюся знову поборотися з Себастьяном Феттелем за титул наступного року - як й усі інші. Але цей сезон ще не закінчився. Ще є сім гонок, і в них може статися будь-що", - сказав Веббер.

Також австралієць прокоментував свій новий контракт з австрійською стайнею і заявив, що поки не готовий завершувати кар'єру.
"Я із самого початку був невід'ємною частиною "Ред Булл", і я все ще радий бути тут. Було б помилкою перестати боротися.

Я все ще добре виступаю. Початок сезону видався дещо складним, але це сталося тому що мені довелося довго звикати до нових шин.

Можливо, усе виглядало так, що рішення за контрактом приймалося довго і я розглядав різні можливості. Але у результаті переговори за контрактом завершилися досить швидко", - цитує Веббера sports.ru з посиланням на ВВС.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2011, 13:07   #83
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

FIA затвердила календар на сезон 2012

Процедурою голосування по факсу Всесвітня Рада FIA одноголосно затвердив нову версію календаря Формули-1 на сезон 2012 року, запропоновану Берні Екклстоуном після консультацій з командами.

У календар не включена турецька гонка, а дебютний етап в американському Остіні намічений на 18 листопада.

Сезон складатиметься з двадцяти Гран Прі, він стартує гонкою у Мельбурні 18 березня, а завершиться у Бразилії 25 листопада.

Це лише проміжна версія календаря, яка буде відправлена ​​організаторам Гран Прі для узгодження. У лютому 2012-го Всесвітня Рада має затвердити остаточний варіант, пише f1news.ru.

18/03 Гран Прі Австралії
25/03 Гран Прі Малайзії
15/04 Гран Прі Китаю
22/04 Гран Прі Бахрейну
13/05 Гран Прі Іспанії
27/05 Гран Прі Монако
10/06 Гран Прі Канади
24/06 Гран Прі Європи
08/07 Гран Прі Великобританії
22/07 Гран Прі Німеччини
29/07 Гран Прі Угорщини
02/09 Гран Прі Бельгії
09/09 Гран Прі Італії
23/09 Гран Прі Сінгапуру
07/10 Гран Прі Японії
14/10 Гран Прі Кореї
28/10 Гран Прі Індії
04/11 Гран Прі Абу-Дабі
18/11 Гран Прі США
25/11 Гран Прі Бразилії
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2011, 13:08   #84
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Хайдфельд залишив "Лотус-Рено"

Шляхи Ніка Хайдфельда та "Лотус-Рено" розійшлися остаточно.

Досвідчений німець, запрошений у команду після зимової аварії Роберта Кубіци, не зміг стати новим лідером.

Сторони провели переговори - і після досягнення домовленостей про умови розірвання контракту кожен пішов своєю дорогою.

"Зрозуміло, я залишаю "Лотус-Рено" у середині сезону без особливої ​​радості. Думаю, мені все ще під силу допомогти команді, але я бачу, як розвиваються події, тому тепер хочу переключити свою увагу на майбутнє", - цитує Хайдфельда f1news.ru.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2011, 21:26   #85
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Російська команда встановила антирекорд за кількістю гонок без набраних очок

Команда "Маруся-Верджин" встановила антирекорд за кількістю проведених перегонів без набраних очок. Команда стартувала вже в 31-ій гонці і жодного разу не потрапила в очкову зону, раніше цей показник належав стайні RAM, що виступала в "Формулі-1" з 1983 по 1985 роки.

Тоді очки отримували перших шість пілотів. А найкращим результатом RAM стало восьме місце Джонатана Палмера в 1984 році.

"Хіспанія" поки стартувала лише 30 разів, не кваліфікуючись на гонку в Австралії, повідомляє sports.ru з посиланням на F1Fanatic
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.09.2011, 14:35   #86
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Екклстоун визнав, що у 2009 році ледве не купив "Рено"

Промоутер "Формули-1" Берні Екклстоун визнав, що в 2009 році хотів купити команду "Рено", коли французький автовиробник вирішив продати стайню. Проте Екклстоуна відмовив Дональд Маккензі - директор компанії CVC, яка володіє комерційними правами на королівські перегони.

"Дональд сказав мені, що ми не можемо цього зробити. Якби ми були власниками команди, це б привело до проблем. Кожного разу, коли б ця команда з'являлася на телеекранах, люди б говорили, що це наш фаворит", - цитує Екклстоуна sports.ru з посиланням на GMM.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.09.2011, 21:17   #87
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Таїланд хоче проводити етап "Формули-1"

Влада Таїланду має намір домогтися проведення в країні етапу "Формули-1", що має покращити імідж країни..

Про це пише "Спорт-Экспресс" із посиланням на Bangkok Post.

У Таїланді, швидше за все, проводитиметься гонка по вулицях міста. Про терміни початку будівництва траси нічого не повідомляється.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.09.2011, 15:34   #88
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

У "Макларені" запевнили, що Баттон залишиться в команді у 2012 році

Чемпіон світу "Формули-1" 2009 року Дженсон Баттон залишиться в команді на сезон-2012.

У цьому переконаний керівник "Макларена" Мартін Вітмарш, повідомляє ВВС.

"Я можу гарантувати, що він залишиться з нами в наступному році. Ми обидва хочемо довгострокового співробітництва, так що тут питань немає", - сказав він.

"Ми не будемо публічно говорити про контракт. Зараз ми ведемо переговори. Не думаю, що є сенс поспішати і укладати однорічний контракт", - зазначив Вітмарш.

"У Дженсона в нинішньому році були одні з найбільш пам'ятних виступів в історії "Формули-1", і я думаю, що він здатний на більше", - цитує Вітмарша championat.com.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.09.2011, 17:35   #89
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Гран Прі Італії. Феттель здобуває десятий поул у сезоні

Першим на Гран Прі Італії стартуватиме Себастьян Феттель, який у суботу виграв кваліфікацію.

Він випередив Льюіса Хемілтона, який показав другий час. Третім у гонці стартуватиме Дженсон Баттон.

Гран Прі Італії

Монца

Кваліфікація

1. Себастьян Феттель ("Ред Булл") - 1:22.275
2. Льюіс Хемілтон ("Макларен") - 1:22.725
3. Дженсон Баттон ("Макларен") - 1:22.777
4. Фернандо Алонсо ("Феррарі") - 1:22.841
5. Марк Веббер ("Ред Булл") - 1:22.972
6. Феліпе Масса ("Феррарі") - 1:23.188
7. Віталій Пєтров ("Лотус-Рено") - 1:23.530
8. Міхаель Шумахер ("Мерседес") - 1:23.777
9. Ніко Росберг ("Мерседес") - 1:24.477
10. Бруно Сенна ("Лотус-Рено") - без часу
Після другого сегменту вибули

11. Пол ді Реста ("Форс-Індія") - 1:24.163
12. Адріан Сутіль ("Форс-Індія") - 1:24.209
13. Рубенс Баррікелло ("Вільямс") - 1:24.648
14. Пастор Мальдонадо ("Вільямс") - 1:24.726
15. Серхіо Перес ("Заубер") - 1:24.845
16. Себастьян Буемі ("Торо Россо") - 1:24.932
17. Камуї Кобаясі ("Заубер") - 1:25.065

Після першого сегменту вибули

18. Хайме Альгерсуарі ("Торо Россо") - 1:25.334
19. Ярно Труллі ("Лотус") - 1:26.647
20. Хейккі Ковалайнен ("Лотус") - 1:27.184
21. Тімо Глок ("Маруся-Вірджін") - 1:27.591
22. Жером Д’Амброзіо ("Маруся-Вірджін") - 1:27.609
23. Даніель Ріккіардо ("Хіспанія") - 1:28.054
24. Вітантоніо Ліуцці ("Хіспанія") - 1:28.231
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2011, 18:08   #90
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Гран Прі Італії. Феттель може стати чемпіоном уже у наступній гонці

Себастьян на всій швидкості мчить до свого другого титулу.


Гран Прі Італії вдався на славу! Усе ще почалося у кваліфікації. У "Ред Булл" були готові до не дуже високих результатів, адже траса у Монці австрійській стайні не підходить. Тому поул Феттеля виглядав принаймні несподівано. Себастьян сам не розумів, де він здобув перевагу - на відрізках він то показував швидкість меншу, аніж суперники.

Що ж до гонки, то навіть не знаєш із чого почати. Розпочнемо зі старту, де зійшли відразу троє пілотів. Ліуцці на "Хіспанії" вирішив піти на більш сильніші боліди, його дещо відтіснили. У підсумку Вітантоніо зачепив траву, його розвернуло, після чого італієць влетів у Росберга та Пєтрова. Злість Ніко та Віталія можна просто уявити... Постраждав у цьому зіткненні і Кобаясі, проте змінив переднє антикрило та вирушив далі. Однак у середині гонки японцю таки довелося зійти.

Ще раз повернемося до старту, який феноменальним чином виграв Алонсо, обійшовши відразу трьох, у тому числі і Феттеля. Щоправда, після виїзду машини безпеки та рестарту Фернандо протримався недовго. Себастьян його обійшов і до самого фінішу конкурентів не бачив. Після другої хвилі піт-стопів Алонсо випередив і Баттон. У "Феррарі" все ніяк не можуть налаштувати свій болід під жорстку гуму.

"Справу" Ліуцці підхопив Веббер, який стартував невдало. Марк так відігрував позиції, що у першій зв'язці поворотів в'їхав у Массу. Феліпе просто розвернуло, і він втратив лише кілька позицій. Веббер же втратив переднє антикрило, але і надалі атакував трасу. І в одному з поворотів не втримав машину, не діставшись таким чином до боксів.

Ну і на завершення хочеться віддати належне Шумахеру. Міхаель витиснув максимум зі свого "Мерседеса" та поборовся навіть з "Маклареном". Німець протягом кіл десяти тримав позаду себе Хемілтона. Дійшло до того, що Льюіс конкретно почав нервувати, натякаючи, немов Шумахер не так обороняється.

Отже, перевага Феттеля над Алонсо тепер складає 112 пунктів. А це означає, що на Гран Прі Сингапуру, за приємних для Себастьяна обставин, він може оформити другий чемпіонський титул. Для цього молодому німцю треба відірватися від найближчого переслідувача на 125 очок. Почекаємо два тижні та побачимо.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:52.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум