SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.02.2012, 22:05   #331
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Віталій Кличко не радить недооцінювати Чізору

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко, який 18 лютого в Мюнхені (Німеччина) битиметься з Дереком Чізорою, заявив, що не вважає британця слабким суперником.

"Люди навіть не обговорюють те, хто переможе в цьому бою, і це неправильно. В історії боксу є чимало прикладів, коли чемпіон недооцінював свого опонента. Що стосується мене, то я ніколи не недооцінював нікого зі своїх супротивників і можу сказати, що Дерек Чізора - дуже небезпечний суперник", - цитує Кличка Daily Star.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.02.2012, 11:55   #332
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Пакьяо може завершити боксерську кар'єру з релігійних міркувань

Чемпіон WBO в напівсередній вазі і один з найсильніших боксерів світу незалежно від вагової категорії філіппінець Менні Пакьяо може завершити свою спортивну кар'єру в наступному році.

Пакьяо, якому в грудні цього року виповниться 34 роки, сказав, що його майбутній поєдинок проти американця Тімоті Бредлі 9 червня в США може стати його останнім виходом на ринг.

Він пояснив, що продовження боксерської кар'єри буде не цілком доречним у світлі його нещодавнього згоди прийняти пропозицію католицької церкви Філіппін і стати так званим "послом Біблії" [Bible ambassador].

За його словами, в майбутньому він може зосередитися лише на своїй політичній кар'єрі і вивченні Біблії. Минулого місяця в одному з інтерв'ю Пакьяо зізнався, що знову знайшов віру і став на правильний шлях, відвернувшись від своїх гріхів, які включають розпусту, азартні ігри і вживання спиртного.

Він розповів, що пішов з головою у вивчення Біблії, а також намагається проводити якомога більше вільного від тренувань час разом з дружиною і чотирма дітьми, пише allboxing.ru.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.02.2012, 20:14   #333
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Саліта пропонує Сенченку битися в Донецьку

Американський боксер українського походження Дмитро Саліта готовий битися з чемпіоном світу за версією WBA В`ячеславом Сенченком в Донецьку.

Про це Саліта сказав в інтерв`ю comments.ua.

Нагадаємо, що бій Сенченка з Полом Маліньяджи під загрозою зриву.

"Бою із Сенченко хотів вже давно. Після моєї невдалої спроби виграти пояс чемпіона світу, Рой Джонс хотів організувати наш поєдинок в андекарті своєї другої зустрічі з Бернардом Хопкінсом. Але у промоутерів Сенченка були інші плани, тому бою не вийшло.

А кілька місяців тому я підписав контракт на бій проти тимчасового чемпіона WBA Ісмаеля Ель Массуді. Наш поєдинок повинен був відбутися в листопаді в Нью-Йорку. Але бій довелося скасувати через розбіжності Ісмаеля зі своїм промоутером.

Після того, як Пол Маліньяджи відмовився боксувати в Донецьку, я б хотів замінити його у бою з Сенченком. Заради цього приїду в Донецьк. Упевнений, це буде дуже цікавий бій для України, та і для всього світу. Те, що я вихідець з України, підвищить інтерес. Окрім цього, усім буде цікаво подивитися на протистояння двох провідних тренерів - Емануеля Стюарда і Фреді Роуча. Думаю, що вони ніколи не змагалися один з одним", - розповів Саліта.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2012, 18:31   #334
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Здунек: "У якому раунді завершиться поєдинок не знаю, але переможцем буде Віталій"

Віталій Кличко переможе в поєдинку з британцем Дереком Чісорою.

Про це заявив тренер українця Фріц Здунек, розповідаючи про підготовку до майбутнього поєдинку.

"Віталій провів 118 раундів спарингів з 6 спаринг-партнерами. Підготовка була жорсткою: перше тренування в 7 ранку, друге закінчувалася о 20:30, після чого були масаж, перегляд боїв суперника та їх обговорення - і так допізна", - розповів Здунек.

"Як і коли саме закінчиться суботній поєдинок - не знаю, але переможцем буде Віталій", - цитує тренера allboxing.ru.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2012, 19:59   #335
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Чісора пояснив, чому нокаутує Кличка у восьмому раунді

Дерек Чісора переможе Віталія Кличка саме у восьмому раунді через магічність цифри "8".

Про це британець заявив на прес-конфреренції напередодні поєдинку.

"Мені дуже подобається цифра "вісім". Вона схожа на знак "нескінченність". Її чари повинні подіяти на Кличка. Коли настане восьмий раунд, він почне задихатися", - впевнений Чісора.

Натомість Віталій не вірить в магію чисел.

"У Чісори невірна установка. Він покладається на цифру, вважаючи, що вона сама по собі здатна ощасливити його. Що ж до восьмого раунду, в якому Чісора має намір мене нокаутувати, нехай буде радий, якщо взагалі достоїть до нього", - цитує Кличка sportbox.ru.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2012, 19:59   #336
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Бій з Чісорою може стати передостаннім в кар`єрі Кличка

Поєдинок чемпіона світу у надважкій вазі за версією WBC Віталія Кличка проти британця Дерека Чісори,, який відбудеться 18 лютого в німецькому Мюнхені, може стати передостаннім в кар'єрі українця.

Про це пише Bild.

За умовами діючого контракту між промоутерською компанією братів і телеканалом RTL, після поєдинку з Чісорою Кличко-старший зобов'язаний провести ще один бій.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2012, 15:13   #337
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Чісора: Натравлю на Кличка Кілера.

Англійський боксер Дерек Чісора, який у суботу, 18 лютого, проведе бій проти чемпіона WBC Віталія Кличка, заявив, що спустить на Віталія свого cобаку Кілера.

"Кілер - як охоронець. Чіхуахуа - класні пси для охорони будинку, тому що у них вражаючий слух. Вони чують все! Бачили б ви цього дрібного чортяку в парку: так він роттвейлерів ганяє! Тому, якщо у тебе немає чіхуахуа, ти не пацан.
Кілер - моя перша собака.

Я люблю цих тваринок, але не люблю Кличка. Думаю, я нацькую пса на Віталія, щоб дрібний чіхуахуа його покусав! ", - заявив Чісора.

Зазначимо, що боксер привіз свого улюбленця у Мюнхен, де і відбудеться бій з Кличком-старшим, пише Проспорт з посиланням на Bild.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2012, 15:14   #338
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Букмекери вважають Кличка явним фаворитом у бою з Чісорою

Чемпіон світу у суперважкій вазі Віталій Кличко є явним фаворитом в майбутньому 18 лютого поєдинку проти британця Дерека Чісори, пише sports.ru.

William Hill: перемога Кличка -1.06 (достроково - 1.25, за очками після 12 раундів - 4.50), перемога Чісори - 8.00.

Марафон: перемога Кличка - 1.10, перемога Чісори - 7.90. Тривалість бою: 12 раундів - 3.25, 11 раундів або менше - 1.35.

Sportingbet: перемога Кличка - 1.04, перемога Чісори - 10.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2012, 14:46   #339
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Льюїс: Кличко-Чісора? Прохідний бій

Дерек Чісора ще не готовий на рівних битися з Віталієм Кличком і українець має легко перемогти.

Про це повідомив у своєму блозі в мережі Twitter екс-чемпіон світу Леннокс Льюїс.

"У поєдинку Кличко і Чісори є всі риси самого справжнього "мисматчу". У мій час ти не міг претендувати на титул чемпіона світу, маючи за плечима всього 17 поєдинків", - згадує він.

"На цій стадії кар'єри Чісора, на мою думку, повинен битися хіба що за європейське звання. Він ще занадто зелений для Кличка", - цитує Льюїса В ринге.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2012, 21:03   #340
sa3500
Учасник
 
Аватар для sa3500
 
Реєстрація: 08.02.2010
Дописи: 186

Надіслати повідомлення для sa3500 на ICQ
Типово

Скандалом завершилася в Мюнхені церемонія зважування перед боєм чемпіона світу у важкій вазі за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC) українця Віталія Кличка та британського претендента Дерека Чісори.

Чісора несподівано відважив українському боксеру ляпас. В ту ж секунду ціла юрба народу вклинилася між ними.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
sa3500 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 12:53.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум