SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.09.2013, 08:24   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Хочу їсти(любимі рецепти страв...)

Любимі рецепти страв...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 21.10.2013 о 22:16.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.10.2013, 14:46   #41
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Омоложуюче квашення...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

За цим рецептом можна квасити будь-які овочі, фрукти, зеленину, бобові, злаки, насіння і навіть жолуді, акацію, конюшину. Якщо будете вживати їх в широкій різноманітності, то забудете про інфекційні захворювання, а тіло омолодиться.

В 3-літрову банку насипати продукт, залити водою, дати ложку солі, 200 г цукру і чайну ложку сметани. Бродити повинно не менше 2-х тижнів. Відтак можна вживати як сам розсіл, так і зброджені продукти. Такі страви не поступаються за поживністю м’ясним. Та ще зміцнюють печінку і знижують холестерин у крові.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.10.2013, 14:21   #42
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Найдивніші супи в світі...

Суп з кажанів (острови Палау ).

Цей суп , може бути , не був би таким жахливим , якби його головний інгредієнт ( кажанів ) хоча б очистили від хутра. На островах Палау в Тихому океані , мабуть , дефіцит з їстівними тваринами , тому місцеві жителі не гребують кажанами . На островах живуть кілька видів кажанів , ті , які їдять комах , і ті , які харчуються фруктами.

Останніх варять в кокосовому молоці з імбиром і іншими приправами протягом декількох годин. У деяких ресторанах навіть можна вибрати самця або самку перед тим , як бідну мишку живцем кидають в окріп. Багато гурманів , які зважилися спробувати цей шедевр кулінарного мистецтва , стверджують , що він чудовий , втім , якщо не звертати уваги на волохату голову , що стирчить з тарілки.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.10.2013, 15:12   #43
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Грибний суп-пюре..

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Інгредієнти:

Шампіньйони — 200 г
Цибуля-порей — 2 стебла
Вершкове масло — 2 ст. л.
М’ясний бульйон — 700 мл. (можна курячий)
Картопля — 400 гр.
Сметана — 4 ст. л.
Вершки — 200 мл.
Мускатний горіх (порошок, або натерти) — 0,5 ч. л.
Сіль, перець (за смаком)
Хліб (білий, тостерний або батон)

Спосіб приготування:

Цибулю-поррей нарізати кільцями і просмажити під кришкою з 1 ст. л. вершкового масла. Потім додати її до бульйону.
Картоплю почистити, нарізати і додати до бульйону. Проварити до готовності (20 хвилин) і подрібнити в однорідну массу блендером. В пюре додати 4 ст. л. сметани, 200 г вершків, 0,5 ч.л. мускатного горіху, сіль, перець, та добре перемішати.
Гриби промити, порізати на шматочки і просмажити на вершковому маслі до золотистого кольору.
Додати обсмажені гриби у суп і перемішати.
Хліб нарізати кубиками і просушити на сухій пательні до хрусту. Потім добавляти в тарілку за смаком.
Грибний суп-пюре готовий. Смачного !
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2013, 11:48   #44
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Рибне морозиво...

У Японії продається морозиво зі смаком восьминога, буйволиного язика, кактуса, курячих крилець і крабів.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2013, 12:33   #45
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Баклажани маринован...і

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Інгредієнти:

4 кг баклажанів
4 головки часнику
0,5 кг цибулі
0,5 кг моркви
4 ст. л. солі
4 ст. л. оцту (оцтової есенції)
100 г олії
1 великий пучок кропу
4 л води

Воду закип'ятити, додати до неї сіль і оцет. Опустити в кип'ячу воду порізані куски баклажанів (я ріжу півкружечками товщиною 1-1,5 см) і витримати 5 хв. з моменту їх закипання в рідині. Відкинути баклажани на друшляк, щоб стекла вода.
Цибулю порізати півкільцями, моркву потерти на крупній терці і стушити на олії.
У великій каструлі або мисці обережно вимішати баклажани, цибулю з морквою, подрібнений часник (я видавлюю через часникодавку) і посічений кріп.
Розкласти у чисті банки і стерелізувати 15 хв.

P.S. Роблю такі баклажани вже третій рік поспіль. Подобаються вони мені тим, що не є надто жирними, як зазвичай баклажани виходять при смаженні і смаком трішки нагадують гриби. В рецепті автора не було цибулі і моркви - але мені здається, вони там не зайві і ще я оцту даю на цю пропорцію лише 2 ст. ложки і ще потрібно пробувати на рахунок солі, бо 4 ложки може бути трошки замало. Цього разу я не додала кропу (забула), але все одно смачно. Баклажани виходять дуже ніжні.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.11.2013, 02:02   #46
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Найдавніший суп, що підтверджено археологічними дослідженнями, був зварений з бегемота. Це відбувалося приблизно 6 тисяч років до нашої ери.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2013, 12:23   #47
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Печериці з козячим сиром..

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Інгрідієнти:

Печериці — 600 г
Білий хліб — 3 скибки
Часник — 1 зубчик
Козячий сир — 150 г.
Петрушка
Червоний перець — 1/4 ч.л.
Сіль

Спосіб приготування:

У блендері посікти хліб з часником до дрібної маси, відкласти від суміші півсклянки.
До маси додати сир, перець, подрібену петрушку, сіль і збити все до однорідної маси.
У печериць видалити ніжки, викласти начинку в капелюшки та посипати зверху відкладеними крихтами. Викласти на деко, змащене олією.
Запікати у зазделегіть розігрітій духовці до 200 °С протягом 20 хвилин до м’якості та легкого зарум’янювання печериць.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2013, 04:24   #48
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Рецептура козацького грибного куліша...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Важливе уточнення : Сала має бути багато!

Складники:

сало солене, гриби, цибуля, часник, пшоно, набір приправ (аджика, хмелі-сунелі), зелень кропу, петрушки, солери чи майорану

Спосіб приготування:

Свіжі гриби. Сало дрібно порізати і засмажити у казанку до смачних запашних шкварків. Додати дрібно порізані цибулю та часник. Як цибуля стане жовтавою, вкинути гриби в казанок у потрійній кількості в наступній послідовності - кожна порція має повністю пустити сік. Необхідно кожну порцію грибів злегка підсолити. Спеції додати по смаку. І як тільки третя порція буде готовою, додати пшоно. Куліш можна вживати, коли пшоно почне розтріскуватись, додавши зелень та потовчений часник. Слід постійно помішувати вміст казанка, щоб запобігти підгорянню.

Сушені гриби. Гриби залити вводою, Сало дрібно порізати і знову ж засмажити у казанку до смачних запашних шкварків. Додати дрібно порізані цибулю та часник. Як цибуля стане жовтавою, вкинути гриби в казанок разом із юшкою. Решта позицій - як вище.

Рекомендація: Слід вживати тільки гарною компанією для створення відповідного душевного настрою, оскільки тільки тоді він є найбільш корисним.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.11.2013, 08:14   #49
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Картопляні пиріжки з сиром...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Інгредієнти:

Тісто:
3 скл. борошна
4 ст. л. сметани
3 ст. л. олії
0,5 ч. л. соди з оцтом
0,5 ч. л. солі
якщо потрібно то трішки води (тісто має бути таке, як на вареники)
Начинка:
5-6 картоплин (відварити і потовкти)
150 г сиру
1 яйце
сіль, перець, улюблена приправа
1 яйце для змащування

Замісити тісто. Вимішати начинку. Зробити пиріжки. Змастити щедро яйцем. Посипати приправою.

І пекти 30-35 хв при 190*
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.11.2013, 05:16   #50
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Смачний рецепт приготування раків.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Раків ловлять та готують з травня по жовтень, але найсмачнішими вважаються "осінні" раки. Поділюся нескладним, але дуже смачним рецептом приготування цього делікатесу.

1. 1,5-2 кг. великих і живих раків ретельно промиваємо в проточній воді скориставшись щіточкою.
2. В кастрюлі кип'ятимо злегка підсолену воду , в необхідній кількості. Так, щоб коли кидаємо туди раків , вода їх накривала повністю.
3. Коли вода закипіла, на 1-2 хвилини кидаємо туди вже промитих раків.
4. Перемішавши раків декілька разів, знімаємо кастрюлю з вогню, зливаємо воду , а раків знову промиваємо під проточною водою.
5. Знову кип'ятимо воду в кастрюлі (без раків). Цього разу додаємо туди сіль - 1 ст.ложку, любу приправу для риби - 1 ст.ложку, перець горошком,
лавровий листочок.
6. Коли приправлена вода закипіла кидаємо туди раків, додаємо мілко посіченого укропу і зеленої петрушки гілочками. Варимо все це хвилин 10.
7. Виймаємо раків і гарячими подаємо на стіл. До речі, зварена з раками зелень теж дуже смачна.
Смачного!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Хочу супутниковий інтернет Zinge Провайдери 3G,4G,WiFi,CDMA 42 15.01.2015 10:52


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:42.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум