SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 27.10.2020, 05:50   #1011
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Легендарні боксери Майк Тайсон і Рой Джонс проведуть поєдинок 28 листопада цього року. WBC підготував для ветеранів боксу.

Пояс виконаний в традиційному для WBC зеленому кольорі, на ньому зображені фото Тайсона і Джонса. Також на поясі є напис Black Lives Matter.

На рахунку 54-річного Тайсона 58 боїв, в яких він здобув 50 перемог (44 нокаутом), зазнав шість поразок, ще два бої були визнані такими, що не відбулися. У професійній кар'єрі 51-річного Джонса 66 перемог (47 нокаутом) і дев'ять поразок.
Мініатюри долучень
orig_509571.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.10.2020, 08:31   #1012
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Український боксер середньої вагової категорії Макс Бурсак (37-6-2, 16 КО) в наступному бою повинен битися за пояс чемпіона Європи за версією EBU у категорії до 76,2 кг.

Суперником українця стане представник Італії Джованні де Кароліс (28-9-1, 13 КО).

Поєдинок повинен пройти на початку 2021 року.

Останній бій Бурсак провів 8 жовтня, коли переміг Дмитра Семерніна.
Мініатюри долучень
orig_509664.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.10.2020, 08:41   #1013
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Американський боксер Деонтей Вайлдер у грудні повинен був знову битися проти Тайсона Ф'юрі за пояс WBC суперважкої ваги, проте контракт на поєдинок закінчився.

Промоутер Едді Хірн впевнений, що Ентоні Джошуа і Тайсон Ф'юрі, які володіють усіма поясами ваги, до 2022 року мінімум не дадуть Вайлдеру шансів повернутися в титульний поєдинок.

«Не знаю жодного боксера, який не хотів би отримати реванш. Але Вайлдер зник, нічого не говорить. Все це дуже дивно, але Деонтей свій шанс втратив».

«Якщо Джошуа переможе Пулєва, то в 2021 році будуть його поєдинки з Ф'юрі, тому до 2022 року Вайлдер шансів на титул не отримає. Можливо, він взагалі вже закінчив кар'єру», - сказав Хірн.
Мініатюри долучень
orig_509808.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.10.2020, 08:59   #1014
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Український боксер суперважкої ваги Віктор Вихрист (3-0, 3 КО) свій наступний бій проведе 31 жовтня в Гамбурзі.

Кременчужанин битиметься з 43-річним німцем турецького походження Якупом Сагламом (43-6, 39 КО). Саглам відомий тим, що за свою кар'єру провів поєдинки з Марко Хуком, Джозефом Паркером і Мануелем Чарром.

Попередній бій українець провів 20 вересня в Дніпрі, нокаутувавши Габріеля Енгуему (10-10, 6 КО).
Мініатюри долучень
orig_510029.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.10.2020, 08:38   #1015
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Обов'язковий претендент на титул чемпіона світу за версією WBO у надважкій вазі Олександр Усик (17-0, 13 КО) поділився думками про майбутній поєдинок проти Дерека Чісори (32-9, 23 КО).

«Навіть не знаю, що нового я покажу в порівнянні з боєм з Візерспуном. Я буду боксувати, показувати свій бокс, який всім подобається і через який мене дивляться.

Я не розважаюся, це мій спосіб життя, я так живу. Я не збираюся нікого розважати. Я дозволяю собі це показувати рівно настільки, наскільки цього хочу.

Чісора - топовий чувак, який боксував з Кличком і Девідом Хеєм. Він стільки хлопців перебив, це топова людина», - сказав Олександр Усик в інтерв'ю ютуб-каналу SecondsOut.

Нагадаємо, бій Усик - Чісора відбудеться 31-го жовтня.

Олександр Усик - Дерек Чісора. Прогноз і анонс на бій
Мініатюри долучень
orig_510186.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2020, 08:33   #1016
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Великий вечір боксу за участю знаменитого українського боксера відбувся ввечері 31 жовтня в Лондоні на «Вемблі Арені».

У головному бою вечора в суперважкій вазі зійшлися екс-чемпіон світу в крузервейті Олександр Усик (17–0, 13 КО) та британський ветеран Дерек Чісора (32–9, 23 КО).

Для Олександра Усика, який дебютував у важкій ваговій категорії вже більше року назад перемогою над Чаззом Візерспуном, поєдинок з Дереком Чісорою повинен був дати відповідь на питання: «Чи готовий екс-чемпіон у крузервейті до битви за чемпіонські пояси у суперважкій вазі?» Так, Чісору не можна ставити в один ряд з Джошуа, Ф'юрі або Вайлдером – ні за талантом, ні за антропометрією, але це й не попередній опонент Усика, який через форс-мажор з'явився за кілька днів до бою, але все одно доставив чимало клопоту Усику.

Чісора – це суперник іншого рівня, який може вирішити результат поєдинку одним ударом. «Я спарингую з Чісорою 12 років. Він потужний хлопець. Подивіться на нокаути Дерека. Це не ті перемоги, коли ти завдав п'ять поспіль ударів і рефері зупиняє бій. У Чісори інші нокаути. Бум – Шпілька в нокауті. Бум – Такам в нокауті. Ми бачимо, що у нього є здатність вирішувати всі одним ударом», – таку характеристику співвітчизнику дав чемпіон світу за версіями WBO і IBF Ентоні Джошуа. При цьому Джошуа все-таки зазначив, що вважає фаворитом бою українця.

На зважуванні Чісора виявився набагато важчим за Усика: 115,7 кг у британця проти 98,4 кг у українця. На думку, менеджера Чісори, колишнього чемпіон світу в крузервейті і хевівейті Девіда Хея, перевага в масі має бути визначальною: «Бачили поразку Ломаченка нещодавно? Випадок, коли розмір боксера виявився важливішим за техніку і все інше. Це ж буде з Усиком», – голосно заявив Хей.

На прес-конференції перед боєм Усик і Чісора завели дискусію про те, хто ж король джунглів. «Якби цар тварин був найбільшим і важким, то це був би не лев, а слон», – висловив свою думку Олександр. Чісора перервав його: «Слон – це реальний король джунглів з простої причини: леви можуть бути хоробрими, тільки коли їх повно. Слон сам може напасти на стадо левів і уникнути покарання за це!» Усик вистрілив у відповідь: «Слон – це друг миші!»

У рингу Чісора виглядав масивнішим за Усика. Широкі плечі, розмах рух, натиск і зарядженість на удар, який може зрубати. З першого раунду британець пішов вперед, намагаючись своєю масою зім'яти Усика. Українець працював корпусом і переміщався по рингу, але все ж пропускав бокові удари від британця, який за рахунок напору напевно забрав стартові раунди.

Усик явно вичікував, поки Чісора втомиться, і побоювався йти у розмін. Чісора ж, як танк, йшов уперед і, схоже, не особливо боявся пропускати удари назустріч від Усика. Усик діяв другим номером, намагаючись діставати Чісору після промахів. Але ударів українець наносив все-таки замало – і Чісора встигав відновлюватися.

У сьомому раунді Чісора сповільнився, а Усик, навпаки, включився – і пристойно побив британця. У кінцівці раунду Усик дістав суперника декількома ударами, і Чісора цілком міг потрапити у нокдаун, але врятував гонг. Відчувши, що Чісору можна дістати і потрясти, Усик перейшов до роботи першим номером. Чісора пропускав, але стояв на ногах. Усик кружляв навколо британця і вчасно відходив після ударів, змушуючи того стрясати повітря.

У десятому раунді Чісора додав напору, намагаючись знайти свій шанс в атаці. Усик терпів і не йшов у бійку. В останніх раундах Усик довів бій до завершення, не давши Чісорі шансу на лакіпанч.

Олександр Усик переміг Дерека Чісору за очками: 117–112, 115–113, 115–113.
Мініатюри долучень
orig_510302.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2020, 07:29   #1017
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Український боксер Олександр Усик (18–0, 13 KO) одноголосним рішенням суддів виграв поєдинок проти британського супертяжа Дерека Чісори (32–10, 23 KO).

Рахунок суддівських записок: 117–112, 115–113, 115–113. Стала відома статистика ударів, підрахована веб-ресурсом CompuBox.

Всього Усик завдав по суперникові 674 ударів, 194 з яких виявилися точними (29%), 25 з них влучили у корпус. Чісора відповів 625 ударами, з меншою точністю в 22% (139 досягли мети).

Усик завдавав від 7 до 32 джебів за раунд (всього 87 проти 29), і 37% його потужних ударів досягли мети. Але у Чісори виявилася перевага 110–107 за силовими точними ударами. 78 з 139 нанесених Чісорою точних ударів були влучаннями у корпус.

Статистика ударів в поєдинку Олександр Усик – Дерек Чісора.
Мініатюри долучень
orig_510424.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.11.2020, 07:44   #1018
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Український боксер легкої ваги Денис Берінчик займає 3-е місце в рейтингу WBO і націлений на поєдинок проти Еммануеля Тагое, щоб стати обов'язковим претендентом на титул, яким зараз володіє Тео Лопес.

Сторони обговорюють можливу дату бою - 19-е грудня, але промоутер Олександр Красюк заявив, що WBO поки не санкціонувала цей поєдинок.

Лопес після перемоги над Василем Ломаченком ще не озвучив свої плани. Можливо, американець піде в іншу вагу і зробить всі пояси вакантними.

8-го жовтня Берінчик переміг Віорела Сіміона.
Мініатюри долучень
orig_510569.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.11.2020, 08:25   #1019
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

41-річний російський боксер Олександр Повєткін (36-2-1, 25 КО) здав позитивний тест на коронавірус. Як повідомляє Sky Sports, його поєдинок з Ділліаном Вайтом (27-2, 18 КО) буде перенесений.

Реванш Повєткіна і Вайта повинен був відбутися 21 листопада. Тепер поєдинок планують влаштувати 30 січня 2021 року.

Нагадаємо, що перший бій Повєткіна і Вайта відбувся 22 серпня, тоді росіянин переміг нокаутом.
Мініатюри долучень
orig_510669.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2020, 08:06   #1020
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Британський важковаговик Ділліан Вайт вважає, що, незважаючи на перемогу над Дереком Чісорою, у Олександра Усика немає шансів в бою з Ентоні Джошуа:

«Не думаю, що Усик досить сильний і великий для важкої ваги. Не думаю, що він стійкий до ударів, тому що удари Чісори серйозно його зачіпали. Єдине, що може запланувати Усик в бою з нами - рухатися і перехитрити нас. Ми великі, серйозні хлопці, ми з ним впораємося. Я б задавив його.

Усик - чемпіон світу? Не в бою зі мною, Джошуа чи Ф'юрі. Без шансів. Джошуа нокаутує його, тому що у Джошуа є міць, антропометрія, він хороший, активний супертяж. До того ж, його розумна команда».
Мініатюри долучень
orig_510809.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:42.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум