SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.09.2010, 22:37   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Ловись рибко, мала і велика!!!(все, що стосується риболовлі.)

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Усе, що стосується риболовлі. Розповіді, поради, відео, фото і т.д. Як зловити рибу своєї мрії (короп, сом, щука, синій кит тощо), розповідаємо, коментуємо, ділимось враженнями.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.10.2013 о 22:50.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.10.2010, 16:47   #21
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Водяний змій (кораблик)

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!


Буває й таке: стоїш на березі, а метрів за сорок-п'яти десяти, на самій стрімнині, щосили граються головні і язі. На блешню не беруть, на донку теж, мушку або бабку туди не закинути. Початківець рибалка позітхає, порозводить руками і піде геть. Перевірений ж відразу зрозуміє: виручить водяний змій. Ця снасть призначена для лову великої і обережної риби (язь, головень, жерех).

Виготовляють її так: беруть дошку довжиною 160, висотою 120 і товщиною 5 мм. Просочують її оліфою і фарбують водостійкою фарбою. До нижнього кінця дошки прикріплюють свинцеву пластину, завдяки чому дошка на 4 / 5 своєї висоти занурюється у воду. Щоб вона легше рухалася у воді, лівий і правий краї її загострені. З лівого боку по кутах, а з правої - у середині на дошці зміцнюють добре пропаяні латунні кільця діаметром 7-8 мм. До кілець прив'язують кінці товстої волосіні. У центрі ці кінці з'єднуються заводним кільцем. Кінці, які йдуть зліва, виготовляють з цілісного відрізка волосіні завдовжки 16-18 сантиметрів і вставляють своєю вершинкою в заводне кільце, тому що при підсіканні можуть бути вирвані з нього. Праві кінці міцно прив'язують до заводного кільця, його довжиною регулюють кут розвороту донки по відношенню до течії. Він повинен бути 25-30 градусів. До заводного ж кільця кріпиться та волосінь від котушки. На ній - один-два повідці з насадкою - коник, бабка, жук, живець.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Змій відпускають у воду, і протягом відводить його від берега. При цьому волосінь підбурюється з котушки, поки насадка не опиниться в потрібному місці. При клюванні, яку відчувають рукою, роблять різку підсічку. Ліві кінці товстої волосіні в цю мить вискакують з заводного кільця, змій ребром повертається до берега і легко рухається за волосінню.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.01.2012 о 15:45.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.10.2010, 21:33   #22
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Сидять двоє рибалок біля вогнища. Один розповідає:
- Уявляєш, мені сьогодні приснилося, що я сиджу на березі із Сінді Кроуфорд, а навколо - нікого.
- Ну що далі???
- І неначе я піймав окуня на три кілограми....
- А вона???
- А... У неї не клювало.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 01.11.2010 о 00:31.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.10.2010, 16:50   #23
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.634
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

Цікаво у кого які снасті...
І яку рибу хто ловить
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.10.2010, 20:50   #24
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.10.2010, 13:34   #25
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.634
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

Харіус (Thymallus thymallus L.), або пир. Виявлений в усіх річках з гірською течією, у багатьох з них є основним конкурентом форелі в добуванні корму. До гідробіологічного режиму водойм менш вибагливий. Як і райдужна форель, переносить нагрівання води до 20°, насиченість киснем — до 6 мг/л, швидкість течії — до 0,65 м/сек. Не переносить забруднення водойм, як і лососеві риби. Харіус відрізняється від лососевих високим і довгим спинним плавником, міцною, щільною і великою лускою, нижнім ротом, дрібними і слабими зубами. Забарвлення харіуса мінливе, залежить від віку, фізіологічного стану, пори року. В нешлюбний період спина й боки у дорослих особин сіро-зелені з яскравими чорнуватими цяточками, весною переливають рожевим відтінком, з 10—13 тонкими темними смугами. На спинному плавці є 2—3 ряди синіх і червонуватих прямокутних аоо довгастих цяток у вигляді штрихів. Непарні плавці фіалково-блакитні, парні — жовтувато-золотисті. Під час нересту набував більш яскравого забарвлення. Харіус віком понад 5 років досягає маси 1,2 кг і 40—45 см у довжину. Живе 10— 12 років. Віддає перевагу ділянкам гірських річок з глибокою водою, повільною течією і кам'янистим дном (заводі серед порогів, перепадів, бистрин). Живе косяками по 5—10 особин.



Нереститься у березні—квітні, коли цвітуть верби, зокрема у Тисі та її притоках — протягом березня та першої половини квітня, у Дністрі, Пруті, Сереті та їх притоках — у другій половині квітня — в травні. Відкладає ікру на ділянках водойм з добре освітленим, вкритим піском чи дрібним галечником дном. У піску самки вигрібають заглибини, в які відкладають 10—20 тис. оранжевих ікринок діаметром 3—3,5 мм. Плодючість залежить від величини і віку самки. Ікра донна, тобто після відкладання опадає на дно, після чого самець запліднює її і вкриває галечником. Личинки розвиваються протягом 18—25 діб, через 5—10 діб вони перетворюються у мальків. При сприятливих умовах самки відкладають ікру на третьому році життя. Самці досягають статевої зрілості пізніше — на четвертому і навіть на п'ятому році життя.

Великі харіуси, яким минуло 4—5 років, тримаються поодинці на постійних ділянках річок, з яких суперників відганяють. У листопаді йдуть на зимівлю в глибокі ями і залишаються там до лютого. В теплі малосніжні зими залишаються активними і живляться тими ж кормами, що й форель. Поїдають також ікру форелі. Тому в тих місцях, де багато харіуса, форель зникає. У зв'язку із зміною гідробіологічного режиму деякі гірські річки стали непридатними для життя форелі але харіуси в них розмножуються і почувають Ge6e нормально. Багато майже безрибних гірсько-карпатських річок, в яких несприятливі умови для струмкової форелі, можна зарибити харіусом.

Харіус порівняно важко піддається штучному розведенню, але розселяти його в інші водойми можна з вірогідністю успіху. Відловлених сіткою дрібних особин поміщають у спеціальні посудини, наповнені водою з подрібненим льодом, і перевозять в інші водойми. Певний досвід штучного розведення харіуса набутий у господарствах виробничого лісозаготівельного об'єднання Закарпатліс.
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.10.2010, 00:10   #26
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! .Австралійські школярі піймали на вудочку 100 тыс. долларів

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 01.11.2010 о 19:02.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.10.2010, 20:14   #27
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Зустрічаються мисливець, льотчик і рибалка. Розповідають один одному байки. Мисливець:
- Ось, пішли на кабана. Дивлюся , такий здоровий сікач, я взяв його на мушку, цілюсь, а він тут бац! .. злетів, і полетів кудись!
Льотчик з рибалкою, в один голос:
- Ну так, таке буває!
Льотчик:
- А я от, нещодавно, летів з рейсу. Вирішив скоротити через ж / д тунель. Лечу, а там поїзд назустріч. Я по гальмах, розвертаюся і валити звідти, ледве

встиг!
Мисливець з рибалкою, в один голос:
- Ну так, в принципі таке може бути!
Рибак:
- Зібралися з чоловіками на рибалку, купили горілки, закуски. Приїхали, розклалися, закинули вудки, давай наливати - ОПА, а горілку забули вдома!
Льотчик з мисливцем, в один голос:
- Не може бути !!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 31.10.2010 о 23:59.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2010, 20:34   #28
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Природний календар рибака
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 31.10.2010 о 20:44.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2010, 22:32   #29
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.634
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

Класна штука!Дякую
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.10.2010, 14:42   #30
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Умови лову риби

Цитата:
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 31.10.2010 о 20:50.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
все по sti5518 (з фото) sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 03.07.2016 16:16
Все про ремонт ресиверів seriff Проф розділ 194 07.07.2014 14:35
Блискавка та все про неї! sat-prof Офтопік (теревеньки) 31 12.06.2014 12:42
Hivision HV-5000CI ER:07 і все. sos200 Тюнери, які не ввійшли в список 2 26.07.2010 18:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:51.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум