SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Центр зв'язку та інформації > Смітник (Recycled)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.07.2014, 13:23   #4571
sat big
Новачок
 
Реєстрація: 28.07.2014
Дописи: 2
Ukraine
Мій ресівер: Bigsat BS S67CR
Thumbs up Прошивка тюнера BigSat BS S67CR

Доброго дня времени суток!!! Ребята подскажите где можно взять прошивку на тюнер ""BigSat BS-S67CR""буду благодарен если подскажите.
sat big зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2014, 13:43   #4572
sat big
Новачок
 
Реєстрація: 28.07.2014
Дописи: 2
Ukraine
Мій ресівер: Bigsat BS S67CR
Post как раскадировать канал???

подскажите как раскодировать канал на тюнере Bigsat bs-s67cr
sat big зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2014, 14:18   #4573
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Армія взяла "стратегічно важливу висоту" Савур-Могила..
Савур-Могила є стратегічною висотою на кордоні Луганської, Донецької та Ростовської області Росії, з якої терористи обстрілювали українських військових...
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2014, 14:52   #4574
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

З Росії 4,5 години обстрілювали «Довжанський», загинули 4 прикордонника...



За останню добу на українсько-російському кордоні в межах Донецької та Луганської областей терористи постійно обстрілювали позиції прикордонних підрозділів та сил АТО, у тому числі з території Російської Федерації, зі стрілецької зброї, мінометів, артилерії і реактивних систем залпового вогню. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.
«Вчора протягом 4,5 годин з району населеного пункту Черніков Російської федерації з мінометів і гаубиць обстрілювався прикордонний пункт пропуску «Довжанський» Луганської області. Загалом по українських прикордонниках було випущено понад 250 снарядів. У результаті обстрілу вбито 4 і поранено 2 прикордонника», – сказано у повідомленні.

За даними Держприкордонслужби, мінометно-гаубичний обстріл пункту пропуску «Довжанський» вівся з 10:00 до 13:05 та з 13:30 до 14:45 27 липня. З населеного пункту Черніков (РФ) випущено понад 250 снарядів. У результаті обстрілу вбито 4 і поранено 2 прикордонника.

Крім того, з 15:30 до 16:10 27 липня проведено мінометний обстріл пункту пропуску «Маринівка» (Донецька область). Постраждалих немає.

З 13:15 до 14:25 неділі 27 липня проведено мінометний обстріл з боку кордону н.п. Дяково.

Також здійснювався обстріл ротні і батальйонних тактичних груп ВСУ, що розташовуються недалеко від кордону в Донецькій області. Всього здійснено 4 обстріли із застосуванням артилерії і протитанкових ракетних комплексів. Обстріл вівся як з території України, так і з території Росії.

Лишається загроза завдання артилерійських ударів по силам АТО, що діють у прикордонних районах України, з використанням вогневих засобів, які розосереджені в районах російських населених пунктів Матвєєв-Курган, Лисянка, Мілерове і Новошахтинськ.

О 03:50 28 липня прикордонним нарядом над пунктом пропуску «Успенка» (Донецька область) виявлено розвідполіт російського безпілотного літального апарату. Після такого обльоту здійснюється артилерійський обстріл українських сил з території Російської Федерації.

Востаннє редагував D-Misha: 28.07.2014 о 16:41.
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2014, 21:42   #4575
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

Терористи відбирають у місцевих жителів авто і тікають з Донецької області...

У середовищі бойовиків спостерігається розкол і деякі групи залишають Донецьку область. Про це в понеділок, 28 липня, на прес-конференції заявив спікер інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.
«За попередньою інформацією в середовищі бойовиків спостерігається розкол і деякі групи поспіхом залишають місто», – сказав пан Лисенко.

Крім того, він повідомив, що в місті Торез Луганської області російські найманці, погрожуючи зброєю, відібрали у місцевих жителів сім автомобілів, в тому числі і мікроавтобус.

Бойовики під виглядом мирних жителів намагаються повернутися в Слов'янськ, але місцеві оперативно видають їх силовикам.

Востаннє редагував D-Misha: 30.07.2014 о 00:27.
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2014, 01:42   #4576
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

РФ перекидає до кордону з Україною війська з Мурманська і Новосибірська

Росія продовжує нарощувати чисельність своїх військ поблизу кордону з Україною. Зафіксовано перекидання військ з Мурманської і Новосибірської областей. Про це в понеділок, 28 липня, повідомляє координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.
«В доповнення до раніше зосередженим у межі частин перекидаються підрозділи з інших регіонів РФ. Раніше було зафіксовано перекидання з Новосибірської області підрозділів 32-ї окремої мотострілкової бригади та 24-ї окремої бригади спецназу ГРУ ГШ ЗС РФ», – написав пан Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

«На минулих вихідних ми зафіксували перекидання до держкордону з Україною підрозділів російської 200-ї окремої мотострілкової бригади. Це виглядало дивним, враховуючи, що постійне місце дислокації цієї бригади – Мурманська область РФ. Проте сьогодні ці дані підтвердилися», – додав він.

Він зазначив, що на озброєнні 200-ї омсбр – танки, РСЗВ БМ-21 «Град» та БМ-27 «Ураган», самохідні артилерійські установки 2СЗ «Акація».

«Тобто все те, що в останні тижні війська Путіна обрушили на Україну», – підсумував Тимчук.
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2014, 11:43   #4577
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

Начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Віктор Муженко знову веде солдатів у бій

Юрій Бутусов
Сьогодні ударне угруповання наших військ на одному з найбільш небезпечних напрямків повів на прорив особисто начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Віктор Муженко. Сам пішов в танку, зі своїми позивними, які добре знають частини його рідного корпусу, і особисто керував боєм.
Про це мені розповів мій товариш - офіцер-танкіст, який йшов в цей бій разом з генералом. Бійці висловлюють своє захоплення: у Муженко в корпусі було своє прізвисько - "Вітя-війна", і вони раді, що не помилилися.

Хотів знову жорстко розкритикувати Муженко за те, що його місце в штабі, що йому треба керувати не боєм, що не тактичної операцією, а управляти фронтом, приймати стратегічні рішення. За те, що допомога сектору "Д" прийшла так пізно ... Розумом розумію, що генерал з раціональної точки зору не прав. Адже російські найманці чудово оснащені засобами протитанкової оборони, і тактика дій у них в обороні дуже ефективна - снайпери і кулеметники б'ють по приладах спостереження, а за передовими танкам наносяться зосереджені масовані удари РПГ і ПТУР. Деякі машини виходять з бою отримавши по десять і більше влучень! Здорово виручає відмінна лобова броня Т-64 і чудова система динамічного захисту "Ніж". Але все одно - йти в передовому танковому взводі - величезний ризик, і величезна відповідальність.

Так, з точки зору тактики йти в атаку для генерала нерозумно. І я написав ці слова. Я писав і говорив їх уже не раз. І напевно, буду повторювати це і далі. Але тут я подумав ...

Війна - це не тільки тактика. Війна - це бій не машин, а протистояння нематеріального, того, що не можна взяти в руки, що можна відчути, тільки випробувавши. Адже ми, люди, воюємо і жертвуємо собою не за велику зарплату і пенсію, адже віра для нас завжди була і буде первинною. У кого віра сильніше і чесніше - той і перемагає.

Тому що воюють не руки і очі - насамперед у битву вступає ДУХ і ВОЛЯ. Не за зарплату, не за пенсію і не за екіпіровку солдатів йде в атаку. А за ЧЕСТЬ і за СОВІСТЬ. За ЛЮБОВ і за ДРУЖБУ.

Командир повинен показати своїм бійцям - серед яких є самі різні люди - не тільки герої, але й труси, і слабаки, і хиткі, що він бере на себе всю відповідальність за прийняті рішення. Що не можна кидати своїх, що головний ворог не тут, всередині тебе, а там, попереду. в чужому окопі, і що боятися більше повинен той, інший, що ми не дамо слабину, що перемога буде нашою! Що якщо він командир там, попереду, то соромно сидіти в тилу і бути обережним, соромно шукати виправдання у своєму природному і нормальному людському небажанні лізти під ракети і кулі. Бо якщо попереду пастка, якщо хтось зрадив, якщо хтось помилився, то командир першого платить за рахунками. І напевно, саме в цій війні, війні неправильної, війні за незалежність, війні, де все суспільство і армія почасти теж заражені скепсисом і сумнівами, і слово "генерал" як і будь-який командир і керівник давно знецінилося, треба будувати не тільки стратегію армії, а й насамперед кувати ДУХ ВОЇНА. І ніяк це не зробити, крім як особистим прикладом. І якщо на кожній ділянці фронту кожен з нас підніметься в свою відчайдушну атаку, і піде вперед, ми зметемо будь-яких ворогів, скільки б їх не було.

Спасибі, генерал, що ВИ ведете себе як ВОЇН. Коли я почув схвальні слова наших бійців, я не питав, де це відбулося і як далеко ми просунулися.

Я відчув, що це була перемога
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2014, 13:10   #4578
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

Український снайпер застрелив доставляючого терористам зброю російського полковника...

Цитата:
Сегодня великий день! Грандиозная военная операция по взятию Саур-Могилы прошла на самом высоком уровне. Ее смело можно вносить в учебники по военному делу. 51-я, 72-я и 79-я сомкнули кольцо. Это было очень тяжело. Сепры рвали ребят изо всех сил. Но наши прорвались. А сепры превратились в перегной для знаменитых украинских черноземов. Это я пишу для всех тех, кто говорит о "нас сливают", "вокруг одни предатели", "в штабе АТО все тупые". Вот так вот.
Ну и еще один позитивчик для всех почитателей талантов украинской армии. Сегодня ахеревший от безнаказанности полковник вооруженных сил РФ в форме, с шевронами, погонами и (как потом оказалось) удостоверением личности вез груз оружия для сепров с рашки на территорию Украины. Но оружие лугандонам не дошло. Добрейшей души и непередаваемой скромности снайпер из разведроты 51-й бригады продекоррировал неказистое убранство москальского УАЗика мозгами охеревшего полковника. Ну и доблестные разведчики приняли под белые руки всех сопровождавших полковника лиц, пока те удивленно разглядывали спонтанный рестайлинг унылого УАЗика. Мораль - нехер к нам ехать. Или покупайте путевку на отдых в Украине - и тогда вэлкам! Или пластиковый мешок.

Слава Украине!!!!
Денис Пятигорець -- Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Востаннє редагував D-Misha: 30.07.2014 о 00:23.
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2014, 14:20   #4579
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

Батальйон «Азов» за підтримки військових взяв місто Новий Світ

Сьогодні вночі і зранку точились позиційні бої між батальйоном «Азов», 39 батальйоном територіальної оборони та угрупуванням терористів, яке знаходилось в місті Новий Світ. Нагадуємо, в місті Новий Світ розташована Старобешівська ТЕС. Терористи застосовували проти Азовців та військових системи залпового вогню «град», міномети. В результаті бою на цю хвилину місто Новий Світ знаходиться пів повним контролем батальйону «Азов» та українських військових. Колона терористів вийшла з міста і маневрує в околицях. Старобешівська ТЕС знаходитьсь під контролем українських силовиків.
Втрат серед українських вояків, бійців батальйону «Азов» - немає.
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2014, 14:26   #4580
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

У Лисичанську хлопчик посивів після того, як терористи гналися за ним і стріляли вслід



5-річний Сашко дивом вцілів, але посивів після цього. Хлопчик не розмовляв цілий тиждень.
В Лисичанську, який вже близько тижня звільнений від терористів, потроху починається налагоджуватися життя, хоч цей процес і проходить досить болісно.
Журналіст "5 каналу" Христина Бондаренко, яка знаходиться на Донбасі, розповіла історію місцевого хлопчика Сашка, який в 5 років посивів від всього, що відбувається.
Як розповідає журналістка, сивина у хлопчика з'явилася після того, як терористи бігли за ним і, стріляючи йому в слід, кричали "дивись, який шустрий малий". Дивом уцілілий Сашко не розмовляв 7днів.
Зараз його батьки організували у своїй квартирі такий собі штаб Нацгвардії. А хлопчику повернутися до життя допоміг якраз один з бійців. Він і запропонував Сашкові поміняти сиву стильну стрижку на "нуль".

Хлопчик почав розмовляти і зараз вони разом з нацгвардійцями співають пісні, тренуються, а 5-річний Сашко, прощаючись, тепер каже "Слава Україні!".
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
анектоди від sat-prof, піднімаємо собі настрій

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Чистка лазера DVD-CD sat-prof DVD 0 24.05.2014 16:37
КАРТА РОЗДІЛУ - найцікавіші та актуальні теми sat-prof Офтопік (теревеньки) 0 23.06.2011 15:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:42.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум