SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 03.09.2011, 14:12   #901
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Озіл хоче виграти чемпіонат Європи


Півзахисник німецької збірної Месут Озіл зазначив після відбіркового матчу Євро-2012 з національною командою Австрії, що найголовнішим є перемога команди, повідомляє Sport1.de.

"Бундесманншафт" розгромила суперника з рахунком 6:2, завоювала путівку у фінальну частину турніру, а футболіст мадридського "​​Реала" став автором хет-трику.

".... Неважливо, хто забиває голи, головне в тому, щоб перемогла команда. Німеччина зіграла дуже добре і здобула заслужену перемогу. Тепер нашою метою має бути перемога на чемпіонаті Європи. Ми добре знаємо наші можливості ", - заявив Озіл.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2011, 15:57   #902
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Мейрелеш: "Я не зрадник"


Новоспечений футболіст Челсі Рауль Мейрелеш прокоментував свій перехід з Ліверпуля в лондонський клуб.
"У футболі таке трапляється. Про Ліверпулі у мене залишилися виключно хороші спогади. У цій команді я провів чудовий рік", - говорить Мейрелеш в інтерв'ю RTPN.

"Люди називають мене зрадником, але я не такий. Я перейшов у Челсі не через гроші. Все сталося так швидко. Я не шкодую, що покинув Ліверпуль, проте я ніколи не перестану любити цей клуб. У Ліверпулі залишилося багато моїх друзів" .

"Тепер мені потрібно зосередитися на грі за Челсі і допомогти моїй новій команді в досягненні успіху".
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2011, 16:52   #903
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Фабрегас співає дифірамби Іньєсті

Півзахисник збірної Іспанії Сеск Фабрегас зізнався після товариського матчу з національною командою Чилі, що дуже щасливий у зв'язку з перемогою і своїм власним виступом, передає AS.

Фабрегас став автором дубля, а іспанці перемогли з рахунком 3:2.

"Перемога завжди важлива. Я вже давно не відчував себе таким щасливим. Повинен сказати, що визначальну роль в кінцевому результаті зіграв не я. Це заслуга Андреса Іньєсти. Саме він змінив хід матчу, Андрес зіграв просто незрівнянно і віддав мені гольову передачу ", - сказав Фабрегас.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2011, 19:31   #904
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Болгари образили гравців збірної Англії
УЄФА розбереться в інциденті з расистськими речівками на адресу футболістів збірної Англії

Після минулого в Софії відбіркового матчу Євро 2012 між збірними Болгарії та Англії головному тренеру господарів Лотар Маттеус довелося вибачатися за поведінку своїх уболівальників. У другому таймі болгарські фанати виконували образливі расистські частівки про англійців Ешлі Коула, Ешлі Янга і Тео Уолкотта. Лотар Маттеус був далеко від співочої трибуни і дізнався про подію тільки після матчу. Німецький тренер негайно приніс публічні вибачення.

- Від імені всієї болгарської федерації футболу я б хотів вибачитися за те, що трапилося, - сказав він. - Мені дуже шкода, що такі речі мають місце у футболі.

Союз європейських футбольних асоціацій вже оголосив, що не залишить без уваги подію. Нагадаємо, матч між збірними Болгарії та Англії завершився з рахунком 0:3. Уейн Руні зробив дубль, ще один м'яч на рахунку Гарі Кейхілл.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2011, 20:04   #905
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Шотландський "Селтік" замінить у Лізі Європи швейцарський "Сьон".

Контрольно-дисциплінарна інстанція УЄФА ухвалила два протести "Селтіка" відносно матчів раунду плей-офф Ліги Європи зі "Сьон", які відбулися 18 і 25 серпня.

Шотландський клуб поставив під сумнів правомірність участі в цих поєдинках ряду гравців "Сьона", який здобув перемогу із загальним рахунком 3:1.

Справа в тому, що три роки тому "Сьон" порушив правила при підписанні єгипетського голкіпера Ассама Ель-Хадарі, після чого на клуб і була накладена заборона на реєстрацію нових гравців.

У заявці на матч проти "Селтіка" в заявці "Сьона" значилися п'ять гравців, які не мали права виходити на поле в цьому матчі. При цьому один з цих п'яти, Паскаль Фейндоуно, забив двічі.

КДІ УЄФА прийняв протести "Селтіка" і присудив йому технічні перемоги з рахунком 3:0 в обох матчах.

Отже, "Селтік" займе місце "Сьона" на груповому етапі Ліги Європи УЄФА і зіграє у групі I проти "Атлетико", "Удінезе" і "Ренна".

Правда, історія ще не завершена - "Сьон" має намір боротися за своє місце в Лізі Європи.

"Дивовижне рішення такої організації як УЄФА. Все продовжиться в понеділок. Ми звернемося до цивільного суду. Сподіваюсь там нам більше пощастить", - заявив президент команди Крістіан Костянтин.

Нагадаємо, цього сезону УЄФА вже виключила з єврокубків "Олімпіакос" з Волоса і підтримала дискваліфікацію "Фенербахче".
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2011, 20:06   #906
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Р. Карвальо: "Не заслужив такого ставлення до себе"

Рікарду Карвальо відповів на критику з боку головного тренера збірної Португалії Паулу Бенту.
Нагадаємо, що вчора захисник мадридського Реала дізнався, що не вийде в основі в матчу проти Кіпру і самовільно покинув розташування збірної. Така поведінка з боку гравця обурило Паулу Бенту, которії назвав Карвальо "дезертиром".

"Дезертир говорите? Це якийсь військовий сленг", - говорить футболіст в інтерв'ю RTP. "З таким же успіхом я можу назвати Бенту найманцем. Адже коли ви йдете на війну заради наживи, а не з любові до батьківщини, то ви найманець".

"Я граю за свою збірну, тому що це величезна честь захищати її кольору на футбольному полі. А Бенту тренує команду тільки тому, що йому за це платять гроші. У будь-якому випадку, я вважаю, що не заслужив такого ставлення до себе".

Дісталося на горіхи від екс-захисника Челсі і його партнеру по команді Пепе: "Бенту вирішив поставити в оснвову замість мене Пепе, але ж він навіть не допрацьовував до кінця тренування, віддавши перевагу брати участь тільки в тактичній підготовці до поєдинку. Втім, особисто проти Пепе я нічого не маю. З ним я неодноразово виходив на поле у ​​збірній і в Реалі, а ось Паулу Бенту ... "

І під кінець Карвальо прокоментував своє рішення піти зі збірної, про який він оголосив після інциденту в таборі збірної Португалії: "Якщо в один прекрасний день вони вирішать, що я їм потрібен і снізойдут до телефонного дзвінка, то я не відповім відмовою".
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2011, 20:30   #907
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

УЄФА штрафуватиме країни, де матчі збігатимуться з єврокубками

УЄФА тепер буде більш суворо стежити за тим, щоб матчі національних чемпіонатів і кубків не проводилися у дні, зарезервовані для єврокубків.

Це з'ясувалося після того, як Федерація футболу Англії вже була оштрафована на 1,3 мільйона фунтів за те, що матчі прем'єр-ліги та Кубку Англії не раз проводилися у "європейські" дати.

УЄФА виплачує клубам вищих європейських дивізіонів, що не потрапили до єврокубків, певну суму, яку ці клуби повинні витратити на "розвиток футболу".

Боячись, що національні матчі відвернуть увагу телеглядачів від матчів Ліги Чемпіонів і Ліги Європи, УЄФА нещодавно підписав "меморандум порозуміння" з Асоціацією європейських професіональних футбольних ліг, у якому говориться, що національні матчі не можуть бути призначені на єврокубкові дні, пише "Советский спорт" з посиланням на Daily Telegraph.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2011, 20:52   #908
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Варга: "Часи, коли "Шахтар" і "Динамо" тринькали гроші, вже пройшли"

Лідери української першості "Шахтар" і "Динамо" вели обережну селекцію, купуючи футболістів більше на перспективу.

Таку думку висловив агент ФІФА Шандор Варга.

"Лідери української першості "Шахтар" і "Динамо" вели обережну селекцію, купуючи футболістів більше на перспективу. Часи, коли ці клуби буквально смітили грошима, вже пройшли. Скоро це зрозуміє і "Дніпро", який цього року витратив більше за всіх в Україні. Гадаю, Дентіньо, Алан Патрік, Ідейе, Аруна, Дуду і Ескобар приїхали сюди з чіткою мотивацією - за допомогою "Шахтаря" і "Динамо" пробитися в хороші європейські клуби. У першу чергу їх приваблює можливість засвітитися в єврокубках, тому саме в міжнародних зустрічах вони постараються показати все, на що здатні", - сказав він.

"Донецький клуб так нікого і не продав влітку, хоча ходили розмови про інтерес до Жадсона і Кості. Чому? Думаю, Рінату Ахметову зараз потрібні не гроші, а сильна команда, здатна якнайдалі пройти в Лізі чемпіонів. Намітився перебір з гравцями "Шахтар" вирішив з допомогою оренд і тільки за два останніх місяці віддав в інші клуби вісім чоловік", - цитує фахівця "Спорт-экспресс в Украине".
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2011, 21:20   #909
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Полтавська "Ворскла" заявила на груповий турнір 26 футболістів.

Полтавська "Ворскла" подала в УЄФА список футболістів, на яких тренерський штаб покладає надії в груповому турнірі Ліги Європи УЄФА сезону 2011/2012.

Нагадаємо, що в одному квартеті з полтавчанами зіграють німецький "Ганновер", данський "Копенгаген" і бельгійський "Стандард".

Головний тренер команди Микола Павлов впевнений, що команді під силу вийти з групи, тому що з будь-ким з даного тріо можна грати і вигравати.

Заявка "Ворскли":

Воротарі: 1.Долганскій Сергій, 12.Велічко Сергій, 21.Лавренюк Максим.

Захисники: 4.Даллку Арменд, 78.Курілов Олексій, 34.Ткачук Євген, 3.Вовкодав Сергій, 33.Селін Євген, 13.Песков Євген, 35.Лешко Павло, 2.Матвеев Олександр, 48.Чеснаков Володимир.

Півзахисники: 14.Осіпенко Дмитро, 19.Громов Артем, 20.Закарлюка Сергій, 82.Ребенок Павло, 77.Оберемко Андрій, 5.Красноперов Олег, 7.Есін Дмитро, 11.Крівошеенко Іван, 10.Маркоскі Йован.

Нападники: 24.Бараннік Олег, 18.Чічіков Олексій, 27.Янузі Ахмед 17.Сачко Василь, 9.Безус Роман.

Нагадаємо, в п'ятницю заявку оголосило "Динамо", де на Лігу Європи також заявили 26 гравців.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2011, 21:22   #910
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Гвардіола знову розпитав Луческу про Ракицького

На Форумі елітних тренерів, який відбувся у швейцарському Ньоні, наставник "Барселони" Хосеп Гвардіола не забув скористатися можливістю розпитати тренера "Шахтаря" Мірчу Луческу про цікавих йому футболістів "гірників".

Перш за все, Гвардіола поцікавився тим, як йдуть справи у екс-гравця "блауграни" Дмитра Чигринського, повідомляє Goal.com.

Крім того, Гвардіола знову позначив інтерес до захисника збірної України Ярослава Ракицького.

За інформацією Mundo Deportivo, "Барселона" планує вступити в переговори про перехід Ракицького після завершення Євро-2012, пише terrikon.com.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Технічні новини телеканалів. sat-prof Транспондери 3336 03.02.2021 11:36


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 22:57.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум