SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 01.07.2022, 07:01   #1231
yyyyyhhh
Moderator

Дописи: 5.988
Дякую (Поставлено): 0
Дякую (Получено): 49
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0

Типово

Чемпіон світу за версіями WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександр Усик розповів про реалії українців під час російського вторгнення.

«В Україні зараз гаряче, бо російська федерація намагається вбити нас усіх і посилає бомби на нас.

Поєдинок із Джошуа надихає українців, і більше людей мене підтримують. Право представляти український народ давало і дає мені додаткову зброю у бою. Подивимося, як усе складеться у реванші», – сказав Усик.

Зазначимо, що Усик взяв участь у пресконференції, присвяченій реваншу з Ентоні Джошуа.

Реванш Олександр Усик – Ентоні Джошуа відбудеться 20 серпня в Джидді.
Мініатюри долучень
orig_588055.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.07.2022, 08:45   #1232
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Боксер Ентоні Джошуа сподівається, що у реванші з Олександром Усиком зможе повернутися до агресивного стилю ведення бою.

«Мені подобається розбивати суперникам обличчя. У першому бою з Усиком я зробив йому розсічення над оком, раніше в кар'єрі я завдавав серйозних розсічень Пулеву, Руїсу та іншим. Мені це подобається».

«Одна з моїх сильних сторін – це сила удару. Знаю, що можу сильно влучити і завдати великої шкоди. Чесно кажучи, мені не вистачає тих днів, коли завдавав серйозних ударів, коли бив суперника по обличчю. Сподіваюся, що скоро повернуся до цього», - сказав Джошуа.

Бій Усик – Джошуа відбудеться 20 серпня.
Мініатюри долучень
orig_588091.jpg  
Старий 03.07.2022, 08:05   #1233
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Український боксер Карен Чухаджян (21-1, 11 КО) переміг австралійця Блейка Мінто (14-3-2, 3 КО), захистивши титул IBF International у напівсередній вазі.

Українець володів перевагою, і після шостого раунду Мінто відмовився від продовження бою.
Мініатюри долучень
orig_588267 (1).jpg  
Старий 24.07.2022, 10:03   #1234
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Боксер Енді Руїс, який програв Ентоні Джошуа в реванші після своєї несподіваної перемоги, вважає, що британець має шанси перемогти Олександра Усика.

«Я думаю, що Джошуа здатний перемогти. У суперважкому дивізіоні все може статися. Один удар все змінює. Ми знаємо, що Джошуа може підніматися після поразок, може перемагати після невдач».

«Але Усик, звісно, ​​серйозний суперник. Вправний, проводить багато комбінацій», - сказав Руїс.

Бій пройде 20 серпня.
Мініатюри долучень
orig_590151.jpg  
Старий 25.07.2022, 10:46   #1235
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Екс-чемпіон світу Тоні Белью (30–3–1, 20 KO) заявив, що не хотів би виходити на ринг вдруге проти українця Олександра Усика (19–0, 13 KO):

Журналіст запитав, з ким із трійки – Девід Хей, Олександр Усик та Ентоні Джошуа – він би хотів битися, провести спаринг і відмовитися від бою.

Тоні Белью: «Я б побився з Девідом Хеєм, провів би спаринг з Ентоні Джошуа і відмовився б від бою з Олександром Усиком. Все дуже просто. Виходячи зі свого досвіду, я знаю, що тут спрацювало б, а що ні.

Спаринг нічого не означає. Навички, показники, час реакції, дистанція – це не має особливого значення. Спаринги та бої – це два абсолютно різні види, я впевнений.

Я не спарингував з Усиком, але бився з ним на рингу. Це абсолютно різні речі. Я бився і спарингував з Хеєм, і це різні речі. Я ніколи не бився з Джошуа, але він дуже великий і сильний».

10 листопада 2018 року Усик нокаутував Белью у 8-му раунді поєдинку в Манчестері.
Мініатюри долучень
orig_590264.jpg  
Старий 26.07.2022, 08:34   #1236
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Промоутер Олександр Красюк прокоментував інформацію, що українець Олександр Усик (19–0, 13 КО) проведе ще не більше трьох поєдинків на професійному рингу:

«Навіть якщо Володимир Кличко вже кілька років роздумує, чи провести боксерський поєдинок і стати найвіковішим чемпіоном світу в історії, у випадку з Усіком теж дуже складно відповісти на це питання.

Віталій Кличко також пішов із боксу 2004 року, а повернувся через чотири роки і знову завоював титул. Тепер Усик має шанс увійти в історію, стати абсолютним чемпіоном світу у двох вагових категоріях, що напевно дозволить йому потрапити до Зали боксерської слави, чого нещодавно удостоївся Володимир, а раніше – його старший брат.

Олександр має всі шанси стати третім українцем у залі слави, адже той рівень, який він представляє сьогодні, – це не тільки спорт, це вже спадщина».
Мініатюри долучень
orig_590358.jpg  
Старий 05.08.2022, 11:38   #1237
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Дейв Колдуелл, тренер британського суперважковаговика Дерека Чісори, розповів, чому Олександр Усик так впевнено переміг у першому бою проти Ентоні Джошуа.

«По-перше, я не можу дочекатись реваншу. Це буде чудовий поєдинок. Думаю, він буде навіть кращим, ніж перший. Той бій вийшов гарним, але я вважаю, що Усик був здивований, наскільки все виявилося легко. Як на мене, Джошуа тільки те й робив, що думав.

Усик може адаптуватися до будь-якого стилю та ситуації. Він виходить і робить те, що, як йому здається, має зробити. У нього все добре в плані психології та інтелекту, тому ніхто не знає, що він робитиме. Усик може чинити на тебе тиск або битися на задній нозі, використовуючи кути. Це його вибір, який залежить від того, який підхід до поєдинку вважає кращим», – сказав Колдуелл в інтерв'ю ютуб-каналу SecondsOut.

Реванш Олександр Усик – Ентоні Джошуа відбудеться 20 серпня у Джидді. У першому бою українець впевнено виграв за очками.
Мініатюри долучень
orig_591405.jpg  
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:27.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум