SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV > Теніс

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 24.06.2022, 09:32   #1291
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Відбулися чвертьфінальні матчі на трав'яному турнірі WTA 250 у Німеччині.

Бад-Хомбург. 1/4 фіналу

Верхня частина сітки

Б'янка Андреєску – Дар'я Касаткіна [1] – 6:4, 6:1
Сімона Халеп [4] – Аманда Анісімова [6] – 6:2, 6:1

Нижня частина сітки

Алізе Корне [9] – Анжелік Кербер [3] – 6:4, 2:6, 6:1
Каролін Гарсія – Сабін Лісіцкі [WC] – 6:3, 7:6(7)

Бад-Хомбург. Пари 1/2 фіналу

Б'янка Андреєску – Сімона Халеп [4]
Алізе Корне [9] – Каролін Гарсія
Мініатюри долучень
orig_587362.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.06.2022, 09:39   #1292
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Відбулися півфінальні матчі у рамках трав'яного турніру ATP 250 в Істборні.

У матчі за титул зустрінуться два американські тенісисти.

Істборн. 1/2 фіналу

Максим Крессі – Джек Дрейпер [WC] – 7:6(5), 6:7(2), 6:3
Тейлор Фріц [3] – Алекс де Мінаур [6] – 6:1, 6:7(5), 6:3
Мініатюри долучень
orig_587518.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.06.2022, 09:22   #1293
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Колишня українська тенісистка Марина Заневська, яка виступає з 2016 року за Бельгію, поділилася думкою про рішення WTA не нараховувати очки за Вімблдон.

«Коли я дізналася, що WTA вирішила зняти очки з Вімблдону, то була трохи шокована результатом. Я потім підійшла до WTA в офіс, і кажу: «Ви ж розумієте, що ви наробили? Ви своїм рішенням абсолютно порадували всю пропаганду росії». Тому що вони такі щасливі, прямим текстом стали заявляти: «Ура! Тенісна асоціація нас підтримує».

Вони кажуть, що вони не це мали на увазі. Але дуже боляче було бачити, як там уже раділи рішенню по Вімблдону. Взагалі це все дуже сумно, тенісні структури влаштовували ось цей Play For Peace і багато всього говорять, а коли справа дійшла до якихось реальних дій, то вони повністю просто зрадили українських гравців і плюс ще до того ж покарали абсолютно всіх.

Не знаю, що вони далі вирішуватимуть щодо очок, чи прибирати з минулого року чи ні. Але... очки та й очки, якщо чесно, гірші є речі, ніж очки, просто я насправді не розумію їхнього рішення, тому що вони підтримують п'ять гравців, а перекреслюють решту, скільки там... 200 гравців», – сказала Заневська.
Мініатюри долучень
orig_587607.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.06.2022, 15:50   #1294
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Відомий британський тенісист Енді Маррей планує допомогти українцям. 35-річний спортсмен виступить на Вімблдоні. Всі призові з цього турніру він віддасть на потреби українцям, котрі постраждали від війни, яку розв'язала росія.

«Є сім'ї та діти, які покинули або намагаються залишити країну. Є сім'ї, чиї будинки були зруйновані в ході бойових дій.

Тож я вважаю, що це добрий вчинок – пожертвувати свої призові. І це додатково мотивує мене, щоб намагатися перемагати в іграх», - сказав Маррей.

Раніше Маррей заявляв, що всі призові за 2022 рік пожертвує українським дітям.

Вімблдон відбудеться з 27 червня по 10 липня.
Мініатюри долучень
orig_587627.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.06.2022, 09:57   #1295
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

25-річний польський тенісист Губерт Гуркач заявив, що жертвуватиме Україні по 100 євро за кожен ейс на Вімблдоні.

«Я хотів би оголосити, що із завтрашнього дня я зобов'язуюсь жертвувати 100 євро за кожен ейс, який випав на Вімблдоні, щоб допомогти підтримати народ України. Сподіваюся, моя подача працює добре!» - написав Гуркач.
Мініатюри долучень
orig_587693.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.06.2022, 09:56   #1296
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Перша ракетка України Ангеліна Калініна стартувала на Вімблдоні-2022 з перемоги над Анною Бондар. Українка прокоментувала свій матч, а також поділилася очікуваннями від другого кола.

«Насамперед, я вперше зіграла в основі Вімблдону. Думаю, що сьогодні було дуже багато нервів, як для першого кола. Але я все одно щаслива, що з усім упоралася. Я не надто задоволена якістю гри, але, сподіваюся, в наступному матчі зіграю краще. Думаю, що з Лесею Цуренко у нас буде дуже гарний матч між двома українками. Я не знаю, як багато він означатиме для українців. Просто добре, що дві українки пройшли до другого кола», - сказала Калініна.

У другому колі Ангеліна зіграє з іншою українкою Лесею Цуренко.
Мініатюри долучень
orig_587791.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.06.2022, 09:31   #1297
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Українська тенісистка Даяна Ястремська поділилася думкою про заборону російським та білоруським гравцям виступати на Вімблдоні та рішення Турів забрати очки.

«Я думаю, що Вімблдон ухвалив правильне рішення. Це справедливо. Забирати очки у всіх тенісистів – це несправедливо. І якщо чесно, я не розумію, чому всіх гравців це влаштовує. Декілька гравців сказали щось, що це неправильно. Не знаю, чому багато і слова не скажуть, чому вони не кажуть, що це несправедливо навіть особисто стосовно них самих.

Порівнюючи з тим, що відбувається в Україні, більше гравців говорять з приводу усунення росіян та білорусів, а не про Україну. Тож дуже складно сказати, кого ці гравці підтримують, вони підтримують спортсменів з росії та білорусі, або вони підтримують Україну. Я не знаю. Я думаю, якщо в інших видах спорту їх усунули від змагань, я думаю, що у теніс має бути те саме», – сказала Ястремська.
Мініатюри долучень
orig_587895.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.06.2022, 08:24   #1298
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Перша ракетка України Ангеліна Калініна прокоментувала поразку в матчі проти Лесі Цуренко у другому колі Вімблдону.

«Сьогодні був дуже тяжкий матч. Я думаю, що Леся відіграла справді чудово, вона показувала неймовірний теніс. Вона абсолютно заслуговувала на перемогу. На корті вона дуже терпляча. Думаю, що мені наступного разу потрібно буде трохи змінити мою гру на траві. Тому що сьогодні я робила не зовсім вірні рішення у важливі моменти. Я ще граю на Вімблдоні в парі з Іриною-Камелією Бегу. Сподіваюся, що ми зможемо добре виступити.

Чи легше від того, що я програла українці? Це не має значення, результат є результат. З Лесею раніше ми не зустрічалися на одних турнірах, бо ми виступали на зовсім різних рівнях. Вона як топ-гравець, з топ-20 та топ-30 грала свої турніри, а я в цей час виступала на 25-тисячниках. У Києві іноді ми можемо побачитися, у нас було декілька тренувань, але це скоріше рідкість. Вона багато подорожує, і я теж. У мене гарні стосунки з усіма дівчатами.

Чи можливо не думати про те, що відбувається в Україні, коли граєш з українкою, а на трибунах є прапори? Коли я на корті, я намагаюся в основному думати про те, що відбувається в грі. Інакше я б не змогла, напевно, і по парі м'ячів ударити. А коли я йду з корту, так, ці думки ніколи не закінчуються. Ти не можеш забути. Ти ніколи не забудеш. А на корті, так, я намагаюся фокусуватись на матчі. Я намагаюся.

Чи думала я про те, щоб теж вийти на матч із синьо-жовтою стрічкою. Я пробувала грати зі стрічкою на одязі, але мені справді незручно, коли на мені є щось під час гри. Тому я ношу її на своїй тенісній сумці. Камери показували її. Але у грі мені некомфортно, коли щось є. Це єдина причина, чому я не ношу її на собі.

Що наш матч означав для українців? Я не знаю, що він означав, я думаю, що у них є справи важливіші, ніж, вибачте, наш тенісний матч», – сказала Калініна.
Мініатюри долучень
orig_587987.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.07.2022, 08:03   #1299
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Німецька тенісистка Юлі Німайєр – єдиний гравець на Вімблдоні-2022, хто не програла жодного гейму на подачі у перших двох раундах турніру у Великій Британії.

Обігравши китаянку Ван Сіюй та естонку Анетт Контавейт, Юле Німайєр (97-й номер рейтингу WTA) зберегла свою подачу в 17 випадках із 17 зіграних геймів. При цьому він врятувала 3 із 3 брейк-пойнтів суперниць.

Німайєр у 3-му раунді Вімблдону-2022 зустрінеться з Лесею Цуренко, єдиною з українок, хто продовжує боротьбу на турнірі.
Мініатюри долучень
orig_588075.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.07.2022, 09:48   #1300
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Другого липня продовжаться матчі на Вімблдоні. У суботу на корти вийдуть дві українки, Анастасія Лопата стартує у юніорському турнірі.

Розклад матчів за участю українок

Корт №17, другий запуск (не раніше 15:00*)
Людмила Кіченок / Альона Остапенко (Україна / Латвія) [4] – Аріанне Хартоно / Демі Схюрс (Нідерланди)

Корт №8, четвертий запуск (18:00*)
Анастасія Лопата (Україна) – Амелія Валігора (Бельгія)
Мініатюри долучень
orig_588170.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини футболу slavko1235 Спорт на SAT-TV 2948 25.02.2024 09:36
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Новини DTH провайдерів. SLAVASAM Транспондери 174 24.09.2015 17:34


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 00:31.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум