SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Центр зв'язку та інформації > Смітник (Recycled)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.04.2015, 23:13   #4941
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

За побратимів: новобранці “Азову” вирушили мститися окупантам

Полк “Азов” отримає нове енергійне підкріплення з Чигирина

У зону проведення антитерористичної операції сьогодні відправилося нове підкріплення, повідомляють Патріоти України з посиланням на сторінку азовців у ФБ.

“Щойно новобранці полку “Азов” відправилися з Чигирина на схід України, помститись за смерть великих лицарів у боротьбі за незалежність нашої держави”, – йдеться на сторінці полку.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Нагадаємо, внаслідок чергового порушення перемир’я та повернення важкого озброєння до Широкиного, загмнув український патріот. Напередодні народний депутат, командир полку «Азов» Андрій Білецький заявив, що мінські домовленості вже порушено.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2015, 23:52   #4942
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2015, 20:48   #4943
Артем Франко
Новачок
 
Реєстрація: 27.04.2015
Дописи: 2
Ukraine
Мій ресівер: нема
Типово

Nalot, Гарно дякую за розгорнуту відповідь, а як правильно зробити другий варіант з головкою твін, від супутникової тарілки потрібно два кабелі тягнути?
Артем Франко зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.05.2015, 01:33   #4944
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Пам'ятаємо. Перемагаємо!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.05.2015, 04:07   #4945
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

“Чорні чоловічки” запевнили, що стануть чорним кошмаром для “харківських партизан”

Терором на терор. Учасники організації, яка називає себе “Чорні чоловічки” запевняють, що не допустять в Харкові нових терактів і диверсій.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Їх звернення на своїй сторінці в Фейсбук поширив “Правий сектор”, зазначають Патріоти України.

“Харків’яни, напередодні так званих” травневих свят “всі ми відчуваємо певну тривогу. Всі ми знаємо, з чим це пов’язано: .. Насамперед – це майже рік провокацій з боку проросійських бойовиків в Харкові. Теракти, диверсії, неодноразові побиття харків’ян – все це стало частиною життя міста. Так ось, напередодні цих тривожних днів, ми, Чорні Чоловічки, нагадуємо вам. Тут, у Харкові, ми будемо всіляко присікати будь-який беспреділ, спрямований на розхитування ситуації.

Сепаратисти і проросійські виродки, знайте, поки ми в місті, можете навіть і не сподіватися на перемогу! Ваш терор не злякав Харків’ян і ми готові чинити опір. Більше того, ми будемо полювати на кожного з вас! Відплата вже не за горами і кожна тварина отримає свій свинець.

Український Харків, сьогодні як ніколи ви бачите: війна вже на порозі, вона стукає у ваші домівки. Саме ваша активна позиція стане одним із запорук нашої спільної перемоги! ! Вогнем і мечем ми викорінимо ворога “, – заявили” Чорні чоловічки” у своєму зверненні.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.05.2015, 22:49   #4946
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Прости, Всевишній, наших ворогів,
Прости,бо не судилось їм пізнати
Любові до землі батьків,
До отчої стежини коло хати.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.05.2015, 20:55   #4947
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.05.2015, 22:08   #4948
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Гілля калин похилилося.
Мама, кому ж ми молилися?
Скільки іще забере вона.
Твоїх дітей, не твоя війна!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.05.2015, 23:00   #4949
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

“Азов” б’є тривогу: бої по всій лінії фронту, поранені без медикаментів

Бійці на передовій запевняють, що перемир’я зірвано, а окупанти готують важку техніку та солдат для прориву.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У зоні АТО зірвано перемир’я, бої відбуваються по всій лінії зіткнення. Допомога потрібна у лікарні імені Мечнікова міста Дніпропетровська, куди відправляють поранених бійців з передової, зокрема Пісків та Широкиного. Про це повідомили у прес-службі полку “Азов”, інформують Патріоти України з посиланням на Преса України.

“У Дніпропетровський шпиталь надходять багато поранених з Пісків та Широкиного! Ніякого перемир’я немає. Зараз зіткнення відбуваються по всій лінії фронту! У волонтерів закінчилися ресурси для підтримки поранених! Терміново потрібні гроші, їжа та змінний одяг! Велике прохання до людей – не будьте байдужими і приносьте допомогу у волонтерських штаб лікарні ім. Мечнікова!”, – йдеться у повідомлені полку Нацгвардії.

За ніч російсько-терористичні війська та бойовики самопроголошених республік 11 разів обстріляли позиції українських військових на окупованих територіях Донбасу. Вкотре злочинці відкривали вогонь із мінометів в районі населених пунктів Піски, Майорськ , Гранітне.

У районі населеного пункту Новоазовськ окупанти сформували ударну групу із бронетехніки та живої сили.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.05.2015, 23:15   #4950
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

І почув я голос Господа, що говорив: кого Мені
послати? і хто піде для Нас? І я сказав: ось я, пошли мене. (Ісаї 6:8)


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
анектоди від sat-prof, піднімаємо собі настрій

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Чистка лазера DVD-CD sat-prof DVD 0 24.05.2014 16:37
КАРТА РОЗДІЛУ - найцікавіші та актуальні теми sat-prof Офтопік (теревеньки) 0 23.06.2011 15:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 09:34.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум