SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Загальний розділ!

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 29.11.2014, 13:50   #101
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Зірвалася установка тарілки))) Прийшов по виклику на установку і застав подібну картинку... Оце так прикол!


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.07.2015, 00:41   #102
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Я завжди намагався працювати на імідж!
Лагодив клієнтам добре і надійно!
Років 15 так!
І шо в підсумку ???
Вони суки шукають де дешевше! І приходять зі словами-ви мені рік тому лагодили, а тепер він не працює! Чому я маю платити!?
З людьми по доброму а в їхній свідомості ти навічно записаний лохом.Навічно !!!
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.07.2015, 10:14   #103
RIZIK
Супер Модератор
 
Аватар для RIZIK
 
Реєстрація: 26.12.2009
Вік: 43
Дописи: 916
Волочиськ
Мій ресівер: Sat-Integral 9100HD Sat-Integral TH-7200PVR GI8120
Надіслати повідомлення для RIZIK на ICQ Надіслати повідомлення для RIZIK на Skype
Типово

Знайома ситуація .Стараюсь піля ремонту на телевізорі наклеювати дату ремонту .Були випадки що приносили на ремонт і казали місяць тому його ремонтував а пройшдо 5 років.
__________________

Волочиськ
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
RIZIK зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.07.2015, 13:44   #104
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

В україні іхідж ніщо,на наших слугах клейма нема де ставити, халява то улюблений наш термін. Люди поважають лише тих кого бояться,а ще є необьясниме поклоніння багатому сусіду. Плюйте їм в морду,і кажіть я вам показав зо все працювало які до мене питання,для мене дивно як можна давати гарантію на ремонт хламу. Всеодно вони будуть шукати де дишевне. До мене в селі підійшов пацан і каже проший телефон, я так ляпнув 80 грн,він а вот ти сусіду вінду безкоштовно переставив,я кажу значить так треба було і йди лєсом і не біси мене.
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2016, 23:51   #105
Calina
Учасник
 
Реєстрація: 17.08.2011
Дописи: 85

Типово

Прийшов сьогодні по виклику, запевняли що все є, тільки встановити.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 20160911_160414.jpg (31,4 КБ, 67 переглядів)
Тип файлу: jpg 20160911_160422.jpg (26,4 КБ, 59 переглядів)
Calina зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2016, 20:32   #106
vasjabr
Учасник
 
Аватар для vasjabr
 
Реєстрація: 22.04.2012
Дописи: 169
Україна
Мій ресівер: GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000
Типово

Цитата:
Допис від D-Misha Переглянути допис
А яке щастя і радість, коли після встановлення тарілки або прошивки, посидіти за чарочкою з клієнтом і не взяти з нього гроші -приємні спогади на пару тижнів. Я знаю, що віртуальне спілкування не відповідає реаліям життя, тому, не треба казати на весь форум, що ви не п'єте, а я п'ю... Ніколи не повірю!Тому, давайте випємо за те, щоб не лишали пити ,а пити з розумом і не втрачати красоту своєї душі.. Дай вам Бог всім, прожити до моїх років, з відчуттям гумору і всіма бажаннями, які ви хочете одержати від життя...
Слова Людини, яка має достатньо життєвої мудрості, а не старечого маразму!!! Побільше б таких людей то й жити було б веселіше! Спасибі.
vasjabr зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.09.2016, 23:17   #107
sashamelja
Новачок
 
Реєстрація: 23.11.2012
Дописи: 5
Ukraine
Типово

У мене був такий випадок приїхавши на установку антени подзвонивши в двері вийшов харашо піддатий мужик на ногах стояв та коє как говорив домовились що я з інструментом вилізу на горище 5ті етажки та скину йому пере носку.
Я виліз скинув переноску, а мужик пропав,в квартиру стукав ногами,в вікна ,телефон поза зоною,він, мабуть зайшов в квартиру та заснув.
На другий день заходить цей самий мужик вже тверезий з претензією чого я не приїхав (итог+300грн до установки,и поїхали зразу на установку)
sashamelja зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2016, 10:33   #108
sergeyboba
Новачок
 
Реєстрація: 05.11.2010
Дописи: 5

Типово

Цитата:
Допис від Serega Переглянути допис
Ця "історія" трапилася більше року тому:
купив у нас зранку громадянин антену і конвертер (для самостійного встановлення) на 75*...
Добре що я йому дав "візитку" - після 15:00 зателефонував і попросив допомоги (не зміг за пів-дня налагодити).
Приїзжаємо, дивимся на закріплену "громадянином" антену - конвертер стоїть "задом наперед"...
Далі - сміємося з нього і дорікаєм... Це чує його дружина, і з матюками (що ти пів-дня робив ледащо, я тобі казала хай люди які розуміються на цьому встановлять) ледве не побила свого чоловіка...
Мене возив кум на встановлення років десять. І, коли він хотів допомогти, майже постійно ставив конвертер таким самим чином. Але він молдован, а їм, як відомо, знижка 50%.
sergeyboba зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2016, 10:41   #109
sergeyboba
Новачок
 
Реєстрація: 05.11.2010
Дописи: 5

Типово

Цитата:
Допис від sashamelja Переглянути допис
У мене був такий випадок приїхавши на установку антени подзвонивши в двері вийшов харашо піддатий мужик на ногах стояв та коє как говорив домовились що я з інструментом вилізу на горище 5ті етажки та скину йому пере носку.
Я виліз скинув переноску, а мужик пропав,в квартиру стукав ногами,в вікна ,телефон поза зоною,він, мабуть зайшов в квартиру та заснув.
На другий день заходить цей самий мужик вже тверезий з претензією чого я не приїхав (итог+300грн до установки,и поїхали зразу на установку)
На Вашу казку: підійшов мужик (такий самий), щоб встановити 2 антени. Каже, даю гроші зараз, бо поки доїду, та проп"ю. Зазвичай не беру наперед, але випадок виключний. Поїхав, поставив, на зворотньому шляху заїхав ще до клієнта подивитись антену. Він у сусіда п"є пиво.
- Ну шо? Поставили?
- Так. Там одну, там іншу...
- Добре. Я потім сам переставлю.
Итог той басни таков: через день знов поїхав настроїти обидві. І було не раз, аж поки він не перестав пити.
sergeyboba зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.11.2017, 17:26   #110
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Випадок при всановлені: Існує думка,що старші люди в нас сильно політизовані і для них крім новин і політичних баталій нічого не потрібно. Отож і ні. Одного разу встановив антену дядькові котрому років під70! ,пояснюю,як користуватися тюнером, а він: -аде тут ті дівки? ,включаю йому *PG*, дядько скоренько дістає гроші розраховується і з фразою:-розберуся мало не випихає мене з хати. Отож кожному своє,а нам дай Боже здоров"я і різних клієнтів щоб всім догодили.
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:48.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум