SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Ремонт тюнерів,JTAG відладка

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 15.02.2015, 13:06   #1
Andbiz
Активіст
 
Реєстрація: 15.10.2014
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Q-SAT ST-08
Типово ORTON X405p - "SW is wrong,Please download again!2"

Доброго дня, шановні форумчане.
Маю на руках тюнер ORTON X405p. При вмиканні на екрані телевізора з'являється напис "SW is wrong,Please download again!2". На тюнері "ON". На спробу змінити прошивку через COM не реагує.

На наступному сайті знайшов таку інформацію:
Цитата:
Bei neueren Chargen der X-Reihe mit Firmwarestand ab 1.09.10000 läßt sich die Emusoft bzw.auch die Konvertersoft ohne Fehlermeldung flashen,allerdings kommt nach dem booten die Fehlermeldung "SW is wrong,Please download again!2" und der Receiver ist nicht mehr zu nutzen.
Переклад:
Цитата:
В останні партій Х-серії з версією прошивки 1.09.10000 Emusoft після прошивки може блимати без помилок, однак, після завантаження з'являється повідомлення про помилку "SW is wrong,Please download again!2" і приймач більше не може бути використанним.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Також знайшов наступну тему:
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

В неї теж людина ремонтувала тюнер з такою помилкою.
В темі є такі слова:
Цитата:
Если взять два абсолютно одинаковых рабочих Orton405hd и просто поменять местами флешки,то появляется точно такое сообщение.Или с полностью рабочего тюнера слить дамп потом поменять другую флешку и етот же дамп залить обратно-тот же результат...
Цитата:
Как флешка привязана к конкретному тюнеру??
Цитата:
Привязка лежит в OTP области. Для каждого ресивера там свои значения.
Запрацював в них тюнер чи ні - в темі ані слова.

Тюнер мені попав після того, як його ремонтувала якась інша людина. Флеш в ньому паяна - Q64-104HIP‎ (EN25Q64-104HIP). Рідна вона чи не рідна - я не знаю.

Хтось мав справу з цім тюнером і такою помилкою? Як його можливо відремонтувати?
Andbiz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2015, 18:01   #2
kreshnot
Administrator
 
Аватар для kreshnot
 
Реєстрація: 12.01.2011
Дописи: 4.358
Ukraine
Надіслати повідомлення для kreshnot на ICQ
Типово

ОТР пишеться один раз і переправити не можливо.Щоб записати ОТР, треба знати що туди пишеться і прогер який може прописати цю зону
kreshnot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2015, 18:28   #3
VADYA777
Moderator
 
Аватар для VADYA777
 
Реєстрація: 10.01.2010
Дописи: 1.108
Ukraine
Надіслати повідомлення для VADYA777 на ICQ Надіслати повідомлення для VADYA777 на Skype
Типово

Цитата:
Допис від Andbiz Переглянути допис
Доброго дня, шановні форумчане.
Маю на руках тюнер ORTON X405p. При вмиканні на екрані телевізора з'являється напис "SW is wrong,Please download again!2". На тюнері "ON". На спробу змінити прошивку через COM не реагує.

?
Спробуй залити загрузочну прошивку Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! з флешки
Порядок відновлення:
1 Відповідний файл прошивки помістіть на порожню USB флешку.
2 Підключіть приймач до телевізора через роз'єм Scart.
3 Натисніть кнопку вимкнення живлення на передній панелі ресивера і потримайте.
4 Увімкніть вимикач живлення на задній панелі, продовжуючи утримувати кнопку живлення натиснутою.
5 Якщо через 30 секунд на екрані телевізора з'явиться повідомлення що ресивер не може знайти USB - підключаємо USB флешку.
Автоматично піде оновлення.
Див тут-Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
НЕ КІЛЬКІСТЬ-А ЯКІСТЬ

Востаннє редагував VADYA777: 15.02.2015 о 18:31.
VADYA777 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2015, 01:42   #4
hunter
Учасник
 
Реєстрація: 13.08.2010
Дописи: 66

Типово

Цитата:
Допис від Andbiz Переглянути допис
(EN25Q64-104HIP). Рідна вона чи не рідна - я не знаю.
Без прогера який читає ОТР область ти не зрозумієш яка там стоїть флешка, Отр область читається і редагується при наявності такого прогера.Так що пробуй с флешки,а потом уже мастеру неси.
__________________
Дисклеймер - особливий вид інтелектуальної індульгенції
hunter зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2015, 11:35   #5
kreshnot
Administrator
 
Аватар для kreshnot
 
Реєстрація: 12.01.2011
Дописи: 4.358
Ukraine
Надіслати повідомлення для kreshnot на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від hunter Переглянути допис
Без прогера який читає ОТР область ти не зрозумієш яка там стоїть флешка, Отр область читається і редагується при наявності такого прогера.Так що пробуй с флешки,а потом уже мастеру неси.
В принципі ОТР вважається що перепрограмувати не можливо,але головне треба знати що туди записати

з даташиту
Цитата:
the OTP sector is protected from program and erase operation. The OTP_LOCK bit can
only be programmed once.

ОТР сектор защищен от операции программирования и стерания .
В OTP_LOCK бит может программироваться только один раз.

Востаннє редагував kreshnot: 16.02.2015 о 14:32.
kreshnot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2015, 15:11   #6
Andbiz
Активіст
 
Реєстрація: 15.10.2014
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Q-SAT ST-08
Типово

Цитата:
Допис від VADYA777 Переглянути допис
Спробуй залити загрузочну прошивку
Не вийшло. Скоріше за все під час останньої спроби прошити тюнер через СОМ щось змінилось і зараз тюнер лише пише boot. При підключенні до телевізору нічого не відображається. Спроба прошити через USB не вдалась.

Цитата:
Допис від kreshnot Переглянути допис
ОТР пишеться один раз і переправити не можливо.Щоб записати ОТР, треба знати що туди пишеться і прогер який може прописати цю зону
Я нажаль не знаю, що робив попередній ремонтник - рідна флеш стоїть чи не рідна.
Andbiz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2015, 23:06   #7
Andbiz
Активіст
 
Реєстрація: 15.10.2014
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Q-SAT ST-08
Типово

Вирішив спробувати відновити тюнер через JTAG. Підключився до процесора ALI 3606 через схему на звичайних резисторах, як для Globo 4100. Все добре, але тільки я не знаю - якою програмою можна залити дамп у флеш? В Інтернеті є згадка про це процесорі: Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Але як я розумію потрібно купувати у них програматор щоб прошити флешку.
Питання - чи можна використовувати схему на резисторах? Якою програмою потрібно користуватися для JTAG?
Andbiz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2015, 23:44   #8
kreshnot
Administrator
 
Аватар для kreshnot
 
Реєстрація: 12.01.2011
Дописи: 4.358
Ukraine
Надіслати повідомлення для kreshnot на ICQ
Типово

Andbiz, мікро програма зашита у мікруху EJtag і без неї ,прога що ставлять на комп,працювати не буде
kreshnot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.03.2015, 10:20   #9
Andbiz
Активіст
 
Реєстрація: 15.10.2014
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Q-SAT ST-08
Типово

Цитата:
Допис від kreshnot Переглянути допис
Andbiz, мікро програма зашита у мікруху EJtag і без неї ,прога що ставлять на комп,працювати не буде
Я так і подумав. Тобто виходить, що флеш можна прошити тільки через куплений програматор EJTAG або зовнішнім програматором. Зібраний програматор на швидку руку тут не підійде. Вірно?
Andbiz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.03.2015, 10:29   #10
VADYA777
Moderator
 
Аватар для VADYA777
 
Реєстрація: 10.01.2010
Дописи: 1.108
Ukraine
Надіслати повідомлення для VADYA777 на ICQ Надіслати повідомлення для VADYA777 на Skype
Типово

Виходить що так!!!
__________________
НЕ КІЛЬКІСТЬ-А ЯКІСТЬ
VADYA777 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
AMIKO SHD-8900 Alien - питання від "чайників" andruk Amiko SHD-8900 Alien 91 17.12.2018 15:56
Прилад для настройки супутникових антен "Цвіркун" romuald Технічне спілкування 69 06.07.2017 21:35
Проблема з JTAG UP :: пише "The parallel port could not be opened" sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 11.04.2016 21:38
Обережно - "цифровий розвід":замість безплатного Т2 - платний Віасат !!!! slavon Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення 5 09.10.2013 16:25
Вибір ресівера для роботи з офкартою "Триколор"? Porter Не знаєш, де написати? Пишем тут. 3 30.08.2010 01:24


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:42.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум