SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 18.05.2020, 12:11   #441
yyyyyhhh
Moderator

Дописи: 981
Дякую (Поставлено): 0
Дякую (Получено): 23
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0

Типово

Колишній гравець «Чикаго Буллз» Денніс Родман розповів про свою поведінку під час кар'єри в НБА і в сезоні 1997/98, зокрема.

Під час фінальної серії НБА з «Ютою» Родман пропустив тренування команди, щоб взяти участь у реслінгу.

«Я просто хотів грати в баскетбол, тусити і переспати з усіма дівчатами. Тренер Філ Джексон розумів, що мені потрібно завжди робити те, що хочу. Але, виходячи на майданчик, я викладався на сто відсотків», - сказав Родман.

Раніше Денніс Родман розповів, як Кім Чен Ин пив із ним горілку і запалював в караоке.

Також зіркова модель Кармен Електра розповіла про те, як займалася з Родманом сексом в залі «Чикаго Буллз».
Мініатюри долучень
orig_488177.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.05.2020, 10:27   #442
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Більшість баскетболістів іспанських клубів проголосували проти догравання поточного чемпіонату, який зупинили в березні через пандемію коронавірусу.

Союз професіональних гравців Іспанії опитав баскетболістів 12-ти клубів Ліги ACB, які мають виступити в заключній частині чемпіонату. 107 із 157-ми опитаних баскетболістів висловилися проти проведення завершальної частини чемпіонату.

Проти голосували в першу чергу гравці клубів Євроліги. Так від «Барселони» за завершення чемпіонату висловилися всі 16 баскетболістів. Також проти догравання виступили всі 16 баскетболістів «Басконії». Від мадридського «Реалу» лише два гравці з 16-ти проголосували за продовження чемпіонату.

Від «Валенсії» у опитування взяли участь 11 гравців – усі вони проголосували проти догравання.

За продовження чемпіонату голосували «Сарагоса» (всі 11), «Андора» (11 з 13-ти), «Гран Канарія» (9 з 12-ти), «Тенерифе» (9 з 14-ти), «Ховентуд» (9 з 14-ти).
Мініатюри долучень
orig_488279.jpg  
Старий 19.05.2020, 15:01   #443
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Лідер «Лос-Анджелес Лейкерс» Леброн Джеймс висловив готовність дограти цей сезон НБА, який був перерваний у березні через пандемію коронавірусу.

У той же час, Джеймс заявив, що він і його партнери будуть грати тільки в тому випадку, якщо їхнє здоров'я буде в безпеці.

«Не можна здаватися щодо цього сезону. Не тільки я і мої партнери по «Лейкерс» хочемо грати. Багато баскетболістів, яких я знаю особисто, готові продовжити. При цьому ми не хочемо ставити під загрозу здоров'я будь-якого з баскетболістів або членів їхніх сімей.

Це пандемія, про яку ми нічого не знаємо, не можемо її контролювати. Гравці збираються вислухати людей, які стежать за ситуацією, за цифрами і даними.

Я дуже хочу повернутися до гри, оскільки люблю баскетбол. Знаю, як він здатний надихати, як взагалі здатний надихати людей спорт. Тому ми хочемо скоріше і як тільки з'явиться можливість повернутися на майданчики, щоб повернути гру нашим фанатам», - сказав Джеймс.
Мініатюри долучень
orig_488305.jpg  
Старий 20.05.2020, 10:49   #444
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Коли відновиться регулярний чемпіонат НБА стане відомо в середині червня. Про це повідомляє інсайдер ESPN Брайан Віндхорст.

Відзначається, що до цього часу керівництво НБА прийме остаточне рішення про догравання сезону. В середині червня очікується публікація розкладу матчів.

«Зараз всі тільки роблять несміливі кроки, і відкриття тренувальних баз стало одним sз таких кроків. Всі хочуть подивитися, що станеться в наступні два тижні. Якщо побачимо прогрес, то до середині червня НБА спробує рухатися далі і представити розклад. В цей же час буде зрозуміло, відновиться чемпіонат чи ні. Зараз ми рухаємося в позитивному напрямку», - сказав Віндхорст.
Мініатюри долучень
orig_488384.jpg  
Старий 20.05.2020, 12:23   #445
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Екс-центровий збірної України Кирило Фесенко розповів про свої невдалі переходах в кар'єрі.

«Найбільша моя помилка - це було погодитися на «Індіану Пейсерс». Я відновлювався після операції лівого коліна, коли порвав меніск на Євробаскеті-2011. Я приїхав в США в грудні і до березня не було жодної пропозиції, а потім за одну ніч у мене намалювалось їх відразу дві - від «Бостона» й «Індіани».

«Індіана» хотіла мене до кінця сезону, а «Бостон» до кінця сезону і плюс ще рік по опції команди. Але «Бостон» пропонував мені трохи менше грошей, різниця була, як мені тоді здалося, значна, але зараз, як я розумію, незначна. Я зробив неправильний вибір.
Я тоді відновлювався поруч з Денвером і туди приїжджав Док Ріверс, дивився на мене. Було індивідуальне тренування, вони мене хотіли бачити, а я погодився не на той контракт. Піддався ще на вмовляння на «агентозамінника», який сказав: «Зараз поїдеш в «Індіану» і покажеш, який ти красень, а на наступний рік зарплата буде ще більша». Коротше, маячня.

«Індіана» мене підписала просто, щоб мене не підписав «Бостон». «Селтікс» же хотіли мене підписати, щоб перекрити Роя Хібберта (центрового «Пейсерс» - ред.), Із захистом проти якого у багатьох були проблеми. «Індіана» думала, що потрапляє на «Бостон» у плей-оф і зробила такий стратегічний хід. Але із «Бостоном» у плей-оф тоді ми так і не зіграли.

Ну і треба згадати контракт з «Локомотивом» - це теж була велика помилка. Але там була істотна фінансова різниця в порівнянні з іншими пропозиціями. У «Локомотив» мене підписали до приходу тренера і Георгіос Барцокас не знайшов мені місця в команді. Він мені прямим текстом при першій нашій зустрічі сказав: «Я не знаю, що з тобою робити, мені не потрібен важкий великий в команді. Він намагався якось мене задіяти, але видно було, що він переступає через себе. Мені сказали, що, якщо я хочу, я можу залишатися в команді, але грати я практично не буду, запропонували шукати нову команду. Сказали, що зарплату буду отримувати, але буду сидіти на «банці». Тоді я і перейшов в «Канту», - сказав Фесенко.

Раніше Фесенко розповів про важкі матчах проти Шакіла О'Ніла.
Мініатюри долучень
orig_488395.jpg  
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери та новини телеканалів 301 30.05.2020 19:40
Новини тенісу U4EL Теніс 936 20.05.2020 09:10
Технічні новини телеканалів. sat-prof Транспондери та новини телеканалів 3334 25.04.2018 19:48
Новини автосвіту U4EL Спорт на SAT-TV 19 19.02.2012 09:53

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:25.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум