SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 17.02.2021, 14:09   #1101
yyyyyhhh
Moderator

Дописи: 4.551
Дякую (Поставлено): 0
Дякую (Получено): 41
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0

Типово

Український боксер Олександр Абрамян (5–1, 3 KO) на прізвисько Танк виграв пояс чемпіона WBC Asia Continental у першій напівсередній вазі.

Українець переміг рішенням суддів Даулета Даукенова (8–2, 3 KO) з Казахстану. 10-раундовий поєдинок відбувся 13 лютого в Києві в клубі «Атлас».

Забавно, що Абрамян в ході поєдинку намагався застосовувати борцівські прийоми, такі як кидки на канвас у 8-му раунді.

А в 4-му раунді Олександр відправив суперника в нокдаун, але той відновився.
Долучені файли
  • Для просмотра вложений в этом сообщении Вам нужно нажать Дякую.
  • yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
    Старий 18.02.2021, 08:15   #1102
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

Колишній чемпіон світу в першій важкій вазі Тоні Беллью висловився про свого колишнього суперника, українця Олександра Усика.

«У бою з Усиком я був у відмінній формі, відчував себе фантастично. Але в той вечір мене просто переміг сильніший суперник. Олександр Усик - найкращий боєць, з яким я зустрічався на боксерському рингу. Він найкращий боєць моєї епохи. Це бокс, тобі не завжди дістається вся слава. Я не подолав останню перешкоду, але в цьому немає нічого ганебного», - сказав Беллью.

Нагадаємо, Усик нокаутував Беллью в 2018-му році і захистив свій титул абсолютного чемпіона світу в крузервейті.

Раніше повідомлялося, що Олександр Усик в наступному поєдинку зустрінеться з Джо Джойсом.
    Долучені файли
    Старий 20.02.2021, 14:54   #1103
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

Британський боксер Джо Джойс вважає, що поєдинок проти Олександра Усика в рамках тимчасового титулу WBO відбудеться в Англії.

«Усик зараз перший номер WBO, а я - другий. Так що не дивно, якщо ми проведемо бій між собою, поки Ф'юрі і Джошуа планують два своїх поєдинки».

«Усик не боїться битися на чужій території. І його люблять в Англії. Пам'ятаю, коли ми з ним билися в напівпрофі, то бій був в Лондоні, але таке відчуття, що в Україні. Було відчуття, що всі українці Лондона прийшли підтримати тоді Усика».

«Якщо будуть дозволені фани на трибунах, то, впевнений, англійці і українці організовують відмінну підтримку», - сказав Джойс.

WBO вже санкціонувала поєдинок, але сторонам ще потрібно домовитися.
    Долучені файли
    Старий 21.02.2021, 09:47   #1104
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

Бій-реванш 41-річного російського боксера Олександра Повєткіна проти 32-річного британця Ділліана Вайта, який запланований на 6-е березня, знаходиться під загрозою перенесення.

У Вайта виникли складнощі з поверненням до Британії з Португалії, де він готується до поєдинку. У Британії були посилені карантинні заходи у зв'язку з пандемією коронавірусу.

«Ми в курсі ситуації — існує ймовірність перенесення бою. І поки незрозуміло, наскільки це реально. Але ми допускаємо, що щось подібне може статися. Як перенесення поки розглядається тільки дата 27-е березня. В принципі, все це є недоброю історією, але всі розуміють, що зараз пандемія. Тут нічого не поробиш — іноді обставини вриваються в наше життя», — заявив промоутер Повєткіна Андрій Рябинський.

Перший бій Повєткін — Вайт відбувся 22-го серпня 2020-го року. Росіянин нокаутував британця в п'ятому раунді поєдинку.
    Долучені файли
    Старий 24.02.2021, 12:04   #1105
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

34-річний український боксер Денис Берінчик (14-0, 8 KO), який 21 березня проведе черговий бій, поділився планами.

Берінчик сподівається, що в наступному році отримає бій з абсолютним чемпіоном світу Теофімо Лопесом.

«Плани на 2021-й рік? Ці питання треба задавати моєму промоутеру. Незрозуміло, чи буде реванш у Василя Ломаченка з Теофімо Лопесом. Там ще є такий Джордж Камбосос (19-0, 10 КО) із Австралії, він - офіційний претендент на титул IBF. Я у черзі, як і всі світові боксери.

Я думаю, що бій із Теофімо Лопесом відбудеться у 2022 році. Оскільки він є абсолютним чемпіоном світу, у нього є час відстоювати пояси з ким він хоче і як. А я поки що неофіційний претендент. Поки що не призначено бій, щоб я став офіційним претендентом. Я поки 3-й номер у рейтингу WBO і думаю, що у 2022 році [відбудеться бій з Лопесом]», - сказав Берінчик.

Нагадаємо, що 21 березня в Броварах Берінчик зустрінеться з 36-річним чилійцем Хосе Санчесом (18-1-0, 7 КО).
    Долучені файли
    Старий 26.02.2021, 14:07   #1106
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

Шведський боксер Отто Валлін поділився очікуваннями від майбутнього бою між Олександром Усиком і британцем Джо Джойсом.

«Поєдинок Усика проти Джойса точно буде крутим. Я дивився їхній аматорський бій в WSB. Це був відмінний поєдинок. У Джойса не було багато досвіду, коли він вийшов в ринг з Усиком. Я знаю, що Джо володіє чудовим двигуном. Я думаю, що в 12-раундовому бою Джойс створить Усику багато проблем.

Джойс немолодий, але, як я вже сказав, він був не дуже досвідченим, коли бився з Усиком. Я вважаю, що зараз, виступивши на Олімпіаді і добре показавши себе в профі, він став більш досвідченим. Так що хто знає. Мені здається, що в цьому бою може статися що завгодно», - сказав швед в інтерв'ю ютуб-каналу Pep Talk UK.

Відзначимо, що Джойс бився з Усиком в рамках Всесвітньої серії боксу (WSB) в 2013 році. Українець здобув перемогу.

Читайте також: Екс-чемпіон світу оцінив шанси Усика в боях з Джошуа, Ф'юрі і Вайлдером
    Долучені файли
    Старий 27.02.2021, 08:28   #1107
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

Український боксер напівсередньої ваги Карен Чухаджян (17–1, 7 КО) здобув перемогу на вечорі боксу в Москві.

26 лютого українець за очками переміг росіянина Алєксєя Євченка (19–14–2, 8 КО).

Бій тривав усі 8 запланованих раундів та пройшов за тотальної домінації Чухаджяна. Поєдинок закінчився перемогою Карена одноголосним рішенням суддів (80–72, 80–72, 80–72).

Попередній бій Чухаджян провів 1 лютого 2020 року, перемігши іншого росіянина Сергія Воробйова.
    Долучені файли
    Старий 28.02.2021, 09:35   #1108
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

Важковаговик Джозеф Паркер переміг Джуніора Фа одноголосним рішенням суддів з рахунком 119-109, 115-113 і 117-111 в Окленді. Очікується, що в наступному бою колишній чемпіон світу у важкій вазі битиметься з Дереком Чісорою.

Паркер агресивно почав бій, але але помітно втомився до заключних раундів. Проте, всі судді віддали перемогу Джозефу. Відзначимо, що ця поразка стала першою для Фа на професійному рингу.

Після бою Паркер визнав, що на його дії вплинула майже річна відсутність на рингу.
    Долучені файли
    Старий 01.03.2021, 12:20   #1109
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

35-річний український боксер Сергій Дерев'янченко (13-3, 10 КО) розповів, коли планує провести наступний поєдинок.

«Зараз знаходжуся в Києві, тренуюся. Буквально недавно почав тренуватися - привожу себе в порядок і скоро полечу в Штати, там буду готуватися.

Наступний бій за чемпіонський титул? Навряд чи. Бій планується в травні або червні, але немає ніякої конкретики. Може, - на початку липня», - сказав Дерев'янченко.

Нагадаємо, що останніх чотирьох боях Дерев'янченко тричі виборював титул чемпіона і кожен раз поступався Деніелу Джейкобсу, Геннадію Головкіну і Джермаллу Чарло.
    Долучені файли
    Старий 02.03.2021, 08:54   #1110
    yyyyyhhh
    Moderator

Типово

35-річний український боксер Сергій Дерев'янченко поділився думками про перемогу Геннадія Головкіна над Камілом Шереметою, а також поділився думками, коли казахстанец завершить кар'єру.

Нагадаємо в грудні 2020 року Головкін переміг Шеремету технічним нокаутом.

«У бою з Шереметою Головкін зробив хорошу роботу - зробив те, що і повинен був зробити. Чого все і очікували.

Зараз йому 38, до сих пір виступає на високому рівні. Пак'яо боксує в 42 роки - і комфортно себе почуває. Якщо Головкін буде так само себе комфортно почувати, думаю, ще два роки зможе виступати», - сказав Дерев'янченко.

Раніше Дерев'янченко розповів, коли повернеться в ринг.
    Долучені файли
    Відповідь

Закладки

Параметри теми
    Параметри перегляду

Ваші права у розділі
    Ви не можете створювати теми
    Ви не можете писати дописи
    Ви не можете долучати файли
    Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
    Усмішки Увімк.
    [IMG] код Увімк.
    HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:40.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
    Львівський форум