SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 15.05.2020, 14:54   #871
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Президент промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Хірн пояснив, чому поєдинок між Дереком Чісорою (32-9, 23 КО) і українцем Олександром Усиком (17-0, 13 КО) може пройти за межами Великобританії.

«Потрібно трохи почекати. Бій Усик - Чісора не буде організований в перший місяць після повернення боксу. Я говорив з Олександром Красюком з компанії K2 Promotions. Ми шукаємо альтернативні місця, де зможемо провести цей поєдинок.

З плином часу ви побачите повернення глядачів, але питання полягає в кількості. Скільки їх буде? Тисяча? 10 тисяч? 80 тисяч? У Великобританії ми розглядаємо варіанти з проведенням боїв в унікальній обстановці при не такій великій чисельності глядачів. Але це буде не відразу після повернення.

Кілька країн зараз говорять нам: «Ми хочемо повернути великі спортивні події і показати світу, що відкриті для бізнесу». Можливо, ми скористаємося цією опцією для таких боїв, як Усик - Чісора.

Відзначимо, що бій Усик - Чісора повинен був відбутися 23 травня, але був перенесений на
Мініатюри долучень
orig_487881.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.05.2020, 16:08   #872
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Колишній претендент на пояс чемпіона світу Максим Бурсак (36-6-2, 16 КО) поділився думкою про шанси іншого українця Сергія Дерев'янченка перемогти титулованого мексиканця Сауля Альвареса.

– Дерев'янченко зараз домагається бою з Альваресом. Як ви думаєте, якщо поєдинок відбудеться, то чи є шанси і які?
– Думаю, що шанси є. Дерев'янченко довів це в бою з Джейкобсом, з Головкіним - рівні бої були. У Альвареса також були рівні бої з ними. Тому вони між собою можуть битися сміливо, і я навіть не знаю, хто фаворит.

Зробили з Альвареса і Головкіна якусь комету, хоча вони такі ж люди, такі ж хлопці. Якби мене так вели, як їх, то у мене теж було б нуль поразок. Грамотні менеджери - це 90% успіху. У мене бої з Даном, з Лем'є переможні були, якби мої менеджери їх влаштовували, то були б перемоги.
Мініатюри долучень
orig_487934.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.05.2020, 19:20   #873
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Грузинський боєць UFC Роман Долідзе, який багато років виступає в Україні, висловився про скандальну ситуацію навколо українського суперважковаговика Олександра Усика, який знявся в російському фільмі про церкву:

«В останні дні зі мною часто зв'язуються журналісти з приводу ситуації з Усиком. Я з ним зустрічався кілька разів.

Крайній раз ми зустрічалися перед моїм останнім боєм. Він заходив до мене в роздягальню побажати удачі. В цілому, залишив дуже хороше враження. Позитивна, добродушна людина.

Моя думка з цього питання. Вважаю, що якби він мав щось проти України, він би давно зміг змінити громадянство. Впевнений, у нього були такі можливості.

Він дійсно своєю справою доводить, що він – патріот цієї країни. Виступає, перемагає, високо піднімає український прапор. Вважаю цю справу роздутою. Хтось лише нагнітає обстановку».

Раніше Усик опублікував в соцмережах відео, в якому нокаутує диванного критика. Український борець Богдан Грицай записав відео, в якому викликав Олександра на бій без правил.

У відповідь Усик висловив свій «респект хлопцю» і зазначив, що готовий битися тільки за правилами боксу, його рідної стихії. Боксер Макс Бурсак підтримав колегу та назвав Грицая неадекватом. Сам Богдан вважає, що зуміє легко перемогти Усика.
Мініатюри долучень
orig_488028.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.05.2020, 13:18   #874
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Екс-чемпіон світу в першій важкій вазі і хевівейті Девід Хей склав список найсильніших боксерів надважкої вагової за всю історію боксу.

До топ-10 за версією Хея увійшли:

1. Мухаммед Алі
2. Леннокс Льюїс
3. Евандер Холіфілд
4. Джордж Форман
5. Ларрі Холмс
6. Майк Тайсон
7. Джо Фрейзер
8. Сонні Лістон
9. Кен Нортон
10. Ріддік Боу

Відзначимо, що до десятки не ввійшов Володимир Кличко, який переміг Хея в очному поєдинку.
Мініатюри долучень
orig_488080.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.05.2020, 10:02   #875
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Чемпіон світу за версією IBF в легкій вазі Теофімо Лопес (15-0, 12 КО) розповів, чому його бій проти володаря поясів WBA, WBO і WBC Василя Ломаченка (14-1, 10 КО) може не відбутися.

«Ми намагаємося зрозуміти, чи не відмовиться Ломаченко від цього бою. Моя логіка проста - не потрібно відступати. Всі хочуть, щоб цей бій відбувся.

Я безумовно планую набрати вагу. 140 фунтів (перша напівсередня вага) будуть наступними, я дуже близький до цього. Справа в тому, що саме тому я підтримую себе у формі. Якщо я не буду цього робити, буду дуже великим для легкої ваги. Мої кістки все ще ростуть. Я повинен стежити за своєю вагою, щоб провести ще один або два бої в 135 фунтах до переходу в дивізіон вище.

Нічого не можу обіцяти. Я хочу бою з Ломаченком, але через те, що пандемія триває, цей варіант поступово зникає.

Ситуація погана, ненавиджу все це. Вони вичікують. Вони знають, що я більше не зможу зробити вагу», - сказав Лопес.
Мініатюри долучень
orig_488261.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.06.2020, 16:42   #876
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Завершення кар'єри Гвоздиком стало шоком. У нього більше немає мотивації

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Відхід Олександра Гвоздика з боксу - дивна річ. Ще недавно він говорив про похід за титулом, боротьбу за чемпіонство і майбутній реванш з Бетербієвим, а вже зараз - офіційно не діючий спортсмен.

Відразу після його поразки росіянину фанати розділилися. Велика частина встигла поховати всі перспективи Гвоздика. Нібито він вже пробитий боксер, від якого нема чого чекати. Інша ж частина заявляла, що в програшу немає нічого страшного і українець точно повернеться. Можливо, навіть сильнішим.

Як виявилося, і там, і там не було правди. Говорити про пробитість не доводилося. Гвоздик програв не явним нокаутом топовому ударнику, а просто не зумівши продовжити бій через втрату сил. Тобто Бетербієв жодного разу потужно не пробив опонента, але змучив до стану, при якому навіть руки підняти проблематично. Але і очікувати від Гвоздика чогось сенсу немає - повернувшись в зал, через деякий час харків'янин заявив, що все скінчено і більше в рингу ми його не побачимо.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей

Востаннє редагував Ltnar: 21.06.2020 о 21:49.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.06.2020, 13:24   #877
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Генеральний директор K2 Promotions Олександр Красюк розповів про кар'єрну стратегії Олександра Усика (17-0, 13 КО).

«На даному етапі в Усика немає ніяких планів з приводу завершення кар'єри. До тих пір, поки Олександр продовжує перемагати, він буде прагнути до більш високих результатів.

Всім рано чи пізно доводиться завершувати кар'єру. Але Усик хоче увійти в історію як єдиний боксер, який стане абсолютним чемпіоном світу в двох вагових категоріях», - сказав Красюк.

Раніше повідомлялося, що Усику запропонували після бою з Дереком Чісорою битися проти Ділліана Вайта, щоб визначити суперника для переможця об'єднавчого бою Ентоні Джошуа - Тайсон Ф'юрі. Але команда українця вкрай не згодна на такий варіант розвитку подій.
Мініатюри долучень
orig_492232.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.06.2020, 11:46   #878
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

17 років тому відбувся легендарний бій Кличка з Льюїсом

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Поєдинок, після якого у Віталія з'явилися фанати в США

У червні 2003 року чемпіон світу за версіями WBC і IBO Леннокс Льюїс повинен був зустрітися з Кірком Джонсоном, проте за кілька тижнів до бою канадець отримав травму. Заміна йому була терміново знайдена в особі українця Віталія Кличка.

Кличко був андердогом, але в другому раунді серйозно потряс британця, але добити не зумів. Починаючи з третьої трихвилинки, Віталій бився з величезним розсіченням над лівим оком, але все одно лідирував за очками. У перерві між 6 і 7-м раундами бій зупинений за рекомендацією лікаря, Льюїсу була присуджена перемога технічним нокаутом.

Кличко прямо в рингу зажадав реваншу, але британець не дав чіткої відповіді, а згодом завершив кар'єру.

На суддівських картках за підсумками 6-ти раундів Кличко вів 58-56, результат бою досі вважається одним з найбільш суперечливих в історії боксу.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.06.2020, 20:17   #879
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Легендарний 53-річний американський боксер Майк Тайсон продовжує активну підготовку до свого повернення в ринг.

«Тренуючись розумніше кожен день», — написав Тайсон в Instagram, коментуючи новий ролик.
Мініатюри долучень
orig_492361.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.06.2020, 10:33   #880
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Британський боксер Тайсон Ф'юрі вважає, що ніхто з великих важковаговиків минулого не зміг би його перемогти:

«Ніхто з найкращих важковаговиків в історії не переміг би мене. Ні Тайсон, ні Алі, ні Форман.

Це стосується і Джо Луїса, Леннокса Льюїса, Кена Нортона, Роккі Марчіано, Флойда Паттерсона, Джані Танні, Джона Л. Саллівана.

По-перше, я дуже великий. По-друге, я дуже сильний. По-третє, у мене занадто багато стилів для них».
Мініатюри долучень
orig_492444.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:37.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум