SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 12.05.2020, 09:54   #811
yyyyyhhh
Moderator

Дописи: 981
Дякую (Поставлено): 0
Дякую (Получено): 23
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0

Типово

Український біатлоніст Артем Прима поділився своєю думкою з приводу призначення головного тренера чоловічої збірної України Юрая Санітри на пост наставника і жіночої команди:

«Нам це було відомо набагато раніше. Про це почали говорити ще в середині сезону. Ми з хлопцями знали про це, і тренер трохи нас підводив до цього.

У мене двояка думка. Добре, що буде один загальний головний тренер. У нього є помічники, які будуть йому допомагати.

Але все ж краще, коли ведеться сконцентрована робота, коли тренер конкретно відповідає за 5-6 людей і працює з ними індивідуально.

Коли тренеру доводиться розпорошуватися на 12-14 спортсменів, потрібно багато уваги приділити кожному, одній людині це не під силу. Подивимося, як це буде, побачимо».
Мініатюри долучень
orig_487451.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.05.2020, 13:09   #812
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Голова Федерації біатлону України Володимир Бринзак прокоментував можливе відновлення лижероллерної траси в Токарях (Сумська область).

«Дуже хотілося б, щоб ми відновили традиції, те, що було колись в Тростянці, Токарях. Багато баз зараз знищено. Наші спортсмени змушені тренуватися або закордоном, або на аварійних трасах. Вони отримують травми, також це дуже заважає їх спортивному розвитку і відбивається на результатах, в тому числі на Олімпійських іграх.

Біатлон люблять, підтримують, це дуже популярний вид спорту. Близько 5 мільйонів уболівальників дивляться прямі трансляції. Хочеться, щоб біатлон відновився, став на той рівень, який заслуговує наша команда. Вона – одна з найкращих у світі, а у нас немає жодного біатлонного комплексу з сертифікатом», - сказав Бринзак.
Мініатюри долучень
orig_487525.jpg  
Старий 14.05.2020, 11:40   #813
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Олімпійська чемпіонка в лижних гонках Стіна Нільссон прокоментувала свій перехід в біатлон.

«Навіть після успіху на Олімпіаді в Пхенчхані я знала, що хочу піти в біатлон. Колись це мало статися.

Не хочу знати, що думають з цього приводу люди. Ви ось, наприклад, коли йдете по місту, хочете знати, що про вас думають оточуючі? Люди можуть думати, що вони знають, як для мене краще. Але мені достатньо того, що знаю я сама», - сказала Нільссон.
Мініатюри долучень
orig_487746.jpg  
Старий 15.05.2020, 11:15   #814
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний розповів про улюблену книгу.

«Моя улюблена книга - «Хрещений батько» Маріо П’юзо. Прочитав я її у грудні 2013 року під час етапу Кубку світу з біатлону в австрійському Хохфільцені. Той період був переломним в моєму спортивному житті, моїй кар'єрі спортсмена. Я тільки починав виступи на дорослій арені й мені не вдавалося показати високий результат на Кубку світу. Було це насамперед через хвилювання.

Саме завдяки читанню я зміг розслабитися емоційно та не хвилюватися під час змагань. Тоді я дуже захопився цією книгою, жив нею! І ці відчуття та переживання неймовірних емоцій разом з героями роману допомогли мені вперше в кар'єрі на Кубку світу потрапити до топ-6 та набрати залікові очки.

Ця книга також підштовхнула мене змінити погляди на світ та допомогла зрозуміти - що в житті важливо. Передусім - це піклування про сім'ю та рідних. Підтримка одне одного. Допомога людям, які цього потребують. І тобі усе повернеться в 10 разів більше.

Я спокійніше почав зустрічати проблеми та перешкоди на життєвому шляху, ніж до прочитання цієї книги. А ще переконався, що завжди треба йти до своєї мети, попри все.

Я не раз радив багатьом своїм знайомим цю книгу. Після чого чув лише позитивні відгуки.

Рекомендую всім до читання, адже у ній багато хороших епізодів, які можуть допомогти зрозуміти деталі нашого складного життя», - сказав Підручний.
Мініатюри долучень
orig_487777.jpg  
Старий 16.05.2020, 11:47   #815
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Старший тренер чоловічої та жіночої збірних України Юрай Санітра прокоментував рішення Анастасії Меркушиної продовжувати тренуватися під керівництвом батька Олега.

– Минулого тижня у нас була тренерська відеоконференція, на якій я мав можливість почути аргументи Олега Меркушина. Я також висловив свою думку. Вважаю, що останні три роки Настя має регрес в фізичному плані, що негативно впливає і на стрільбу. Я сказав, що їм обов'язково потрібно вносити корективи в тренувальний процес. Сподіваюся, що у нас буде хороша комунікація зі спортсменкою і її тренером. Хочу, щоб вони відчували, що ми всі працюємо на загальний результат. Буду чекати від них всю необхідну інформацію про тренувальний процес. Також важливо, щоб він проходив на найвищому рівні, щоб були створені всі необхідні умови.

– Чи можливі спільні збори Насті з командою?
– Якщо у них буде бажання, то я не проти. Але потрібно розуміти, що у нас велика група спортсменів, і потрібно правильно організувати весь цей процес, поважаючи права усіх спортсменів.
Мініатюри долучень
orig_487979.jpg  
Старий 19.05.2020, 11:10   #816
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Головний тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра оцінив виступ команди в минулому зимовому сезоні:

- Після сезону пройшло вже достатньо часу, чи встигли ви повністю проаналізувати виступ команди?
- Так, я задоволений, що наша команда показала стабільність, маленькими кроками ми рухаємося вперед. Якби не погані виступи в Поклюці, то могли б фінішувати в Топ-6 Кубка Націй. На даний момент ми маємо двох основних спортсменів - Приму і Підручного. Радує, що в кінці сезону показав хороші результати Семенов, плюс є перспективні молоді спортсмени. З оптимізмом дивлюся в майбутнє.

- Семенов після експерименту з підготовкою в групі Григорія Шамрая знову повертається в команду. Як ви бачите подальшу роботу з Сергієм?
- Думаю, що Сергій зробив правильний крок у минулому році. Це не було конфронтацією між нами, він спробував індивідуальну підготовку, і в якійсь мірі це принесло свої плоди. Можу відзначити, що у нього ще є резерв для прогресу.

Після сезону ми мали розмову з ним, проаналізували результати та обговорили подальші плани. Домовилися, що Сергій буде готуватися разом з командою, але в деяких моментах зможе вносити свої корективи. Зараз Сергій тренується вдома в Чернігові.
Мініатюри долучень
orig_488231.jpg  
Старий 19.05.2020, 15:04   #817
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Біатлоністка збірної України Анастасія Меркушина, яка продовжує тренуватися під керівництвом свого батька окремо від команди Юрая Санітри, розповіла про переваги «домашньої» підготовки.

«У мене все добре, і я бачу тільки плюси від тренувань з татом. Адже твій тренер завжди поруч. Буває і так, що годині о 12 ночі мене мучить якесь питання, не дає заснути, я йду до батьків і прошу допомоги, яку тут же отримую.

Що стосується тренувальної системи і підходу, я вірю в те, що ми робимо на всі 100%, впевнена, що все правильно, і потрібні тільки зусилля і час».
Мініатюри долучень
orig_488309.jpg  
Старий 20.05.2020, 09:45   #818
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Біатлоністка збірної Італії Доротея Вірер, яка за підсумками минулого сезону вдруге поспіль виграла загальний залік Кубка світу, провела тренування в італійському Антхольці.
Мініатюри долучень
orig_488332 (1).jpg  
Старий 20.05.2020, 11:58   #819
yyyyyhhh
Moderator

Типово

Біатлоністка збірної України Анастасія Меркушина, яка тренується окремо від команди Юрая Санітри, розповіла про домашні тренування.

«У мене не тільки тато тренер, але також і мама, вона ще колишня біатлоністка. Саме вона після завершення спортивної кар'єри робила зі мною перші кроки і дала міцну основу. Так що у нас сьогодні вдома два тренери зі званням «Заслужений тренер України». Це здорово, коли батьки тебе не тільки розуміють, а й підтримують, вкладають душу і серце, а також і гроші, яких на заняття спортом для мене не шкодували.

Пам'ятаю, коли мені купували плаття для випускного, тато подивився на цінник і вигукнув: «За ці гроші можна купити штангу для тренувань». Навіть коли стояв вибір: сім'ї потрібні були важливі для життя речі або мені потрібно було поїхати на змагання, вибирали друге», - сказала Меркушина.
Мініатюри долучень
orig_488386.jpg  
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 12:41.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум